Potężna manifestacja w Gietrzwałdzie – nadal aktualna !

Gietrzwałd stał się sławny dzięki objawieniom wysłanniczki Boga Jezusa, czyli Matki Bożej. Nadnaturalne zdarzenia miały miejsce dziewiętnaście lat po Objawieniach w Lourdes i trwały od 27 czerwca do 16 września 1877 roku. Polskimi wizjonerkami były: trzynastoletnia Justyna Szafryńska i dwunastoletnia Barbara Samulowska. Obie pochodziły ze zwykłych polskich rodzin. Matka Boga Jezusa przemówiła do nich po polsku co było na czasy zaborów czymś doniosłym. Oprócz polskiego języka Wyższa Forma Bytu zaprezentowała jeszcze inny bardzo ważny sygnał, ale o tym za chwilę, wpierw nakreslmy sytuację z roku 2018.

Jesteśmy świadkami czasu, w którym zachodnia Europa przechodzi straszliwą transformację. Chrześcijaństwo jest tam celowo wymazywane. W to miejsce jest instalowany ogromny, niewidoczny, UFO implant cywilizacji duchów antychrysta. Jako Polacy pamiętamy jeszcze szatański komunizm, w którym garstka elit miała nieoficjalnie posiadać wszystko, a my jako motłoch, mieliśmy na nich robić. Zachodni, zainstalowany od jakiegoś czasu system odsysu „Maszynerii Orgonicznej” w zasadzie nie rożni się od tego, który oficjalnie zakończył się w bloku wschodnim z rokiem 1989. Często opisuje to zjawisko znawca tego tematu pan Karoń. Tam, i tu, szara masa, ma się słuchać starszych i mądrzejszych technokratów. Nie dziwi fakt, że jakimś „zbiegiem okoliczności” polskojęzycznym premierem został jeden z nich, oby okazał się zdrajcą globalistycznej idei Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030, inaczej będzie z nami nieciekawie.

Dzisiejsi okupanci z tajnych stowarzyszeń, inaczej Nowi Hotlerowcy NWO, nienawidzą wszystkiego co Polskie i chrześcijańskie, dlatego chrześcijanie katolicy z terenów naszej Ojczyzny powinni uciekać się do Maryi Dziewicy, jak pamiętamy: wziętej do Nieba razem z ciałem ! Dziś, tak jak w czasach Objawień z roku 1877, elity Nachasza dostają szału na sam fakt wspominania o Maryi. Wówczas władze pruskie były wyjątkowo wrogo nastawione do Polaków mieszkających na Warmii za ich przywiązanie do religii i polskości. Podobnie jest obecnie, szatańskie hufce NWO wypuściły na dniach film „Kler”, mający rozsiewać nienawiść, prowadzącą tych o słabych umysłach na ciemną stronę mocy.

Sam „Kler” to tylko jedno z narzędzi antychrystów-Sidios’a. Wiemy o staraniach, a właściwie o tajnym planie, mającym za zadanie eksterminację chrześcijańskiej rasy białej, i zainstalowanie na ziemiach Słowian ludów islamskich, które z czasem przejmą władzę, jak to ma miejsce na tzw. zachodzie. W takim przypadku kolejny raz należy przypomnieć Objawienia z Gietrzwałdu, to tam Matka Boska pokazała się jako Istota Niebieskooka ! Nie była Murzynką, tak jak w Afryce, albo innego nie europejskiego wyglądu, ale Panią Niebieskooką.

Naszym zdaniem był to specjalny znak spoza tej czasoprzestrzeni, wysłany do czasów rewolucji filantropowskiej, byśmy nie zamienili się w „lud islamski”(multikulti), obcy kulturowo, ale przede wszystkim obcy – DUCHOWO ! W tym kontekście zacytujmy tu zeznanie jednej z wizjonerek: (…)Po chwilowej przerwie Justyna zeznawała dalej przed probosz­czem o tym wszystkim, co zapamiętała. Oświadczyła przy tym, że lepiej mogła się przyjrzeć owej Pani, gdy ją opuściło pierwsze uczucie strachu i przerażenia. I tak zeznawała dalej:

A była to postać dziewicy o nieopisanej piękności w wieku 16-18 lat. Wokół niej rozlewała się niezwykła jasność, jakby błyszczący obłok. Z głowy, prawie do kolan, opadały silne, gęste i jasne włosy, które jednak nie zakrywały uszu. Jej oczy koloru niebieskiego jakby łagodnie błyszczały; różano złotawe lica na podłużnie zaokrąglonej twarzy z szyją nie zakrytą. Ta postać okryta była w białą szatę spływającą aż do stóp. Ramiona były okryte ciasnymi rękawami, a dłonie ta śliczna Pani miała oparte na kolanach. Była bosa a tyl­ko prawą stopę było widać. Cała postać ukazała się jak prawdziwie żyjąca istota, która tylko niezwykłym bla­skiem i pięknością od ziemskiej niewiasty się różniła…(…)

„Szatański plan”, jak o nim mówią Węgrzy, istnieje, starają się go realizować na wszystkich frontach. (Nawet we wnętrzu Kościoła Katolickiego !) Jednak Ktoś potężny, Wyższa Forma Bytu – Duch Święty, obecny jeszcze w Polakach, a szerzej u Słowian, powstrzymuje islamską zarazę. Jak długo uda się nam przeciwstawiać temu zagrożeniu ? Prośmy Maryję Dziewicę by pomogła nam w tych zmaganiach…, byśmy nie stali się, tak jak na zachodzie, cywilizacją ufonautyczną z zainstalowanymi w ich wnętrzach odmiennymi duchowymi istotami, przygotowującymi się na wielką bitwę pod Har-Magedonem !

Linki:

(Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba) („Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”) (Entelechia w Turzovka) (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983)

Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”

Chcą z nas zrobić inną-obcą cywilizację, zaczynają od wyglądu samego Jezusa i rozsiewają potem taki obraz w mediach ! Wszyscy mają być multi kulti – neanderthalensis ?

Ponadświatowe intelekty, Matka Boża Anielska oraz Tritos Uranos

Zainstalowane w ludzkich cialach duchowe istoty, tzw. „skubańce” !

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polkska kolejny raz najechana

„Do niepodległości przez Gietrzwałd”

Grzegorz Braun: Gietrzwałd 1877, bomba atomowa dla Polski, podatki…

https://www.youtube.com/watch?v=nGJYzxAcgn8

Czy Bergolio jest papieżem, czy jest heretykiem? O wilkach w owczarni! 02.10.2018

451 stopni motłochu

Polskojęzyczne elity buduja UFOsystem odsysu energii – Karoń

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska

Prof. Jerzy Robert Nowak o rzeczach ważnych i przemilczanych! 02.10.2018

Dobre 25

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *