Piramidy z Giza, dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje

Istnieje niezliczona ilość książek propagujących teorię ewolucji. Jednak mało się mówi i pisze o alternatywnych poglądach. Jednym z nich jest (kreacjonistyczny) katastrofizm. Jest to pogląd na historię Ziemi, w myśl którego okresy spokojnego funkcjonowania Ziemi w jej geologicznej historii rozdzielały katastrofy niszczące życie na niej. Po katastrofie życie powstawało na nowo w zmienionej formie. Jako że wspomniałem o kreacjonizmie, to ponowne powstawanie życia było powodowane czynnikiem nadnaturalnym, zwanym Bogiem.

Katastrofizm wprowadził do nauk geologicznych po raz pierwszy w 1812 roku Georges Cuvier, co wynikało z potrzeby wyjaśnienia pozornej odmienności faun kopalnych i współczesnych. Była to próba pogodzenia rozwijającej się wiedzy paleontologicznej i geologicznej z rozumianymi dosłownie dogmatami wiary dotyczącymi powstania Ziemi i życia na niej. Uczeń Cuviera d’Orbigny, zakładał w tym celu istnienie 27 kolejnych aktów stworzenia odbudowujących życie na Ziemi po kolejnych kataklizmach połączonych z wymieraniem. Pogląd ten usiłował pogodzić rozpowszechniony ówcześnie pogląd na pochodzenie różnorodności biologicznej, stworzenie form żywych w swej obecnej postaci przez Boga, z obserwacjami POZORNYCH przemian w materiale kopalnym.

Spory pomiędzy gradualistami (inaczej ewolucjonistami) a katastrofistami dotyczące istnienia katastrof niszczących życie na Ziemi, a potem jego ponownego odtwarzania wygasły z chwilą gdy błędna teoria ewolucji, wyjaśniająca pozorną odmienność faun współczesnych i kopalnych zyskała powszechną akceptację w nauce.

[…]Ateiści i racjonaliści twierdzą często, że ich światopogląd oraz powody, z których odrzucają oni nadprzyrodzoność, teizm, teologię, religię, Biblię i Boga, są „czysto logiczne”, „oparte tylko na samym rozumie i logice”, są „oczywistą samą logiką” itd. Kiedy jednak dokładnie przyjrzeć się tym powodom pod kątem logiki, to wtedy okazuje się, że owa negacja jest praktycznie w całości utkana z błędów logicznych.[…]

egipto-fig-79

Do całej gamy błędów ewolucjonizmu, do ich fałszerstw, dochodzą również odkrycia niezależnej i zakazanej archeologii. Znany egiptologiczny ekspert Stephen Mehler od wielu lat prowadzi badania płaskowyżu Giza, piramid i wszystkich innych konstrukcji tzw. Egipcjan. Tak jak i on, wielu innych odkryło niezwykłe archeologiczne artefakty, stare zniszczone budowle, wskazujące na wystąpienie w dalekiej przeszłości globalnej katastrofy. Zdaniem Mehlera oraz Christophera Dunna piramidy z Giza były urządzeniem wytwarzającym jakiś rodzaj energii. Te niebywale baśniowe konstrukcje nie są dziełem dynastycznych Egipcjan, będących ludnością napływowa (po potopie), ale wcześniejszej cywilizacji (biblijnego Adama – cywilizacji wegetarian). (Na zdjęciu wtajemniczony przewodnik Abd´ El Hakim Awyan i Stephen Mehler)

stephenh1

W jego ocenie miały zostać wybudowane co najmniej kilkanaście tysięcy lat temu. Nie wdając się w dyskusje odnośnie wieku, wystarczy przeanalizować skomplikowanie konstrukcyjne, by nabyć pewności, że historia opowiadana przez ewolucjonistów nie trzyma się kupy ! Nakład pracy jaki zainwestowano w te budowle, ich dokładność wykonania zdecydowanie przekracza możliwości pradawnych ludzi, o których wspominają akademiccy historycy.

Stephen 03

Tak jak ciężko jest dla wielu dostrzec prawdę o globalnej katastrofie, o zaginionej starożytnej erze technologicznej, tak samo wielu nie może zrozumieć zakodowanej tajemnicy Tory, pochodzącej z odległych czasów, danej ludzkości przez Byt Najdoskonalszy – Stwórcę. Tajemnice twórców piramid zostały zakodowane w ich niesamowitych budowlach, są one czasami podobne do tych opowiadanych w Piśmie Świętym. Poniższy film jest o tyle ważny, że zrozumienie Biblii i prawdziwej historii ludzkości musi się opierać na założeniu, iż wiedza potrzebna do wybudowania tego megalitycznego urządzenia nie pochodziła od dynastycznych Egipcjan, jak wielu by chciało ciągle WIERZYĆ ! Taki pogląd jest oczywiście wysoce kontrowersyjny w czasach, gdzie zwłaszcza politycy, są pod wpływem „duchowości” po potopowych ludów zamieszkujących tereny starożytnego Nilu.

From_Light_Into_Darkness-Web

Skomplikowana egipska ezoteryka jest przez wielu określana jako „czarna„, zresztą nawet sam Mehler jedną ze swoich najważniejszych książek zatytułował jako drogę „Od Światła ku ciemności” (From light into darkness) ! Kto z państwa chciałby iść w stronę ciemności, gdy „Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło…” Ewangelia Jana 8:12

Tissot_Moses_and_Joshua_in_the_Tabernacle-e1379785930377

Również Tora, zawierająca niezwykle skondensowaną wiedzę (pamięć świadomości – Total Recall) w temacie starożytnych nauk (przedpotopowych) radzi i ostrzega: „nie znajdzie się w domach waszych żaden kwas, bo kto by spożył coś kwaszonego, winien być wyłączony ze zgromadzenia Izraela, tak przybysz, jak i urodzony w kraju. Nie wolno wam jeść nic kwaszonego; we wszystkich domach waszych winniście jeść chleb niekwaszony” Ks. Wyjścia 12:19-20 I zaraz Super Byt duchowy poprzez Anioła dodaje, by starożytne nauki przestrzegać i ich nie zanieczyszczać: ” Przestrzegajcie tego przykazania jako prawa na wieki ważnego dla ciebie i dla twych dzieci! Gdy zaś wejdziecie do ziemi, którą da wam Pan, jak obiecał, przestrzegajcie tego obyczaju. Ks. Wyjścia 12:24 (Urywki Świętego Przekazu które zaproponowałem w tym oraz wcześniejszym artykule są niezwykle skumulowaną informacją, która powinna być odczytywana na różnych poziomach, a każdy może być połączony z innymi, zgodnie ze  wskazówkami podanymi w poprzednich skrótowych opracowaniach, zwłaszcza gdy dodamy do tego wszystkiego oryginalny święty język hebrajski, stający się dodatkowym zródłem lub poziomem czerpania !)

moses-parting-red-seaLinki:

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Zakazana pamięć i tożsamość – Total recall jest możliwy !

Dziwny jest ten świat, jeszcze bardziej dziwny był przedpotopowy

Chrześcijańskie anamnesis

Przejścia przez duchowe bramy – ale dokąd ?

Zjawiska metapsychiczne w świątyni Boga – reinkarnacja

Biologiczno duchowe instytuty megalityczne ?

Ucieczką jest Bóg Starożytny

Starożytne drogocenne perły

Narzędzia psycho technologii ?

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Głęboka tajemnica Okeanosa

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

wibracje-kwantowe02

Piramidy z Giza – dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje

Zródła:

http://lewandowski.apologetyka.info/ateizm/najczestsze-bedy-logiczne-u-racjonalistow-i-ateistow,253.htm

Dobre 189
Złe 5

Podobne Artykuły

5 thoughts on “Piramidy z Giza, dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje

    1. Z całą powagą na jaką się mogę zdobyć muszę powiedzieć, ze to nie żart i nie ponury ! Tak jak zaznaczyłem Święty Tekst jest bardzo skomplikowany dla osób nie będącyc w temacie oraz dla osób nie starającyc się rozwikłać zagadki starożytnych nauk zwłaszcza chrześcijańsko żydowskich, które były KODOWANE również PO LUDZKU (w Duchu) językiem naturalnym i „naturalnym” z/i bez cudzysłowu !!! (Kod Biblii do którego podałem aktywny link) Urywki które zaproponowałem mogły by wyjaśnić wiele z tematu tzw. „starożytnego Egiptu” gdyby je przedstawić/przetłumaczyć na język zrozumiały, jednak kazdy powinien dojść do tych rzeczy sam, w miarę jak się nawraca na Boga i Jezusa i jak się staje coraz bardziej człowiekiem w tym procesie. Proszę zauważyć, że cytat ten pochodzi z Ks. Wyjścia, a nie muszę chyba pisać skąd wychodzili ! Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie. W temacie człowieczeństwa i „wyjścia z” polecam to: http://popotopie.blogspot.com/2015/03/owca-androidow-ile-zostao-nam-czasu.html

  1. wspomina o wielichowskim co do jego książki to ma on też inny pogląd co do pochodzenia ropy na planecie . ..widać ze cykl powili się zamyka ..to zniecierpliwienie i nerwowość w obozie represji .faryzeusze ukryli klucze poznania wy bądźcie przebiegli jak węże i czyści jak gołębie.. jedno jest pewne ludzka świadomość im bliżej do przyjcia pana będzie bardziej świadoma .. i nie mowie tu w imieniu wszystkich

  2. Udokumentowano 2 gatunki Homo, Neandertalczyk oraz Sapiens. Co jezeli Sapiens, ktory polaczyl sie z Neandertalczykiem byl obcym? Byl uciekinierem z kosmosu, ktory sie u nas osiedlil? Tlumaczylo by to dlaczego spusciszna dawnych kultura jest z kamienia, a nie z metalu… Mieli wiedze ale nie technologie na naszej planecie, wiec wybrali najtrwalszy budulec do postawienia sobie Naukowego Kurchanu w postaci Piramid itp. Potomstwo, czyli Sapiens Sapiens okazalo sie zbyt glupie by przekazali nam swoja wiedze, ktora na przestrzeni czasu wymarla z ostatnim obcym….
    Pokaż mniej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *