Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że zaraza koronawirusa to zaawansowana broń biologiczna. W audycji z dnia 19 marca 2020, pt.: „Czy wykorzystają koronawirusa do zaprowadzenia królestwa Antychrysta ?„, wybitny pastor Tom Horn oraz badacz starożytności Steve Quayle rozmawiali o długoletnich przygotowaniach elity NWO do wydarzenia jakie ma obecnie miejsce na Ziemi, w związku z pandemią COVID. Zresztą wystarczy poszperać w sieci, by dowiedzieć się o doświadczeniach i badaniach elity nad nowymi rodzajami „szczepionek„, w których podstawą są nierozpoznane i zaprojektowane wirusy, wykorzystywane również, albo przede wszystkim, do techniki modyfikacji DNA Crispr Cas9.

 

(„Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent” – akurat tyle, co przewidywania skuteczności koronawirusa) Naszym zdaniem obecna sytuacja to wynik prac globalnej elity, która chce zrealizować określony plan, wynikający z ich wiary w to co zapisali starożytni biblijni prorocy. Sytuacja jest cały czas w ruchu, nieprzewidywalna – więc wszystkie scenariusze należy brać pod uwagę. Prawdopodobnie w Europie i w USA, za jakiś czas, nastąpią rozruchy społeczne spowodowane brakiem żywności.

Zresztą to już ma miejsce, media donoszą, że policja i wojsko ochraniają sklepy spożywcze we Włoszech i w Hiszpanii, powstają bojówki wygłodniałych ludzi, są zdesperowani i gotowi na wszystko (patrz tekst pt.: „Dramat w południowych Włoszech: plaga napaści i kradzieży. Policja ochrania sklepy i apteki„). Dlatego polski rząd powinien zapewnić w pierwszej kolejności żywność swoim obywatelom, a potem, ewentualnie, państwom sąsiednim. Zadziwiające, i nie jest to przypadek, ale już od jakiegoś czasu w pośpiechu buduje się fabryki sztucznego „mięsa” !

Dziennikarze przeprowadzili w tym temacie śledztwo, a dokładniej drogę finansowania wynalazku „miesiwa GMO”. Tak dotarli do Fundacji filantropów: „Open Philanthropy Project”. Rynek „trupiego mięsa GMO” wyceniany jest obecnie na giełdzie na około 7 miliardów dolarów. Wśród jego akcjonariuszy jest Bill Gates, Evan Williams (współzałożyciel Twittera), czy aktor Leonardo DiCaprio. Zbliżamy się do globalnej sytuacji, w której miliardy ludzi pozostaną bez jedzenia. Czy jest to zbieg okoliczności ?

W obecnej sytuacji sklepy spożywcze powinny mieć priorytet w zaopatrzeniu w towar, a rolnicy wszelkie możliwe ulgi produkcyjne. Gdyby sytuacja jeszcze bardziej się zaogniła, co nie jest wykluczone, może dojść do czegoś poważniejszego, niż tylko lokalne zamieszki. Kilka lat temu jasnowidz Jackowski przewidywał w Europie jakieś wielkie ruchy „jednostek”, specjalnych grup „szturmowych”, przemieszczały się szybko przez całą Europę wzdłuż i w szerz. Nie pamiętam, które to było widzenie, ale można je z pewnością odszukać.

Zgodnie z zaistniałą sytuacją, w temacie ukrytych działań Lucyfera i jego pomocników przypominamy co Maryja Dziewica przekazała w Kerizinen (Bretanii) – Francja, rok 1938 Matka Boska wielokrotnie ukazuje się Jeanne-Louise Ramonct (1910- 1965), mieszkającej w małej wiosce bretońskiej i wypasającej tam swoje krowy. Pod koniec lata, gdy z robótką na drutach siedziała na stoku, ujrzała nagle świetlną kulę, a następnie w tym świetle – Maryję. Uczuła, że jakaś nieznana siła rzuca ją na kolana. Stała się posłusznym narzędziem Maryi, która przekazała jej przesłania o wielkiej głębi i mistyczne doznania o niebiańskiej jasności. W objawieniu z 7 października 1961 roku Maryja mówi:

„Przybywam na ziemię nie tylko po to, by sprawiać cuda, lecz aby sprowadzić łaskę nawrócenia, zdrowia i pokoju. Ludzie nie wiedzą już, co robić. Mimo iż tęsknią za pokojem, jednak nie znajdują drogi, ponieważ szukają jej w oddaleniu od Tego, który sam nazwał się Drogą. Dzisiejsze czasy są poważne i bolesne. Potężne chmury gromadzą się na horyzoncie i wszędzie zrywają się burze, ponieważ dla ocalenia ludzie nie chcą przyjąć tych środków, które Bóg daje im przeze mnie. Jednak przede wszystkim trwa na świecie walka, o której wiele osób nic nie wie. Jest to walka duchowa, gorsza niż wszystkie inne. Rozpoczął się przerażający szturm szatana przeciwko Kościołowi i przeciwko wszystkiemu, co nosi nazwę ,,chrześcijańskie”
Ogarnie on świat będący ofiarą szatańskiego opętania. Najszlachetniejsze dążenie do wolności, sprawiedliwości i braterstwa powstające wciąż z zaczynu chrześcijaństwa – które zdaje się jak nowa wiosna przenikać w nowy, pełen nadziei świat – niszczone jest przez ducha zła, gmatwane, aby w końcu wyrodzić się w wojnę, zniewolenie i zhańbienie. Ponieważ dzisiaj na świecie istnieje także dążenie do dobra, duch zła wziął się do dzieła. Usiłuje on wpłynąć na dobro i skierować je w złym kierunku. Wobec tego niebezpieczeństwa jestem i pozostanę Królową Świętego Różańca, zwyciężczynią we wszystkich wielkich bitwach chrześcijaństwa. Nigdy nie będziecie mnie wzywać nadaremnie. Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga, by przezwyciężyć ten duchowy upadek i aby przygotować drogę dla Ducha Świętego? Duch Święty odniesie zwycięstwo nad duchem zła.

Linki:

Bill Gates – szczepionki jako czynnik depopulacji!

Hiszpania: rozruchy z powodu koronawirusa, agresja mieszkańców miasteczka wobec seniorów

Będziemy musieli przygotować się na presję państw importerów żywności w Europie, w pierwszym rzędzie Niemiec, aby w imię solidarności podzielić się z nimi naszymi zasobami. Nie można ustąpić.” więcej tu: Na progu nowej „plagi egipskiej”. Koronawirus, brak żywności i upadek rolnictwa

Tom Horn & Steve Quayle: Will Coronavirus Be Used to Establish Antichrist’s Final Kingdom? 3/19/20

Dobre 14
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *