Znany wszystkim badacz wielkich czaszek z Paracas, L.A. Marzuli, a także jego kolega, który jest producentem serii filmów „Watchers” wydali kolejne 5 tysięcy dolarów na testy malutkiego ufonauty. Jak się okazało stwór to bardzo zręcznie wykonane oszustwo. Zrobione z części nietoperzy, plastiku, drewna i kleju ! Ktoś dobrze obeznany ze zwierzęcą anatomią spreparował „istotę”, za którą ufolog Jajme Maussan zapłacił 10.000 dolarów ! Zanim doszło do odkrycia sprytnie wykonanego manekina ufonauty, trzech weterynarzy uwierzyło, że mają do czynienia z nieznanym gatunkiem istoty. Sprawa wyszła na jaw gdy Marzulli zaczął osuszać „stwora”, wtedy to spod nietoperzej skóry wyłoniły się klejone części.

hybryda-marzulliego-08
Dla świata ufologicznego to kolejny cios, wykonany przez chciwych oszustów. W tym miejscu należy przypomnieć o tysiącach prawdziwych nagrań, dokumentujących nieznany rodzaj UFO fenomenu, a który zdaniem wybitnych specjalistów, jest bardziej duchowej natury, niż materialnej ! Tak zwani ufonauci (bogowie) są zdaniem Ojców Kościoła bytami duchowymi, stworzonymi, wysoce inteligentnymi, choć ich część mogła się opowiedzieć po stronie „buntownika naczelnego„.

Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». Rzekła do Niego kobieta: «Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko». 26 Powiedział do niej Jezus: «Jestem nim Ja, który z tobą mówię».” Ewangelia Jana 4:24

Dokładną relację z odkrycia oszustwa możecie państwo obejrzeć w zamieszczonym tu programie.
Linki:

SkyWatchTV Web Exclusive: L.A. Marzulli – Breaking News on the Demon Fairy 

https://youtu.be/ujZfFlcoPj4

 

https://vimeo.com/ondemand/watchers10/183241329

Dobre 14

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Ufonautyczna hybryda Marzulliego to zmyślne oszustwo

    1. Witamy. Czaszki są autentyczne, tak samo jak ich badania w trzech rożnych instytutach genetycznych, które nieoficjalnie potwierdzają, że mamy do czynienia z ingerencją w ludzkie DNA ! Niestety tym razem pan Marzulli się pospieszył z werdyktem, iż otrzymał prawdziwego „ufonautę” i będzie to wodą na młyn sceptyków. Ten jeden niefortunny przykład nie powinien nikogo zrażać do badania aercheologii biblijnej, do której zaliczają się artefakty Out-of-place artifact (OOPArt) – megality, budowle megalityczne jak i wiedza megalityczna, pochodząca od istot nadnaturalnych. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *