Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!

Wielu badaczy Pisma wskazuje na (wysoce prawdopodobny) starożytny, przedpotopowy, mechanizm modyfikacji ludzkiej informacji genetycznej, z punktu Boga YHWH niedozwolony, co miało być wykazane w Ks. Rodzaju 6:9, gdzie Mojżesz, odnośnie Noego, zastosował hebrajskie słowo „tamajim” (prosimy sprawdzić tekst pt.: „Prawdziwy władca pierścieni – część II – Aktualizacja – wersja 2.3„). Odnośnie fizycznego ciała można je tłumaczyć, zgodnie z najlepszymi hebrajskimi słownikami, jako „bez fizycznej skazy” (zniekształcenia, bez cielesnego defektu, „zdrowy”) ! Oczywiście w kluczu duchowym oznacza ono także moralnie nienaganne zachowanie, zgodnie z Duchem Boga YHWH, jednak i ono ma związek z ciałem, które według Jezusa Chrystusa jest świątynią Boga „On zaś mówił o świątyni swego ciała” Ew. św. Jana 2:19 !

W przekładzie Biblii Gdańskiej Ks. Rodz. 6:9 czytamy „…Teć są rodzaje Noego: Noe mąż sprawiedliwy, doskonałym był za wieku swego; z Bogiem chodził Noe…” Ze wspomnianego tekstu „Prawdziwego Władcy Pierścieni część II” zacytujmy jeszcze i to zdanie: „…ale że jego fizyczna konstrukcja (wygląd), jego DNA, nie zostało skażone przez atak Nefilim !, a co najwyrazniej się stało z resztą pozostałą na Ziemi. Aby uratować ludzkość, czyli zachować ją w postaci w jakiej ją skonstruował, Bóg zniszczył wszystkie istoty z wyjątkiem Noego i jego rodziny.

Tak uważa wielu biblistów, na podstawie wykopalisk zakazanej archeologii można uznać takie twierdzenia za prawdziwe, przedpotopowe modyfikacje ludzkiej informacji DNA były faktem, dokonały tego określone istoty – tzw. „kosmici”, bogowie, Nachasz lub z ich pomocą, sami ówcześni mieszkańcy Ziemi.

Wielu badaczy problematyki UFO, a zwłaszcza porwań i wszystkich nieprzyjemnych apektów związanych z tymi zdarzeniami zadaje sobie ciągle pytanie, dlaczego to zagadnienie jest tak skrywaną informacją, dlaczego tak mało wiemy o tych zdarzeniach, dlaczego wyśmiewa się ludzi badających ten zawiły fenomen ? Dlaczego, w dużej mierze iluminackie rządy, ukrywają informację o tych bytach ?

I w końcu, dlaczego same istoty ufo nie chcą byśmy jako Ziemianie poznali ich naturę oraz ich zamiary ?! Jaki typ cywilizacji reprezentują sobą te byty ?! Wydaje się, że odpowiedz na ostatnie z tych pytań mogła by być kluczem do rozwiązania wielu zagadek kondycji cywilizacyjnej obecnej ludzkości, coraz bardziej stechnicyzowanej, moralnie zniszczonej.

Aby jeszcze bardziej wprowadzić państwa w temat demonicznych nauk istot z innego wymiaru („..Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów” 1 Llist do Tymoteusza 4:1 – nauki demonów to, między innymi, najnowsza skrywana technologia genetyczna.), warto zacytować tu, kolejny raz, urywki jednego z najbardziej znanych i dobrze potwierdzonych raportów UFO !

 

[…]Co teraz robią?
Dotykają moich rąk… [Długa paua i głębokie westchnienie] Chcę, aby przestali!
Dotykają twojej głowy?
Nie, głowy nie. Moje ręce… Dlaczego nie mogę poruszyć nogami? Nie mogę usiąść i przyglądać im się… [Ponowne głębokie westchnienia] Ich dotyk jest wstrętny [prawie mamrocząc]… A teraz podłączają coś do mojego ramienia… [Długa pauza i gest zaniepokojenia] Dlaczego nie pozwalają mi wrócić do samochodu?… Teraz nawet nie mógłbym się poruszyć… Nie chcę, aby cokolwiek przykładali mi do ramienia. Będę musiał to narysować. [Przez cały ten czas jego oddech jest utrudniony i wskazuje na przeżywanie bólu.] Nie chcę tego! Kto nas sprowadzi na dół? Nie wiesz…[mówi to, jakby zwracał się do jednej z istot]. Nie potraficie…
[Przerywając Xavierowi] Skąd oni są? Skąd oni są?
Dlaczego nie chcą mi powiedzieć? [Wzdycha głęboko] Wiedzą, skąd ja jestem…
i dalsza część:
…Jak to tłumaczą? Dlaczego wstrzykują to do twojego ramienia?
Teraz chcą coś wyjąć ze mnie, ale nie wiem, co to takiego… Bardzo się tym interesują… Chcą coś zrobić… drugą osobę taką jak ja. Są stuknięci. Tak, są stuknięci.
Czy w tej jaskini są inni ludzie?
Mówią, że chcą zrobić drugiego takiego człowieka, jak ja.
O… „klona”? Co powiedzieli?
Chcą mnie podmienić.
Umysłowo?
Chcą zrobić drugiego takiego jak ja… a potem pozbyć się mnie. Ale to się im na pewno nie uda, ponieważ moja wola jest silniejsza od ich… Teraz mnie usypiają…
To proszę spać.
Nie, nie chcę.
Ależ tak… proszę spać, odprężyć się…
Nie chcę spać. [Długa pauza] Muszę wracać… Są ludzie, których kocham, i jeśli zrobią mojego sobowtóra…
Mógłby być brany za pana?
Właśnie tego chcą!
Rozumiem, że pan to Xavier?
Oczywiście, że ja to ja. Jestem pewien, że nie uda im się… Nawet gdyby wzięli to ze mnie, nie udałoby im się… Wiem, kim jestem… I wiem, co muszę teraz zrobić…
i dalszy cytat…:
Z tyłu za samochodem… Dostali się jakoś do środka. Nie wiem jak, ponieważ wszystko było pozamykane oprócz bagażnika… Są tacy odrażający. Będę musiał uprać pokrowce. Koniecznie będę musiał zrobić to dziś wieczorem. Nie będę spał dziś w nocy. Przez cały czas będę pracował… Jeśli tylko zasnę, to na pewno przyjdą z sobowtórem.
Po co im ten sobowtór?
Chcą mnie zmienić.
Twój umysł?
I moje ciało.
Całe ciało wraz z umysłem?
To ma być ktoś inny w takim samym ciele. Nie chcę, aby to się im udało.
Ten drugi Xavier, czy on może być pozytywny, czy…?
Nie wiem.
Czy negatywny?
Jeżeli ten drugi zajmie moje miejsce, to ja umrę. Nie chcę tego.
Kto panu obcina włosy?
Oni. Nie mogę podnieść głowy…
Dlaczego je obcinają?
Chcą je skopiować.
W porządku, Xavier. Odpręż się teraz, odpręż się…
Dlaczego chcą skopiować moje włosy?
kilka zdań sesji dalej…:
Jak pan wychodzi z jaskini?
Wyprowadzają mnie.
Jak?
Właśnie siedzę w samochodzie.
I dokąd pan teraz jedzie?
Ale brak mi włosów… [Pauza] No tak, nie mam kluczyków i nie wiem, jak dostać się do samochodu… Wiem tylko, że za mną jest ten drugi, taki sam jak ja, ale który nie jest mną… Obejrzałem się i zobaczyłem go… siedzi w moim samochodzie…
Gdzie są…
Tak.
Więc jest jeszcze jeden Xavier, dokładnie taki jak pan?
Ubrany jest dokładnie tak samo, jak ja, ale ma długie, nie takie jak ja, włosy. Nie może być moim odbiciem. Mam teraz krótkie włosy i nie wiem dlaczego, jako że nie byłem u fryzjera.[…]
Koniec cytatatów.
Szanowni państwo, mamy tu istoty z innego wymiaru, które są mistrzami nie tylko genetyki ! Jak przeczytaliście oni potrafią wcielać w utworzone przez nich/wyhodowane ciała, inne byty duchowe, inne osobowości, inne duchy („To ma być ktoś inny w takim samym ciele„) !
 (Rycina przedstawia urywek słownika hebrajskiego Biblii)
Skupmy się jednak tu na genetyce. Dzisiejsza cywilizacja trechnologiczna, inaczej technokratów, albo inaczej filantropów, wchodzi w totalne szaleństwo bio inżynierii ! Towarzystwa iluminackie od bafometa chcą naśladować dokładnie wszystko to co uda im się uzyskać od UFOnautów, w tym klonowanie i „wkładanie” w tak skonstruowane ciała swoich, lub OBCYH duchów !
Aby całkowicie upowrzechnić możliwość hodowli ludzkich ciał, czy to poprzez zwierzęce surogatki, albo ludzkie, bądz specjalne inkubatory (sztuczne macice), należy spowodować globalne zanieczyszczenie ludzkiego genomu, to doprowadzi do całkowitego zobojętnienia na wszelkie modyfikacje, jakie będzie się prowadzić wśród ludności.  Wydaje się, ze pierwszym etapem tego typu planu jest aplikowanie nowych genetycznych szczepionek przeciwko Covid-19 !
I tu powstaje pytanie: czy religijni Żydzi, zwłaszcza rabini i chrześcijanie, dadzą sobie zniszczyć ich własne świątynie, zostając zmodyfikowani za pomocą genetycznych szczepionek covidowych, stając się, zgodnie z Biblią „niedoskonałymi cieleśnie” – zmienionymi za pomocą nauk demonów z 1 Llistu do Tymoteusza 4:1 ?! Musimy bacznie obserwować całą sytuację w Izraelu, czy rabini  oraz inni religijni Żydzi dadzą się spacyfikować organizacjom hybrydy bafometa ?
Sytuacja chrześcijan jest również poważna, może się okazać, że technokraci i nas będą starać się tak zmodyfikować lucyferiańskimi szczepionkami GMO, byśmy stali się duchowo i cieleśnie nieczyści – co może doprowadzić do globalnej i tajemniczej „ohydy spustoszenia”. Aby tak się nie stało prośmy Chrystusa o Jego Miłosierdzie, przecież mamy świętą Faustynę, wielką duchową rycerkę za patronkę.
P.S. – „Grupa lekarzy i naukowców ostrzega przed zgubnymi skutkami masowego zaszczepienia Polaków przeciwko koronaworusowi. Ich zdaniem oferowane preparaty nie są wystarczająco bezpieczne. Lekarze apelują, by nie sięgać tu po żadne środki przymusu oraz chcą rzetelnej informacji na temat skuteczności i powikłań szczepionki.List został skierowany do premiera Mateusza Morawieckiego, prezydenta Andrzeja Dudy, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz do prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorza Cessaka.Naukowcy i lekarze w liście otwartym wyrażają swoje zaniepokojenie „perspektywą masowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 szczepionkami, które nie zostały właściwie zbadane i których zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów”.Ich zdaniem, pośpieszne wprowadzenie szczepionki ma charakter eksperymentu na wielką skalę. Sygnatariusze ostrzegają, że szczepionki mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, stąd też „na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19”. Nadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki „mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia”, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć długofalowych skutków szczepień.„O tych zagrożeniach społeczeństwo polskie powinno być właściwie poinformowane i powinna się na ten temat odbyć otwarta debata publiczna. Na bazie rzetelnej informacji każdy polski obywatel powinien mieć prawo do decyzji, czy przyjąć szczepionkę i nie powinien być do tego zmuszany. W przypadku dobrowolnych szczepień powinny być przewidziane gwarantowane przez rząd RP rekompensaty dla osób, które na skutek szczepień poniosą utratę na zdrowiu” – czytamy w liście. https://www.pch24.pl/dobrowolnosc-i-informacja–naukowcy-apeluja-do-rzadu-w-sprawie-szczepionki-na-koronawirusa,80268,i.html#ixzz6fHuLWhwR
Linki:

Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid. W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia. LONDYN, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu. Rząd Wielkiej Brytanii opublikował najnowszą cotygodniową aktualizację dotyczącą skutków ubocznych i zgonów po podaniu pospiesznie opracowanych zastrzyków przeciwko COVID-19. Od 8 grudnia do 5 kwietnia podano 31,6 miliona pierwszych dawek i 5,4 miliona drugich dawek.

Mimo uporczywych twierdzeń ministrów i mediów głównego nurtu o bezpieczeństwie zastrzyków, oficjalne dane przedstawiają nieco inny obraz. Do 5 kwietnia odnotowano 314 zgonów po wstrzyknięciu Pfizera, 521 po wstrzyknięciu AstraZeneca i kolejnych 12 zgonów po wstrzyknięciu, których nie zidentyfikowano jako żadnego z dwóch, co dało w sumie 847 zgonów. W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

Po wstrzyknięciu szczepionki Pfizera nastąpiły 42 „spontaniczne poronienia” (poronienia), a po wstrzyknięciu AstraZeneca miało miejsce 19 poronień oraz dwa martwe porody. Po ukłuciu Pfizerem nastąpiło 38 napadów paniki, 5 przypadków samookaleczeń lub prób samobójczych oraz łącznie 2115 zaburzeń psychicznych. Jednak liczby te były przyćmione przez skutki zastrzyku AstraZeneca, w którym doszło do 152 ataków paniki, 8 przypadków samookaleczeń i prób samobójczych, 50 przypadków „myśli samobójczych”, 2 samobójstw i łącznie 9124 zaburzeń psychicznych. Razem po dwóch zastrzykach wystąpiło 11 239 zaburzeń psychicznych, co stanowi wzrost o 1200  w porównaniu z poprzednim tygodniem.

Odnotowano ponad 2200 zaburzeń narządów rodnych i piersi, a także prawie 20000 zaburzeń oddechowych, w tym 15 przypadków obrzęku płuc i 456 przypadków zatorowości płucnej (zablokowanie naczynia krwionośnego w płucach). Odnotowano ponad 450 zabiegów chirurgicznych przeprowadzonych na skutek przyjęcia zastrzyka. Odnotowano 6877 zaburzeń naczyniowych  po przyjęciu zastrzyka, w 360 przypadkach była to zakrzepica żył głębokich. Odnotowano również ponad 7900 zaburzeń krwi. Zarejestrowano 6552 zaburzeń pracy serca po wstrzyknięciach, ze 125 zatrzymaniami krążenia, 166 zawałami mięśnia sercowego (atakami serca) i 36 przypadkami niewydolności serca i zastoinowej niewydolności serca.

Wystąpiły również 8432 przypadki zaburzeń wzroku po wstrzyknięciach, przy czym 112 osób straciło wzrok, a 10 osób cierpiało na tymczasową ślepotę. Jak dotąd wystąpiło 119 przypadków zespołu Guillain-Barré (GBS), 472 udarów i 559 przypadków „paraliżu twarzy”. Zgłoszono dodatkowe 13 przypadków choroby Parkinsona, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu. Wystąpiło ponad 131 000 zaburzeń układu nerwowego, z czego 99 było śmiertelnych. Po dwóch wstrzyknięciach nastąpiło również 12 892 infekcji, z których 2 dotyczyły wirusa Epsteina-Barra i ponad 600 przypadków COVID-19.

Po zastrzykach doszło do ponad 4100 „urazów” i 2224 zaburzeń układu odpornościowego, z 84 przypadkami wstrząsu anafilaktycznego i 646 reakcjami anafilaktycznymi. Po wstrzyknięciu preparatu AstraZeneca wystąpiły również 4 przypadki mukowiscydozy i 4 przypadki porażenia mózgowego. Statystyki pojawiają się w sytuacji, gdy Wielka Brytania kontynuuje stosowanie zastrzyku AstraZeneca, pomimo tego, że wiele krajów wstrzymuje jego stosowanie z powodu obaw o związek między eksperymentalnym wstrzyknięciem a zakrzepami krwi.

Dania była pierwszym krajem, który ogłosił, że całkowicie zaprzestanie stosowania zastrzyku AstraZeneca. Najnowsze dane europejskie pokazują, że po wstrzyknięciu szczepionki Pfizer na COVID-19 doszło do 4 036 „zgonów”, a także doszło do zgonów po podaniu zastrzyków wykonanych zarówno przez Moderna jak i AstraZeneca. Kolejnych 20 zgonów zgłoszono po wstrzyknięciu preparatu firmy Johnson & Johnson, co w sumie skutkowało 7212 zgonami zgłoszonymi władzom europejskim po zastosowaniu zastrzyków przeciwko COVID-19.” artykuł z Bibula.com Tłum. Sławomir Soja

SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA ! SZATAŃSKIE ELITY UFO NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ !!!

Czy mRNA zawarte w szczepionce może wpłynąć na kod genetyczny? – Marcin Cygan

https://youtu.be/GCgF0iv-jV0

PILNE! Polscy naukowcy mówią nie przymusowym szczepieniom! Apel do władz! Prof. Korab – Karpowicz

https://www.youtube.com/watch?v=MzCPqdIFUPQ

Kto zmajstrował/podrasował wirusa? – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=cCx18bdAJPE

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia (paciamamowca Sankt Galen)

Technologia alchemików Mordoru – Czystość Gandalfa, musimy ją uzyskać !

Pojemniki rządców świata mordoru – III część Prawdziwego Władcy Pierścieni

Dobre 19
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *