Rewelacyjne zdjęcia NASA – zarejestrowano „kapsułę” Ponadświatowych Intelektów !

Pamiętacie państwo astronautkę Samanthe Cristoforetti, pierwszą Włoszkę której udało się dolecieć na Stację Kosmiczną ISS ? Pisaliśmy o tym w tekście pt.: „Nie jesteśmy sami na Ziemi ani w kosmosie, to chyba oczywiste ?!„. Proszę sprawdzić, jej reakcja na to co tam zobaczyła była prawdziwa, nie dało się jej ukryć macherom z NASA, jest nagrana ! Od początku wierzyliśmy, że jej wielkie podniecenie miało związek z występującą w obrębie kuli ziemskiej aktywnością Niebiańskich Intelektów. Natomiast w artykule „Rozmowa ufologów – czy religijny tzw. 'ciemnogród’ rozumie zjawisko ?” było wspominiane o Ojcach Kościoła, którzy określają „Obcych” – przykładowo jako: „czyste bezcielesności” albo „boskie moce”.

We wspomnianej publikacji święty Kościoła Katolickiego napisał: Nie każdy bowiem jest święty i nie dla wszystkich – jak powiada Pismo – jest wiedza Koryntian 8:7 Jeżeli ubiegamy się o tą szczególną wiedzę i świętość, taką jak ją rozumie chrześcijaństwo, a zwłaszcza o łaskę i miłosierdzia Jezusa, to mamy szansę na poprawny odbiór otaczającej nas rzeczywistości, tego kim jesteśmy, gdzie jesteśmy i kto nas odwiedza ! „Umiłowani, nie dowierzajcie każdemu duchowi,  ale badajcie duchy, czy są z Boga” 1 List św. Jana 4:1

W związku z tym co widziała Włoszka, ale i wszyscy inni astro i kosmonauci, prezentujemy państwu dwa oficjalne zdjęcia NASA(oraz ich zbliżenia), naszym zdaniem są wyjątkowo interesujące, a nawet więcej niż interesujące ! Oficjalna wersja amerykańskiej instytucji jest taka: „są to prawdopodobnie koce termiczne, które odpadły od ziemskich pojazdów„, po tym oświadczeniu zdjęcia usunięto z amerykańskich serwerów. Gdyby był to tylko „koc termiczny” – to w czym problem ?! Otóż naszym zdaniem, po analizie zdjęć, stwierdzamy: to nie jest żaden „koc termiczny”.

Dla piszącego te słowa „obiekt” może być, albo pochodzić z innego „świata”, jak pamiętacie określanego przez Dionizego Areopagitę jako „niebiańska i bezkształtna jedyność” ! Oczywiście możecie państwo dopisać do „tego” jakiekolwiek inne propozycje. Coś tu przybyło i zamanifestowało się. Zdjęcia występują w kolejności, pierwsze z żółtym napisem to oryginał, kolejne to komputerowe wspomaganie, tak by wydobyć możliwie najwięcej szczegółów, ale bez utraty fotograficznego sensu.

Jako Polacy w kwestii manifestacji Ponadświatowych Inteligencji jesteśmy traktowani przez władzę, czy to amerykańską, postkomunistyczną, ale i tą PiSowską, tak samo. Morda w kubeł, ONI są, istnieją, pojawiają się, byli tu od początku, ingerowali i nadal ingerują w ziemskie sprawy. Jesli rząd światowy, którego nie ma, nie pozwoli, albo nie wymysli innej bajki, niż ta darwinistyczna, to ich nie ma i być nie może. Oficjele i politruki nie mogą nic powiedzieć, zresztą kto jest na tyle silny, by publicznie przełamać potęgę darwinizmu ?! Jesteśmy przecież przeobrażonymi małpami, wprost od owłosionych debili, jeszcze niedawno biegaliśmy z maczugami, a tu z innej rzeczywistości przybywają do nas Kosmiczne Inteligencje ?! Duchowe stworzenia, część zapewne wysłanych przez Ducha Wszechmocnego, i nie z tej rzeczywistości ! „Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie»” Ewangelia wg św. Jana 4:24

Jak do tego wszystkiego mieli by się niby odnieść rządowi darwiniści ? Kto miałby o tym wspomnieć, kto miałby wyjasnić Polakom, zdegenerowanemu pod tym względem społeczeństwu, uwikłanemu w największe zwiedzenie wszechczasów, o istotach duchowych ?! Gdyby Trump otwarcie oznajmił i otworzył tzw. „Akta UFO, to może polskojęzyczne marionetki by się odważyły, choć i to mało prawdopodobne, jesteśmy jako naród przemieleni przez potężną darwinowską psychomanipulację, trwającą już od 150 lat ! cała nadzieja w chrześcijanach, tych wolnych, bo nawet w Kościele Katolickim Kosmicznycm i Megalitycznym istnieje ogromna liczba darwinowskich oszołomów, „święcie” przeświadczonych o istnieniu ewolucji.

Celem tego artykułu nie jest rozpatrywanie tych fotografii z prespektywy „Kosmiczno duchowej bitwy Efezjan„, ale potwierdzenie nieoficjalnych kontaktów ludzkości z „Obcymi”, jakie mają miejsce na orbicie okołoziemskiej ! To się dzieje naprawdę, mamy relacje kosmonautów o „czystych bezcielesnościach” wizytujących kosmiczne międzywymiarowe stacje. Każdy z was, który tak jak my, widzi na tych zdjęciach Obcą Inteligencję, a nie „termiczny koc”, należy do nielicznego grona ludzi uwolnionych od darwnizmu.

To co tam się manifestuje można różnie tłumaczyć: jako inteligencję przebywającą w „żywym organizmie – jakby staku kosmicznym”, jako „pojazd duchów-duchowy materializujących się razem z komorą deprywacyjną niebiańskich istot„, jako coś co dogląda planety Ziemia, tego jak działa, czy działa poprawnie, jako do pewnego stopnia materialny obiekt stworzeń anielskich pobierających z tej rzeczywistości elementy do hyle morfizmu i chwilowego przebywania tu, itp, itd… Na początku określiliśmy tajny zarząd NASA jako macherów, nie jest to li tylko pusty epitet, oni są prawdziwymi cyfowymi kuglarzami, udowadniają to od dziesiątek lat, z tego względu prosimy sprawdzić Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Linki:

Nie jesteśmy sami na Ziemi ani w kosmosie, to chyba oczywiste ?!

Między wymiarowa – duchowa – stacja kosmiczna ISS

Kosmiczne studio nagraniowe – część I

Kosmiczne ikony εἰκών

Baza ‚obcych’ na Księżycu – Ingo Swann miał rację ?!

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: „Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze”

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?

Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami

„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר

Ziemia – planeta na której istnieje jeszcze normalność – empiryczne i statystyczne pojęcie „normalności”

Raport Pentagonu na temat kontaktu z UFO dostarcza kolejnych dziwnych informacji

Ancient Aliens: The Mysterious Nine (documentary)

https://www.dailymotion.com/video/x4jzkso

Istoty hylemorficzne na przykładzie nagrania Roberta Binghama

Kto się przemieszcza po Niebie ? – Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Dobre 19
Złe 2

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Rewelacyjne zdjęcia NASA – zarejestrowano „kapsułę” Ponadświatowych Intelektów !

  1. Ludzie proście Boga o rozum i nawrócenie , bo jeśli w to wierzycie co piszecie ,to zły duch ma na was wpływy. I ciągnięcie razem ze sobą wiele dusz. Boga pomocnicy nie potrzebują materialnej technologi bo to tylko człowiek bpotrzebuje tu na ziemi. Nie rozumiecie Boga i jego stworzenia jakim jest wszechświat. Teraz mamy czas który dany jest na próbę,i po to byśmy wybrali drogę . Aniołowie nasi przyjaciele są z nami i nie potrzebują być widzialni, bo moc ich od Boga pochodzi. Reszta to iluzja złych duchów. Bo wiedzą dobrze że człowiek co nie zrozumie i nie zmierzy to podziwia i się boi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *