Ileż to się napisało artykułów o jasnowidzu Klimuszce, a ile się jeszcze napisze ? Nie mamy zamiaru kolejny raz ich tu przytaczać. Jego przepowiednie są powielane już w setkach, jeśli nie w tysiącach internetowych publikacji. I nie to jest jeszcze tak bardzo zdumiewające, ale to że w pewnym, całkiem sporym stopniu, (już) się zrealizowały ! Mowa oczywiście jest o „małych, okrągłych stateczkach„, na których do Europy przeprawiają się (cały czas) „żołnierze” ! Klimuszko 'okiem umysłu” zobaczył, iż „po twarzach widać, że to nie Europejczycy„. Tylko tyle, i aż tyle. Dla wszystkich z nas, którzy śledzimy globalne wydarzenia w kontekście przepowiedni, tego typu potwierdzające się wizje przyszłości są wstrząsające. To się cały czas dzieje, jesteśmy świadkami przybywania do Europy „żołnierzy”, całej armii ! Jak to wszystko się skończy ?!

Gdyby przyłożyć większą wiarę w możliwą realizację dalszych 'proroctw’ naszego księdza, to sprawa robi się jeszcze bardziej zaskakująca, właściwie to niewiarygodnie zaskakująca ! Oto na tzw. zachodzie, w cywilizacji post chrześcijańskiej Europy i USA widzimy całkowity rozkład moralności, straszliwe niszczenie resztek chrześcijaństwa i wprowadzanie „nauk demonów„, jako normy życia zbiorowego ! „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów” 1 List do Tymoteusza 4:1

W „czasach ostatecznych” – w czasie duchowej bitwy Her-magedonu, portal PCH24 poinformował o już „standardowym horrorze„, efekcie działań Nowego MkUltra. Amerykańskie media „informują” o demonicznym przypadku pewnej kobiety, która „zmieniła płeć” i „stała się mężczyzną”, ale to nie wszystko, swojego syna „zamieniła” w dziewczynkę ! Istnieją chrześcijańscy badacze, jak choćby Gonz Shimura, którzy stanowczo opowiadają się za tym, by tego typu zachowanie uznać, jako efekt wpływu (Nowego) MkUltra – prania umysłów. Takimi „newsami” społeczeństwo jest przyzwyczajane do nienormalności, do szaleństwa. Kiedyś, w przyszłości, na końcu procesu przemiany-asymilacji, pokażą usankcjonowaną prawnie humanoidalną hybrydę GMO – prawo które już niebawem będzie wdrażane.

Struktury zła pracują nad wieloma tego typu ekstremami. Widać jak każdego dnia je asymilują, zaszczepiają chore idee w zbiorowy umysł. Z założenia przeszkadzają im w tych działaniach chrześcijanie i chrześcijaństwo. Kiedy zachodnie społeczeństwa przestaną całkiem przypominać człowiecze – cywilizację człowieczą, to możemy spodziewać się napływu do Polski obywateli z państw iluminackich. Wszystko to pod warunkiem, że Polska nie zejdzie z drogi Syna Człowieczego (υιος του ανθρωπου) i nie przestanie odbudowywać swojej chrześcijańskiej potęgi ! „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dzienniczek. 1732)

Chrześcijańska potęga, a szerzej cywilizacja chrześcijańska, albo najwyższa z możliwych cywilizacja, polega na stosowaniu moralnie wysokich praw, tych pochodzących od Boga YHWH, Jego człowieczego Syna i Ducha Świętego. Wpajanie ludziom piękna i dobra jest tym co utrzymuje wszystkich w zdrowiu psychicznym oraz duchowym. Jeżeli wszczepiamy społeczeństwu idee cywilizacji ufonautyczno-technologicznej-in vitro(demonicznej GMO), to szybko staczamy się w odmęty nieludzkich potworaków z probówki. Właśnie to obserwujemy w państwach coraz bardziej upodabnianych do „nowoczesnych kosmitów”. Z tego względu Polska Cywilizacja Człowiecza ma szansę stać się dla ludzkości wybawieniem !

Ojciec Klimuszko podczas spotkanie z dziennikarką Wandą Konarzewską powiedział: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”. Ojciec Klimuszko w swojej książce pt. „Moje widzenie świata”, napisał: „Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości (…) Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze„.

To co przewidział (’zobaczył’) Ojciec Klimuszko, ma szansę na materializację, tylko wtedy gdy PiS będzie kontynuował wstępną odbudowę Polski. Jest to tylko i wyłącznie „wstępna odbudowa”. PiS jest duchowo bardzo słabą organizacją. Jeśli nie upadną pod wpływem nacisków Struktur Zła, to mamy jakieś szanse. W wyborach 2019 i kolejnych należy wybrać wszystkich tych, którzy są duchowo silniejsi od Prawa i Sprawiedliwości. Należy się jednoczyć pod wspólnym sztandarem Ducha Świętego: „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” Efezjan 6:12

I tu nagle, w całym tym rozważaniu, pojawia się dziś (16/10/2017) taka oto wiadomość ! „My chcemy Boga” – pod takim hasłem odbędzie się 11 listopada w Warszawie tegoroczny Marsz Niepodległości – największa demonstracja patriotyczna w naszej ojczyźnie ! „W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 roku – chcemy iść pod sztandarami Boga!– powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Robert Bąkiewicz – przedstawiciel Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Imprezę pod takim sztandarem można uznać za wstęp do realizacji rzeczy przewidzianych przez Klimuszkę. Temu służą także zbiorowe modlitwy różańcowe na granicy naszego państwa. To wszystko nie podoba się Nachaszowi i jego pomocnikom.

Nowy kulturkampf – Alex Jones

Szansa na Polskę Polaków z „dzienniczka nr. 1732” oraz wizja „Polski jaśniejącej jak słońce” może się wypełnić, mamy na nie perspektywy, musimy jednak cały czas pamiętać o Liście do Efezjan 6:12, te wersety nie są jakimiś baśniami, „świat ciemności” i jego „rządcy” zawiadujący „nowym kulturkampfem” będą chcieli nas wykończyć, oni są prawdziwi, oni istnieją i widać ich coraz śmielej realizowany plan ! Pamiętajmy również o Maryi, Ona rozkazuje w niebie aniołom i błogosławionym. W nagrodę za Jej głęboką pokorę Bóg dał Jej władzę i posłannictwo.

Taka jest wola Najwyższego, który pokornych podnosi na wyżyny, tego muszą być świadomi politycy ! Najświętsza Maryja Dziewica – jest stworzeniem – nie wolno o tym zapominać. Wszystko, co otrzymała – zwłaszcza przywilej Niepokalanego Poczęcia, poprzez który miażdzy głowę węża – zawdzięcza Swemu Synowi – to wszystko otrzymała ze względu na Boże Macierzyństwo. To Jezus jest Bogiem Wcielonym – to On pokonał szatana na Krzyżu i przez swoje Zmartwychwstanie zmiażdzył głowę węża. Maryja ma w tym jednak swój współudział.

Linki:

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

http://www.pch24.pl/matka-zostala-mezczyzna-a-syn-corka–genderowy-obled-w-usa,55395,i.html

http://www.pch24.pl/my-chcemy-boga-haslem-marszu-niepodleglosci–anty-faszysci-oburzeni,55403,i.html

http://www.pch24.pl/trzeba-ujawnic-lobbystow–wegry-bronia-sie-przed-ideologiczna-indoktrynacja-,55390,i.html

http://www.pch24.pl/tego-chca-lewacy–upolitycznic-wszystko–podzielic-wszystkich-,55394,i.html

http://www.pch24.pl/wloskie-pismo-katolickie-szkaluje-nasz-kraj-i-rozaniec-do-granic–protest-polskiego-prowincjala,55413,i.html

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

Przepowiednie Ojca Klimuszko wypełniają się na naszych oczach – Może nas czekać wojna jądrowa i zagłada Europy w wielkim tsunami

Ojciec Klimuszko przewidział islamski potop w Europie

Koalicja nieustraszonych pogromców masońskich wampirów ostatnią deską ratunku

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

Sensacyjna i prawdziwa historia Polski – doktor Krajski, część I

Sensacyjna i prawdziwa historia Polski część II – doktor Krajski

Czy Polska się uratuje przed odsysem energii życiowej – Czy zostanie wywyższona ?

Ważny film, opisuje demoniczną sytuację w USA – Tom Horn – Supernatural Saboteurs (Part 1) (16/10/2017)

https://www.youtube.com/watch?v=Ums1w8QVY-s

System punktów niewolnictwa NWO, a polskojezyczne „Nowe ORMO-NWO”

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo !

Ks. Natanek – Cud pulsujacego Słońca na „Różańcu do granic”

LA MARZULLI INTERVIEW: Supernatural Warfare, Politics & Prophecy (Nephilim-Alien Deception)

https://www.youtube.com/watch?v=kmLpYdKFJqA

Ks. Natanek – cz.1 Bluźniercze kazanie Prymasa Polski 7 paź 2017

Ks. Natanek – cz.2 Bluźniercze kazanie Prymasa Polski

Dobre 37
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Czasami przyszłość prześwituje po polsku

  1. A cóż to znaczy „chcieć Boga”? To nie przejaw arogancji i egocentrycznej chęci stanowienia spraw po swoje dyktando. Nie próżność i zachłanność?
    Niestety, ale to tylko przejaw słabości. Siła polega na odszukaniu Boga w sobie. Taka jest nasza droga, nasz cel. Tylko tyle i AŻ TYLE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *