Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

21 sierpnia 2018 roku na YouTube pojawiła się ciekawa audycja, brali w niej udział znani amerykańscy protestańci. Rozmawiali: Gary Stearman i L.A. Marzulli. Przewodnim tematem programu był cytat z 2 Listu do Tesaloniczan 2:11 „Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu„. Marzulli to stary wyjadacz tematyki UFO, jak pamiętacie udało mu się uczestniczyć w zabiegach, których celem było usunięcie z ciał ofiar UFO implantów, wszystko to znalazło się w jego filmie, natomiast Gary Stearman to wybitna postać amerykańskiej odnogi chrześcijaństwa, bez wątpienia znawca Biblii, jego książka „Biblijni podróżnicy w czasie: jak starożytni prorocy przekroczyli barierę czasu„, uzyskała na Amazon.com ogromną liczbę pozytywnych komentarzy. We wspomnianej audycji obydwaj starają się zrozumieć globalną sytuację ludzkości w kontekście manifestacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

Swoją rozmowę zaczynają, jak wspomnieliśmy, od cytatu 2 Listu do Tesaloniczan 2:11 Marzulli uważa, nie bez powodu, że cały świat, cała Ziemia, jest omamiona wielkim oszustwem ewolucji. Nowy fałszywy i pseudonaukowy paradygmat jest wyznawany przez większość ziemskiej populacji, dlatego zdaniem ewolucjonistów, nie może istnieć Bóg, Jego Syn Mesjasz i zjawiska nadprzyrodzone, stąd chrześcijaństwo jest „bujdą na resorach„, wymysłem bajkopisarzy. Natomiast  neodarwiniści starają się odsunąć od siebie problem niezwykle skomplikowanych układów biologiczno-duchowych w kosmos, w ich opini to niezwykle zaawansowani kosmici nas tu „zasiali”(ufo-panspermia), stworzyli i genetycznie przekształcili, albo wcześniej przekształcili z małp (a kto stworzył małpy ?). Ci dwaj wybitni amerykańscy protestanci twierdzą, że jako ludzkość, wkraczamy w kolejne wielkie globalne oszustwo, jakim jest neodarwinowska religia ufonautyczna, nadciągającego globalnego rządu antychrytsta.

W dalszej kolejności starają się naświetlić pierwsze, jeszcze nieoficjalne, ujawnienie przez USA udokumentowanych wojskowych nagrań pojazdów UFO. Miało to miejsce w grdudniu 2017, kiedy kanał telewizji FOX opublikował materiał video, na którym widać pojazd NOL, komentował to komandor sił zbrojnych USA, wojskowy osobiście to widział. Wydarzenie wielkiej wagi, bo materiał pochodzi z zaawansowanych systemów radarowych armii amerykańskiej. Marzulli pyta się: jak to się stało, że nikomu nieznany komandor, twierdzący o UFO jako o „pojezdzie nie z tego świata„, pojawia się nagle w dużej stacji telewizyjnej i potwierdza istnienie rządowych instytucji, posiadających i zbierających wszelkie możliwe informacje w temacie UFO ?!

Aby zrealizować taki program koś musiał gdzieś zadzwonić, ktoś w pentagonie musiał podnieść telefon, ktoś wyznaczył wojskowego, ktoś podjął decyzje: delikatnie, niepozornie – ujawniamy. Z angielska to tzw. „soft disclosure”. Od grudnia 2017 kanał FOX powtórzył podobne programy trzykrotnie, mamy więc powolne oswajanie opinii publicznej w sprawie istot UFO, a dokładniej w sprawie tzw. „kosmitów”, których Marzulli określa jako biblijne „zwiedzenie”, te z 2 Listu do Tesaloniczan. Gary Stearman dodaje do tego, a właściwie opisuje to słowami z Biblii Króla Jakuba, nie jako „zwiedzenie” ale jako „silne zwiedzenie” – „And for this cause God shall send them strong delusion, that they should believe a lie:” (Biblia Warszawska „ostry obłęd” !)

Amerykańscy badacze Biblijnych przepowiedni sądzą, że tzw. „miękkie ujawnienie fenomenu UFO” ma związek z przybliżaniem się Antychrysta, jak i jego rządów. Marzulli podkreśla w audycji wagę programów stacji FOX, jest to dla niego, jak sam to określa: „przekroczeniem rubikonu„. Od grudnia  2017 istoty UFO – albo kosmici, są już oficjalnie zatwierdzeni. Warto w tym temacie wspomnieć o serii specjalnych programów „Ancient Aliens„, od lat wtłacza się ogromnej liczbie „kowalskich” pogląd o istnieniu „Starożytnych kosmitów„, ci mieli zdaniem twórców tego programu stworzyć na Ziemi wszystkie poprzednie cywilizacje, bez nich nie może dosłownie istnieć nic, nasza historia jest stworzona przez ufonautów, a nasza przyszłość ma oznaczać asymilację do intergalaktycznej federacji tzw. „Starożytnych, ale już nowoczesnych Kosmitów” !

Zresztą jak ktoś chce rozumieć Biblię na sposób „Starożytnych Kosmitów„, to może bez problemu uznać, że już byliśmy kiedyś zrzeszeni, w Ogrodzie Eden żyliśmy zjednoczeni z Bogiem i Jego aniołami ! Zapewne część z państwa oburzy się za tą jakże delikatną krytykę programów „Ancient Aliens„, dlatego przywołamy tu wypowiedz znawcy tematu, mianowicie Steve Quayle, bodajże w programie telewizji „Sky Watch Tv„, pt.: „Is Mankind Facing TERMINATION? Steve Quayle Returns To SkyWatch TV„, z dnia 19 lipca 2018, wspomina swoją przygodę z twórcami wyżej wspomnianej serii, zaprosili go do wystąpienia w ich produkcjach, ten zastrzegł się, że wszystkie jego wypowiedzi nie mogą być zmanipulowane pod względem jego poglądu o tzw. „Starożytnych Obcych”, mianowicie uważa ich za upadłych aniołów, po tym stwierdzeniu twórcy „Ancient Aliens” z wielkim bólem musieli zrezygnować z pomocy Quayle’a, taka informacja bardzo naruszała całą, od lat, żmudnie budowaną NARRACJĘ !

Ale wróćmy do programu Garego Stearmana. Rozmówcy zgadzają się co do możliwego przyszłego scenariusza, gdy „kosmici” objawią się ludzkości jako ich wybawiciele, wskażą wówczas, czy to poprzez kontakterów, czy poprzez rząd globalny, wybranego przez nich zbawcę, przynoszącego pokój i dobrobyt, a ten najprawdopodobniej nie będzie przychylny dla chrześcijan, których prawdziwy dom znajduje się w innym wymiarze, tam gdzie zasiada Zbawiciel. Przechodzimy w tym momencie do kulminacyjnego momentu audycji, w 9 minucie i 22 sekundzie Marzulli zaczyna cytować 2 Księgę Królewską 6:17 „Potem Elizeusz modlił się tymi słowami: «Panie! Racz otworzyć oczy jego, aby widział». Pan otworzył oczy sługi, a on zobaczył: oto góra pełna była ognistych rumaków i rydwanów otaczających Elizeusza.

Amerykanin wyjaśnia sytuację, w której, za sprawą łaski, sługa Elizeusza nagle widzi, niewidoczne do tej pory, no właśnie, co widzi ? Czyżby „UFO pojazdy”, nazywane w Biblii „ognistymi rumakami i ognistymi rydwanami” ?! Może są to wprost jarzące się istoty hylemorficzne-anielskie ?, coś co jest z natury dla ludzi niewidoczne, a potem potrafi się materializować, pobierając z otoczenia elementy…, jakaś zaawansowana komora deprywacyjna-pojazd duchowy-duchów-świadomości ? W tym samym momencie Gary Stearman odnotowuje pewien biblijny fakt: „to są dobrzy aniołowie”, dlaczego „dobrzy” ? Bo są wspomniani w Biblii w odpowiednim kontekście, i na prośbę proroka ujawniają się. Proszę teraz uważać, Marzulli mówi dalej o istnieniu w Niebie, niebiańskiej „nadnaturalnej technologii”, mogła być stosowana wcześniej tu na tej planecie (w domyśle megality).

Tytuł tego tekstu jest jednocześnie pytaniem: co łączy wspomnianych Amerykanów z reżyserem Braunem ? Otóż łączy ich Matka Boska, objawienia z Jej udziałem. W 11 minucie i 50 sekundzie rozpoczyna się rozmowa na temat objawień Maryi w Fatimie. Marzulli wyreżyserował dwa filmy w tym temacie, mają udowadniać, na podstawie relacji świadków, iż manifestacje, ich część, albo całość, to nic innego jak „standardowe UFO„, miało tam się pojawić, wtedy w 1917, srebrne „dyskoidalne urządzenie” – tzw. NOL. W opinii protestantów Maryja, wszystkie jej objawienia, to nic innego jak szatańskie zwiedzenie ! Dlatego nie dziwi w tej sprawie opinia dokumentalisty ze stajni Lutra. Jego przekonanie o realizacji całego zdarzenia w Fatimie przez „ufonautów” bazuje na relacjach postronnych osób widzących wówczas na niebie „coś srebrnego”, co latało.

Gdyby chcieć być jeszcze dokładniejszym, to przecież sam „Cud Słońca” można określić jako pokaz anioła, albo manifestację samego OGNISTGO RYDWANU ! Zresztą kto potrafi określić, na podstawie rodzaju albo wyglądu „ognistego rumaka„(2 Księgę Królewską 6:17), z jakimi aniołami mamy do czyniania ?! NIKT ! Nie ma takich ludzi, chyba że jest się świętym pokroju Ojca Pio, ten widział istoty anielskie oczyma duszy, pomimo tego że były niewidoczne:Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś„. Marzulli w omawianym tu programie nie podaje żadnych dowodów, sensownych argumantów, by opisać Objawienia w Fatimie jako pochodzące od Nachasza ! Jeżeli ktoś widział tam srebrnego NOL-a, to sam ten fakt o niczym nie świadczy. Mogły tam przebywać istoty określane mianem „ufonautow”, mógł nawet sam szatan, wiemy o próbach jakie stosuje, by zdezawuować przekaz Maryi.

Jest tylko jedna, jedyna metoda, pozwalająca na określenie z czym mamy do czynienia, czy jest to szatański ivent-prezentacja, czy mamy do czynienia z prawdziwą wysłanniczką Boga YHWH ! Tą metodą jest analiza przekazu-informacji jakie pojawiają się, albo wychodzą, podczas kontaktu od istoty określającej siebie jako Matka Boska (Anielska), a ta/te wskazują, w zatwierdzonych przez Kościół przypadkach, o cudownych spotkaniach z samą Maryją. Zastanówmy się na chwilę: do Fatimy przybywają setki tysięcy ludzi, ogromna liczba doznaje duchowego uniesienia, wielu się nawraca, wielu doświadcza uzdrowienia na ciele i duszy ! W tym samym czasie masoneria (pomocnicy szatana na Ziemi) szaleje i dostaje szału ! Gdzie tu jest logika ?! Logicznym wnioskiem jest ten, który mówi nam o rzeczywistym przybyciu do tej rzeczywistości dobrej Istoty Niebiańskiej i tych właściwych, usługujących Jej aniołów, uczących dzieci jak godnie spożywać eucharystię, uczących chrześcijańskiej modlitwy !

Tak jak pisaliśmy w tekście „Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów„, jeżeli mamy tu spotkanie z „Maryjnym UFO”, dlaczego coraz większa subkultura-sekta New Age nie przyłącza się i nie włącza w ruch Niebiańskiej (katolickiej) Wysłanniczki, przybywającej często do tego wymiaru w kuli światła ?! Albo dlaczego sami masoni, znawcy istot hylemorficznych, wyznawcy Lucyfera, nie stają się wielbicielami tego jakoby „szatańskiego ufo”, nie dołączają do „fanów UFO”, do katolików ?! Amerykanie-protestanci wierzą, albo starają się nas przekonać, o „ufonautycznej naturze” Fatimy, ale gdzie dowody ? Samo opisywanie zjawisk w kontekście „Ognistych Rydwanów„, lub „srebrnych dysków” nie wnosi nic ! Marzulli tak jak Grzegorz Braun zajmuje się tworzeniem filmów, z tą różnicą że nasz rodak posługuje się logiką oraz historyczną analizą zdarzeń, zamiast skupiania się na anielskich efektach specjalnych (oczywiście one też są ważne, ale nie najważniejsze).

No i najważniejszy dla mnie osobiście aspekt tego zagadnienia ! „Protestanci starają się oskarżać katolików o tzw. „maryjny kult„, znają doskonale Pismo, symbole i komentarze do niego. Do tej poty nie natrafiliśmy na jakieś protestanckie wyjaśnienie, jakiekolwiek ich wyjaśnienie, czy to symboliczne, alegoryczne czy może dosłowne, mega ważnego wersetu z Ew. Jana 19:26, ze strony protestanckiej jest w tej sprawie totalna cisza ! „Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: „Niewiasto, oto syn Twój”. Następnie rzekł do ucznia: „Oto Matka twoja„. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.” – Ew. Jana 19:26„. Mała poprawka, w powyższym cytacie, pochodzącym z artykułu „Czwarta Tajemnica Fatimska coraz bardziej sensacyjna ! – Video” należy zaznaczyć, że nie wszyscy są zaznajomieni z biblijną symbolikę w równym stopniu, albo nie wszyscy są w niej na tyle biegli, by zostać dogłębnie wstrząśniętym zdaniem Ew. Jana 19:26 ! Większa część protestantów, albo może nawet 99,9%, unikają tego wersetu jak ognia !

A przecież on jest w Biblii, jest w Ewangelii i coś ważnego znaczy ! Nie dość, że Maryja według słów Zbawiciela ma być naszą Matką, to jeszcze, jak państwo pamiętają z filmu rabina Porata, zrodzenie Jezusa nastąpiło z dziewicy, a nie jak chcą tego niektórzy, albo większość judaistycznych Żydów – z grzesznicy ! Wydaje się, że protestanci omijają szerokim łukiem również werset z Ks. Izajasza 7:14 „Dlatego Pan sam da wam znak: Oto dziewica pocznie i porodzi Syna, i nazwie Go imieniem Emmanuel„. Pan Braun jest w trakcie tworzenia filmu o „Polskiej Fatimie„, za jakiś czas będziemy mieć okazję go zobaczyć. Z pewnością będzie solidnym dokumentem. My ze swej strony postaramy się wkrótce zaprezentowac kilka ciekawych informacji o nadprzyrodzonej gietrzwałdzkiej łączności z Maryją Dziewicą.

Linki:

W ostatnim zdaniu tego artykułu chodzi o „Potężną manifestację w Gietrzwałdzie

Spotkanie katolickiego stopnia w Fatimie

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III)

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Entelecheia w Turzovka

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

Zbliża się ufonautyczny neodarwinizm antychrysta – dodatek do Argonauta.pl

L.A. Marzulli: Signs and Wonders (omawiana w tekście audycja)

Przepowiednia Papieża Piusa XII o świecie i Polsce – Niewidoczne siły zła atakują – Ks. Natanek

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polkska kolejny raz najechana

Grzegorz Braun: Tajemnica Gietrzwałdu – Matka Boża i jej plan dla Polski

Polskojęzyczne elity buduja UFOsystem odsysu energii – Karoń

Nadnaturalne zdarzenie z udziałem rabina Zev Porata i ortodoksyjnego Żyda wraz z jego całą rodziną !

Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały…

Grzegorz Braun u Fischera: „Króluj nam Jezu Chryste zawsze i w Polsce”! Tylko u nas!

Stulecie Fatimy – Nowy Kulturkampf – Krajski, Alex Jones 25.02.2017

Ks. Tomasz Jochemczyk, Dr Stanisław Krajski – Fatima, Tradycja, Patriotyzm

Nauki kosmitów na Watykanie – Maryja to przepowiedziała ! – Ks. Natanek

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana – Hoggard

Evidence of „Ancient Entities” Involved in EDEN? To Reappear Any Moment Now??

Dobre(30)Słabe(0)

Opinii: 2 do Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

 1. Artur napisał(a):

  no tak teraz Marzulii jest zły ponieważ wyraził swoje stanowisko w sprawie Fatimy. Wcześniej jakoś nie był zły gdy autor piał na portalu "Zmiany na Ziemi" nad jego badaniami rzekomej mumii mającej przypominać insektoidalną istotę z ks.Objawienia.
  Pamiętam te ochy i achy. Te zachwyty. Te wykrzykniki. Ten entuzjazm.
  Wtedy było Marzulii to Marzulii tamto. Post sypał się za postem.
  A teraz....no cóż....

  Dobre(1)Słabe(2)
  • argonauta argonauta napisał(a):

   Witamy. Proszę sprecyzować swoje zastrzeżenia do tematu duchowości ufonautów oraz duchowości Maryjnej, opisanej zresztą w Biblii. My już kilka lat temu pisaliśmy o protestanckiej bezmyślności i fałszu oskarżeń w kierunku Maryi, o Jej objawieniach, Jej naukach wiary i modlitwach z innego świata więc nie wiem o czym pan pisze, proszę sprawdzić teksty na Argonaucie podane w linkach, a także w aktywnych zdaniach-linkach zanim się pan wypowie.

   Dobre(2)Słabe(0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.