Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

Do redakcji dotarł mały kawałek „powieści sci-fi„. Twórca wspominał coś o jakichś szczątkach, tajemniczych urywkach znalezionych w wannie. Był roztrzęsiony, mówił półgłosem. Obawiał się sąsiadów, mogli być nowocześni i postępowi. Niepewną ręką, odzianą w rękawiczkę, przekazał nam pendrive’a. Wymamrotał by nigdzie nie wspominać jego imienia, nie opisywać jego postaci. Trzeba przyznać – wyglądał jak z przyszłości. Mieliśmy wrażenie, że jego twarz to hologram, a ubranie to coś więcej niż materiał, mogło to być odzienie wykonane z nanorurek, podłączone prawdopodobnie do mikrokomputera, ekranowało go, co zapewniało niewykrywalność. Ostatkiem, przed zniknięciem, rzucił jeszcze kilka zdań, coś o „iskrze która ma wyjść z Polski„. To co udało się nam zdekodować to strzępki informacji, choć z obawą, to jednak publikujemy.

Prawie każdego dnia jesteśmy informowani o nadzwyczajnych postępach świata zachodniego. Celem owych zmian i nadchodzącej „nowoczesności” jest zwykły człowiek, a zwłaszcza chrześcijanin, jego moralne zasady, życie religijne i duchowe. W coraz bardziej „nowoczesnej” Europie powstają właśnie służby specjalne LGBT – nie jest to żart ! W hiszpańskiej miejscowości Vall d’Uixo utworzono specjalną jednostkę policji LGBT, funkcjonariusze dewiańci będą zajmować się walką z „homofobią” i nienawiścią związaną z tzw. orientacją seksualną. Policja LGBT będzie dodatkowo „nauczała” co wolno a co nie, w kontekście ludzi z ostrymi zaburzeniami seksualno-psychicznymi.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co jest w tej totalitarnej aferze osób homoseksualnych normalne a co nie, wystarczy przypomnieć artykuł PCH24 pt.: „Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualistów„, by się przekonać, o choćby epidemiologicznym zagrożeniu, ze strony ekstremalnie seksualnych środowisk rewolucji SS-Lucyfera ! Jak każda rewolucja, tak i ta, musi posiadać jednostki mundurowe.

Otóż Vall d’Uixo będzie pierwszym miastem w Hiszpanii, w którym pojawią się „oficerowie” policji LGBT, ścigający przestępstwa związane z „dyskryminacją” homoseksualistów i „homofobią”. Jak informują twórcy mundurowego LGBT, formacja ta ma zapewnić: „podstawową ochronę praw osób LGBT”. „Vall d’Uixo jest otwarte i tolerancyjne, więc chcemy, aby lokalna policja też była wrażliwa na te kwestie” – powiedział Javier Ferrres, jeden z założycieli grupy.

Musimy być świadomi, że struktury policjantów LGBT stale się powiększają, ostatnio dołączyli do nich mundurowcy z nowego stowarzyszenia LGBTIPOL. Hiszpańskie media informują, że jednostka policji LGBT ma nadzorować imprezy masowe, na których rozstawione będą tzw. „tęczowe punkty policji”. Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że osoby które nie będą chciały uznać częstego agresywnego zachowania grup LGBT za normalne, nie poddadzą się homo indoktrynacji, zostaną potraktowane z odpowiednią stanowczością, możliwe nawet, że spałowane.

Nie wykluczone, że wraz z nowymi środkami przymusu LGBT, powstaną grupy komandosów LGBT. Za jakiś niedługi czas jednostki szybkiego reagowania będą wysyłane do ostatnich ośrodków normalności, do ludzi wierzących w zasady moralne, które przyniósł w nowej odsłonie na Ziemię 2000 lat temu Jezus Chrystus, a które wyraźnie przekazują w 1 Liście do Koryntian 6:9: „mężczyźni współżyjący z sobą nie wejdą do Nieba„.

Gdy nastanie już totalna „nowoczesność i postęp„, każdy obywatel który będzie chciał się udać do innego miasta, albo innego chrześcijańskiego – jeszcze ludzkiego getta, będzie musiał posiadać odpowiednie dokumenty, wydane przez Generalne Gubernatorstwo LGBT (tzw. „AusweisLGBT-Kennkarte„). Będzie to jakiś elektroniczny mikroprocesor systemu ciągłego dozoru 7G punktów NWO, ew. bioczip, czytający stany umysłowe, a nawet myśli, czy aby na pewno wyrażamy pochwałę i dumę z władzy LGBTQ(rwy) ?!

Aby doprowadzić do pełnej asymilacji z nowoczesnością i postępem LGBT polskojęzyczną ludność Nowej Generalnej Guberni(Neu Generalgouvernement für die besetzten polnischen Gebiete LGBT), w każdym domostwie pojawią się, oczywiście w ramach dobrowolnej pionierskości, inteligentne ubikacje, wszystkie płyny ustrojowe, ekskrementy jakie wydalamy, zostaną natychmiast dokładnie przeanalizowane, informacja o naszym zdrowiu, tego co jemy, ale przede wszystkim o naszym DNA, będzie wysłana do Centralnego Komputera kwantowej Sztucznej Inteligencji LGBT.

Gdyby Gubernia polskojęzycznej hołoty okazała się ciągle zacofana, to zainstalują tu zaawansowane i nowatorskie „Domy Uciechy LGBT„. Każdy będzie mógł uprawiać stosunek z bio robotami GMO: humanoidalnymi psami, krowami ludzko podobnymi, żeńskie humanoidy cyborgi będą magazynować uzyskaną ludzką spermę, męskie pobiorą z kobiet jajeczka (prącie zrobi odsys). Wykorzysta się je do dalszego ulepszania globalnych Untermenschen.

Każde domostwo, każdy obywatel, który nie zażywa nowoczesnej pigułki LGBT, zmieniającej podejście do wykolejeńców, zostanie wysłany do postępowego zgrupowania transhumanistycznego (Konzentrationslager), tam ciemnogrodzianin będzie odpowiednio „naprostowany”. Gdyby nie pomogły nowoczesne technologie mózgowej kasacji biblijnych wersetów, jednostki wyjątkowo silne duchowo-oporne na „tolerancję LGBT„, zostaną przydzielone do pracy na rzecz Nowej Wspaniałej Cywiliacji LGBT (Arbeitslager LGBT, ewentualnie do Sonderkommando LGBT).

Nie można wykluczyć na terenach Nowej Generalnej Guberni LGBT grup dobrze zorganizowanych, posiadających (nanorurkową) technologię wymijania dronów sztucznej inteligencji, jakie obecnie są wprowadzane. Tych których uda się schwytać zostaną umieszczeni w obozach jenieckich LGBT (Kriegsgefangenenlager LGBT), po czym przekierowani do obozów przejściowych, w których przeprowadzi się na nich nowoczesne operacje zmiany płci oraz zmiany osobowości, ewentualnie załadowanie-upload do energetycznej chmury kwantowej Bestii AI-SI, ta ostatnia procedura ELGBTowskich doktorów mengele doprowadzi do uwolnienia ciemnogrodzian z ich ciał, a te zużyje się na kompost.

Gdy zapanuje wreszcie upragniona pełna nowoczesna kontrola nad dumnym skolektywizowanym społeczeństwem Bestii LGBT: „…wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (therion θηριον) na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii (charagma χαραγμα) lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii (charagma χαραγμα) przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” Apokalipsa 13:11

Aktualizacja z dnia 15.04.2020 – „Jak daleko może sięgnąć ta inwigilacja, może nam podpowiedzieć najnowszy wynalazek uczonych z renomowanej uczelni: smart toilet.Zespół naukowców wywodzących się głównie z Uniwersytetu Stanforda opracował moduł inteligentnej toalety typu proof-of-concept. Został on zaprojektowany do monitorowania zdrowia użytkownika na podstawie moczu i stolca. System montuje się w konwencjonalnej toalecie. Kamera oraz czujniki wykorzystywane są do badania kału użytkownika na podstawie skali Bristol. Jednocześnie czujnik ciśnienia wbudowany w sedes monitoruje czas wypróżnienia. Czujniki i kamera mają pozwolić ujawnić takie stany, jak: przewlekłe zaparcia, drażliwy układ jelit, a nawet raka jelita grubego. Podczas oddawania moczu czujniki i kamera mierzą prędkość, przepływ i czas trwania tej czynności, a paski testowe automatycznie są podawane do strumienia w celu analizy moczu, co pozwala ustalić różne poziomy substancji chemicznych. Dane zostają zintegrowane i wysyłane do tzw. chmury. Poszczególni użytkownicy są identyfikowani za pomocą skanera linii papilarnych wbudowanego w spłuczkę, a także przez anal print (sic!) Kamera w module toalety obrazuje dolną cześć ciała użytkownika, umożliwiając za pomocą algorytmu powiązanie obrazu tejże części z określoną osobą, która będzie korzystała z tego typu urządzenia w innym miejscu. Uczeni, którzy spotkali się z zarzutami, że tak intymne dane będą dostępne w Internecie, przekonują, że to żaden problem, bo przecież tego rodzaju informacje gromadzone od wielu osób mogą zapewnić niespotykany dotąd wgląd w stan zdrowia obywateli. „Toaleta ostatecznie będzie funkcjonować jako codzienna klinika do ciągłego monitorowania odchodów ludzkich, dostarczając dane do modeli zdrowia ludzkiego, możliwe do wykorzystania w celu badań przesiewowych i późniejszej diagnostyki” – piszą twórcy projektu.” całość tu: http://www.pch24.pl/przez-globalna-pandemie-do-systemu-totalnego-nadzoru-,75349,i.html#ixzz6JfEhMTbo

Linki:

Policja LGBT w hiszpańskich miastach

Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

Ufonautyczna infekcja oraz „niebezpieczna strawa”

Ludzki kompost. Ostateczne odrzucenie duszy [WSTRZĄSAJĄCY POMYSŁ LEWICY]

„Epoka Antychrysta”, czyli jak wrogowie Kościoła „bronią” nauki Kościoła i moralności

Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

Nowa Wspaniała UFO cywilizacja iluminacka – duchowo biblijna analiza globalnych przemian

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Nowy Wspaniały Świat – Stearman, McGuire

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia (paciamamowca Sankt Galen)

Nadchodzi nowoczesność Nowego Wspaniałego Świata

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii

Prawy prosty: „zrównoważony rozbiór” Polski. Czy może im się udać?

Wielki UFOmasoński plan nowocześnie modyfikowanych transhumanów GMO

Czeka nas najtrudniejsza decyzja życia już wkrótce. Ks.dr Paweł Murzinski. 15.06.2019

…ciał, a te zużyje się na kompost. Produkcja żywnosci tak jak w filmie „Zielona Pożywka”, sensacyjne informacje !!!

Dobre 20
Złe 1

Podobne Artykuły

One thought on “Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

  1. ——— ISKRA WYJDZIE z Polski , ale będzie to !!! SŁAWIAŃSKA ISKRA , TO MY !!! SŁAWIANIE przed napadem nas,przez WATYKAŃSKĄ SYNAGOGĄ SZATANA żyliśmy wg praw LUDZKICH !. ZŁO ŚWIATA fałszywe religie wymyślone dla ZNIEWOLENIA CZŁOWIEKA SCZEZNĄ . Żaden bóg ! a DRUGI CZŁOWIEK jest NAJWIĘKSZĄ ,NAJCENNIEJSZĄ !!!!!!!!!!! WARTOŚCIĄ . Człowiek , Człowiekowi BOGIEM ! MA BYĆ !!. TAK się STANIE .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *