Papież Benedykt XVI ostrzega przed „mocą Antychrysta (i jego siedzibą w Watykanie)” !

Czasami jest tak, że ludzkość nie zauważa gdy przepowiednie dane nam kilkaset lat przed określonymi zdarzeniami zaczynają się materializować. Dzieje się tak z różnych przyczyn, jedną z głównych, w przypadku gdy chodzi o chrześcijaństwo, jest ta powodowana przez niewidoczne inteligencje z innego wymiaru, uznawane za złe duchy, demony czy diabła. Inną przyczyną braku świadomości realizacji wcześniej przepowiedzianych zdarzeń jest wszechogarniająca niewiara. Nawet wśród tzw. „chrześcijan” spotykamy ludzi, którzy nie uznają przepowiedni i proroctw, zwłaszcza gdy jest mowa o Maryi Dziewicy. Jednym z najbardziej szokujących przekazów, pochodzących od Matki Boskiej była informacja o „Watykanie przekształconym w siedzibę Antychrysta”, którą przekazała w Orędziu z La Sallette, z roku 1876, oto ten niesamowity urywek:

Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta. Demony powietrzne wraz z Antychrystem będą czynić wielkie znaki na ziemi i na niebie, a ludzie będą się stawać coraz bardziej przewrotni. Bóg jednak będzie się troszczył o swoje wierne sługi i o ludzi dobrej woli; — Ewangelia będzie głoszona wszędzie, wszystkie ludy i wszystkie narody poznają prawdę!” – koniec cytatu

Jeśli Maryja mówi, że to „Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta”, to zapewne chodzi Jej o Watykan, czyli sztab Kościoła Katolickiego, a nie miasto jako miasto. Aby to potwierdzić, lub jakoś udokumentować należy wspomnieć o najnowszej książce wybitnego redaktora Pawła Chmielewskiego i przytoczyć szokujące wręcz słowa prawdziwego i jedynego papieża Benedykta XVI, którego sprytnymi sposobami ubezwłasnowolniono, a które cytuje wspomniany publicysta w jego publikacji: Wiosną 2020 roku, w pierwszych tygodniach lockdownu związanego z plan-demią Covid-19, nagłówki portali na całym świecie mówiły o papieżu – tym specjalistycznie odsuniętym od rządów na Watykanie. Wydawca niemieckiej edycji biografii Benedykta XVI opublikował krótki fragment wywiadu, jakiego papież Ratzinger udzielił autorowi tej pracy, Peterowi Seewaldowi. Seewald chciał wiedzieć, co miał na myśl Benedykt XVI, gdy podczas inauguracji swojego pontyfikatu prosił: „Módlcie się za mnie, abym nie uciekł ze strachu przed wilkami”. W odpowiedzi papież Ratzinger wskazał na duchową siłę Antychrysta. To właśnie te słowa, powiązane przez byłego-nie byłego papieża Watykanu z takimi plagami jak „małżeństwa” homoseksualne, aborcja i in vitro, zainteresowały światowe media. Benedykt stwierdził dosłownie tak:

Tutaj też muszę powiedzieć, że sytuacje, których papież może się obawiać, nie są przez ludzi wystarczająco rozumiane. Oczywiście sprawy takie jak Vatilekas1 są irytujące, a przede wszystkim niezrozumiałe i wysoce niepokojące dla ludzi na całym świecie. Prawdziwe zagrożenie dla Kościoła, a tym samym dla posługi Piotra, znajduje się jednak nie w tych rzeczach, lecz w światowej dyktaturze pozornie humanistycznych ideologii; odrzucanie ich oznacza wykluczenie z podstawowego społecznego konsensusu. Sto lat temu wszyscy uważaliby, że mówienie o małżeństwie homoseksualnym jest czymś absurdalnym. Dziś każdy, kto się temu sprzeciwia, naraża się na społeczne wykluczenie. To samo odnosi się do aborcji i tworzenia ludzi w laboratorium. Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, a przeciwstawianie się mu jest karane społeczną ekskomuniką. Strach przed tą duchową mocą Antychrysta jest więc aż nazbyt naturalny i przeciwstawianie się temu naprawdę wymaga pomocy modlitewnej całej diecezji i Kościoła powszechnego”.

Proszę zwrócić uwagę na zwrot „duchowa moc antychrysta„. Tak jak filmowi Rycerze Jedi, z produkcji „Gwiezdnych Wojen” posiadali określoną moc by walczyć z mocą zła diabłów Vadera i Sidiousa, tak obecna już „moc Antychrysta” walczy nie tylko z ludzkością, ale z Chrześcijanami. To że jako chrześcijanie walczymy jest podkreślone w Biblii wielokrotnie, ale chyba najwyraźniej w Liście do Efezjan 6:12, w znakomitym przekładzie Biblii Warszawskiej czytamy: „Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.

To nie pierwszy raz, gdy Benedykt XVI wypowiedział się o Antychryście, jednak w swojej wypowiedzi zwrócił uwagę na duchowe przeobrażenie się sporej, jeśli nie większej, części ludzkości w istoty Obce. Możliwe, że największa przemiana populacji, albo asymilacja społeczeństwa nastąpiła wśród ludów uważanych do tej pory za chrześcijańskie, głównie Europy i USA. Asymilacja do cywilizacji „Borg”, gdzie jednostka nie ma znaczenia, a liczy się tylko kolektyw, jest celem tzw. „Rządu Światowego Antychrysta”, konstruowanego przez technokratów. Tak to sami opisują i tak to propagują, oficjalnie głoszą poprzez natchnionych transhumanistów, wspomnijmy tylko dwóch proroków przekształceń ciał ludzi w Borg NWO jak: Ray Kurzweil i Yuval Noah Harari.

Ten drugi to ekstremalny wyznawca Antychrysta, który twierdzi, że należy szybko i siłowo każdemu człowiekowi wstrzyknąć, czy zainstalować czipa 666 ! Rząd Światowy jest od wielu już lat oficjalnie uznany za narzędzie zła, które nie tylko zdepopuluje ludzkość, ale ustanowi władzę totalitarną, przy której Adolf Hitler będzie uznany za jakiegoś „miękusza” ! Jak się okazuje, jak to przekazują zaufani współpracownicy antypapieża BERGOG-lia, i sam Bergog-lio, właśnie utworzenie „Rządu Światowego” jest głównym celem Watykanu i wspomnianego antypapieża. Piszą o tym znani i wybitni katoliccy redaktorzy zza granicy i w Polsce. Nie jest to już tajemnicą, słyszymy to szczególnie mocno od początku pontyfikatu dziwnego, albo Obcego Bergoga (Alenoida Yid-deo-nim).

„Posłańcy pokoju i jedności” to hasło trzydniowej podróży antypapieża Franciszka do Kazachstanu, stolicy globalnej masonerii, w którą wyruszył w połowie września 2022 r sługa Goga z Watykanu. Głównym celem jego 38. zagranicznej wizyty był udział w VII Kongresie Przywódców Religii Światowych i Tradycyjnych w stolicy kraju Nur-Sułtanie, gdzie miano położyć podwaliny pod jedną globalną religię NWO. Co ciekawe antypapież uczestniczy we wszystkich tego typu przedsięwzięciach, a właściwie to większość jest organizowana za jego przyczyną. Przykładowo w roku 2019 istota Bergog wystosował przesłanie do uczestników „Światowego Szczytu Rządowego”, namiastki globalnego totalitaryzmu Antychrysta, który odbywał się w Dubaju. To największe forum gromadzące przedstawicieli rządów, organizacji międzynarodowych oraz instytucji akademickich omawiające nowe sposoby rządzenia upadłą ludzkością oraz innowacje w rozwoju służb zrównoważonego sektora publicznego, tak by spacyfikować przyszłe rozruchy i niepokoje: „W rzeczywistości nie można mówić o zrównoważonym rozwoju bez solidarności. Możemy wręcz powiedzieć, że dobro, jeśli nie jest wspólne, nie służy właściwie ludzkości” – mówił antypapież.

Pod pozorem zdrowia Watykan organizuje specjalne spotkania globalnych proroków Rządu Światowego. 6-8 maja 2021 r. odbyła się w Watykanie i Nowym Jorku 5-ta tzw. „Konferencja zdrowotna”, jej tytuł: „Odkrywanie umysłu, ciała i duszy – Łączcie się, aby zapobiegać i łączcie się, aby leczyć – Globalna inicjatywa w zakresie opieki zdrowotnej – Jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi„. Zaproszeni goście to m. in. Fauci, dyrektorzy firm Pfizer i Moderna, Salesforce, Epic – czyli ekipa od paszportów szczepionkowych, szczepionek i tzw. „pozyskiwania bigdata” z kart medycznych itp, proaborcyjna Chelsea Clinton, rzeczniczka kontroli populacji Jane Goodall i wielu innych wybitnych globalistów NWO.

 

Generalnie żeby dłużej nie zanudzać państwa, bo można tak wyliczać bardzo wiele, pokazywać liczne działania antypapieża Bergoga w celu likwidacji katolicyzmu, czy wywoływania demonów przez biskupów i ich przyjmowania we własne ciała, wydaje się, że Watykan stał się już siedzibą Antychrysta, zgodnie z przepowiednią Matki Boskiej i słowami prawdziwego (ostatniego?) papieża Benedykta XVI ! Ludzkość doświadcza już mocy Antychrysta: każdy kto publicznie nie zgadza się na zło, na globalny rząd złego ducha, jest oczerniany i atakowany. Mamy się zachwycać transhumanizmem, najnowszymi „osiągnięciami” bioinżynierii, by w jakimś momencie historii przyjąć znamię bestii 666, i obojętne czy będzie to zrobione poprzez strzykawkę, tatuaż, czy inny wynalazek terchnokratów – stać się Obcymi, albo „jednym z Obcymi”, jedną duchową monadą Borg !

Moc Antychrysta istnieje, tak jak moc Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego ! Chrześcijanie posiadają albo uczą się posiadać moc Boga, dlatego są nazywani w Biblii Synami Światłości ! Mamy walczyć mocą Ducha Świętego „…nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” Wszystko to zostało przepowiedziane nie tylko przez Matkę Boską ale przez Proroków Biblii, czy świętych Kościoła. Polska ma szansę na przetrwanie kolejnego komunizmu, tym razem nazywanego „Rządem Światowym”, zapewne nie obędzie się bez kolejnych rozruchów i pałowania wszystkich normalnych, a zwłaszcza tych którzy posiadają MOC DUCHA ŚWIETEGO ! Czy będziemy świadkami kolejnej fali niepokojów, włącznie z wprowadzeniem globalnego „stanu wojennego NWO” w celu powstrzymania niepokojów społecznych i zgaszenia rodzącego się ruchu rycerzy Ducha Świętego i Niepokalanej ?! Jasnowidz Jackowski przepowiadał różne dziwne zdarzenia nie tylko w Europie, ale i w Polsce. Czas pokaże czy zostaniemy asymilowani do globalnego „Borg NWO, czy staniemy się rycerzami Ducha Świętego Jezusa Chrystusa i Maryi Dziewicy…

Linki:

Benedykt XVI przed tym ostrzegał. W Kościele narasta duchowa moc Antychrysta…

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Papież BerGOGlio prosi globalistów o szybsze wprowadzenie szatańskiego NWO, przywołując nadprzyrodzoną istotę „Goga” ?

Jasnowidz Jackowski trafnie przepowiedział rozpad PiSu i upadek polskiej gospodarki ?! Czy już niedługo koniec Narodu i państwa ?

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Jest reakcja Watykanu i papieża na krytykę za głoszenie herezji

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nasz Wojownik-Uzdrowiciel

Strażnicy tradycji globalnego satanizmu NWO, czyli Traditionis custodes enwuodes Bergogus Lucyferius

Oni już świętują przejęcie władzy w kościele – o Augustyn Pelanowski

Wstrząsające! KOŚCIÓŁ ULEGA „RELIGII” ANTYCHRYSTA?

Wolnomularze w Kościele! Dlaczego biskupi rozmawiają z masonami?! || Paweł Chmielewski NA STRAŻY

Transhumanizm. LUCYFERYCZNA RELIGIA JUTRA? [podcast]

„Świat nie potrzebuje tylu ludzi”. Harari zapowiada depopulację?

Porozumienie FRANCISZEK – KLAUS SCHWAB już blisko? || Ja, katolik. Extra

Antypapież zwany Ber-GOGIEM, sługa Goga z północy przyjmuje z biskupami duchy sza(tan)mańskie OBCYCH

Mocne kazania Ks. Natanka o wojnie duchowej diabłów iluminackich z katolikami i zniszczeniu Polski!!

Antypapież GOGa zwołuje szatański synod i przywołuje istotę Goga z innego wymiaru ! BerGOGlio…

Ks. Natanek ujawnia szatańsko iluminacką cywilizację Goga, działającą już w Polsce – mocne kazania!!

Dwa kosmiczne państwa bitwy Efezjan oraz antypapież BerGog sługa Goga realizuje plan! – Ks. Natanek

Ważne kazanie w sprawie watykańskiego iluminata pana pastora Bergolio

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *