„To, co jest, już było…” – nawet czas „dwóch papieży i zaraza” (Ale nie było jeszcze „polskiego You Tube”)

W Księdze Koheleta 3:15 czytamy niezwykłe zdanie proroka, natchnionego przez Ducha Świętego: „…To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło…” Stąd czasami, albo często, mówi się: „historia lubi się powtarzać” – Nie inaczej jest obecnie. Bowiem podobnie jak w XIV w.,w dzisiejszej iluminackiej Europie wybuchła epidemia i jednocześnie żyje dwóch papieży, choć jeden z nich jest w gruncie rzeczy antypapieżem. Sytuacja, gdy jednocześnie żyje dwóch papieży nie jest nowa. Podobnie było w XIV w., gdy rozpoczęła się wielka schizma zachodnia. Dziś, w czasie rządów antypapieża Bergolia również obserwujemy schizmę. Okolicznością, która także łączy obecną sytuację w Europie z tą z XIV w. jest wybuch epidemii. Dziś państwa walczą ze sztucznie narzuconą nam tzw. „epidemią koronawirusa globalistów”, który jest wojną psychologiczną ze społeczeństwami, zwłaszcza chrześcijanami – zdrowymi na umyśle, duszy i ciele.

W przeciwieństwie do wielu innych wcześniejszych epidemii, śmiertelność pacjentów jest zatrważająco niska, wręcz prawie jej nie ma. Niemniej spowodowała (sztucznie i celowo) nadmuchaną reakcję w postaci wprowadzenia przymusowych kwarantann, odwoływania imprez masowych i lotów, czy zamykania granic państwowych, wszystko po to by niepostrzeżenie wprowadzać Nowy Porządek Światowy! Aby to się udało, ktoś niewidoczny dla ogółu, nakazuje co ma robić obecny antypapież. Prawdopodobnie chodzi o rok 2033 i przepowiednię Maryi Dziewicy, kiedy to w Watykanie ma objąć władzę Antychryst…? Nie możemy wykluczyć, że członkom loży Sankt Galen uda się ten wyczyn i obsadzą urząd Piotrowy istotą wrogą ludzkości i chrześcijaństwu…, sam Watykan nie jest przecież „biblijną skałą”, jest tylko instytucją, a ta może zostać spacyfikowana przez „bramy piekielne”.

 

Podobieństw sytuacji z dalekiej i bliższej przeszłości jest znacznie więcej ! Ludzie coraz częściej zwracają uwagę na wielkie podobieństwo „genetycznej akcji strzykawkowej NWO – depopulacyjnej”, jak o niej oficjalnie opowiadał w wideo programie Bill Gatess, do hitlerowskiej „Akcji T4”. Akcja T4 z języka niem. to „Aktion T4, E-Aktion”, był to program realizowany w III Rzeszy w latach 1939–1944, polegający na fizycznej „eliminacji życia niewartego życia” (niem. Vernichtung von lebensunwertem Leben). W ramach akcji mordowano chorych i wrogów „nowego porządku hitlerowskiego Loży Thule-Vrill”. Akcja ta była także nazywana „eutanazją” osób upośledzonych – stąd skrót E-Aktion. Obecni Nowi Hitlerowcy NWO już nie udają, chcą eutanazji dla wszystkich !

Peter Singer, bioetyk, propagujący ekologizm, eutanazję i aborcję (chociaż przyznał, że „płód” to człowiek), spodziewa się, że eutanazja bardzo upowszechni się na świecie.” – do tego typu wiadomości mamy plagę „Nowego T4″ w wielu państwach zarządzanych przez iluminatów Agendy 2030…”Rekordowa ilość eutanazji w Holandii. Powodem m. in. strach przed zarażeniem koronawirusem.” Można by cytować i cytować, generalnie chodzi o powszechne i legalne mordowanie, a dokładniej o odsys działającej „Maszynerii Orgonicznej„. „To, co jest, już było…” Tego co było i jest znowu, jest znacznie więcej, bo przecież inteligencje UFO to nic innego jak starożytne istoty z dalekiej przeszłości. Wiedzą o tym iluminaci, którzy przywołują te byty w masońskich świątyniach duchów. Zresztą sama masoneria, to nic nowego, to stare rytuały, tak jak ruch „starożytnych kosmitów”, będących w gruncie rzeczy demonami…

Wróćmy jeszcze do Księgi Koheleta 3:15 „To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło” Niektórzy uważają, że może to być jakaś przesłanka nawet do „powtórnego pojawienia się” danej osoby-duszy ponownie w tej rzeczywistości, pisaliśmy o tym w tekście pt.: „Biblijne kody – część II, oto urywek tego artykułu: „Nie wiem jak państwo, ale ciągle wydaje mi się, że można to rozumieć tak, że Eliasz (jego duch-dusza?) został posłany albo od razu z ziemskiego żywota swojej epoki do czasu przyjścia Jezusa, przecież został „wzięty” i przetransportowany w czasy Zbawiciele, lub w pewnym momencie historii również do Nieba, albo w innym rozumieniu, został wysłany ze świata niebiańskiego, gdzie mamy otrzymać „niebieski przybytek”, czyli inkarnował się w ciało kobiety jako istota anielska, by ogłosić przybycie Jezusa ?„.

Spory odsetek Ziemian wierzy w doktrynę reinkarnacji, dlatego wyjście z diabelskiego koła samsary jest dla wielu czymś niemożliwym, jednak Jezus Chrystus potrafi dokonać tego, potrafi uwolnić nas z tej straszliwej nędzy „kołowrotu powtórnych narodzin w ciele czterech żywiołów” (i pięciu skupisk) ! „Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha” Ewangelia wg św. Jana 3:8, dusza narodziła się z Ducha Boga, bo Bóg jest Duchem Ewangelia wg św. Jana 4:24 Nie mamy najmniejszej wątpliwości, że chrześcijańska prawdziwa i jedyna Joga Jezusa Chrystusa umożliwia zbawienie, ucieczkę z diabelskiego koła samsary i życie wieczne razem ze Zbawicielem ! („Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie„)

Linki:

Czy da się zrozumieć święty „Kod Źródłowy” Biblii Starożytnego Boga ? – część I

Podstawowe linki związane z doktryną reinkarnacji:

Zjawiska metapsychiczne w świątyni Boga – reinkarnacja„,

Przeradzanie się agregatów – część II zjawisk metapsychicznych w świątyni Boga„,

Pamięć nadprzyrodzona – zaawansowane systemy Total Recall’u ?

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

W tym temacie również bardzo ważnym wkładem w dyskusji o reinkarnacji jest tekst „Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

Pięć skupisk pamięci Total Recall

Tajemnice biblijnych psyche [ψυχή] joginów

Megalityczne hinduskie świątynie – zakodowane informacje

Megalityczne świątynie hindusów i ich tajemnicze kody

Istoty z innego wymiaru się cieszą ! Wielka bitwa chrześcijańskich joginów !

Starożytna niebieska materia

Starożytne drogocenne perły

Jogini ziemscy – Jogini duchowi

Nowy nieznany rodzaj jogi ?

Katolicką joginką Teresą Neumann interesowali się hitlerowscy okultyści mengele

Duchowa i kosmiczna medytacja chrześcijańskich joginów

„Taką reakcję u niektórych budzi wiadomość znalezieniu tlenku grafenu w szczepionka i to w dużych ilościach. Ale jak zareagować, widząc ludzi świecących w ultrafiolecie? Zasilających żarówki, wywołujących alarmy w bramkach kontrolnych, wykrywaczach metali? Co powiedzieć o człowieku, z którym próbują się połączyć jego własne, domowe urządzenia elektroniczne, jak telefon lub telewizor? Co gorsze, te urządzenia są „przekonane”, że łączą się z firmą Astra Zeneca. Słynne magnesy wydają się już zbyt oczywiste i oklepane.Stew Peters, na antenie Red Voice Media, przeprowadził serię wywiadów z Dr Jane Ruby, ekspertem ds. międzynarodowej ekonomii zdrowia i specjalistką w zakresie opracowywania leków. Była także dyrektorem firmy wytwarzającej półprodukty dla innowacyjnych technologii farmaceutycznych. Jest autorem książki: Hoaxed: The Media’s War on Truth oraz jednym z producentów filmu: A Sea of New Media.Wydaje się być osobą merytoryczną, zrównoważoną i przez to – wiarygodną. Bezlitośnie obnaża fakty, skrzętnie ukrywane przez wielką farmacją i media ale to, co można jeszcze zobaczyć w materiale przetłumaczonym i skompilowanym przez Georginę Orwell, budzi wręcz przerażenie: DR JANE RUBY – „SZCZEPIONKI” NA COVID A TLENEK GRAFENU, MAGNETOFEKCJA I NOPY (NAPISY PL).Film jest dość długi (prawie dwie godziny) i zawiera bardzo dużo, różnych informacji ale z pewnością nikt nie będzie się nudził.Warto zwrócić uwagnę na informację o tym, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie, została powstrzymana „już” po odnotowaniu 24 zgonów. Tymczasem nawet według tego samego (kłamliwego) VAERS, w samych Stanach Zjednoczonych, na dzień 23 sierpnia 2021 zmarło od szczepionek 13 911 osób, co należy pomnożyć przez sto. O tym też mowa w materiale. Łączna liczba zgłoszeń wynosi 650 075. Dokładny raport, można znaleźć na stronie OpenVAERS.To pozycja obowiązkowa dla wszystkich „foliarzy”. Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej głosów, usiłujących zdyskredytować odkrycia hiszpańskiej grupy naukowców o nazwie „Piąta kolumna” a film, daje jakiś wgląd w jej prace i podaje oryginalne źródła.” – Źródło to tekst na portalu ZmianynaZiemi, tutaj.

Szatańskie loże ordo ab chao niszczą Polaków całą cywilizację – niesamowite kazania ks. Natanka

OSTATNIA PROSTA! Jedziemy na OSTRO z polskim YouTube! Kto będzie na platformie? Konkurs i CZAT!

SZOKUJĄCE doniesienia z Watykanu! Czy Franciszek abdykuje? Kto będzie następcą? KBC#43

Dr Michał Krajski: Szaleństwo okultyzmu. Absurdalny wątek historii

GLOBALNY eksperyment medyczny – co nas czeka? Kaczyński ODCHODZI?! Marcin Masny

PILNE! Protesty ws. segracji ludzi i eksperymentów medycznych na dzieciach! Polska się budzi? LIVE!

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *