Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Na ulicach, w domach, wśród znajomych i w sieci, wszyscy wiedzą o globalnej zmowie covid-19, mającej za zadanie przybliżyć społeczeństwa do zaprowadzenia Nowego komunistycznego Porządku – Agendy 2030. Niestety słaba gospodarczo i politycznie Polska nie radzi sobie z samoobroną. Jako państwo pod rządami PiS rozpadamy się, zostajemy asymilowani/wchłaniani przez globalny transhumanistyczny rząd światowy (You will be assimilated. Resistance is futile – co się tłumaczy: Zostaniesz zasymilowany. Opór jest daremny). Czyja to wina ? Pracowano nad nami ponad 30 lat, do teraz PiS nie radzi sobie ze skutkami ciężkiej pracy „propagatorów światła”, jak o nich pisała katolicka mistyczka, stygmatyczka i wizjonerka Katarzyna Emmerich (1774-1824). A przecież, nie można wykluczyć, że w samym PiSie mamy ich jakiś odsetek.

Kto to wie, w co wierzą politycy, w którego „boga”, w które istoty, albo z jakimi istotami są związani, jaką ideologię wyznają ?! Tego nie wie nikt oprócz Jezusa. Niematerialne byty, które mają do nich dostęp, do ich wnętrz, wywierają wpływ na ich zachowanie, na ich umysły i dusze. Do czego to doprowadzi, co się stanie z Polską ? Jasnowidz Jackowski przepowiedział październikowe/listopadowe rozruchy SS-Lucifer, jakie powodują zagraniczne antypolskie ośrodki więc może mieć rację w innej kwestii, bo w jednej z jego wizji zobaczył rozpad partii Jarosława, a w jeszcze innej jakby odejście Dudy z PiSu.

Przed wyborami 2015 PiS wydawał się odpowiedni do naprawy państwa, jednak do roku 2020 sytuacja się zmieniła o 360 stopni. Jeśli ktoś przeniósł by się w czasie z roku 2020 do roku 2015 to nikt nie uwierzył by w globalną i dobrze zaplanowaną rewolucję filantropów covid-19, a dzięki niej zniewolenie całych narodów i zbliżający się rozpad całej chrześcijańskiej cywilizacji ! Widać, że pisowscy politycy są w jakimś nieładzie, wręcz w panice.

Nie ma co się dziwić, z jednej strony administracja wielkiego brata (nie mylić z Trumpem, który z nią walczy) wydaje rozkazy, które muszą być spełnione, jeśli PiS chce być u władzy, z drugiej , jakieś (duchowe) międzynarodowe ośrodki dyrygują całą resztą i każdym z osobna.

Pan Morawiecki stara się jak może, jednak nie wiemy co tak naprawdę może ? Bo może za wiele nie może… więc dryfujemy. Niemiecka rewolucja kobiet opętanych i wywrotówców LGBT dodatkowo potęguje strach wśród PiSowców, co przyczyni się, jak to przewidział jasnowidz, do rozpadu partii pana Kaczyńskiego. Co wtedy ? Kto obejmie władzę w Polsce ? Przecież media nie zostały zrepolonizowane, i nie zostaną, wielki brat na to nie pozwoli !

Wygląda na to, że rząd bilderbergowców znowu powróci do władzy, jeśli tak, to tylko wojna światowa może uratować Polskę. Jak to słusznie przeanalizował pan doktor Masny, musiała by się wydarzyć jakaś wojenna zawierucha żeby PiS mógł wprowadzić w Polsce stan wojenny, a wtedy szybko zmieść antypolskie media i zrobić w kraju solidną odnowę w Duchu Świętym (tak sobie marzymy).

Jednak czy to by wystarczyło, przecież wielki brat może by na to nie pozwolił, wszystko zależy od sytuacji, od polityków, od tego w co wierzą i z jakimi istotami są złączeni ! Tak, drodzy państwo, każdy człowiek jest z jakimś duchem połączony, każdy człowiek ma w sobie jakiegoś ducha, właśnie o tym od lat piszemy ! Ogroma rzesza polityków ma w sobie bliżej nie rozponane duchy, jedni mają demony, inni hodują w sobie jakieś duchy buntu:

„Zadajcie więc śmierć temu, co jest przyziemne w członkach: rozpuście, nieczystości, lubieżności, złej żądzy i chciwości, bo ona jest bałwochwalstwem. Z powodu nich nadchodzi gniew Boży na synów buntu.” List do Kolosan 3:6

„I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów, w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu.” Efezjan, 2, 1-10

Ilu polityków jest mentalnie złączonych z UFOnautami, istotami powietrza, albo „królestwa powietrza”, z tymi o których wspominała Maryja Dziewica w La Salette ? Grecy (pitagorejczycy, stoicy, Plutarch) używali terminu aer (powietrze) na określenie całej sfery świata nad powierzchnią ziemi, a pod księżycem. Podobnie było w judaizmie czasów helleńskich i rzymskich.

Cała tradycja judaistyczna oraz grecka myśl filozoficzna uznawały powszechnie, że przestrzenie powietrzne, rozciągnięte pomiędzy niebem (rozumianym jako sklepienie), a ziemią, to sfera przynależąca do najrozmaitszych istot duchowych, zarówno złych, jak i dobrych (jedne i drugie określano słowem daimonia – demony, które nie miało jeszcze konotacji jednoznacznie negatywnych). Według starożytnych, dzięki zamieszkującym w powietrzu daimonom powstawały objawienia, wyrocznie i wróżby; każdy z nich spełniał bowiem określone zadanie.

Istoty duchowe od samego początku, od naszych narodzin, nadzorują każdego z nas, a niektórzy mają przydzielonego pomocnika od samego Boga YHWH. Jeśli rozpadnie się partia PiS, to w Polsce władzę przejmie zbiorowisko istot należących do Władcy Powietrza, co będzie równoznaczne z całkowitym unicestwieniem Polski. Musimy być świadomi tego co zajdzie. Wybory już nigdy nie będą uczciwie przeprowadzone, tak by nigdy w Polsce nie powtórzyła się w miarę niezależna sytuacja „pisowska”, nie wspominając o sytuacji „narodowo-chrześcijańskiej” o której śnimy !

Naszym skromnym zdaniem, w zlepku nazywanym PiS, powinien przejąć władzę pan Ziobro, to mogło by uratować sytuację, a jeżeli jest to niemożliwe, to powinny powstać z tej mieszaniny dwa oddzielne ugrupowania, które w ramach umów koalicyjnych mogły by rządzić dalej. Wszystko to jest oczywiście pod kontrolą duchów, kto wie, może gdzieś na niebie trwa niewidzialna wojna, jacyś aniołowie jeszcze bronią Polski przed „bytami jak żaby„, jak długo będzie to trwało ? Polskę można odzyskać, wypędzić wojska okupacyjne Władcy Powietrza-Lucyfera dzieki modlitwie różańcowej, dowiodła tego historia!

W roku 1950 franciszkanin ojciec Petrus Pavlicek podjął inicjatywę zorganizowania wielkiej krucjaty różańcowej w intencji wycofania z kraju sowieckich wojsk okupacyjnych. Na jego wezwanie w nocnej procesji wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy wiedeńczyków, którzy ze świecami i różańcami w ręku przeszli od Votivkirche przy wiedeńskim Ringu do klasztoru franciszkanów na Franziskanerplatz. W procesji wzięli także udział liczni politycy. Krucjata następnie objęła całą Austrię, a nabożeństwa odprawiane przez niego gromadziły wielkie rzesze wiernych.

To samo co w Austrii, w roku 1950, powinno odbywać się co dwa miesiące w całej Polsce, szybko byśmy zobaczyli rezultaty, za to w roku 2020 mamy tu najazd opętańców zachodniej cywilizacji bafometa, pozbawionych ich własnych dusz, których nikt nie przepędza, nie egzorcyzmuje, rządzą się tu jak byśmy byli jakimiś słabeuszami-zlęknionymi. Co się z nami stało, co z nami zrobili propagatorzy „światła” ? Gdzie są nasze dusze ? Czyżby olbrzymia ilość polskich dusz była gdzieś indziej, przetrzymywana w kosmicznym jasyrze ?

Jak wielu ludzi straciło własne dusze ? Ilu jest związanych niewidzialnymi pętami, a ilu ‚duchowo zabranych’ ? Jaki procent Ziemian jest świadomych, że takie rzeczy w ogóle mogą mieć miejsce ? Czy Biblia ma coś w tym temacie do powiedzenia ? „Choćby twoi wygnańcy byli na krańcach nieba, zgromadzi cię stamtąd Pan, Bóg twój, i stamtąd cię zabierze.” Ks. Powt. Prawa 30:4

Opór nie jest daremny ! Nie dajmy się zasymilować cywilizacji transhumanistycznej bafometa hybrydy !

P.S. – „W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa. – Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa mutacja grypy okazała się nadzwyczajnie zaraźliwa i śmiertelnie agresywna. Nawet kraje najlepiej przygotowane pod względem epidemiologicznym zostały błyskawicznie powalone na kolana – to cytat z naukowego biuletynu: „Scenarios for the Future of Technology and International Development”, opublikowanego przez The Rockefeller Foundation w 2010 r. Ciekawy fragment dotyczy również przebiegu epidemii w Chinach. Analitycy z zadziwiającą dokładnością przewidzieli wprowadzenie drakońskiej kwarantanny i zduszenie zarazy środkami policyjnymi w relatywnie krótkim czasie.Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji.– Powstanie świat kontroli państw nad gospodarką i społeczeństwem, który zahamuje innowacyjność i wywoła ostre protesty obywatelskie – czytamy. Między innymi dlatego, że populacja państw wysokorozwiniętych otrzyma epidemiczne identyfikatory, które umożliwią stały nadzór nad każdym krokiem jednostki w czasie rzeczywistym. Niezadowolony będzie również biznes, nadmiar bowiem państwowych regulacji stłumi aktywność przedsiębiorców”.Zatem około 2025 r. na świecie wybuchnie światowa rebelia, która zmiecie państwa narodowe i odda władzę globalnym władzom, które zostaną powołane, aby zarządzać całą ludzkością.Jak we wstępie napisali autorzy scenariusza z 2010 r. – Nie opuszcza nas przeczucie, że coś bardzo niebezpiecznego zaburzy globalny ład, w którym ogromną rolę odgrywają władze narodowe. I jak tu nie wierzyć w prawdziwy i realizowany spisek globalistów?

Linki:

Abp Vigano do Trumpa tuż przed wyborami: realizowany jest „wielki reset świata”

Kosmiczny jasyr – duchowa husaria λυθηναι – ה

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Globalna okupacja Władcy Powietrza

Michał Wałach: PiS, aborcyjna rewolta i „ostrzeżenia” od generałów

Jackowski: Widzę obce siły w Polsce, pod Wrocławiem. Czy jest się czego obawiać?

JACKOWSKI: Przewidziałem to zamieszanie na 100 proc.! W szczegółach!

Duda zbuntuje się przeciw PiS! Dojdzie do poważnej kłótni || Tomasz Sommer

https://www.youtube.com/watch?v=faxfBDRLUco

Wizja Krzysztof Jackowskiego: Reset 2024! || Tomasz Sommer NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=3igXhawiQ-w

Wizja jasnowidza Jackowskiego: Poważna wojna! Już w listopadzie || Tomasz Sommer NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=FZOzi3_efgY

Zaplanowali planetarną wojnę domową – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=OCQ_IdIZCEU

Kaczyński wprowadzi STAN WOJENNY? Będzie LOCKDOWN? M. Masny

https://www.youtube.com/watch?v=EF0JmWvQGu4&t=2s

Braun: „Stan wojenny 2.0 TURBO PLUS” jest faktem! Czemu traktujecie ludzi jak BYDŁO? || NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=VzlTiWjHW_0

Ewa Pawela: Czym jest kontrola umysłu – chipy i technoApokalipsa vs. żydowski mesjanizm dzisiaj

Dobre 16
Złe 3

Podobne Artykuły

One thought on “Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *