Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Przez świat, a najbardziej przez zachodnią Europę, przewala się islamska wiosna ludów. Poprzez media elektroniczne, a zwłaszcza odbiorniki TV, jesteśmy faszerowani specjalnymi informacjami. Produkuje się je w specjalistycznych wytwórniach, należących do finansowych magnatów, ci z kolei należą do organizacji wprowadzających Nowy Porządek Rzeczy. Po ostatnich wyborach z 2015 roku Polska wydaje się trochę bardziej bezpieczna. Aby się obronić przed społecznym czarostwem należy posiadać silny duchowy sztab. Wojna ta przecież odbywa się na wyżynach niebieskich przeciw Zwierzchnościom, a nie na materialnych bitewnych polach, za pomocą rakiet i czołgów.

„…Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich…”  Efezjan 6:12

Co kilka dni lub tygodni pojawiają się doniesienia o „dziwnych” wypowiedziach papieża Frańciszka. Nie tylko protestanci wychwytują te „anomalie”, ale i wierni katolicy. Na podstawie tekstów które wygłasza, twierdzi się, że papież współpracuje z nieformalnymi organizacjami rządu światowego. Mowa jest też o tym, że Watykan ma się skłaniać ku utworzeniu jednej uniwersalnej światowej religii. Snuje się różne teorie, wliczając w to koneksje z UFO istotami, wspomina się przy tym watykańskie zagadki, które nigdy nie zostały wyjaśnione. Dla przykładu Jan Paweł I zmarł 28 września 1978 w Watykanie, 33 dni od czasu objęcia papieskiego urzędu (33 dni to magiczna liczba masonerii, choć również liczba ziemskich lat Jezusa). Oficjalną przyczyną śmierci, podaną przez Watykan, był atak serca. W łóżku znaleziono go martwego z notatkami w ręku. Ciało papieża znalazła służąca.

VaticanII

Kobieta dostrzegła na stoliku otwartą buteleczkę z lekarstwem na niskie ciśnienie i natychmiast wezwała opiekujących się Ojcem Świętym kardynałów. Po ich wizycie w tajemniczych okolicznościach z sypialni papieża zginęła owa fiolka z lekarstwem i dokumenty, które w chwili śmierci miał przy sobie papież. Jan Paweł I został pochowany 4 października 1978 w Bazylice św. Piotra. Po jego śmierci pojawiły się różne teorie spiskowe, sugerujące otrucie przez zarządzającą finansami Watykanu hierarchię Banku Watykańskiego, która, zgodnie z niektórymi podejrzeniami, miała związki z włoską mafią obawiającą się dochodzenia zainicjowanego przez papieża w celu zbadania przeszłej działalności tejże instytucji. W czasach przed ujawnieniem trzeciej tajemnicy fatimskiej mówiono również, iż jest ona tak wstrząsająca, że to właśnie ona doprowadziła Jana Pawła I do zawału i śmierci. Skupmy się przez chwilę na zagadce, które sygnalizuje to ostatnie zdanie.

epa04691673 Photo  provided by Vatican newspaper L'Osservatore Romano 4 April 2015 of Pope Francis pressing his forehead against a crucifix during a Good Friday mass to mark the Way of the Cross, in St. Peter's Basilica 3 April 2015.   (photo to be used solely to illustrate events depicted in this image)  EPA/L'OSSERVATORE ROMANO  HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES/NO ARCHIVES  Dostawca: PAP/EPA.

W psychologii bycie osobą kulturalną określa się jako posiadającą zbiór cech osobowych, do którego wchodzą przede wszystkim zachowania jednostki, jej myśli, uczucia i reakcje; kultura przejawia się poprzez zbiór reguł i motywów postępowania, form ekspresji, nakazów i zakazów, ocen i sądów. Tak prościej, i zgodnie z pojęciem dobra, bycie osobą kulturalną to odpowiednie zachowanie się w stosunku do panujących (odpowiednich – człowieczych) reguł. Mamy stąd już blisko by zastanowić nad trzema literami jakie miała ponoć wypowiedzieć Matka Boska do trojga pastuszków, gdy w roku 1917 przekazywała im Fatimskie Tajemnice. Czy święta Istota Nadprzyrodzona była zdolna do tego, by 'od tak sobie’, „na odwal„, przekazać dziwaczne zakończenie zdania, czyli: „et cetera”, to jest: „itd.” „Et cetera” używane jest na końcu listy, dla zaznaczenia, że inne, podobne elementy nie zostały wymienione. Zacytujmy kolejny raz urywek cennego opracowania w tej materii:

[…]Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście, ciałach, które potrzebują modlitwy papieża. Nie miałoby to sensu, gdyby chodziło o męczenników za wiarę. Dalej tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”. Tak więc ma rację Solideo Paolini kiedy zauważa, że „męczennicy, o których mówi tekst, zostają zamęczeni po tym, jak Ojciec Święty dociera do końca swej Drogi Krzyżowej” – ta rzeź chrześcijan „następuje po gwałtownej śmierci Rzymskiego Papieża”. Tak więc wydaje się być tragedią, która ma się jeszcze wydarzyć, ponieważ od roku 1917 tego rodzaju wydarzenia nie miały miejsca. (…)Tymczasem przyjmujemy, że chodzi tu o zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana. Zresztą we wprowadzającym tekście arcybiskupa Bertone znajdują się także inne sensacyjne niespójności, do których wrócimy później. Ten tekst zresztą bardzo starannie unika twierdzenia, że zamach z 1981 roku jest realizacją proroctwa zawartego w Tajemnicy.

(…)Jest zdumiewające, że te słowa papieża przeszły dotąd niezauważone. Znajdujemy w nich przynajmniej dwie ważne informacje. Pierwszą jest fakt, że trzynaście lat po zamachu, „pod koniec stulecia”, Jan Paweł II uważał, iż proroctwa z Fatimy mają się jeszcze urzeczywistnić i mówił o tym takimi słowami, które niemal dosłownie przywołują to, o czym siostra Łucja wspomina w liście z 1982 roku. (…)Jeżeli zdanie siostry Łucji zostało przypisane do trzeciej części Tajemnicy, to rzeczywiście jest to znacząca sprawa, ponieważ dotyczy „słów” Matki Bożej, których nie ma w tekście ujawnionym w 2000 roku. Zresztą sam Barthas 17 i 18 października 1946 roku zapytał siostrę Łucję o Trzecią Tajemnicę i potwierdził: „Tekst słów Naszej Pani został napisany przez siostrę Łucję i zamknięty w opieczętowanej kopercie”. Morlier cytuje także kardynała Ottavianiego, prefekta Świętego Oficjum za Jana XXIII, jednego z niewielu ludzi znających tekst Trzeciej Tajemnicy, który powiedział podczas słynnej konferencji: „(Siostra Łucja) napisała na kartce to, co Najświętsza Panna kazała jej przedstawić Ojcu Świętemu”. Powstało wiele hipotez na temat tych słów Matki Bożej i owego „itd.”, uważanego za początek Trzeciej Tajemnicy. Czy rozsądne jest przekonanie, że tak właśnie jest ?

Zdecydowanie tak, jednak pod warunkiem, że nie istnieje żadne inne przekonujące wyjaśnienie tego niedokończonego zdania. Zresztą także Łucja dała to do zrozumienia…(…) Kilka lat później ojciec Alonso napisze, że w Tajemnicy mówi się o „wewnętrznych walkach w łonie samego Kościoła(…) Określenie ojca Schweigla wydaje się odpowiadać opisanej w Trzeciej Tajemnicy wizji (część „dotycząca Papieża”), w związku z czym stanowi też dowód na istnienie słów Najświętszej Maryi Panny („W Portugalii…”). Zatem teza, według której Trzecia Tajemnica ma dwie części – wizję i słowa Matki Bożej – znajduje wiarygodne potwierdzenie. Przez długi czas ten fragment Trzeciej Tajemnicy skłaniał wielu ludzi do przypuszczeń, że jego naturalnym dalszym ciągiem jest opis czegoś katastrofalnego dla Kościoła, ale także dla świata.(…) Wątpliwości rodzą się na podstawie samej wizji ujawnionej 26 czerwca 2000 roku. Jeżeli ojciec Alonso znał (całą) Trzecią Tajemnicę, musiał także znać tę część, która wcale nie wydaje się być bezkrwawa. A nawet skłania do przypuszczeń, że kontekstem opisanych w niej wydarzeń jest wielka wojenna tragedia (kara Boża zesłana przez anioła, którego gromy skierowane w stronę świata powstrzymała Najświętsza Maryja Panna, a one zatrzymały się na zrujnowanym mieście, na stosach trupów, na żołnierzach, którzy zabijają papieża, a z nim wielu biskupów i wiernych). […]

17

Jeżeli papież Frańciszek jest zmuszony by wymijać wszystkie wewnętrzne napięcia i „walki” we wnętrzu kościoła, to faktycznie najlepszą drogą jest Boże Miłosierdzie i Maryja – współpracująca z aniołami. 8 grudnia 2015 Franciszek zainaugurował Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Z tej okazji, w czasie homilii, odwołał się do symbolicznego gestu otwarcia Drzwi Świętych Miłosierdzia, podkreślił, ze stawiają one na pierwszy plan „prymat łaski„. Co ciekawe przywołał słowa skierowane przez Anioła Gabriela do Maryi: „Bądź pozdrowiona, pełna łaski”. Czy w Kościele Katolickim dzieje się coś niezwykłego ? Należy być świadomym, że jest to czas, w którym bliżej nie określone „zwierzchności” wytworzyły gigantyczną islamską wędrówkę. Jak się skończy to globalne społeczne czarostwo ? Czy tak jak przewiduje oficjalna wersja fatimskiej przepowiedni Maryi, czy jeszcze inaczej, zgodnie z nieujawnionymi słowami, które nastąpiły po sławetnym „etc.” ?

Zródła:

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

http://www.bibula.com/?p=86309

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uchodzcy-masowo-przemycaja-niemiec-bron-narkotyki-dzieci

http://www.pch24.pl/czy-w-sprawie-klimatu-papieze-tez-sa-nieomylni–ostry-spor-wsrod-kaplanow,40114,i.html

„Kardynał Gianfranco Ravasi pisze do „drogich braci masonów”

http://www.bibula.com/?p=84676

http://www.bibula.com/?p=84586

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agenda-21-planowa-destrukcja-narodow#comment-295024

http://www.pch24.pl/franciszek-zainaugurowal-jubileusz-roku-milosierdzia–drzwi-swiete-otwarte,39862,i.html

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/norweska-policja-znalazla-wsrod-uchodzcow-flagi-isis-zdjecia-przedstawiajace-sciete-glowy-

http://argonauta.pl/gdy-ujrzycie-chmure-podnoszaca-sie-na-zachodzie/

http://argonauta.pl/rosja-nadzieja-dla-swiata/

https://argonauta.pl/wiszace-miasta-z-przyszlosci-a-moze-nowa-produkcja-kina-blue-beam/

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

http://www.pch24.pl/papiez-zaangazuje-sie-w-walke-z-ociepleniem-klimatu-i-nierownosciami-spolecznymi-,33055,i.html

http://www.pch24.pl/kim-sa-ludzie–ktorzy-doradzali-papiezowi-podczas-pisania-encykliki-laudato-si-,36547,i.html

Matka_Boza_z_Guadalupe

Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki

Dobre 39
Złe 6

Podobne Artykuły

One thought on “Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

  1. Nie ulegajmy opiniom głoszonym przez protestantów, np. z Profecy in the news. Niekoniecznie zawsze muszą oni błądzić, ale trzeba pamiętać, że oni z zasady są antypapiescy i to oni odłączyli się od łona Świętego Kościoła Rzymskiego.

    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/12/20/papiez-franciszek-do-biskupow-niemiec-brama-milosierdzia-i-miejscem-rzeczywistej-reformy-kosciola-jest-konfesjonal-a-nie-manipulacje-przy-vi-przykazaniu/

    Za papieża należy się modlić i być ostrożnym w jego krytykowaniu. Dotychczasowe przewidywania o odejściu od nauczania Kościoła w temacie małżeństwa na synodzie nie sprawdziły się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *