Rabini zajmujący się Kodem Tory, dzięki ich częściowo nowemu oprogramowaniu, odszyfrowali z tekstu Pisma Świętego tajemniczy zwrot „zagrożenie – imię zabójcy Trumpa” i datę: piątego grudnia 2016. Do morderstwa nie doszło. Amerykański reżyser Richard Shaw, śledzący informacje wydobywane przez wtajemniczonych rabinów twierdzi, że tak naprawdę nie wiemy co się działo w tamtym czasie za medialną kurtyną ? Dane z Tory pojawiły się na kilkadziesiąt dni przed powstaniem bardzo licznych graffiti, nie tylko by zabić przyszłego prezydenta, ale i wspierających go ludzi ! Do tego doszły banery by zgwałcić jego córkę.  Szokuje to, że rabinom udało się „odczytać” przyszłość tuż przed tego typu zdarzeniami !

trump-grafiti

rape-melania-trump-protestPamiętamy przepowiednię Kodu Tory o zamachu na życie premiera Icchaka Rabina. Wysłany list z taką informacją został przez polityków zlekceważony, doradcy tłumaczyli potem, że szef rządu otrzymywał mnóstwo podobnych przestróg i pogróżek. Mieli się z czego tłumaczyć, gdyż 4 listopada 1995 roku Icchak Rabin został zastrzelony. Kod Tory pozwolił nie tylko na to. Rabinom udało się odczytać słowo „Kennedy”, które krzyżowało się z „Dallas”, „Clinton” z „prezydent”; „Saddam Husajn” ze „scud” (nazwa pocisków). Odnaleziono w Biblii ostrzeżenia przed Hitlerem, zapowiedzi zrzucenia bomby atomowej na Hiroszimę, wybuchu wojny z Irakiem i wreszcie plagi terroryzmu.

img-20150624-wa0005-796883

Bog starozytny02Rok 2017 to nie tylko nagromadzenie rocznic zła, jak o tym pisaliśmy w artykule „2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a„, ale i dużej ilości liczby siedem ! Rok 2017 to w kalendarzu żydowskim rok 5777. Trzy siódemki to wyjątkowe ułożenie, które może sugerować wiele dobrego, lub sporą ilość gigantycznych przełomów. Siódemka obok trójki, jest jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą liczbą Biblii ! Mamy siedem ramion menory, 77 razy wybaczać. Siedem to liczba absolutu, pełni, podobnie jak trzy. Przysługuje Bogu i wszystkiemu, co nie jest doczesne. W Biblii pojawia się często jako określenie czegoś, co nie należy do porządku ziemskiego. W opisie potopu cykl siedmiodniowy ma swoje symboliczne znaczenie podkreślający nadzwyczajność wydarzenia (Rdz 7), mamy wreszcie 7 dni tygodnia „Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci Pana, Boga twego” – „W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął” Ks. Wyjścia 20:10-11

Hinduskie elementy dżedaizmu – rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji

swietowid03aaDla podkreślenia wyjątkowości miłości Jakuba do Racheli autor natchniony zanotował, że służył za nią siedem lat (Rdz 29). Wiele praw Izraela jest opartych na tej liczbie, co sugeruje, że są to prawa o proweniencji boskiej, a nie ludzkiej. Elizeusz nakazał się obmyć Najmanowi siedem razy w Jordanie (1Krl 5). Liczba „7” często pojawia się w wizjach prorockich, dlatego rabini przewidują, kolejny raz, nadejście mesjasza w roku 2017 (5777). W ocenie chrześcijańskich badaczy Donald Trump może być „wołającym na pustyni”, kimś na obraz Jana Chrzciciela, przed nadejściem 'mesjasza’ Żydów. Ciekawe że Kod Tory określa Trumpa jako odpowiednik „Cyrusa”. Rzeczywistość jest wielce skomplikowaną układanką, w której istoty nadprzyrodzone i Bóg odgrywają rolę podstawową !

chile-ufo-03Biblia i wszystko co w niej się mieści, nadnaturalne zdarzenia, istoty anielskie i wreszcie zmartwychwstanie Zbawiciela jest potwierdzone nie tylko przez archeologię, ale i przez coraz częstsze dowody ze świata tzw. ufologii. W ostatnich godzinach obiegła świat, kolejna już, sensacyjna informacja o nagraniu przez Czilijską armię UFO. „Pojazd” Obcych został zarejestrowany przez profesjonalne urządzenia wojskowego śmigłowca. NOL nie był widoczny w ludzkim spektrum światła, ale w podczerwieni (zdjęcia powyżej – filmy u dołu). Jak zwykle sceptycy będą rozbudowywać teorie, których zadaniem będzie dezawuować istnienie istot anielskich – ufonautycznych. Tego typu zdarzenia są dla wielu problemem zbyt wielkim. One należą też do sfery duchowej/ducha, przecież wewnętrzne, (całościowe duchowe/umysłowe) uświadomienie sobie, że istoty nadnaturalne, częściowo materialne, albo jeszcze inne, przybywają do naszej rzeczywistości (np. z drugiego nieba) jest ciężką pracą nad własną świadomością, która prowadzi do pytań o Stwórcę, o wszechświat, o początek cywilizacji, zwłaszcza zdarzenia Synów Boga, którzy „brali sobie” córki człowiecze, i wreszcie o to jaka jest w tym wszystkim rola człowieka, jego miejsce ? No ale powróćmy do Szyfru Tory i Donalda Trumpa ?

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

12724728_505122993023483_1639898352_nZainteresowani historią Stanów Zjednoczonych wiedzą, że elity tego kraju są bardzo zaangażowane w okultyzm. Do tego stopnia, że postanowiły wpisać budynek Pentagonu w pentagram. W stolicy USA, a właściwie cala stolica jest zbudowana jako graficzny układ okultystyczny, mówi się, że służby specjalne badają też Kod Tory, oczywiście nie będziemy tu tego rozwijać. Chodzi bardziej o Donalda Trumpa, jego prezydenturę w kontekście przeciwnych mu elit nowego porządku.  To co dzieje się w Stanach Zjednoczonych ma wpływ na całą cywilizację. Gdyby coś złego stało się blond włosemu prezydentowi, to władza największego mocarstwa mogła by ponownie wrócić do wykonywania planu rządu globalnego imperium (gejowskiego) Palpatine, co natychmiast przełożyło by się na sytuację w umęczonej przez tajne bractwa Polsce. Wystarczy wspomnieć „wycieczkę” pana Kijowskiego do USA, lub specjalne posiedzenia PE, by zastanowić się nad prawdziwymi dyrygentami groznie rozwijających się protestów opozycji ektsremalnej.

Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa

trumpDonald Trump jest uznawany przez wielu jako nowy Reagan. Gdyby się nim okazał, to możemy liczyć na amerykańską 'dobrą zmianę’, na zatrzymanie, chociaż częściowe, wprowadzania okrutnej cywilizacji śmierci (Dartha Vadera). Dobra amerykańska zmiana, jak zaznaczyliśmy, może przełożyć się i na nową jakość polskich rządów. Jeżeli jednak pojawi się „znikąd” kolejny Oswald, to jest wysoce prawdopodobne, że USA przejdą definitywnie w ręce Mocy Ciemności Sithów (Palpatina/Sidius’a) ! To mogło by zaowocować jakąś skrytobójczą akcją wymierzoną w słaby PiS, i przejęciem władzy w Polsce obozu (komitetu) obrońców diabła. Jak napisaliśmy, w związku z silnymi dowodami na istnienie sił nadprzyrodzonych, wszystko leży w rękach Boga i Jego aniołów. Wiele wskazuje, że szatan i jego pomocnicy zrobią wszystko, by zatrzymać Trumpa, wliczając w to polityczny mord. Stawką jest globalna rewolucja, a celem ogólnoziemskie niewolnictwo, do tego ma posłużyć znamię bestii.

Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !

DLOKRO tej sytuacji mówi też Kościół Katolicki kosmiczny i megalitycznyTa dramatyczna sytuacja świata, który „cały… leży w mocy Złego” (1 J 5, 19), sprawia, że życie człowieka jest walką: W ciągu bowiem całej historii ludzkiej toczy się ciężka walka przeciw mocom ciemności; walka ta zaczęta ongiś u początku świata trwać będzie do ostatniego dnia, według słowa Pana. Wplątany w nią człowiek wciąż musi się trudzić, aby trwać w dobrym, i nie będzie mu dane bez wielkiej pracy oraz pomocy łaski Bożej osiągnąć jedności w samym sobie” – Katechizm 409. Zanim zaprosimy państwa na niezwykle ciekawe video, chcemy zaprezentować słowa Matki Boskiej, Królowej Nieba i Aniołów, które wypowiedziała do ludzkości poprzez „widzące”: „Drogie dzieci ! Proszę was, abyście od dzisiaj przyjęli drogę świętości. Kocham was i dlatego pragnę, byście byli święci. Nie chcę, by Szatan wam przeszkadzał na tej drodze. Drogie dzieci, módlcie się i przyjmujcie wszystko, co Bóg wam daje na tej drodze, która jest gorzka, ale przed tym, kto pójdzie tą drogą Bóg ukaże jej słodycz w taki sposób, że odpowie chętnie na każde Jego wołanie. Nigdy nie zwracajcie uwagi na drobne sprawy tego świata. Zmierzajcie ku niebu. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Prezentujemy państwu osobliwy dwuminutowy film. Informacje tam zawarte są wysoce kontrowersyjne. Sądzimy, że należy je odbierać bardziej jako ciekawostkę, choć tak na prawdę ludzka podświadomość, czy nieświadomość, należąca do sfery ducha, to przestrzeń całkowicie niezbadana i tajemnicza. Robi się jeszcze ciekawsza jeśli do jej odkrywania, tam gdzie można, zaprzęgniemy komputery.

sw-_maksymilian_kolbe_2009

Linki:

Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane

Hinduskie elementy dżedaizmu – rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

Mix Kolonko Wydało się – PO CHCAŁO NAS SPRZEDAĆ Szokujące doniesienia na PO i PSL

Siostra Łucja: ostateczna walka między Panem a szatanem rozegra się o małżeństwo i rodzinę

Bajeczki fizyków. Bajeczka o neutrino

„po roku 1992, kiedy to w ocenie profesora Zwolińskiego nastąpił istny najazd lucyferian na nasz kraj”

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Indyjskie UFO sprzed 10.000 lat – naskalne malowidła odkryte przez archeologów

Polska ? –  prosimy obejrzeć od tego momentu – 23min i 57sek !

Kocham was i dlatego pragnę, byście byli święci. Nie chcę, by Szatan wam przeszkadzał na tej drodze.

Media sugerują, że elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby żyć dłużej

Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !

Efekt „Amoris Laetitia”. Kolejne diecezje dopuszczają cudzołożników do sakramentów

 

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983) oraz (Entelechia w Turzovka) – z jakiego nieba pochodzi starożytna Isztar, a z jakiego Maryja Królowa Nieba ?

„Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w „elity„). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.” więcej w artykule „Starożytna niebieska materia„.

mbczestochowskaPrzesłania z podświadomosci Trumpa i JFK

TORAH CODE ALERT! 2017 – RICHARD SHAW, Rabbi Matityahu Glazerson, Eliyahu Rips

https://youtu.be/Mswej5vquYU

ASTONISHING” UFO Clip Released By Chilean Navy! 1/6/17

WOW!! Groundbreaking Navy UFO Video!! UFOlogist Stunned! Shocking PROOF! 2017

2016 Messiah Codes, and Obama

Startling New Messiah Codes, 1820: Part TWO

https://youtu.be/VyiVzZOuhIE

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Czy Donald Trump zostanie zamordowany przez NWO ?

Wspomniany w artykule „nowy mesjasz Żydów” jest omawiany w tej audycji – 12 gru 2016

Grzegorz Braun – Kończy się nam czas (audio)

https://youtu.be/iKJDPK7tfX4

Grzegorz Braun Nowy Porządek Świata Aspekt Polski 1

https://youtu.be/4t6EjWwpwyk

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *