Już niedługo kanał homosapiens na You Tube zostanie wyłączony ! tzw. „mowa nienawiści”

Właśnie otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie za tzw. „mowę nienawiści” na platformie YouTube. Ta międzynarodowa korporacja uznała tłumaczone z języka angielskiego filmy za niezgodne z ich polityką „postępu i nowoczesności”. Jest to dziwne, bo to są filmy tłumaczone z innych anglojęzycznych kanałów, na których te filmy dalej istnieją i nie są tam uznane za „mowę nienawiści”. Ta ich tzw. „mowa nienawiści” pojawia się tylko jeżeli jest to tłumaczone na język polski !

W każdym razie już za niedługo zostaniemy wyłączeni. „Nowy wspaniały Świat” nie może ścierpieć informacji o ich poczynaniach. Lewackie tajne bractwa oraz duchy za nimi stojące, się zdenerwowały. Wszelkie prawicowe i narodowe kanały muszą być zlikwidowane. Prezentujemy dwa filmy, które w opinii iluminatów są niezgodne z ich wizją nowego wspaniałego świata. Oto zrzut z ekranu:

Filmy które zdenerwowały polskojęzyczny sanhedryn, tajne bractwa NWO i lewactwo mówią same za siebie. Jeszcze raz podkreślmy, widać, że nie ważne jest zródło, ale to że polski widz dowie się o co chodzi w globalnej akcji odsysu energii życia… Dbają o Polaków, byśmy się zbytnio nie wyedukowali. Wiedza o NWO i 447 zagraża ich planom. Niech Jezus Chrystus, Maryja Dziewica i Duch Święty ma nas w swojej opiece, tak byśmy uniknęli wampirów NWO i innych złych duchów.

OKULTYSTYCZNA SUMA KTÓRA MA ZNISZCZYĆ CHRZEŚCIJAN I WZIĄĆ ICH DO NIEWOLI

https://www.bitchute.com/video/jWqjgFCCHTTA/

SANHEDRYN WSTRZĄŚNIĘTY NOWĄ KSIĄŻKĄ ZEV PORATA I CARLA GALLUPSA

https://www.bitchute.com/video/DPFvmjTNM5GI/

Nowy Wspaniały Świat bez Izraela i Polski ?! – przepowiednia masona Alberta Pike

Polska prokuratura ściga za czytanie Biblii dzieciom! SERWIS INFORMACYJNY 2020.01.30

Chiński System Oceny Obywateli, Nadchodzi Wielki Ucisk

https://www.youtube.com/watch?v=7CJzfaCL_J8

Dobre 16

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Już niedługo kanał homosapiens na You Tube zostanie wyłączony ! tzw. „mowa nienawiści”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *