Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? – część II bioniki bogów

Wszyscy zainteresowani duchowością, albo odmiennymi stanami świadomości słyszeli o takim zjawisku jak „Eksteroryzacja” – „OBE”, inaczej wychodzenie świadomości-duszy z ciała. Wieloletnie badania nad tym stanem prowadził m.in. Robert A. Monroe, który sam podróżował do innych wymiarów. Znane są również przypadki przeżycia przez pacjentów opuszczenia ciała fizycznego podczas operacji chirurgicznych. Osoby takie potrafią opisać przebieg operacji, twierdząc o samych sobie będących świadomością poza własnym białkowym „mieszkaniem”.

Możemy założyć, z dużą dozą prawdopodobieństwa, że w przyszłości opracuje się jakąś metodę szybkiego „porzucania” biologicznej otoki(List św. Judy 1:6), co doprowadzi do zbiorowych podróży astralnych-innowymiarowych-kosmicznych. Są też tacy, którzy przewidują, że powstaną niezwykle zaawansowane bioniczne ciała, zdolne do przyjęcia w siebie świadomości osoby opuszczającej biologiczną konstrukcję białkową wymiaru kosmosu planet i gwiazd. Tego typu nadchodzące zaawansowane urządzenia(„mieszkania”) nazwano „Surogatami” („W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” Jana 14:2).

Jeśli do tego dodamy możliwość sterowania materialnej technologii za pomocą myśli-duszy, to możemy szybko przejść do świata określanego przez futurystów jako „Wiek maszyn duchowych” (proszę sprawdzić wcześniej poruszany temat „pojazdów astralnych„). Termin „Wiek Maszyn Duchowych” pochodzi z książki o tym samym tytule (ang.: „The Age of Spiritual Machines„), publikacja miała miejsce w roku 1999. Jej autorem jest amerykański Żyd Ray Kurzweil, bardzo znana postać środowiska transhumanistów. Kurzweil propaguje silną wiarę w rychłe powstanie prawdziwej Sztucznej (duchowej) Inteligencji, uważa również, że już niedługo powstaną różnorodne formy „duchowych maszyn” (roboty, cyborgi i inne ustrojstwa bioinżynierii połączonej z biologią sysntetyczną, itp.), i co należy podkreślić: o wiele bardziej inteligentne niż człowiek.

Jak przystało na czołowego transhumanistę, jego wiara opiera się na ewolucji, której kolejnym etapem jest osiągnięcie przez ludzkość „Technologicznej osobliwości” (ang. singularity – stopienie się człowieczeństwa z innymi formami inteligencji, kimkolwiek, lub czymkolwiek się okażą !). Generalizując, „nowoczesnego” Amerykanina można określić jako gorliwego wyznawcę religii ufonautycznej, jego poglądy mówią nam o przesiąknięciu silną wiarą w tak zaawansowaną technologię, iż trudną do odróżnienia od magii, w rzeczywistości nie różniącą się w wielu aspektach od tego czym dysponują ufo istoty, część badaczy podejrzewa, iż same będące ciałami bionicznymi(ew. surogatami), właśnie w nich mają „zamieszkiwać” jakieś bliżej nierozpoznane duchy(„…i aniołów, tych, którzy nie zachowali swojej godności, ale opuścili własne mieszkanie, spętanych wiekuistymi więzami zatrzymał w ciemnościach na sąd wielkiego dnia...” Judy 1:6).

Kurzweil opętany „postępem” Nowego Wspaniałego Świata ubiera wszystkie wynalazki w ładne ciuszki, rozgłaszając zbawienny wpływ przyszłych zaawansowanych technologii w przyszłej trans medycynie, zdolnej leczyć i przedłużać „ludzkie życie” w nieskończoność (post ludzkość w post ludzkich ciałach ma zostać zjednoczona z kwantową inteligencją, posiadającą moce nieograniczone). Stworzył nawet własne przyszłe prawa, które są w opozycji do II Prawa Termodynamiki, mówiącego o samoistnym zwiększaniu się entropii, czyli zmniejszaniu się uporządkowania, np: ludzkie ciała starzeją się i po czasie rozpadają, żydowski naukowiec uważa, że poprzez zastosowanie niezwykle zaawansowanej kwantowej inteligencji, nowych energii i programowanej-shakowanej materii zahamujemy proces umierania ostatecznie, by na końcu przenieść nasze dusze-świadomość do nowych biologiczno elektronicznych „duchowych maszyn„.

Jako zagorzały ewolucjonista wierzy, że świadomość „przedmiotów” może się pojawić znikąd i wszędzie, a człowiek jako „istota złożona” ma moc MANIFESTOWANIA się w innych „mediach” i innych „czasach”(czasoprzestrzeniach?). Uważa także, że doświadczane przez człowieka świadome istnienie ma jakiś inny wymiar 'duchowy’, tak jak nadchodzących w pełni świadomych urządzeń, stąd wspomniana nazwa „Wiek Duchowych Maszyn„. Amerykanin przewiduje, że około roku 2020 komputery domowe osiągną możliwości jakie posiadają obecnie nasze mózgi, oczywiście jak przystało na czołowego ideologa NWO, jest przekonany by na pewnym „etapie rozwoju”(dewolucji – dopisek redakcji) wprowadzać domózgowe czipy, albo połączyć-podłączyć ludzkie mózgi z mega komputerem, co w jego mniemaniu pozwolić ma na „zgrywanie” (upload-owanie) naszych umysłów(jazni) na inne „nośniki świadomości”, zapewnia jednocześnie, że nie stara się tworzyć „nowego mózgu” istniejącego osobno, bez przytwierdzonego do niego jakiegoś ciała(kto wie co się wyprawia w podziemnych bazach ?!).

Kurzweil żywi silną ufność w powstanie (zaprogramowanej-shakowanej materii) inteligentnych molekuł-samo replikujących się substancji, a te(ta) mają pozwolić na samo powstającą żywność, samo składającą się odzież, czy samo powstające budynki, zauważa jednak w tym niebezpieczeństwo, taki wynalazek może wymknąć się spod kontroli i pochłonąć całą planetę, niekontrolowana tworząca się i replikująca się „inteligentna masa” pożarła by materię planety i wszystkie żywe istnienia. Wreszcie w jego najdalszych planach jest stworzenie ciał energetycznych-astralnych-duchowych połączonych jednocześnie z możliwościami nanotechnologii, co w Biblii jest to w jakimś stopniu wspomniane i określone jako „pochwycenie(rapture) i przemiana„…nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni. W jednym momencie, w mgnieniu oka, na dźwięk ostatniej trąby – zabrzmi bowiem trąba – umarli powstaną nienaruszeni, a my będziemy odmienieni…” (1 List św. Pawła do Koryntian 15:51-52).

Kurzweilowe ciała energetyczno-nanotechnologiczne mają mieć formę niematerialnej chmury, z możliwością przekształceń-morfingu, czy materializacji i przybierania jakiegokolwiek kształtu, lub  funkcji (czysty ufologizm ! – dopisek red.). „Ciekawą” wizją jaką promuje jest możliwość bezprzewodowego podłączenia ludzkich mózgów (ich pochwycenia?) do super kwantowej inteligencji nadkomputera, byłby to dwukanałowy przekaz obrazów myślowych-poleceń bezpośrednio do świadomości tranhumanistycznego delikwenta(podobne rzeczy mają miejsce na pokładach statków UFO !). Wszystkie wymienione wynalazki, jest tego więcej, zdaniem Kurzweila, osiągnęły już inne cywilizacje kosmiczne, jeżeli takie istnieją, w co nie wątpi amerykański Żyd.

Jeżeli ten znany światowy ideolog był wychowywany w duchu hebrajskich opowieści, lub bezpośrednio miał kontakt z zaawansowanymi naukami rabinów, to nie jest dziwne, że wierzy w przekazanie ludzkości tak cudownych technologii (przekazanie ! – Thule-Vrill). Otóż wszystko to ma, albo może mieć związek z biblijnym Golemem (hebr. ‏גולם‎), to jest istoty utworzonej z gliny na kształt człowieka, ale pozbawionej duszy. Słowo „golem” w Biblii pojawia się tylko raz w Psalmach 135:15-17, który to werset tradycja żydowska wkłada w usta Adama.

W tym miejscu bywa ono tłumaczone jako embrion, ale prawdopodobnie oznacza coś bezkształtnego, pozbawionego formy ! W średniowieczu utożsamiano je z greckim pojęciem bezkształtnej materii – η ὕλη (hyle) ! (istoty hylemorficznej, która zamieszkała w nowym „mieszkaniu” ?) Część tradycji żydowskiej traktuje również Adama przed obdarzeniem go bożym tchnieniem jako golema ! Tworzenie nowego (transhumanistycznego) golema przez ludzi nauki i okultyzmu wiąże się z powtarzaniem procesu bożej kreacji za pomocą zaawansowanej technologii i/lub magii.

Pierwsze przekazy o golemie utworzonym przez człowieka zawiera Talmud. Później na stałe praktyki te związane były z magicznym wykorzystaniem traktatu Sefer Jecira i odtworzeniem podanej tam struktury boskiej kreacji. Nie jest wykluczone, a właściwie wielu podejrzewa, że mit o Golemie wraz z wizją Nabuchodonozora ze starotestamentowej Księgi Daniela 2,32-35 i 43, może się ziścić w niedalekiej przyszłości, kiedy to jakieś istoty będą mieszać poprzez ludzkie nasienie „żelazo z gliną„, produkując nowe golemy – mieszkania dla duchowych bytów ? Kurzweilowe wizje mogą się w sporym stopniu ziścić, już teraz cała armia naukowców i okultystów pracuje nad wszystkim tym co tu było wymienione. W opinii technokratów ludzkość ma się zamienić i wreszcie przemienić w nowe formy istnienia (nie mylić z nowymi formami życia). Większość biblistów uważa, że proces ten rozpoczął się już w Ogrodzie Eden, gdzie Nachasz obiecał ludzkości: „otworzą się oczy wasze; a będziecie jako bogowieprzekład Biblia Gdańska Ks. Rodzaju 3:4

Linki:

Pierwsza część: Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

Tajemnicze kosmiczne eksperymenty

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

Obiecała zniszczyć ludzkość, ale co tam, bo bywa też miła. Robot Sophia z indeksem AGH

Kiedy nastąpi kontakt poprzez świadome urządzenia kwantowe ?

Neuralink Elona Muska testuje interfejs mózg-komputer na zwierzętach

Porwane czy asymilowane ?

Programowanie materii, a biblijne znamię

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie ! – Film

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki ? Technologiczna osobliwość

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

„Duch, woda i krew, a ci trzej w jedno się łączą” – duchowa wsobność ludzkiego „poruszania się”

Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bo(r)gowie – część II bioniki bogów

Duchowa Inwazja to pierwszy etap rewolucji 'LUCY’ – Natanek, Krajski

https://youtu.be/nomnIXP3Ilw

Socjaliści z rządu budują nam nowy wspaniały świat! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 14.06.2018

Czy w Polsce również będzie miała miejsce inwazja Obcych – M. Hoggard

Inwazja Obcych form inteligencji – Czwarte Królestwo nadciąga ! M. Hoggard

Nadchodzi nowoczesność Nowego Wspaniałego Świata

Tylko u nas! Ks. Isakowicz Zaleski, Lech Kowalski, major Budzyński! Leeds! LIVE! Cz. 3! 17 cze 2018

https://www.youtube.com/watch?v=4_HDQpAqZyI

Dobre 21

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *