Polska duchowa racja stanu – czy przetrwamy globalne pandemiczne zawirowania ordo ab chao ?!

Obecnie, w czasie plan-demi chińsko-iluminackiej 20/21 r., globalnie, jesteśmy świadkami rozgrywek tuż sprzed III Wojny Światowej, albo już w jej trakcie. Istoty duchowe które nadzorują tajne bractwa, czyli pomocników Abaddona, anioła czeluści-otchłani, mają plan dla ludzkości. Czy jest gdzieś zapisany w Biblii ? Możliwe, że tak. Ten plan istnieje, mówią o nim sami masoni, ujawnili go już parę/kilkanaście lat temu. Trzeba być świadomym, że każdy plan, nawet jeśli jest realizowany przez istoty duchowe, może zostać zmieniony przez Boga Jezusa. Dlatego „Organizacje Tajemnicy z Pieczar” tak bardzo boją się pewnego rodzaju przepowiedni, jaką zanotowała święta Faustyna !

Król Wszechświata zaproponował możliwość uczynienia z nas „potęgi”. Moim zdaniem nie chodzi tu militarną siłę, ale o to co najistotniejsze, o potęgę i świętość, która budzi respekt i poważanie nie tylko w ziemskich społeczeństwach, ale i u istot anielskich, przybywających do tego wymiaru z określonymi wytycznymi.” – pisaliśmy 24 sierpnia 2017 roku, równo 2 lata temu w tekście pt.: „Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?„.

Jeśli PiS się ugnie i odpuści TVN, to ma małe szanse na wygraną w wyborach, a nawet na przetrwanie, na polityczne istnienie. Już teraz, na przykładzie walki o PiSowski kierunek „państwowej łajby” – pandemicznego zarządania państwem, widać jak bardzo lewacka administracja Bidena chce mieszać Polakom w głowach ! Nie dość, że stanęli po stronie paktu Ribbentrop-Mołotow, to jeszcze chcą nam tu wydawać polecenia co mamy myśleć i jak głosować.

Gdyby coś się stało w Polakach, w naszych duszach, jakaś dobra przemiana (duchowa-alchemiczna), po której Chrystus by się zlitował, to jest szansa, że PiS nie straci władzy w nadchodzących wyborach, mogli byśmy dalej dryfować w nieznanym kierunku, a nie płynąć na skały diabła… „Bo skała ich nie jest jak nasza Skała” Księga Powtórzonego Prawa 32:31 „Skałą” masonów-iluminatów, jak informuje Bóg w Biblii są „bogowie”, czyli ufonauci-demony i sam Abaddon !

Jeśli pan Kaczyński, i osoba nazywana przez wielu „nowym kaczyńskim”, pan Morawiecki, ulegną lucyferowi z USA, to zmiotą ich momentalnie, tak jak zmietli Trumpa, nastanie kolejny raz era ryżego folksdojcza: wyrywanie laptopów, brygady antykomora, zamachy smoleńskie, cuda nad urnami, itp…, to jest pewne. Już teraz widać, że lewacy z USA są wrogami Polski, zwłaszcza katolickiej, budującej Nowy Porządek Chrystusa Jezusa, a wcześniej, dwa tysiące lat temu, cudu wcielenia się Boga w ciało z Maryi Dziewicy – tysięcy lat marzeń iluminatów-masonów o zjednoczeniu w „ciele ziemskim” Nieba…, piramidy niebiańskiej z piramidą ziemską, jak pisaliśmy w tekście „Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II„.

Zakładając, że uda się im przetrwać atak loży diabła z USA, to i tak pozostanie pytanie kto będzie kontrolował serwery w czasie wyborów w Polsce ?! Przypomnijcie sobie cyrk jaki zorganizowali przed wyborami w USA, kiedy zabrali zwycięstwo Trumpowi ! To samo mogą zrobić Kaczyńskiemu, Polakom obrządku Trydęckiego, prawdziwym katolickim masonom… Do tego mają jeszcze inne możliwości, mogą rozpylić jakieś zarazki w sejmie, na ulicach, nastraszyć polityków realnością „delty”, itp, itd…

Jednak to wszystko jest niczym w porównaniu do potęgi Chrystusa ! To On kontroluje Niebiańskie służby anielskie, a te mogą nawet wydać polecenia demonom ! „Niemal każdy rozdział Ewangelii mówi o jakimś duchowej inteligencji, o duchu, ingerującym w ludzkie życie. Starożytni, zwłaszcza chrześcijanie, znali wiele rodzajów duchów. Dzisiejsi tzw. chrześcijanie, poddani od najmłodszych lat praniu mózgów marksistowskim ewolucjonizmem, czują się często zakłopotani czytając wspomniane biblijne historie. Posiadają w swoich umysłach duchowe UFO implanty, to znaczy wiedzą o biologicznych przyczyny poczęcia,  wiedzą, że choroby wywo­ływane są przez zarazki i wirusy, ale nie mogą zrozumieć, albo uwierzyć, że to samo mogą powodować złe duchy, jakiekolwiek duchy. Takie rzeczy to tylko w filmach fantasy, albo sci-fi ! Przecież „naukowcy” już od „dawna wiedzą”, że jest tylko materia, Darwin oraz Karol Marx, reszta to „ciemnogród i zacofanie”. – pisaliśmy w artykule „Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

„Pierwszy piątek. Wieczorem ujrzałam Matkę Bożą, z obnażoną piersią i zatkniętym mieczem, rzewnymi łzami płaczącą, i zasłaniającą nas przed straszną karą Bożą. Bóg chce nas dotknąć straszną karą ale nie może, bo nas zasłania Matka Boża. Lęk straszny przeszedł przez moją duszę, modlę się nieustannie za Polskę, drogą mi Polskę, która jest tak mało wdzięczna Matce Bożej. Gdyby nie Matka Boża, na mało by się przydały nasze zabiegi. Pomnożyłam swoje wysiłki modlitw i ofiar za drogą Ojczyznę, ale widzę, że jestem kroplą wobec fali zła. Jakże kropla może powstrzymać falę? O, tak. Sama z siebie kropla jest niczym, ale z Tobą, Jezu, śmiało stawię czoło całej fali zła i nawet piekłu całemu. Twoja wszechmoc wszystko może.” „Dzienniczek”, p. 686

Linki:

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Kosmiczno duchowa archeologia symboli „słowiańskich istot Zi-Psi-Szin”

Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej – POLECAMY jako ważny dodatek do tekstu

 Kosmiczny jasyr – duchowa husaria

Polska kolejny raz najechana ?

Amerykański sen, a może jednak horror… ?

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Nowe dowody czyli Wielki Brat patrzy

Do kapłanów segregujących i prześladujących Kościół – ks.prof. Koczwara

Sekcja Polska Radia Erewań – Śmierć Stefana Michnika

Katarzyna Treter-Sierpińska: Kto jest „szurem” i „foliarzem”? Premier Morawiecki czy jego adwersarze

Kazanie naszego super Księdza Natanka w sprawie iluminackich wampirów na Watykanie i w kościele!

Czy Maryja nigdy nie umarła? Jasna Góra duchową stolicą Polski! Ks. Wachowiak | KBC #40

Orędzie Opositionfuhrera Donalda Tuska

Likwidują FVN!!!

Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją. Nowy porządek Jezusa Chrystusa!

Trzecia porcja ketchupu w Niemczech. Co to będzie? Sprawdź!

https://www.youtube.com/watch?v=Z9TPQbFLiBI

PILNE! Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci! Braun i lekarze!

Dobre 24
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *