Nieziemski widok białych mnichów oddających chwałę Bogu

W społeczeństwie istnieje duży odsetek ludzi oglądających telewizyjne wiadomości nałogowo. Nie mogą się powstrzymać, pochłaniają je wszystkie. Telewizor jest włączony non stop. Obraz, który jest nadawany przez telewizję składa się z wyświetlanych jeden po drugim nieruchomych klatek, z częstotliwością 25 lub 30 obrazów na sekundę, składanych w pozorny ruch w naszych umysłach. Alex Jones, jak i wielu innych podejrzewa, że najnowsze technologie WIZYJNE umożliwiają wpływanie na stan ludzkiej świadomości, a poprzez to na zachowanie, na dusze. Dlatego ważne jest by przyswajać rzeczy odpowiednie, które zamiast duchowych trucizn szatańskiego NWO przynoszą duchową wolność. Tym bardziej, że mowa jest o najnowszej WIZYJNEJ technologii kryształu LCD (ang. Liquid Crystal Display).

W trakcie badań biologicznych w 1888 roku Friedrich Reinitzer zupełnie przez przypadek odkrył ciekły kryształ. Dalsze długoletnie badania własności ciekłych kryształów wykazały możliwość sterowania własnościami optycznymi tej substancji. Ciekły kryształ to nazwa fazy pośredniej między ciekłym i krystalicznym stanem skupienia materii, którą charakteryzuje zdolność do płynięcia, charakterystyczna dla cieczy i jednocześnie dalekozasięgowe uporządkowanie tworzących ją cząsteczek, podobnie jak to ma miejsce w kryształach.

Długotrwałe nasączanie umysłu pozytywnymi wizjami, zwłaszcza tymi związanymi z chrześcijańską duchowością może skutkować łącznością z dobrymi bytami (Elohim), dlatego tak ważnym jest temat który oglądamy, szczególnie za pomocą powszechnie stosowanej technologii krystalicznej LCD (lub innych, nowszych). Chcieli byśmy państwu zaproponować artystyczny film o naszych niezwykłych kochanych rodakach, którzy przenieśli się do innej rzeczywistości. Za sprawą modlitw które odmawiają zsyłane są na nas łaski Boga YHWH, Jego Syna oraz Ducha Świętego ! Z pewnością mają kontakt z aniołami.

W dzień św. Michała Archanioła, widziałam tego Wodza przy sobie, który mi powiedział te słowa: – Zlecił mi Pan, abym miał o tobie szczególne staranie. Wiedz, że jesteś nienawidzona przez zło, ale nie lękaj się. – Któż jako Bóg! – I znikł. Jednak czuję jego obecność i pomoc.” (Dzienniczek św. Faustyny 706)

1308_kameduli_0024

Według przekazu zachowanego w kronikach zakonnych w wigilię Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny 20 listopada 1662 roku siedemnastoletniej Zofii z Bochlewa ukazała się pięknie ubrana Pani, która wskazała jej wzgórze z rosnącą na nim samotną sosną. Oczom dziewczyny ukazał się wówczas nieziemski widok białych mnichów oddających chwałę Bogu. Matka Boża zapowiedziała, że wkrótce w miejscu tym powstanie klasztor, w którym zakonnicy będą poprzez nieustanną modlitwę i kontemplację wypraszać łaski dla wszystkich ludzi. Zofia, wypełniając polecenie otrzymane podczas objawienia, opowiedziała o wszystkim ojcu Antoniemu Krzesikowskiemu, który był kierownikiem duchowym kasztelana Alberta Kadzidłowskiego. Ten pod wpływem niesamowitej opowieści zdecydował się wspomóc finansowo fundację klasztoru na Sowiej Górze, w miejscu wskazanym przez Maryję. Wkrótce z Krakowa przybyli pierwsi mnisi należący do Kongregacji Eremitów Kamedułów Góry Koronnej, i o nich traktuje to wybitne filmowe dzieło – Ora et labora (łac. módl się i pracuj).

P.S. Gejowsko szatańskie opętane humanoidy NWO są już tak silne, że rozpoczęli akcję ostatecznego rozwiązania kwestii ludzkiej ! Zachodnie społeczeństwa, będące w całkowitej ruinie moralnej i duchowej, nie dają rady, są na na skraju wojny domowej i nieuchronnego rozpadu. To wszystko jest zgodne z planem stopniowego przygotowania na nadejście Antychrysta, co jest zresztą przepowiedziane i ku czemu globaliści grupują moce zła. Jako Polacy musimy się organizować w duchowej walce i prosić Boga Jezusa o zmiłowanie się na nami. Bez wsparcia Maryi oraz Ducha Świętego nie zdołamy odeprzeć filantropowskich satanistów !

Po latach badania tematu chrześcijańskiej duchowości, jak i analizie starożytnych przekazów wraz z UFOlogią, można wysnuć silne przesłanki o możliwości hodowania w ludzkich ciałach odmiennych istot duchowych – ufonautycznych humanoidów NWO. Te wykarmione przez media i bliżej nierozpoznane ośrodki – okultystyczne jednostki, zamieszkujące w cielesnych świątyniach („Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego” 1 List do Koryntian 6:19), można uznać za armię Szatana ! Przede wszystkim to jest duchowe wojsko. To ono będzie toczyć bitwę pod Har-magedonem. Nie można wykluczyć, że już się zaczęła, albo może wstęp do niej. Każda akcja modlitewna jest na wagę złota. Nie możemy się poddać filantropowskim mocom zła. Musimy walczyć o ludzkie dusze oraz „świątynie” („A demon rzucił go na środek i wyszedł z niego” ! Ew. Łukasza 4:35)

Jezu mój, Ty sam wiesz, ile cierpię prześladowań, a tylko dlatego, że jestem Ci wierna i że silnie stoję przy żądaniach Twoich. Tyś siłą moją, wspieraj mnie, abym zawsze wiernie spełniła wszystko, co żądasz ode mnie. Ja sama z siebie nic nie mogę, ale jeżeli Ty mnie wspierasz, niczym mi są wszystkie trudności. O Panie, widzę dobrze, że życie moje od pierwszej chwili, kiedy dusza moja otrzymała zdolność poznania Ciebie, jest ustawiczną walką, i to coraz zaciętszą. Każdego poranku w czasie rozmyślania gotuję się do walki na cały dzień, a Komunia święta jest mi zapewnieniem, że zwyciężę, i tak bywa. Lękam się dnia, w którym nie mam Komunii świętej. Ten Chleb mocnych daje mi wszelką siłę do prowadzenia tego dzieła i mam odwagę do pełnienia wszystkiego, czego żąda Pan. Odwaga i moc, która jest we mnie, nie jest moja, ale Tego, który mieszka we mnie – [taka] jest Eucharystia. Jezu mój, jak wielkie są niezrozumienia; nieraz gdyby nie Eucharystia, nie miałabym odwagi iść dalej po tej drodze, którąś mi wskazał.” Cytat z „Dzienniczka” nr 91

Z czym, z jakimi mocami, albo z kim walczyła codziennie święta siostra Faustyna ?! „…„świat” (w starogreckim „kosmos”, albo „Tritos uranos„, czy „paradeisos„) jest pełny niebiańskich inteligencji, mających w gwiezdnym ładzie swoje miejsce i zadania.” – Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

1308_kameduli_02Linki:

Sojusz techno-liberalny. Jak się walczy z przeciwnikami lewackiej utopii

http://www.bibula.com/?p=86309

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Czy poprawność exo polityczna pozwoli nam dojść do prawdy ?

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

inne narody zwróciły się ku fałszywym bogom.

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Entelecheia w Turzovka

Rycerze Wyklęci

Królowa Nieba vs reptilianie

Tajemne zamiary Boga Stwórcy wobec stworzeń – ucieczka z cywilizacji UFO – droga do innego wymiaru

DARPA przetestuje mikroczipy, przeznaczone do kontroli ludzkiego umysłu”

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część III

Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie !

Bezcielesność aniołów w angelologii świętego Tomasza

Kameduli z Bieniszewa

 

Zdjęcia ze strony http://www.fotogaleria.erzeszow.pl/archiwa/5335

1308_kameduli_0052 1308_kameduli_0064_2015_05_26_14_34_15 1308_kameduli_0122_2015_05_26_14_36_43 th_74f7e6b8671c7dcf38c41f0790a5d5a5_1308_kameduli_0057 th_74f7e6b8671c7dcf38c41f0790a5d5a5_1308_kameduli_0090 th_74f7e6b8671c7dcf38c41f0790a5d5a5_1308_kameduli_0134-600x403 th_74f7e6b8671c7dcf38c41f0790a5d5a5_1308_kameduli_0141-600x399

Dobre 40

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *