Czwarta Tajemnica Fatimska coraz bardziej sensacyjna ! – Video

Najpierw mieliśmy zamiar pisać o nowych wstrząsających odkryciach związanych z Całunem Turyńskim, jednak portal InneMedium już się tym zajął, wystarczy zajrzeć do artykułu pt.: „Kolejna niezwykła teoria odnośnie całunu Turyńskiego!„, choć na Argonaucie mamy pełną analizę tych danych w tekście „Nadprzyrodzona Inteligencja zarejestrowała zmartwychwstawanie Jezusa – analiza poklatkowa„, by dowiedzieć się o przedziwnym zapisie, jaki został uwieczniony na materiale okrywającym ciało Zbawiciela ! Jednak analiza zdarzeń jakie mają miejsce na świecie, w Kościele Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym, a także badanie Pisma Świętego poruszyło nasze dusze tak, iż zmieniliśmy zdanie, coś duchowego się objawia w naszej cywilizacji, coś się wyłania zza sceny, jakieś zdarzenia, jakieś istoty-duchy. Bilia potrafi zaskakiwać, ona ciągle nas zaskakuje !

Chcieliśmy początkowo tylko aktualizować artykuł „Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?” o zamieszczone tu wideo, jednak plan uległ zmianie. Zanim państo je zobaczą warto wspomnieć o tajemniczym zdaniu Chrystusa, jakie wypowiedział do uczniów: „Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Wtedy jeśliby wam kto powiedział: „Oto tu jest Mesjasz” albo: „Tam”, nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych.” Ew. Marka 13:22 oraz Mateusza 24:4-5

Biblię można tłumaczyć wielowymiarowo, czasami może mieć dwa albo i trzy znaczenia w jednym miejscu. Kim są owi „wybrani” ?! Powtórzym za pastorem Mike Hoggardem, obok Chucka Misslera, to jeden z najwybitniejszych amerykaskich protestanów: „Ahh ta Biblia, kocham ją… !” ( ang. „Ahh this Bible, I love it… !„). Gdy doznajemy duchowego uniesienie, to chciało by się krzyczeć, człowiek doznaje czegoś innego, czegoś wspaniałego, uświadamia sobie coś co ciężko wyrazić słowami ! Na przestrzeni lat żaden pastor nie zdołał przekonać piszącego te słowa co do Maryi Dziewicy, wziętej ze swoim ciałem do Nieba, do innego wymiaru, jednocześnie 'przemienionej’ ! Starają się, ale argumenty nie pasują, są słabe, łatwo je obalić, wystarczy trochę analizy…. Kościół Katolicki jest cudownie nadzwyczajny, ale tylko jeżeli jest prawdziwie katolickim !

Jakieś moce, duchy i zdrajcy chcą go dopasować do ich koncepcji, zmienić tak by wyglądał inaczej, by okazała się ohyda spustoszenia. To wszystko jest przepowiedziane przez Maryję Dziewicę, pochwyconą i uniesioną do Niebieskiej Krainy. Jaki to problem dla Syna Boga Żywego YHWH ? Naszym zdaniem, żaden ! Protestanci starają się oskarżać katolików o tzw. „maryjny kult„, znają doskonale Pismo, symbole i komentarze do niego. Do tej poty nie natrafiliśmy na jakieś protestanckie wyjaśnienie, jakiekolwiek ich wyjaśnienie, czy to symboliczne, alegoryczne czy może dosłowne, mega ważnego wersetu z Ew. Jana 19:26, ze strony protestanckiej jest w tej sprawie totalna cisza ! „Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: „Niewiasto, oto syn Twój”. Następnie rzekł do ucznia: „Oto Matka twoja„. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.” – Ew. Jana 19:26

Linki:

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/1/chapter/24/verse/5/param/1

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba) („Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”) (Entelechia w Turzovka) (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983)

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Czwarta Tajemnica Fatimska coraz bardziej sensacyjna ! – prosimy analizować tekst w video !

Duchowa Inwazja to pierwszy etap rewolucji 'LUCY’ – Natanek, Krajski

https://www.youtube.com/watch?v=nomnIXP3Ilw

Inwazja Antychrysta – Co się kryje za atramentem ?

Dobre 26

Podobne Artykuły

5 thoughts on “Czwarta Tajemnica Fatimska coraz bardziej sensacyjna ! – Video

  1. Najstarszy syn – w tradycji żydowskiej – powierzał opiekę nad swoją matką komuś komu bardzo ufał. Tak tez zrobił Pan Jezus. Wykonał · To co jest obowiązkiem opieki nad rodzicami, gdy nie są już zdolni sami o nich i o siebie zadbać. I to wszystko …

    1. Z całym szacunkiem dla pana wypowiedzi, ale w Bilblii każde zdanie, każdy przecinek, najmniejsza kropeczka ma swoje zadanie i nie jest bez znaczenia, nie jest przypadkiem ! Wpominał o tym sam Jezus i prorocy ! Tak potężne przesłanie ma swoje znaczenie i jest przepowiednią !

  2. Mogę się z Panem zgodzić, ale tylko częściowo. Owszem kropki są ważne, ale należy pamiętać, że Znaków interpunkcyjnych nie stosowano w oryginalnych Pismach Starego i Nowego Testamentu. Zostały one zastosowane dopiero w przekładach na inne języki jak i wersety i rozdziały, których to też nie ma w oryginałach.
    Kolejna sprawa to proszę przyjrzeć się kim jest Królowa Niebios w Biblii. Szczególnie prorok Jeremiasz na ten temat sporo napisał.. to w Starym Testamencie, a w Nowym, Pan Jezus, gdy usłyszał od kobiety skierowane do niego:
    „Błogosławione łono, które cię nosiło, i piersi, które ssałeś” (Ew. Łukasza 11,27), odpowiadając jej powiedział: „Błogosławieni są raczej ci, którzy słuchają Słowa Bożego i strzegą go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *