Indyjskie UFO sprzed 10.000 lat – naskalne malowidła odkryte przez archeologów

Narodowy Departament Archeologii i Kultury (State Department of Archaeology and Culture) w miejscowości Chhattisgarh – Indie, chciałby współpracowac z Indyjską Organizacją Kosmiczną w celu zbadania serii malunków naskalnych odnalezionych wewnątrz jaskiń, starożytne dzieła sztuki naskalnej znajdują się w mieście Charama,

okręg Kanker w regionie Bastar, wiadomości takie podała gazeta „Times of India”. Oficjalni archeolodzy wyrazili pogląd, że odnaleziona sztuka jaskiniowa odzwierciedla starożytne wierzenia w istnienie życia na innych planetach, pokazuje że nie jesteśmy sami we Wszechświecie.

Według oficjalnej strony internetowej indyjskiego stanu Chhattisgarh, posiada on ogromną liczbę starożytnych naskalnych malunków. Spośród wielu najciekawsze są te przedstawiające kangury i żyrafy, zwierzęta które nie są spotykane obecnie na tych terenach, nie należą do fauny tych obszarów, oprócz tego typu starożytnych przekazów pojawiają się również malowidła przedstawiające hybrydy humanoidalno-rybie, a najnowsze naskalne odkrycia zostały opisane jako istoty UFO.

Charama-rock-paintings-ufos

Malowidła są w całkiem dobrym stanie pomimo ich wieku, posiadają cały czas żywe kolory. Dziwaczne istoty posiadają coś co przypomina jakiś rodzaj broni. Brakuje w ich wizerunkach nosów i ust. W kilku przypadkach wspomina się o wyraznych „kombinezonach kosmicznych”, stwierdził jeden z archeologów, pan JR Bhagat.

aliens_04

Bhagat zajmujący się tymi znaleziskami twierdzi, że świeżo odkryte malunki pochodzą sprzed 10.000 lat, chociaż nie określił na jakiej podstawie tak twierdzi. Wyraził również opinię, iż malowidła mogą przedstawiać obcych UFO, ponieważ są tam przedstawione wielkie humanoidalne istoty przybywające z nieba. Część tych stworzeń nosi coś co przypomina hełm lub antenę oraz widoczny jest dyskoidalny pojazd wypuszczający trzy promienie (lub nogi) z jego kadłuba.

indie02

Bhagat w wywiadzie udzielonym gazecie „The Times of India” oświadczył, że: „…Znaleziska sugerują, iż prehistoryczna ludzkość napotkała lub widziała istoty z innych planet, które są dla dzisiejszych ludzi i naukowców czymś bardzo pociągającym. Dodatkowe badania muszą zostać przeprowadzone, jednak miejscowość Chhattisgarh nie jest w stanie dostarczyć odpowiednich ekspertów zdolnych wyjaśnić te zagadnienie…”

indie01

Bhagat wyjaśnił również, że istnieje kilka wierzeń pośród tubylców, a jakaś część nawet czci te malowidła, innymi są informacje pochodzące od przodków o istnieniu „ludzi rohela”, których znaczenie zostało oddane jako „mało rozmiarowi” (the small sized ones). Według legend „ludzie rohela” często lądowali w tym rejonie, przybywać mieli z nieba w ich okrągłych latających pojazdach, by zabierać ze sobą jedną lub dwie osoby z wioski, a te już nigdy nie wracały z powrotem !

ancient-rock-paintings-charama-india-ufos

Bhagat dodał,„… że nie można odrzucić poglądu, iż opowieści tego typu mogą być tylko wyobraznią starożytnych ludzi…” Badania są w toku, Bhagat poinformował o przybyciu większej liczby archeologów, którzy mają go wspomóc w identyfikacji tajemniczych stworzeń oraz nie zidentyfikowanych obiektów umieszczonych na powierzchniach skał jaskiń..

 Zródła:

http://timesofindia.indiatimes.com/india/10000-year-old-rock-paintings-depicting-aliens-and-UFOs-found-in-Chhattisgarh/articleshow/38435091.cms

 Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

„poczułem, że MOC wyszła ze Mnie” δυναμιν – kosmiczny klej Qi

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Chrześcijańskie anamnesis

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Zapomniany świat starożytnej psychologii

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !

wibracje-kwantowe02

WATCHERS 6: THE SECRET COSMIC WAR – HD

https://youtu.be/Y1rFjexjzxY

Dobre 16

Podobne Artykuły

One thought on “Indyjskie UFO sprzed 10.000 lat – naskalne malowidła odkryte przez archeologów

  1. „”Według legend „ludzie rohela” często lądowali w tym rejonie, przybywać mieli z nieba w ich okrągłych latających pojazdach, by zabierać ze sobą jedną lub dwie osoby z wioski, a te już nigdy nie wracały z powrotem.””
    Teraz już wiadomo skąd ten RAEL, twór New Age, czyli illuminati wziął tę całą historyjkę o małych ludziach i zabierających ziemian(również jego do swoich statków) http://pl.rael.org/home
    To jego ugrupowanie które chce wybudować lądowisko dla UFO w Ziemi Świętej, i jego darmowe książki czytało się fajnie do momentu aż zaczął bardzo fantazjować i prosić o datki. W takim samym stylu jak sekta scjentologiczna, jedna kobieta z jego członków czy tam wyznawców która do tego Ruchu Realańskiego dołączyła, żaliła się że on kupuje tylko nowe gry i ciągle w nie gra, do tego ma słabość, pociąg do młodych kobiet, jako najwyższy kapłan. Jak widać na UFO i naiwności ludzi można zbić niezły biznes jeśli ma się rozbudowaną wyobraźnię, jest się oczytanym, lub należy do pewnych loży wyznaniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *