Dodatkowe niesamowite informacje w sprawie „awaryjnego” lądowania UFO wielkoludów w Las Vegas ! (aktualizacja)

W poprzednim tekście o niezwykłym incydencie lądowania UFO wielkoludów w Las Vegas, prawdopodobnie pierwszego maja 2023, wspomnieliśmy o rodzinie która doświadczyła na własnej skórze nieznanych inteligencji, widzieli je wszyscy członkowie rodziny, a młody chłopak zgłosił to na policję, co zostało nagrane. Okazuje się, że niesamowitych informacji jest znacznie więcej. Znany wszystkim fanom tego fenomenu ufolog i reporter George Knapp cały czas prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Wielokrotnie prosił rodzinę o przeprowadzenie wywiadu i niestety wielokrotnie nie otrzymywał odpowiedzi, zamykali przed nim drzwi. Z informacji jakie zebrał okazało się, że rodzina nagrała ufo wielkoludów na telefonie albo kamerze video.

 

W czasie lądowania ufo pojazdu było słychać niezwykle głośny-potężny trzask-uderzenie, wywołując falę uderzeniową, wygląda na to że ufo lądowało awaryjnie, pozostawiło widoczny ślad na podłożu, dzwięk został uwieczniony na nagraniach z CCTV. Tuż przed awaryjnym lądowaniem ufo stworów, przed północą 30 kwietnia 2023, jak twierdzi kanał „8 news”, obserwatorzy nieba w kilku zachodnich stanach zobaczyli na niebie jasną kulę ognia zmierzającą ku Ziemi. Policjant pracujący w tej części doliny Las Vegas dostrzegł i jednocześnie nagrał kolorową kulę ognia na swojej osobistej kamerze. Z relacji rodziny wynika, że Ufo wielkoludy wyszły z pojazdu, który był częściowo w jakiejś formie „niewidoczny”, okryty technologią kamuflażu, „zamazany”, jak to opisali. Część ufo załogi weszła na dach domu wspomnianej rodziny, a jednego widziano jak wspiął się na wielką spycharkę, która jest zaparkowana ma placu-podwórku, wszedł do kabiny i próbował ją uruchomić ! Tak przynajmniej to wyglądało z relacji świadków. Wszystko to jeszcze nic, bo na tym podwórku, jak państwo widzą, umieszczony jest drogi sprzęt (na dole, na zdjęciu z czerwonym kołem, gdzie ufo pozostawiło ślad), dlatego są tam zainstalowane KAMERY CCTV !!! (Gdzie są nagrania z tytch kamer?)

Istota którą widziano: „miało skórę koloru szaro-zielonkawego, wielką twarz, wielkie oczy i wielkie usta.” Świadkowie „słyszeli głeboki oddech tej istoty„. Kiedy jeden z ludzi spojrzał w oczy tego stwora jego ciało „zesztywniało-zamarzło, nastąpiło obezwładnienie motoryczne„. Rodzina która doświadczyła tego zdarzenia twierdzi, że dwa dni po tym lądowaniu przybyło do nich dwóch oficerów policji przeprowadzić wywiad, jak by tego było mało, po zgłoszeniu tego przypadku przez rodzinę, w około ich domu, przez kilka dni, zaczął jeździć rządowy samochód tajniaków, ubrani byli w białe koszule i ciemne okulary (coś jakby „Ludzie w czerni”?).

Podkreślmy jeszcze raz: rodzinie udało się nagrać ufo wielkoludów, albo jak ich nazywał Jan Wolski „potworaków” ! Gdzie są więc nagrania ? Malutką część udało się zaanalizować, co możecie zobaczyć poniżej. George Knapp twierdzi, że może jeszcze z czasem całe nagranie, albo nagrania wypłyną… Naszym zdaniem nie wypłyną, bo rząd USA takich rodzynek nie wypuści z rąk, co by skutkowało wielkim ujawnieniem i przebudzeniem, na które, naszym zdaniem, nie ma pozwolenia ze strony Boga ! W całej tej sprawie ciekawe jest posiadanie przez UFO stwory technologii kamuflażu i ich bezpardonowa ingerencja w życie zwykłych Ziemian.

Przypomnijmy, świadkowie twierdzą, że UFO pojazd w czasie „awaryjnego postoju”, kiedy był „zaparkowany” na ziemi wyglądał „jakby był zamazany”. Sprawa jest sensacyjna i zapewne bardzo mocno nadzorowana przez amerykańskie służby, które za ujawnienie faktów w sprawie UFO zabijały świadków, jak twierdzi rządowy oficer służb specjalnych, o którym jest głośno od czerwca 2023, kiedy to postanowił ujawnić prawdę o Obcych oraz ich powiązaniach z rządem USA, a także tajnej organizacji zbierającej wszystkie dostępne informacje oraz rozbite pojazdy ufonautów. Wszystko co tu opisaliśmy znajduje się w czterech dołączonych tu programach. – kolejna odsłona tego przypadku znajduje się w tekście pt.: „Świat ufo fanów wydobył z video nagrań wygląd UFO stworów „awaryjnego” lądowania w Las Vegas ?!” (część pierwsza to „Sensacyjne lądowanie UFO istot w USA – częściowe nagania policji z Las Vegas !„)

(aktualizacja) W dołączonym tu wideo jest więcej nagranego spotkania…! Rodzina ponoć zniknęła, nikt nie wie gdzie jest obecnie !!! Na nagraniu mają ze sobą broń i są wystraszeni… młody chłopak także ma w dłoni pistolet… zobaczcie zdjęcie…

Z tego co mówi Knapp i co się przedostało z opisów tych stworów, to wyglądały szkaradnie-okropnie, rodem z horrorów, połączenie jakichś owadów i innych stworzeńw jedno ! Trzeba ich opisać tak jak to zrobił Jan Wolski z Emilcina, były to „potworaki”, jakieś monstra !

UFO Las Vegas Landing DEFINITIVE PROOF OF EXTRATERRESTRIALS!

Linki:

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

https://nypost.com/2023/06/08/las-vegas-police-spot-ufo-and-residents-claim-to-see-aliens/

Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

Wielkie ujawnienie UFO i Klucze (de)szyfrujące do cudownego przekazu-kontaktu ludzkości z Boską cywilizacją poziomu VII

Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO

Firma Nikon jest o krok od dokonania rewolucji w UFOlogii !

Kosmos, czyli dwa obozy, mianowicie wspólnota podległa Bogu, której przewodzi Książę świateł oraz drugi…

Nagrano niebywały pojazd UFO – typ „spodka Gimbal” – ten sam, albo podobny, który zarejestrowało wojsko USA, potwierdzający istnienie starożytnej zasady celu i przyczyny !

 Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

Dobre 15

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *