Sensacyjne lądowanie UFO istot w USA – częściowe nagania policji z Las Vegas !

W miejscowości Las Vegas, w USA, z 7 na 8 czerwca 2023 r., około godziny 23:50, policja otrzymała telefoniczne wezwanie o pomoc. Młody chłopak, mniej więcej 12-14 lat dzwonił wystraszony, mówiąc do policjantki, że: „na ich podwórku wylądowało UFO, z którego wyszło dwóch wielkich (conajmniej dwu-metrowej wysokości) obcych, posiadali ogromne błyszczące oczy i wielkie usta, w 100% nie byli to ludzie”. Rozmowa się nagrała, można ją odsłuchać. W tym samym czasie policjant Departamentu Policji Metropolitalnej Las Vegas będący blisko miejsca lądowania UFO wielkoludów prowadził patrol, nagranie z jego osobistej kamery, przymocowanej do koszuli, uchwyciło podejrzane UFO, szybujące po nocnym niebie ku dołowi, w kierunku wspomnianego miejsca zamieszkania rodziny młodego chłopca.

W tym samym czasie chłopak zgłosił coś, co jak przekazał przez telefon: „w 100% nie jest człowiekiem”, to coś wylądowało na ich terenie, wieść szybko się rozniosła po okolicy, o czym poinformował lokalny kanał telewizyjny 8 News. Nagranie i relację o tym możecie zobaczyć w programie pastora Hoggarda, który komentował to niezwykłe wydarzenie. Całą relację i program „kanału telewizyjnego 8 News” można obejrzeć od 58 minuty i 30 sekundy („UFO Whistleblowers Ready to Reveal„). Oczywiście „niusów” o tym zdarzeniu jest już bardzo dużo, obiegło ono już cały zamieszkały świat. Na nagraniu widzimy niezwykłego zielonkawego koloru „jakby kometę”, zbliżającą się do domku młodego chłopaka i jego rodziny (kadry powyżej i poniżej).

Rodzina dokonała nagrania, ale kamerzysta ze strachu chował się z tyłu rodziny więc chyba nie nagrano wielkoludów UFO, pewności nie mamy bo sprawa jest gorąca, a policja USA ma zakaz upubliczniania nagrań z prywatnych posiadłości. Relacja i świadkowie wyglądają na bardzo wystraszonych. Nie mamy reż pewności czy nagranie UFO z kamery policjanta jest tym samym, o którym wspomina stacja teliwizyjna „News 8”, bo na nagraniu policjanta widnieje inna data oraz inny czas, jednak to właśnie nagranie upublicznia wspomniana stacja TV więc może jest to pojazd wielkoludów UFO. Całą ta sytuacja potwierdza istnienie Obcych inteligencji i może mieć związek z ostatnimi próbami odtajnienia akt UFO przez amerykańskich urzędników. Ktoś z „kosmicznej federacji” chciał pomóc w tzw. „Wielkim ujawnieniu” ?

Nie wiemy również, czy wielkoludy UFO były „biorobotami”, jakiegoś rodzaju cybiorgami, czy może hybrydami, a nawet: zmaterializowanymi energiami chmury cybernetyczno duchowej obcych, bo takie możliwości również mają nieznane ludzkości istoty z innych wymiarów… Pastor Hoggard uważa, ale i wielu „standardowych” ufologów, że w większości przypadków objawienie się ufo inteligencji wywołuje u ludzi paniczny strach, zostawiając w psychice niezatarty ślad, kalecząc na umyśle obserwatorów, podobne zjawisko w ludzkiej psychice wywołuje Wielka Stopa, często kojarzona i widywana w pobliżu UFO manifestacji ! Nie wiemy rownież jaki stosunek mają te istoty do Jezusa Chrystusa…, czy są z jego „obozu” – Księcia świateł, czy moze z obozu wrogiego ?

Linki:

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

https://nypost.com/2023/06/08/las-vegas-police-spot-ufo-and-residents-claim-to-see-aliens/

Sensacja biblijnej ufologii, nagrano istotę anielską – ufonautę morfującego z energii !

Wielkie ujawnienie UFO i Klucze (de)szyfrujące do cudownego przekazu-kontaktu ludzkości z Boską cywilizacją poziomu VII

Personel naukowy i generalicja Pentagonu są na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o „zagadkę UFO

Firma Nikon jest o krok od dokonania rewolucji w UFOlogii !

Kosmos, czyli dwa obozy, mianowicie wspólnota podległa Bogu, której przewodzi Książę świateł oraz drugi…

Nagrano niebywały pojazd UFO – typ „spodka Gimbal” – ten sam, albo podobny, który zarejestrowało wojsko USA, potwierdzający istnienie starożytnej zasady celu i przyczyny !

 Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci – jednego z nich nagrano na Video !

Biblijna archeologia istot innowymiarowych – rządców świata

UFO Whistleblowers Ready to Reveal

Las Vegas aliens? Police respond to call about UFO crash

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *