Znany już wszystkim badacz L.A. Marzulli twierdzi, że pokazany niedawno skrzydlaty człekopodobny stwor, to istota opisana w Biblii ! W jego najnowszym wideo przedstawia całą historię związaną ze znalezieniem, jak ją sam określa – hybrydy. Chrześcijański eksplorator sądzi, że stworzenie może być tym, o którym wspomina Apokalipsa św. Jana 9:3-11. Jest tam opis istot nazwanych „szarańczą”, jednak wcale nie przypominają szarańczy, ale bardziej jakąś mieszankę różnych zwierząt. Marzulli wyraża opinię, że znaleziona hybryda jest wynikiem eksperymentów tzw. ufonautów, którzy wykonują polecenia/plan anioła, znanego jako Szatan/Lucyfer/Apollyon.(więcej czytaj raport Karli Turner)

ufo-hybryda-marzulii-02Ku takiemu stanowisku kierują ufologów raporty z porwań do UFO, L.A. nie jest tu jedynym o takim podejściu do sprawy tajemniczych mieszańców, i jak sam twierdzi, Biblia daje nam wskazówki, że za kurtyną dziejów toczy się jakaś gra, a nawet bitwa, w której udział biorą stwory genetycznie modyfikowane. Podobne założenia możemy znalezć przykładowo w hinduizmie, który opiera się na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę !

wojna-aniolow01aDla przykładu Asurowie (potężne i złe istoty, demony) są bytami duchowymi, o mocy mniejszej niż boska, ale większej niż moc ludzi, są to przeciwnicy dewów, istot nieposiadających ciał fizycznych, nadprzyrodzonych bytów zwanych bogami lub półbogami. Wracając do znaleziska z Ameryki, warto przypomnieć cytat z Biblii, który w ocenie Marzulliego opisuje właśnie te 'potworaki’ (za Janem Wolskim 1978 r. Emilcin), jak tamte i ta posiada z tyłu żądło !

A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju.  I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. Mają nad sobą króla – anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.” Apokalipsa św. Jana 9:3-11

00ufol-02Archeo Matrix – więcej w artykule pt.: „Chrześcijańskie anamnesis

anamnesis-archeo-matrix03Powyższy opis może wskazywać, że mowa jest o tych samych, lub podobnych istotach do tej pokazywanej przez Amerykanina. Przyjmując pogląd o trwających doświadczeniach genetycznych tzw. ufonautów, można założyć, że pojawią się i większe hybrydy tego rodzaju, na filmie widać, że ta też posiada rodzaj owłosienia, kto wie może to osobnik młody, niewykształcony, lub tylko jedna z wersji. Marzuli podejrzewa, że skrzydlaty stwór ma w sobie ufo implanty, widoczne na prześwietleniu RTG. Biblia informuje, że te szarańczo-potworaki są nadzorowane przez Abaddona, inaczej Apollyona, będącego niszczycielem i kojarzonego z samym Szatanem. Pamiętamy z opracowań dotyczących budowy „nowej wieży CERN” – urządzenia bramy innowymiarowej, że pomocnicy tej istoty (elita naukowców NWO) tworzą obecnie ustrojstwo mogące sprowadzić kogoś ze wspomnianej otchłani.

Więcej o „Wieży CERN” w artykule „Poszukiwanie boskich mocy ?

cern-i-statua-01bb

ufo-oko-film-adres02inneOczywiście istnieją głosy, że interpretacja Marzulliego jest zbyt dosłowna, że Biblia powinna być rozumiana duchowo, w przenośni i symbolicznie. Wielu biblistów podkreśla, że oprócz duchowego wymiaru, Pismo Święte opisuje realne zdarzenia i prawdziwe osoby, a dzięki temu przekazuje solidną warstwę duchową, gdyby tak nie było to zmartwychwstanie Jezusa należało by uznać za przenośnię, symbol, a skoro tak to chrześcijaństwo za intelektualna bajkę ! Zjawiska nadprzyrodzone, a zwłaszcza ogromna ilość uzdrowień wskazuje na Jezusa jako prawdziwego Pana i Boga. Szarańcza w Biblii ma jednoznacznie negatywne konotacje. Jest jedną z plag, jaką w Ks. Wyjścia 10:14 uderzony został Egipt faraona, a biorąc pod uwagę zdania biblistów, że obecna konsumpcyjno-demoniczna cywilizacja ufonautyczna z USA/UE to Egipt w nowym wydaniu, można przyjąć, iż zostanie uderzona jakąś formą „szarańczy”, wielce prawdopodobne że wyprodukowaną w podziemnych bazach „obcych”. („Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”)

kompilacja pochodzi z artykułu pt.:  Programowanie materii, a biblijne znamię

0programowanie--borgow01Sprawa znalezionej hybrydy nietoperzo-ludzika może być poważniejsza niż się przypuszcza, pamiętajmy że w świecie raportów ufologów nie jest to coś wyjątkowego, ale przerażająca „normalność”, tą właśnie normalność starają się przemycić do naszej rzeczywistości tajne organizacje ufonautyczne-ufosoni (patrz „Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?„). W ich ocenie ludzie mają się zamienić w byty biologicznie nieokreślone, tzw. gender (UFO GMO). Nie bez znaczenia są w tym kontekście słowa papieża Frańcisza, wypowiedziane kilka dni temu w Polsce: „W Europie, w Ameryce, w Ameryce Łacińskiej, w Afryce, w niektórych krajach azjatyckich istnieje prawdziwa kolonizacja ideologiczna. Jedną z nich – mówię to jasno z „imienia i nazwiska” – jest gender! Dzisiaj dzieci w szkole – właśnie dzieci! – naucza się w szkole: że każdy może wybrać sobie płeć – mówił papież Franciszek podczas spotkania z polskimi biskupami 27 lipca br. w katedrze na Wawelu.” (Więcej o tej sprawie w artykule pt.: „Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do nowej ?” oraz „Polska cywilizacja człowiecza”).

hybryda-Marzulliego-08Ktoś z czytelników może powiedzieć, że ma już dość tej genetycznej narracji, jaką zwłaszcza preferują amerykańscy badacze, że przecież Biblia wcale o tym nie naucza. Otóż istnieje poważny naukowiec, doktor Heiser, który w sensacyjnej audycji z dnia 01/08/2016 (SkyWatchTV Web Exclusive: Dr. Michael Heiser – Joshua’s Holy War Against the Giants) ujawnia prawdziwe znaczenia użytego w Piśmie Świętym słownictwa. Ten wybitny naukowiec zna kilkanaście starożytnych języków i dzięki temu wyjawia to, co jest w tekście hebrajskim dla zwykłych ludzi zakryte, często z premedytacją zamazywane przez określone grupy znawców tematu. We wspomnianej audycji tłumaczy zdarzenia eksterminacji gigantów (hybryd), i plemion ich wspierających, a co najważniejsze, możliwości anielskich Czuwających Nieba – Watcher’sów – Synów Boga ! Nie są to powtórki z jego wcześniejszych wykładów, ale całkiem nowe sensacje. (Proszę sprawdzić co w tym temacie mają do powiedzenia Ojcowie Kościoła ! Ich pogląd znajduje się w artykule pt.: Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”)

czwarta-tajemnica-fatimskaAktualizacja 17/09/2016

Znany wszystkim badacz wielkich czaszek z Paracas, L.A. Marzuli, a także jego kolega, który jest producentem serii filmów „Watchers” wydali kolejne 5 tysięcy dolarów na testy malutkiego ufonauty. Jak się okazało stwór to bardzo zręcznie wykonane oszustwo. Zrobione z części nietoperzy, plastiku, drewna i kleju ! Ktoś dobrze obeznany ze zwierzęcą anatomią spreparował „istotę”, za którą ufolog Jajme Maussan zapłacił 10.000 dolarów ! Zanim doszło do odkrycia sprytnie wykonanego manekina ufonauty, trzech weterynarzy uwierzyło, że mają do czynienia z nieznanym gatunkiem istoty. Sprawa wyszła na jaw gdy Marzulli zaczął osuszać „stwora”, wtedy to spod nietoperzej skóry wyłoniły się klejone części.

Dla świata ufologicznego to kolejny cios, wykonany przez zręcznych oszustów. W tym miejscu należy przypomnieć o tysiącach prawdziwych nagrań, dokumentujących nieznany rodzaj UFO fenomenu, a który zdaniem wybitnych specjalistów, jest bardziej duchowej natury, niż materialnej ! Tak zwani ufonauci (bogowie) są zdaniem Ojców Kościoła bytami duchowymi, stworzonymi, wysoce inteligentnymi, choć ich część mogła się opowiedzieć po stronie „buntownika naczelnego„.
Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». Rzekła do Niego kobieta: «Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko». 26 Powiedział do niej Jezus: «Jestem nim Ja, który z tobą mówię».” Ewangelia Jana 4:24
Dokładną relację z odkrycia oszustwa możecie państwo obejrzeć w zamieszczonym tu programie.

SkyWatchTV Web Exclusive: L.A. Marzulli – Breaking News on the Demon Fairy

https://youtu.be/ujZfFlcoPj4

Linki:

Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)

Dyskusja na temat Gigantów z Biblii נפלים, rozmawiają Gary Stearman i L.A. Marzulli

Duchowe elementy układanki UFO

Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Nowa Era – Czy aby napewno nowa ?

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

UFO-Holizm

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?

Duchowe poglądy o rzeczywistości

Polska szachownica 2015 – tylko energetyczna ?

Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?

„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר

 Czy te słowa papieża Franciszka zacytują główne media? Ojciec święty ostrzega przed ideologią gender

Donald Trump zapowiada walkę z pornografią. Podpisał już stosowne zobowiązanie

Za kilka dni L.A. Marzulli zaszokuje świat – pokaże prawdziwego ufonautę !

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Watchers 10 – The FAIRY REVEALED!

https://youtu.be/gayclWjfYh4

Watchers X: 2 Strange Humanoid Creatures Found In Mexico

Dr. Michael Heiser – Understanding the Genesis 6 Giants 03.08.2016

https://youtu.be/tActMSeJTNA

LA Marzulli on The Hagmann Report – 1/8/2016 – 2.5 godzinny wywiad sprzed dwóch dni

Wieża Cern – symbolika CERN, portal do innych wymiarow ?

Dobre 14
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *