Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

Dzieją się ostatnio, zwłaszcza w roku 2020, rzeczy niebywałe ! W latach 2016 – 2020 armia Stanów Zjednoczonych ujawniła nagrania pojazdów UFO, co jest potwierdzeniem wieloletnich badań ufologów ! Były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego UFO projektu rządowego. W kilkunasto odcinkowym telewizyjnym serialu na kanale HISTORY channel – wszystko co było dozwolone – ujawniono. To z kolei potwierdza badania ogromnej rzeszy ufologów, a zwłaszcza profesora Davida Jacobsa, który doszedł do informacji o planowanej i wdrażanej akcji modyfikacji ludzkości, i/lub wyhodowania ludzko-ufonautycznych mieszańców – hybryd, przez tzw. „kosmitów” !

Dlaczego o tym wspominamy ? Bo nasza strona z artykułem pt.: „Wstrząsające informacje w sprawie ufonautycznej szczepionki na Covid-19 !” ma problemy z wyświetlaniem, co jest dziwne, ale w sumie, znając plany NWO nie jest to dziwne, zwłaszcza jeśli wspomnimy na sytuację, w której film pana redaktora Tomasza Sommera „Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS – sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA” został usunięty z YouTube, a przecież nie było tam ani bluzgów, ani antysemityzmu, ani, co jest ważne, nieprawdziwych informacji, jedynie solidna analiza treści samych firm genetycznych, ich publikacji w temacie genetycznego koktajlu który nam przygotowały. Dlatego jeszcze raz publikujemy tu nasz tekst, ale ze zmienionym tytułem… co nie powinno już nikogo dziwić. Dodatkowo zamieszczamy tu usunięty z YouTuba film !

Szanowni Państwo, jeśli koncerny medialne usówają filmy o genetycznych szczepionkach, to coś jest na rzeczy, te ich „specyfiki” muszą być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Właściwie każda modyfikacja ludzkiego genomu przynosi nieporządane skutki, albo skutki których nie można przewidzieć, powie wam to każdy uczciwy inżynier genetyk. Produkty w postaci genetytcznych szczepionek można nazwać czymś strasznym, a spora część specjalistów nazywa je „zastrzykami nowoczesnych doktorów mengele” !

W listopadzie nastąpiło wielkie medyczne i światowe wydarzenie, media zaczęły nagłaśniać „sukces” wynalezienia tzw. „szczepionki na Covid-19” ! Chodzi o (strzykawkową) amerykańską zaawansowaną inżynierię genetyczną firmy Pfizer, która ma być aplikowana wszystkim chętnym (zwłaszcza tym z wypranymi mózgami). Zaraz po globalnym medialnym zachwalaniu owego specifiku, wielbicieli szczepionek NWO, na stronie portalu ZminanyNaZiemi, w tekście pt.: „Nowa szczepionka na COVID-19 firmy Pfizer ma być w 90 procentach skuteczna„, pojawiła się następująca informacja: „Mechanizm polega na wstrzyknięciu części kodu genetycznego wirusa po to, aby wytrenować układ odpornościowy; mRNA ma pomóc gospodarzowi wytworzyć białko antygenowe do zwalczania SARS-CoV-2.Potrzebne są dwie dawki podane w odstępie trzech tygodni.

Aby państwu choć trochę wyjaśnić o co chodzi w szczepionce firmy „Pfizer”, należy wam polecić obejrzenie audycji znanego polskiego analityka, pana Tomasza Sommera. Ten wybitny badacz globalistycznej mafii NWO, w swojej audycji z dnia 13 listopada pt.: „Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS – sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA” przeanalizował dostępne informacje w sprawie wspomnianego „strzykawkowego wynalzku”.

W programie pana Sommera mamy wyjaśnione jak działają szczepionki, jak się je produkowało kiedyś, a jak się je wytwarza obecnie, są tam urywki filmów promocyjnych pewnego pana i pewnej pani, anglojęzycznych naukowców, którzy tłumaczą wszystkim, że nowe genetyczne szczepionki są bardzo „bezpieczne, przebadane” i warto z nich korzystać, bo po prostu są, i tu zacytujmy jej słowa: „nowoczesne„, kiedyś były wytwarzane „przestarzałymi metodami”, ale dziś to już era kosmiczna, i jest to zgodnie z Biblią, ale o tym za chwilkę.

Główny argument jaki się tam pojawia to ten, że są to podukty „nowoczesne”, dające nadzieję na „postęp” ! Mniej więcej od 29 minuty pan Sommer dokładnie tłumaczy, że ze wszystkich szczepionek jakie obecnie się produkuje, ta którą pan Morawiecki zamierza zakupić dla Polaków, w liczbie 20 milionów, jest produktem który najbardziej ze wszystkich zmienia/modyfikuje ludzkie DNA ! Chodzi o to by po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała specjalnie zmodyfikowanych wirusów (coś na kształt ufonautycznej medody Gwieznej federacji CRISPR Cas-9), te zmieniły wewnętrzne elementy ludzkiego organizmu tak, by odmienione/zamienione/przekształcone w coś nowego, pokonały zarazki Covid-19.

Pan Sommer bardzo słusznie zwraca nam uwagę na medyczne fakty, związane ze wspomnianą bioiżynieryjną szczepionką firmy Pfizer. Po aplikacji tego typu genetycznego koktajlu, dany człowiek, zamieni się w coś nowego, a dokładniej w „człowieka GMO”, albo może bardziej logicznie należy nazwać taką nowo przekształconą istotę jako „humanoida GMO”. Spoglądając na ten wynalazek z innej perspektywy, warto przypomnieć o pracach badawczych profesora Davida Jacobsa.

W jego książkach, a bada ten temat już kilkadziesiąt lat, istoty UFO, kosmiczni genetycy – demony z innego wymiaru, planują powolnie zmieniać ludzkie DNA, tak by w przyszłosci (która jest teraz) wprowadzić na Ziemię, już bez większych oporów (zgodnie z planami Gatesa i jego kolegów NWO, wszyscy zostaną zaszczepieni i zamienieni w „to coś”, dobrowolnie albo przymusowo) nowe formy humanoidów GMO, mieszańców ludzko-zwierzęco-ufonautycznych !

Jakby tego było mało, od kilkunastu lat globaliści informują nas o tym oficjalnie (patrz artykuły techno szaleńca NWO Reya Kurzweila, który pragnie by wszyscy ludzie zamienili się w hybrydy-potwory), ich plan, globalnej modyfikacji całej populacji, ma być zakończony do roku 2030 !!! (Najdalej do 2050!) Temat ten dokładnie poruszaliśmy w kilku artykułach, szczególnie polecamy tekst pt.: „Gwiazda z innego wymiaru uzyska „klucz do potrójnej ekspresji” – II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43„, z którego zacytujemy kilka zdań, mających związek z badaniami profesora Jacobsa:

Program „ufonautów” jest trwały i międzypokoleniowy, wybierają jednego lub wszystkich z danej puli genowej. Mają, dzięki swoim „mocom X-menowym” oraz rozwiniętej technologii potrójnego kodowania bio-genetycznego prawie całkowitą kontrolę neurologiczną nad nami, są też doskonałymi manipulatorami pamięci, często prowadząc do dezorientacji i błędnego kierowania systemami przekonań uprowadzonych, sterując poprzez nich, w ten sposób, całymi narodami.

Jacobs podejrzewa, że po ponad stuletniej pracy i zainwestowaniu ogromnych zasobów gra końcowa, ostateczna rasa „gliniano-żelazowa”(UFOreplikańci) jest w zasięgu wzroku. Rozumowanie jest rozsądne, logiczne i zgodne z 50 latami spójnych, rosnących dowodów z wielu źródeł. Możliwe, że w tej układance zacznie brakować już tylko jednego: „gwiazdy”-„…która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.” Apokalipsa 9:1 (Pierwsza część tego tekstu to: „Megalityczna interpretacja zmieszania 2:43„)

Drodzy Rodacy, to co wyłania się w związku z bardzo nagłośnioną „nowoczesną i postępową” genetyczną szczepionką jest wstrząsające ! Znany wszystkim wybitny Rodak, pan Grzegorz Braun wydał niedawno w tym temacie książkę, jej tytuł to „Fałszywa pandemia – krytyka naukowców i lekarzy„, w której podaje solidne analizy medycznej sytuacji w jakiej znalazła się Polska i świat. Na podstawie dochodzenia wielu niezależnych badaczy, naukowców, redaktorów i lekarzy, tworzy prawdziwy obraz zaplanowanej globalnej akcji, mającej wiele bardzo ciekawych wątków, począwszy od globalnego drenażu finansów, poprzez modelowanie świata na nowo, tak by stworzyć „Wielki obóz koncentracyjny NWO” (Odsyłamy do audycji pt.: „Braun MOCNO o prowokacjach Policji na Marszu Niepodległości! ,,Kondukt Niepodległości” – zwłaszcza od 27 minuty).

Wszyscy zainteresowani tym tematem mają wiedzę o znanym filantropie szczepionkowym, który ma rodzinne powiązania z hitlerowcami, co jeszcze bardziej utwierdza nas o wcześniej planowanej pandemii (nowe szczepionkowe hitlerowskie SS –Einsatzgruppen), mamy tam i inne ważne elementy, choć naszym zdaniem najciekawszym jest tu czynnik nadprzyrodzony, albo dokładniej ten, o którym jest mowa w 1 Liście do Tymoteusza 4:1, gdzie informuje się ludzkość o czymś takim jak „nauki demonów” ! „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.

Wielu biblistów uważa, iż jednym z działów „nauk demonów” jest inżynieria genetyczna ! To ona ma doprowadzić ludzkość do momentu przeobrażenia się w hybrydy, czyli zamiany albo asymilacji rodzaju ludzkiego do/w tzw. istoty ufo. Jeśli dodamy do tego plany globalistów by stworzyć pojazd dyskoidalny, który będzie kopią urządzeń „kosmitów” (inżynieria wsteczna), to możemy mówić o pełnej asymilacji ludzkości do kosmicznej federacji Crispr Cas 9, rozpoczętej w Polsce oficjalnie przez pana Morawieckiego, zajkupującego 20 milionów genetcznych szczepionek, modyfikujących ludzi do nowej formy humanoidalnej. Zaskakujące, ale w oficjalnych informacjach występuje całkowity brak rozważań nad bio etyką !

W temacie bio etyki panuje globalna cisza, wszyscy uważają że „postęp i nowoczesność” genetycznych modyfikujących ludzką informację DNA – szczepionek – jest „dobrem” ! To jest nie tylko szokujące, ale może mieć związek z wielkim planem istot UFO, a jak niektórzy bibliści ich nazywają, z genetycznymi UFO demonami ! Czyżby bioinżynieryjne szczepionki były kluczem do „genetycznego armagedonu”, pisał o tym w swojej książce znany amerykański badacz Steve Quaile !

Warto jeszcze przypomnieć niezwykle tajemnicze słowa z Dziejów Apostolskich 10:25, mogą mieć związek z nie tylko ze starożytnością, która przez to już przechodziła (A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego” Mt 24.37), ale z nadchodzącą obecnie przemianą dużej części ludzkości w UFO hybrydy ! „”A kiedy Piotr wchodził, Korneliusz wyszedł mu na spotkanie, padł mu do nóg i oddał mu pokłon. Piotr podniósł go ze słowami: Wstań, ja też jestem człowiekiem

P.S. – „Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronaworusowi. Ich zdaniem oferowane preparaty nie są wystarczająco bezpieczne. Lekarze apelują, by nie sięgać tu po żadne środki przymusu oraz chcą rzetelnej informacji na temat skuteczności i powikłań szczepionki.List został skierowany do premiera Mateusza Morawieckiego, prezydenta Andrzeja Dudy, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz do prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorza Cessaka.Naukowcy i lekarze w liście otwartym wyrażają swoje zaniepokojenie „perspektywą masowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 szczepionkami, które nie zostały właściwie zbadane i których zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów”.Ich zdaniem, pośpieszne wprowadzenie szczepionki ma charakter eksperymentu na wielką skalę. Sygnatariusze ostrzegają, że szczepionki mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, stąd też „na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19”. Nadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki „mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia”, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć długofalowych skutków szczepień.„O tych zagrożeniach społeczeństwo polskie powinno być właściwie poinformowane i powinna się na ten temat odbyć otwarta debata publiczna. Na bazie rzetelnej informacji każdy polski obywatel powinien mieć prawo do decyzji, czy przyjąć szczepionkę i nie powinien być do tego zmuszany. W przypadku dobrowolnych szczepień powinny być przewidziane gwarantowane przez rząd RP rekompensaty dla osób, które na skutek szczepień poniosą utratę na zdrowiu” – czytamy w liście. https://www.pch24.pl/dobrowolnosc-i-informacja–naukowcy-apeluja-do-rzadu-w-sprawie-szczepionki-na-koronawirusa,80268,i.html#ixzz6fHuLWhwR

Linki:

Coraz dziwniejsze wypowiedzi premiera Morawieckiego w sprawie szczepionki Covid-19

artykuły o pracach profesora Jacobsa to: Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów oraz „Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru” a także film: „Prawdziwe krasnoludy Tolkiena – Marzulli, Mathews, Jacobs

Agencje leków przygotowują się na ogromną liczbę zgłoszeń skutków ubocznych nowych szczepionek

Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)

Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

Tajemnicze kosmiczne eksperymenty

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

Kiedy nastąpi kontakt poprzez świadome urządzenia kwantowe ?

Programowanie materii, a biblijne znamię

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Stop dla GMO w Polsce

„Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce”

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO

Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Tajemnica ludzkiej rodziny w cywilizacji człowieczej

Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

Inteligentny wybuch cwanej zupy

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Polskie wzięcie z roku 1986 jako klasyka.”

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli

CO CHCĄ NAM WSZCZEPIĆ I KTO ZA TYM STOI, KTÓRE ISTOTY – PROJEKT ZARAZY KORONAWIRUSA WIELKIEGO UCISKU

Niedzielski: planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. Janusz Zagórski w MN!

Zaplanowali planetarną wojnę domową – Ewa Pawela

https://youtu.be/OCQ_IdIZCEU

Chiny lokomotywą NWO

https://youtu.be/QF753VoH0lg

Gadowski ujawnia szokujące dane ws. testów PCR i pandemii COVID-19? O likwidacji gotówki, USA i PiS!

https://www.youtube.com/watch?v=HlzwkMw9mFk

Wielki UFOmasoński plan nowocześnie modyfikowanych transhumanów GMO

Szczepionka na COVID dla wszystkich?! Policja będzie chodzić po domach w Boże Narodzenie?

Polacy genetycznie modyfikowani przez tajne organizacje UFOnautyczne Crispr Cas 9

Dobre 16
Złe 1

Podobne Artykuły

8 thoughts on “Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

 1. W Roswell rozbił się prototypowy balon aerostat z przymocowaną satelitą. Wpisz w youtube: balon japan. Widać na nim przymocowane urządzenie podobne do satelity, po prostu wiatr go zerwał z kierunku. Ta historyjka to bzdury, poczytaj o ostatnich rozmowach przed śmiercią von brauna z jego asystentką. Oni planowali wszystko po plandemii ma być asteroida która uderzy w ziemie, a potem kosmici. Wykorzystają do tego kłamstwa technologię hologramów i audio spotlight dzięki której ludzie mogą słyszeć głosy w głowie. Hologram na niebie i audio spotlight da technologie Blue Beam.

 2. Proszę zwrócić uwagę na rozmowę w komentarzach pod tym nagraniem, a konkretnie dwóch użytkowników ThomasG (chrześcijanin, prawdopodobnie protestant) i wtajemniczony Timeless Light bearers. Jak przetłumaczycie na język polski, to wtajemniczony mu odpisuje, że on wie o istnieniu firmamentu i o tym że wielki wybuch 13.8 miliard lat temu to kłamstwo. Ta rakieta też wygląda jak łódka na wodzie, która szoruje o wodny firmament i zostawia fale. Widać tam jak rakieta uderza w kopułę, całe to szkło karmana i powstaje fala uderzeniowa. Wygląda więc na to, że żyjemy w układzie zamkniętym, niektórzy naukowcy fizycy też o tym mówią, ale trzeba się wsłuchać w ich słowa, ponieważ nie mogą tego powiedzieć bezpośrednio.
  https://www.youtube.com/watch?v=XIk5jIcduww

 3. kto mi wytłumaczy te dziwne anomalie na Antarktydzie, dlaczego jest stworzony traktat antarktyczny co tam ukrywają?
  https://www.youtube.com/watch?v=HZShdq1TYQw

  Tutaj Tajemity mówi o tych zjawiskach atmosferycznych zachodzących w jonosferze.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZQ3UMCoFJ_c

  Ten pan lepiej to pokazuje, wygląda to trochę jakby gwiazdy uderzały o kopułę i tworzyły te duszki w jonoferze. Są też inne nagrania jak gwiazdy uderzają o firmament.
  https://www.youtube.com/watch?v=Nji_P_aLZog

 4. Wydaje mi się, że teoria płaskiej ziemi może być celową dezinformacją. tej energii wokół ziemi nie da się pokonać rakietą i to cała prawda i tajemnica z której powstały wszystkie te teorie. Dane z sond badających pasy radiacyjne Van Allena potwierdziły, że ludzie poza zmienianiem krajobrazu Ziemi, kształtują także jej bezpośrednie otoczenie. Różnica jest taka, że ​​w przeciwieństwie do negatywnego wpływu naszej działalności na Ziemię, osłona, którą nieświadomie stworzyliśmy w przestrzeni kosmicznej, działa na naszą korzyść.
  Pasy radiacyjne zwane też pasami Van Allena to obszar intensywnego promieniowania otaczający kulę ziemską. Schwytane w pułapkę ziemskiego pola magnetycznego wysokoenergetyczne cząstki tworzące pasy zostały odkryte w 1958 roku przez amerykańskiego astronoma Jamesa Van Allena. W 2012 roku NASA wystrzeliła dwie sondy, których zadaniem jest badanie pasów. Szereg eksperymentów i obserwacji wykazały, że w odpowiednich warunkach sygnały radiowe w zakresie częstotliwości VLF mogą w rzeczywistości wpłynąć na właściwości środowiska cząstek o wysokiej energii wokół Ziemi – powiedział Phil Ericsson z Obserwatorium Haystack w Westford, Massachusetts
  https://dzienniknaukowy.pl/kosmos/nieswiadomie-stworzylismy-tarcze-chroniaca-ziemie

 5. Jeden z inżynierów pracujących dla NASA – Kelly Smith opowiada o warunkach, jakie musi spełnić statek kosmiczny Orion oraz o poszczególnych procedurach całego przedsięwzięcia. W swoim komentarzu Kelly mówi na temat nowego systemu ochrony przed wpływem promieniowania (chodzi o ekranowanie), który ma zostać zastosowany w pojeździe. Ktoś mógłby teraz zapytać: „dlaczego nie użyjecie zabezpieczeń z 1969 roku?” Ponieważ jest ono absolutnie niewystarczające!

  Doug Millard z londyńskiego Muzeum Nauki powiedział, że Pasy Van Allena można pokonać, jeżeli zrobi się wystarczająco szybko.

  Szokujące było dla mnie usłyszenie następujących słów inżyniera dotyczących Pasa Van Allena: „Musimy rozwiązać te wyzwania (związane z promieniowaniem), zanim wyślemy ludzi przez ten region kosmosu”.

  Kto kumaty nie trzeba mu tłumaczyć, że całe te ukrywanie i wymyślanie teorii płaskiej ziemi, wklęsłej ziemi ma ukryć ten fakt. Po prostu nie mogą pokonać pasów radiacyjnych Van Allena i całego tego szkodliwego promieniowania kosmicznego w którym znajdują się naładowane cząstki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *