Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane

Wiele zostało napisane na temat matematycznych zależności Świętego Tekstu Tory, jak i całej Biblii. Istnieje wiele matematycznych prawidłowości tekstu Pisma Świętego, których nie da się wyjasnić przypadkiem ! Można je natomiast zbyć śmiechem lub machnięciem ręki ignoranta. Odkrycie tysięcy mumerycznych prawidłowości w Piśmie Świętym było wynikiem wieloletniej pracy Rosjanina dr Ivana Panina. Panin to geniusz matematyki, znający starożytne języki biblijne. W swoich pracach pokazał, że Biblia w językach oryginalnych jest bardzo tajemniczo ułożonym dziełem matematycznego NadIntelektu, które nie jest możliwe do odtworzenia przez ludzi, za pomocą ich możliwości !

W oparciu o statystyczny dowód wykazał ponad wszelką rozsądną wątpliwość nadprzyrodzone powstanie Biblii. Twierdził, że im dłużej zajmowałby się jednym fragmentem tekstu Pisma świętego, tym więcej dowodów matematycznych prawidłowości by odnalazł ! Wiele wskazuje, że w Biblii zaszyfrowano ogromną ilość informacji dotyczących m.in. historii świata, zdarzeń lub polityków. Jednym z przykładów zaszyfrowanych tam słów jest Tora (co 50-ta litera tekstu na początku Księgi Rodzaju i pozostałych czterech ksiąg Pięcioksięgu, poczynając od pierwszego zastosowania litery „taw” – „taw”, „waw”, „resz”, „he”)

kod

Zagadką w ujęciu matematyki tekstu Biblii, czy Tory, jest sam komputerowy program i osoba go obsługująca. Możliwe, że tak jak w przypadku chrześcijańskiego Ducha Świętego, objawiającego się u natchnionych wyznawców Jezusa Zbawiciela, tak w przypadku Kodu Tory trzeba dysponować specjalnymi Boskim predyspozycjami, by rezultaty okazały się poprawne dla zrozumienia tajemnicy ludzkości. Nie wdając się w szczegóły, o których możecie państwo przeczytać w podanych na końcu zródłowych linkach, należy przejść do izraelskiego specjalisty od Kodu Tory.

0000000glazerson_small

Rabin Matityahu Glazerson urodził się w Izraelu. Studiował nauki rabinackie na uczelni „Medrashiat Noam in Pardes Chana” oraz na różnych innych Yeshiwach. Jest autorem ponad 30 książek, które zostały przetłumaczone na języki: rosyjski, francuski, hiszpański i angielski. Pisał artykuły dla gazet na temat gematrii. W Polsce ukazała się książka Glazerson’a pt.: „Muzyka i kabała” Sklepy internetowe, które reklamują tą pozycję prezentują niezwykle ciekawą informację o poruszanej tam tematyce:

(…)Istnieją pewne olamot (światy), do których można dotrzeć wyłącznie za pomocą muzyki” – twierdzi autor tej książki. Skala muzyczna została w niej przedstawiana w analogii do układu sefirot, każdy dźwięk przyporządkowany konkretnej sefirze, z jej potencją i charakterystyką. Ponieważ jednak inspirująca te analizy kabała jest wiedzą o duchowych mocach zawartych w literach, które w świecie ducha są tym samym, czym pierwiastki chemiczne w świecie materialnym – to tematem tej książki okazuje się przede wszystkim święty język hebrajski, w którym „terminy muzyczne nawiązują do wielu podniosłych idei. Musimy tylko otworzyć oczy i nastawić uszu, bowiem odpowiedzi otaczają nas zewsząd, są obecne wokół nas nawet zanim zadamy pytanie(…)

maxresdefault

Komputerowe tabele Kodu Tory

hemmorage1

Jak widać z przetłumaczonego poniżej filmu – wykładu, prawdziwi Żydzi są zgodni z PRAWDZIWYMI chrześcijanami w sprawach moralnego życia ! Nie można sądzić, że istnieją jacyś „chrześcijanie”, którzy twierdzą, iż spaczenia seksualne są w jakimś stopniu poprawne z Bożymi zamiarami, lub ktoś zle interpretuje prawo biblijne ! Tu nie ma niedomówień ! Sprawę ostatecznie naświetla Kod Tory. W filmie pojawiają się tajemnice związane z czasem Noego i ludzkości sprzed potopu, dlatego po obejrzeniu tego dokumentu, wielu z państwa może zechcieć uzupełnić wiedzę w tej sprawie, dzięki aktywnemu linkowi. Wszystko zadziwiająco pasuje do tego co przedstawia wielu badaczy tej tematyki, dlatego przejście obojętnie nad pracą Glazersona było by zignorowaniem cennych faktów w sprawie.

jezus_krol_maryja_krolowa

W ujęciu matematycznego Kodu, Biblia może być specjalnie ’Zapieczętowaną Księgą’, obie wielkie biblijne Apokalipsy, czyli Księga Daniela w Starym Testamencie oraz Księga Objawienia, zwana też Apokalipsą Świętego Jana w Nowym Testamencie, zapowiadają nadejście strasznych czasów, a moment ich pojawienia się jest oczywiście ukrytą, zakodowaną informacją. Przepowiednia wypełni się „w czasach ostatecznych„, gdy zostanie odpieczętowana okryta dotąd tajemnicą księga.

candles_7churches

Zgodnie z Apokalipsą Janową księga ta zamknięta jest na „siedem pieczęci„, które mogą być złamane tylko przez Mesjasza: „I ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie, zapieczętowaną na siedem pieczęci. (…) A nie mógł nikt – na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią – otworzyć księgi ani na nią patrzeć.” Apokalipsa św. Jana 5:3 W Księdze Daniela, która jest wcześniejszą wersją tej samej opowieści, żydowskiemu prorokowi, przyszłość objawia anioł, który, na koniec, zwraca się do niego: „Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych.” Możliwe, że Kod Tory ma dużo wspólnego z tym co anioł powiedział Danielowi…, że część za zgodą Nieba udaje się czasami odszyfrować.

 85889220.69fdc382cc3905.4

Zródła:

http://www.eczytelnia.pl/index.php?op=0&kat=TT&odc=3

http://przebudzenie.home.pl/przebudzenie/artykuly/panin.htm

Kod Tory i podświadomość przepowiadają o Trumpie

Esencjalizm biblijny posiada pod powierzchnią „zwykłego tekstu Biblii” elementy „zakryte”, mające zostać odczytanymi duchowo-rozumem duszy…, zresztą musimy pamiętać, że „bez przypowieści nic im nie mówił” !!!

Tajemnicza kwantowa kraina – II część wstępu do Esencjalizmu biblijnego

ważny tekst w sprawie symboli nosi tytuł: Święty alchemiczny, rozumny naród, który kocha – II część przygotowań, albo wprowadzenie do duchowej archeologii

AGArt.CardinalDoctrine.SecondComing

Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia – HD. PL.

 

Dobre 128
Złe 6

Podobne Artykuły

5 thoughts on “Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane

  1. ten mesjasz ”człowiek klucz” już tu jest żyje wśród nas rozmawia z bogiem i czeka na jego polecenie otwarcia tej ”księgi”… takie mam spostrzeżenia w końcu to tylko mesjasz … i on musi być posłuszny woli bożej tak jak zwykli śmiertelnicy

    1. O matuchno! twoja mądrość powala na kolana! że nie wspomnę już o „spostrzeżeniach”.
      Weź się może za jakąś pożyteczną robotę? Co? 🙂

  2. Uważam że „Księgą zapieczętowaną 7 pieczęciami” jest człowiek. Poznawanie istoty człowieczeństwa jest najważniejszym celem istnienia człowieka. Czy my to robimy? Owszem ale w niedużym procencie. Matrix robi wszystko aby uwagę człowieka przekierować za wszelką cenę gdzie indziej (technologie, konsumpcjonizm) tylko nie na swoje wnętrze. I ludzie się poddają temu z wygody, przyjemności i rywalizacji uznając że na tym polega Życie. Ale to życie jest funkcjonowaniem w sferze umysłu – tylko i wyłącznie. A my nie jesteśmy tylko umysłem. Umysł tworzy myśli, wciąż i wciąż. Kiedy spróbujemy być obserwatorem tych myślowych procesów uświadomimy sobie że umysł jest tylko jednym z elementów z których się składamy. Istota człowieczeństwa to Jaźń – nasz rdzeń który jest Bogiem, wieczny Spokój, Wiedza i Miłość, jeszcze jesteśmy wyposażeni w umysł, emocje i ciało. Jesteśmy przypieczętowani 7 czakrami – centra energetyczne. Czakry to również miejsca poprzez które czerpiemy informacje ze środowiska. Rozwój cywilizacyjny pokazuje jak te centra się otwierają i człowiek staje się coraz bardziej twórczy i dojrzalszy. Czyli otwieranie pieczęci daje większe możliwości. Ale ostatnia pieczęć to czakra korony – centrum Ducha i Światła. Gdybyśmy wszyscy osiągnęli otwarcie 7 pieczęci Ziemia stałaby się rajem. Bylibyśmy cywilizacją galaktyczną która nie walczy, tylko tworzy to co służy Dobru każdej indywidualnej istoty i ogółowi. Wielbilibyśmy Życie jako Istnienie itd…itd… A dziś mamy walkę pomiędzy umysłem a Duchem. Matrix udowadnia że umysł jest najważniejszy i umysł jest o tym przekonany. Wszystko to co się dzieje na świecie to twory umysłu który jest nam potrzebny do przystosowania się do rzeczywistości ale ma dojrzeć do uznania wyższości Jaźni nad sobą .Wtedy rozpoczyna się właściwa Droga w której dążymy do osiągnięcia Celu dla którego zostaliśmy powołani do Życia – każdy indywidualnie.Pozdrawiam. B.

  3. Janek-to ty weź dzbanek i pier….ij się w łeb, bo tylko krytykujesz wszystkich a sam nic mądrego nie napisałeś, no bo i jak ?? Tępa głowo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *