Główną inspiracją modernizmu były osiągnięcia dziewiętnastowiecznej nauki oraz filozofii, a nie objawienie. Największy wpływ na modernistów wywarły poglądy Bergsona, artysty i filozofa, pochodzącego z żydowskiej rodziny. Według Bergsona świat podlega ciągłemu rozwojowi a życie człowieka jest strumieniem przeżyć i czynów. Najwyższą wartość stanowi wolność. Stworzył koncepcję elan vital, pędu życiowego, siły motorycznej, będącej przyczyną wszelkiej aktywności organizmów żywych, to prawie jak forma podstawowej energii kosmicznej„, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku, ale wróćmy do modernizmu.

Głównym poglądem, który ściągnął potępienie papieskie tej idei było założenie, że dogmaty Kościoła katolickiego mają historyczny charakter i ewoluowały w przeszłości łącznie z samym Kościołem. Dlatego też moderniści dopuszczali zmianę doktryny Kościoła posuniętą nawet do zmiany dogmatów. Doktryna miała odpowiadać swojej epoce, jeżeli w przyszłości OBJAWIĄ sie na Ziemi „kosmici” (23min 10sek), załóżmy że w formie „LĄDOWANIA STATKU KOSMICZNEGO” („Tajemnica zmiennokształtnych…„), to w wyniku otępienia taką ideologią trzeba będzie dostosować św. Kościół Katolicki, a co za tym idzie i doktrynę, do tzw. „nowej epoki” ? (Kolejnej ingerencji „A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego„- Mt 24.37)

pustelnia_ks_natanek_hawrot_wp_600_14

Jesteśmy w fazie przygotowań do „nowego czasu”. Widać to po zaprojektowanej i prowadzonej akcji desantu tzw. „emigrantów” ! […]Tyle, że tekst Trzeciej Tajemnicy mówi coś zupełnie innego. Mówi o „ciałach” leżących w zburzonym mieście(…)tekst Tajemnicy opisuje zabicie papieża (który jest martwy, a nie „jak martwy”) przez żołnierzy i dopiero potem mówi o męczeństwie Biskupów, Księży, zakonników i ludzi świeckich, którzy „zginęli jeden po drugim”[…] Trwają obecnie zabiegi by zdecentralizować Kościół Katolicki, mówi się o potrzebie przeprowadzenia „zdrowej decentralizacji” ! Najlepszą metodą na osłabienie tej instytucji jest pozbawienie ośrodka decyzyjnego. Drogę ku temu można określić jako wypełnianie się przepowiedni fatimskich. Musi istnieć jakieś lekarstwo na tak niebezpieczną sytuację. Trzeba się bronić przed utratą człowieczeństwa. Nie możemy pozwolić by organizacje rewolucji ufonautycznej odebrały nam umysły (dusze !), a taki jest skryty plan. Członkowie tajnych stowarzyszeń mówią, że w tym wszystkim chodzi właśnie o ludzkie dusze ( 52 sekunda) !

WARSZAWA MANIFESTACJA W OBRONIE KRZYŻA

Potrzeba kapłanów Polaków

Ksiądz Natanek, bo o nim mowa kiedy myślimy o odpowiednich bożych, jest nie lada postacią polskiego chrześcijaństwa. Wielu ma mu za złe, że mówi jak jest, że nie owija w bawełnę. Jak sam często powtarza uczestniczy w wojnie duchowej. Jego chrześcijańska walka jest prowadzona za pomocą postów i modlitw, o które prosi niebiańska Istota Maryja. Nie jest to nic nowego, w samej Ewangelii jest mowa o wyrzucaniu demonów za pomocą modlitwy i postu. O zmaganiu się sił światła i ciemności opowiadają również protestanci. Sam doktor Michael Heiser napomina, że Bóg YHWH dzięki przebywaniu Jego Ducha w nawróconych zdobywa nieprzyjacielskie tereny, te fizyczne jak i niematerialne, że za tajnymi organizacjami skrywają się moce kosmicznych bytów trony, panowania, zwierzchności i władze” (1min i 31 sek – przekierowanie) ! Ten niewidzialny i często niematerialny przeciwnik ciągle jest silny i niebezpieczny. W Polsce od kilkuset lat doświadczamy dziwnego i niewyjaśnionego niepowodzenia – jakby wisiało nad Polską jakieś fatum. Coraz więcej ludzi dostrzega tego przyczynę. Pierwszą polską lożą była ta założona w 1721 roku w Warszawie o nazwie Czerwone Bractwo (fr. la Confrerie Rouge). Od tamtego momentu zmagamy się z coraz częściej obserwowanymi i ciągle narastającymi problemami, które na przestrzeni wieków przybierały formę zaborów lub innych klęsk.

medium_5e09802ea009

pustelnia_ks_natanek_hawrot_wp_600_12 - Kopia

To właśnie otwarta i bezpardonowa ofensywa księdza Natanka wobec tego typu złowrogich organizacji (duchowych !) spowodowała, że on jak i jego współpracownicy zostali „Rycerzami Wyklętymi ! Jak przystało na dobrze przygotowanego do walki polskiego księdza, otrzymał tytuł doktora nauk teologicznych (specjalność: teologia historyczna) oraz tytuł doktora habilitowanego nauk humanistycznych w zakresie historii. Był nauczycielem akademickim, jak i wykładowcą Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Jak widać nie jest to tzw. ciemnogród, ale chrześcijański jasnogród, dla wielu jego przeciwników oprócz mocy płynących od Boga, bariery tak dobrego wykształcenia są nie do pokonania !

1_1

6155124

Badając św. Kościół Katolicki spotkać można różne techniki obrony duchowej. Ksiądz Natanek stosuje wszystkie dostępne, sięgając często do tych zapomnianych czy przemilczanych, odkrywa nowe, przekazane również w prywatnych objawieniach. W jego jakże barwnych kazaniach otrzymujemy rady o sposobach ochrony naszych dusz za pomocą ‘niebiańskiej altylerii’, jak sam nazywa święte wizerunki Maryi, im większy tym lepszy, a najlepsze namalowane przez natchnionego chrześcijańskiego artystę. Nie jest to przesadą, w wielu objawieniach i cudach za sprawą Maryi, ratuje lub nagradza za posiadanie i odpowiednią cześć dla Jej wyobrażeń. Podobnie sprawa ma się ze wszystkimi świętościami Kościoła Katolickiego, poprzez który Bóg daje wiernym wszelakie dobra. Wszystko to jest oczywistością dla ludzi, którzy doświadczyli tych „rzeczy” na własnej skórze ! Niestety istnieje i armia ciemności. Podburza i nakłania wszelakimi sposobami do odrzucenia chrześcijaństwa, obojętnie jakiej jej formy, choć szczególnie znienawidzony jest katolicyzm.

medium_9e1ba22ec0e5

IMG_5892

Nasz wybitny rodak ksiądz Natanek jest jednym z głównych propagatorów i opiekunów ruchu dążącego do Intronizacji Chrystusa na „Króla Polski”, mogącego uratować Naród Polan od zakusów tajnych stowarzyszeń „niosącego światło”, jak i od niespodziewanej zawieruchy wojennej. W lutym 2010 opublikował „List Otwarty do Biskupów Polskich, Prezydenta Rzeczpospolitej i Premiera Rządu Rzeczpospolitej”, w którym prosił i wzywał do uroczystego uznania Pana Jezusa za Króla Polski, nawrócenia się i uznania nadrzędności „Prawa Bożego” nad prawem publicznym. Pomimo wielu zakazów i krytycznych wypowiedzi hierarchów kościelnych na jego temat ciągle zdobywa wielu wiernych, poszukujących kapłanów z temperamentem, nie bojących głosić się bolącej wielu prawdy o (UFO) modernizmie, tak przez wielu ubóstwianym. Na szczególną uwagę zasługują pielgrzymki nietuzinkowego polskiego kapłana. To właśnie w internetowych relacjach wideo widać polską naturę, przebija z nich narodowy chrześcijański duch, którego tak bardzo brak w czasach złowrogiego ufo-multikulturalizmu. W czasie pisania tych słów trwa jego pielgrzymka do Guadalupe w Meksyku, gdzie również przebywa papież Fańciszek. Guadalupe to miejsce jednego z najwspanialszych objawień Matki Boskiej.

maryja_z_guadalupe

Rimini, Wiochy rok 1850 – Obraz Matki Boskiej Miłosierdzia ożył w maju i w czerwcu: Jej oczy poruszały się i wydarzyły się przy tym liczne cuda. Taggia, Włochy rok 1855 – 11 marca pewna figura Maryi poruszała oczami. Już w trzy miesiące później biskup diecezji Ventimiglia uznał ten cud za prawdziwy. Papież Pius IX podziękował biskupowi za szybkie rozstrzygnięcie. Anglet, Francja rok 1863 – Najświętsza Panna ukazała się francuskiemu księdzu Louisowi Eduardowi Cestac (1801-1868) – nauczycielowi, wikaremu katedralnemu i kanonikowi, w założonym przez niego klasztorze Notre Dame de Refuge. Jako Królowa Aniołów pokazała mu, w jaki sposób diabelskie moce pustoszą świat i jak anioły zwyciężają szatana i demony. Cestac zakładał domy i przytułki dla osieroconych i upadłych dziewcząt, a w 1836 roku powołał Kongregację Służek Najświętszej Maryi Panny. W 1908 roku wdrożono postępowanie kanonizacyjne.

Valle di Pompei, Włochy rok 1872 – Uczony prawnik Bartolo Longo, który po studiach popadł w kręgi satanistów, usłyszał tajemniczy głos mówiący te słowa: „Jeśli chcesz się ocalić, zrób coś dla rozpowszechnienia różańca!” W następstwie tego Longo kazał zbudować piękny kościół ku czci Królowej Różańca i żarliwie propagował modlitwę różańcową. Przeżył wiele cudownych natchnień podczas zbierania pieniędzy na budowę i przy pozyskiwaniu słynącego łaskami obrazu. Wzruszające cuda ukoronowały jego starania. 18 lipca 1876 roku Maryja ukazała się jako Królowa Różańca Świętego. Cudowny obraz został uroczyście ukoronowany w roku 1887 przez papieża Leona XIII. Jest to znaczące miejsce pielgrzymkowe. Pekin, Chiny rok 1900 – Podczas powstania tzw. bokserów wiele osób widziało pojawiającą się na niebie biało ubraną panią. Obok niej stał promieniejący wojownik (święty Michał ?) z dużymi białymi skrzydłami, otoczony licznymi aniołami. Dla upamiętnienia tego wydarzenia wzniesiono pomnik.

virgin-mary-guadalupe-father-xavier-escalada-1

(…)W szpitalu świętego Józefa w Allentown w stanie Pensylwania do Misyjnego Wizerunku Matki Bożej z Guadalupe podeszła doktor Margaret Pasakas i przyłożyła stetoskop do łona Maryi. Ku jej bezgranicznemu zdziwieniu usłyszała bicie ludzkiego serca. Upadła na kolana. Podczas nawiedzenia Wizerunku w Reading ponad dwustu ludzi słyszało bicie serca nienarodzonego dziecka w brzemiennym łonie Matki Bożej z obrazu. Wielu innych słyszało to samo w Forest Grove w stanie Oregon i najróżniejszych miejscach świata. Czasem można było usłyszeć bicie dwóch serc: Dziecka i Matki. „To znak – uważają organizatorzy nawiedzeń – że życie zaczyna się od poczęcia i nie jest – wyborem – dla matki, bo Bóg, Autor Życia, już wybrał życie dla tego dziecka„. Nie jest to jedyne niewytłumaczalne zjawisko związane z Misyjnym Wizerunkiem. Z oczu Matki Bożej na kopii obrazu z Tepeyac kilkakrotnie płynęły łzy (olej), Jej brzemienne łono stawało się trójwymiarowe, Madonna otwierała oczy, obraz zmienił kolory z szarych na jaskrawe (Forest Grove), emanował zapachem róż…

Maryja-Guadalupe-01

…Czy po tym wszystkim, co już wiemy, może nas zdziwić wiadomość, że japoński optyk, który w latach siedemdziesiątych zaczął badać oczy z Autoportretu, zemdlał w pierwszej chwili rozpoczęcia swego eksperymentu ? Kiedy odzyskał przytomność, powiedział, że oczy Maryi były żywe i spoglądały na niego ! (…)

virgin-mary-guadalupe-father-xavier-escalada-2

Pomocne linki:

Tajemniczy „Biskup odziany w Biel” to papież Frańciszek ?

Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!

http://www.bibula.com/?p=86309

http://www.bibula.com/?p=85724

„Kardynał Gianfranco Ravasi pisze do „drogich braci masonów”

Gdy ujrzycie chmurę podnoszącą się na zachodzie

Jak było za dni Noego ?

https://www.youtube.com/channel/UCR-24Umed2tSmJTrguYt0yQ/videos

http://argonauta.pl/kosmiczny-jasyr-duchowa-husaria/

http://www.pch24.pl/to-nie-uchodzcy–to-najezdzcy–poslowie-narodowcy-stanowczo-sprzeciwiaja-sie-przyjmowaniu-imigrantow,41207,i.html

Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?

http://www.pch24.pl/multikulturalizm-jak-faszyzm–narzuca-rewizje-stosunku-do-kwestii-rasy-oraz-plci–a-takze-sugeruje-opresyjnosc,42569,i.html

Europa przyjmuje szatanską cywilizację – Kazanie Ks. Natanaka w dniu zesłania Ducha Świętego 2018

„w formie „LĄDOWANIA STATKU KOSMICZNEGO” – L.A. Marzulli: Aliens in the Bible 12.02.2016

Otwock Znaki ANTYChryst 'a PENTAGRAM Ks dr hab Piotr Natanek Gietrzwald

Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki

Szatanski plan tajnych elit – Co się stanie z Polską ?

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Pielgrzymka Ks. Natanak do Guadalupe i egzorcyzm

Prawda o Kościele i antykościele – pielgrzymka do Guadalupe 13 02 2016

Ks. Piotr Natanek – Konferencja z pielgrzymki do Guadalupe, Amsterdam 09.02.2016

Ks. Piotr Natanek – Kazanie z dnia 30.03.2016 – Bardzo mocne kazanie ! Polecamy !

Masoneria w islamie/islam w masonerii dr Krajski Polskie Radio

Dobre 23
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *