Czy Trump i Pence odbudują cywilizację łacińską ?

W USA nastąpił przełom. Człowiek spoza (okultystycznego) układu sięgnął po władzę. Donald Trump ma doświadczenie w prowadzeniu wielkiego biznesu, dlatego może sprostać wielkim wyzwaniom polityki. USA jest mocno zaawansowane w budowę cywilizacji śmierci, natomiast tandem Trump-Pence oficjalnie jest za życiem więc nowy przywódca będzie dla hybrydalnej konstrukcji zagrożeniem. Już teraz pojawiają się głosy by go zamordować. Na szczęście 45 prezydent zajmował się wcześniej budownictwem, stąd można podejrzewać, że rozpocznie w USA odbudowę cywilizacji chrześcijańskiej, zwłaszcza gdy u swego boku ma wspomnianego Mike, zagorzałego chrześcijanina. Możemy również podejrzewać, że cywilizacja śmierci będzie rzucała nowej administracji kłody pod nogi, a władzę mają ogromną. W ich zasięgu jest cała armia „rzeplińskich”.

trumppencephotos2Wszyscy ludzie nowego prezydenta mogą do pewnego stopnia być osamotnieni, przecież jego własna partia nie udzieliła mu w wyborach poparcia ! Spora liczba , jeśli nie większość, określa Trumpa jako nieprzewidywalnego, ale może właśnie takim należy być w świecie układu cywilizacji śmierci. Zresztą papież Jan Paweł II też był w oczach niektórych odbierany jako „nieprzewidywalny”: „Pierwszy sygnał, że coś się dzieje, dotarł za pośrednictwem niejasnego oświadczenia kardynała Ratzingera, który 11 maja 2000 roku powiedział do dziennikarzy: „Ten papież jest nieprzewidywalny, przyzwyczaił nas do niespodzianek. Mógłby ujawnić Trzecią Tajemnicę, chociaż celem jego podróży do Fatimy jest beatyfikacja Franciszka i Hiacynty” (cytat z „Czwarta Tajemnica Fatimska, str 81).

czwarta-tajemnica-fatimskaW USA albo rozpoczyna się, albo kończy walka cywilizacji. Jezeli to pierwsze to będzie to starcie zasad na jakich ma opierać się zbiorowość, czy będą to zasady imperium gejowskiego, czy może chrześcijańskie. Według Feliksa Konecznego cywilizacja jest to „metoda ustroju życia zbiorowego”. Nie łączy polski geniusz jej zatem z poziomem rozwoju, ale z zasadami określającymi całokształt współżycia społecznego i pojęciami abstrakcyjnymi, do jakich odwołuje się społeczność, uzasadniając te zasady. W obrębie tak określonych cywilizacji mogą powstawać różne kultury, będące odmianami cywilizacji, przykładowo kultura ufonautyczno-transhumanistyczna, będąca wynikiem nadmiernego (zbyt szybkiego) „postępu” technologicznego. Koneczny określa też prawa cywilizacyjne jako prawa rządzące metodami ustroju życia zbiorowego, lub prawidłowościami rządzącymi poziomem rozwoju, osiągnięciami społeczeństwa w danym okresie historycznym, ze szczególnym uwzględnieniem kultury materialnej i techniki, będącej wskaźnikiem opanowania przez ludzi sił przyrody i wykorzystywania jej bogactw

book-anglewarslargeFeliks Koneczny: w książce „Polskie logos a ethos” (1921 rok) pisze: ’’tam gdzie następuje scalenie na siłę dwóch cywilizacji, jest to bardzo niekorzystne dla obu i grozi szybkim rozpadem, a szczególnie połączenie cywilizacji łacińskiej, do jakiej należy Polska, z cywilizacją bizantyjsko-germańską, do jakiej należą Niemcy, nie przyniesie korzyści dla obu i taka unia się szybko rozpadnie”.  W USA od jakiegoś czasu, a może od początku, mamy połączenie cywilizacji masońskiej z cywilizacją chrześcijanską, która obecnie została wyparta przez wspomniane imperium seksualnych (ufonautycznych) odmieńców, tworząc dyktaturę nowego śmiercionośnego porządku.

001_duel1Z tego powodu należy podejrzewać, że ufonautyczne (genderowe) imperium będzie się chciało pozbyć Trumpa, gdyby ten zbytnio się zaangażował w odrodzenie cywilizacji Chrystusowej. Wielu z nas ciągle jeszcze ma w pamięci tragedię JFK, gdy tymczasem internet jest już pełen grózb skierowanych pod adresem wysokiego blondyna. Sytuacja naszego Narodu jest do pewnego stopnia podobna. Siły chrześcijańskie odzyskały niedawno władzę i rozpoczęły odbudowę w Rzeczpospolitej cywilizacji łacińskiej, co jak wiemy szybko zostało zgaszone w Smoleńsku. Pamiętajmy, że w Polsce cywilizacja łacińska (uważana za najwyższy szczyt osiągnięć ludzkości) napierana jest od wschodu przez cywilizację turańską, z zachodu przez bizantynizm (przekształcony obecnie w kalifat islamsko masoński), a od wewnątrz, jak twierdził F. Konieczny, przez żydowską. Według Feliksa Konecznego cywilizacja łacińska opiera się na na greckiej filozofii, rzymskim prawie i etyce chrześcijańskiej, natomiast cywilizacja żydowska jest cywilizacją sakralną, to jest taką, w której całe życie jednostki i społeczeństwa jest, lub przynajmniej powinno być, podporządkowane prawu religijnemu.

12724728_505122993023483_1639898352_nPodstawą tego prawa jest u Żydów Tora, ale za charakterystyczną cechę tej cywilizacji, odróżniającą ją od innych cywilizacji sakralnych np. Bramińskiej, Koneczny uważał wypieranie Staro Testamentalnych praw przez kolejne komentarze do nich. I tak Tora została wyparta przez Talmud, ten zaś był wypierany przez kolejne komentarze i skróty (najważniejsze autorstwa Mojżesza Majmonidesa, czy Mojżesza Mendelssona), i wreszcie w niektórych środowiskach żydowskich przez Kabałę. To wyparcie nie oznaczało oczywiście dogmatycznego odrzucenia, Żydzi talmudyści dalej uznawali pierwotność Tory, ale było praktycznym zaprzestaniem badań nad wcześniejszymi tekstami i odwoływania się do nich. Tak więc faktyczne prawo żydowskie, mimo że z definicji jako sakralne powinno być niezmienne, w rzeczywistości zmieniało się pod wpływem komentarzy dostosowujących je do zmiennych okoliczności historycznych, co można dziś odbierać analogicznie jako specjalne dostosowujące się nakazy „postępu i nowoczesności” w cywilizacji śmierci.

1392119784_ivxmkv_600Feliks Koneczny, podobnie jak później amerykanski politolog Samuel Huntington, uważał że naturalnym stanem między cywilizacjami jest walka lub rywalizacja, jednak jej przyczyny widzi nie tylko w różnicach religijnych, ale w innym podejściu do wszystkich dziedzin życia. Różnice kulturowe między nimi, wynikające głównie z odmiennych religii, to jest kontaktu z Bytem/bytami nadnaturalnymi, powodują ciągłe konflikty w miejscu, w którym się ze sobą stykają.

DLOKRNiektórzy naukowcy prowadzą także rozważania nad cywilizacjami w szerszej niż ziemska skali. Rosyjski naukowiec Mikołaj Kardaszew zaproponował podział cywilizacji według stopnia ich zaawansowania technologicznego (skala Kardaszewa). Jako kryterium klasyfikacji Kardaszew przyjął ilość energii wykorzystywanej przez daną cywilizację, zapominając lub nie wspominając o Duchu, który kieruje, bądź ma silny wpływ na ludzkie poczynania, przykładowo poprzez takie ceremonie lub rytuały jak „Spirit Cooking”, czy „Czarne Msze Bohemian Grove„. Z tej przyczyny polscy chrześcijanie powinni się modlić nie tylko za Trumpa, Pence’a, czy Alexa Jonsa, ale i za polskich obrońców cywilizacji łacińskiej: Ks. Natanka, Rydzyka, patriotów z episkopatu, przywódców ONR, Ruchu Narodowego, Kukiza oraz prezesa Kaczyńskiego, bez którego PiS by się rozleciał, co mogło by doprowadzić do przejęcia władzy w Polsce przez siły antyludzkie i antycywilizacyjne.

bitwa-pod-kircholmem-1605

Linki:

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze…

Amerykański sen, a może jednak horror… ?

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Okultyzm, pedofilia, handel bronią, terroryzm… Zbuntowani agenci FBI o grzechach Clintonów

Ted Cruz Joins Pastors, Members of Congress in Prayer Meeting to Cut Satan’s Power in Capitol

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Zszokowani amerykańscy lewacy zapowiadają masową emigrację do Kanady

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa

Alex Jones z InfoWars modli się na antenie o miłosierdzie Jezusa dla USA

Szef kampanii Clinton zamieszany w okultyzm? Wyciekły prywatne maile. WIDEO

Niezależne media nazwały Michaela Moore’a „workiem pełnym odchodów”

Przestępstwo w Fundacji Clintonów

Niemcy: Media wieszczą katastrofę, politycy przestraszeni po wyborze Trumpa

Czarna rozpacz u Niemców. Bo wybory wygrał Donald Trump

Kataklizmy i znaki

„Gość Niedzielny”: papież gotów do beatyfikacji Piusa XII. Powstrzymują go środowiska żydowskie

Histeria TVN-u i „Wyborczej”. Straszą Trumpem, tak jak straszyli PiS-em

Wojciech Cejrowski o wyborach w USA: Trump obszedł, ograł system

Grupa wyszehradzka utworzy własny kanał telewizyjny V4 TV

BREAKING: ANTI-TRUMP PROTESTS ERUPT AROUND COUNTRY

SOCIALISTS PROTEST AGAINST PRESIDENT-ELECT TRUMP

BILL CLINTON BRAGS ABOUT HIS VOODOO TRAINING

WIKILEAKS REVEALS SATANIC RITUALS USED BY WHITE HOUSE CHIEFS

HILLARY SUPPORTERS BURN AMERICAN FLAG, RIOT, THREATEN TO KILL TRUMP AFTER LOSING ELECTION

A VOTE FOR HILLARY IS A VOTE FOR LUCIFER

WILL THEY KILL TRUMP BEFORE INAUGURATION?

Polska cywilizacja człowiecza

Twitter cenzuruje Clinta Eastwooda. Powodem poparcie dla Trumpa i krytyka politycznej poprawności

Nowa polityczna poprawność. O czym milczeć, o czym pisać

W określonych państwach od nowego roku każdy noworodek będzie miał wszczepiany mikroskopijny mikroczip-iplant-mikro urządzenie !

Aktualizacja z dnia 14/11/2016

„Partia Republikańska, której kandydaci wygrali w zeszłym tygodniu zarówno wybory prezydenckie, jak i wybory do obu izb Kongresu, przewidziała w przyjętym w tym roku oficjalnym programie wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji bez żadnych wyjątków. Republikanie chcą też przyjąć poprawkę do amerykańskiej Konstytucji gwarantującą pełną ochronę życia człowieka od momentu poczęcia. Podjęcie działań na rzecz ochrony życia zadeklarowali także nowo wybrani prezydent Donald Trump oraz wiceprezydent Mike Pence. Republikanie w swoim programie wyborczym wyraźnie opowiedzieli się za pełną ochroną życia ludzkiego od momentu poczęcia. Opowiadają się za przyjęciem poprawki do amerykańskiej Konstytucji potwierdzającej ochronę ludzkiego życia od momentu poczęcia. Chcą też ustawowo doprecyzować, że 14. poprawka do amerykańskiej Konstytucji, która głosi, że „nikt nie może zostać pozbawiony życia, wolności ani własności”, odnosi się także do dziecka przed urodzeniem. Partia Republikańska deklaruje również sprzeciw wobec finansowania ze środków publicznych wykonywania i promocji aborcji.” Całość tutaj: http://www.pch24.pl/zwyciezcy-wyborow-w-stanach-zjednoczonych-chca-calkowitego-zakazu-aborcji,47389,i.html#ixzz4PzW5RdVQ

1240133012_jesus-faustina-92Prosimy zapoznać się z poniższym wideo. Nie trzeba znać języka angielskiego. Na początkowym etapie mężczyzna zadaje kobietom logiczne i merytoryczne pytania o zachowanie pani Clinton na przestrzeni lat jej pracy w administracji, po czym przechodzi do wielu wykroczeń jakie się pojawiły w mailach oraz innych kompromitujących informacji z jej kariery, co zaowocowało wybuchem, a nawet… ale nie zdradzajmy, proszę obejrzeć do końca !

Hillary Supporter DEMON Possessed?! PROOF Our Youth are Victims of Heavy Mind Control Abuse!

https://youtu.be/aAUDSNJAjNw

Czy Donald Trump zostanie zamordowany przez NWO ?

Pizzagate – SKANDAL władzy w Ameryce + twittergate – Polecamy !!! Szok, to nieodpowiednie słowo…

https://youtu.be/DnWhG3P5qPA

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Megamiasta 2030 – miejska przyszłość. Tajny materiał szkoleniowy Pentagonu.

https://youtu.be/qD_k_r5h2QI

Iluminacki kalifat a cywilizacja chrześcijańska

Cywilizacje a Polska

Cywilizacja Łacińska, prof. Henryk Kiereś

Newt Gingrich says Donald Trump not part of secret societies!

https://youtu.be/q1ndVffmYHI

A Vote For Hillary Is A Vote For Lucifer

https://youtu.be/1OG5UOxuuiA

JFK – Prezydent który powiedział PRAWDĘ [PL] – Polecamy

This Video Could Win The Election For Trump – Polecamy

https://youtu.be/t3PgJkuczHU

Dobre 26
Złe 3

Podobne Artykuły

One thought on “Czy Trump i Pence odbudują cywilizację łacińską ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *