Świat zjawisk UFO to obecnie głównie świat nagrań za pomocą telefonów komórkowych. Rejestruje się „przybyszy z innych światów” już ogromną ilość, przez co fenomen pojazdów, lub istot przebywających w powietrzu, albo przybywających do tego wymiaru staje się dostępny dla „zwykłego kowalskiego”. Istoty te nie chcą byśmy zbytnio się nimi interesowali, jednak na planecie Ziemia jest spora grupa ludzi, która jest pewna istnienia niebiańskich-demonicznych inteligencji, nazywanych „obcymi”, czy „kosmitami”. Spory dorobek w tym temacie mają rządy większości państw, głownie USA, które nagrywa te istoty, te pojazdy, za pomocą zaawansowanego wojskowego sprzętu opto-elektronicznego. Jako zwykli ludzie, fani tego zjawiska, możemy stać się obserwatorami niebia i starać się rejestrować te istoty za pomocą dostępnego sprzętu foto-video. Mniej więcej do roku 2015 nie było tanich aparatów, z możliwością rejestracji video, których zbliżenie (tzw. ogniskowa”) były by na tyle silne, by dokonywać znaczących odkryć na niebie, nie wspominając o Księżycu. Jak wspomnieliśmy sytuacja zmieniła się radykalnie z rokiem 2015 za sprawą firmy Nikon, która wypuściła aparat COOLPIX P900.

Przedsiębiorstwo „Nikon” powstało 25 lipca 1917 roku w Tokio jako „Nippon Kogaku Kogyo Kabushiki-gaisha”, kiedy to trzech czołowych producentów optycznych połączyło swoje siły, tworząc w pełni zintegrowaną i kompleksową markę. Podczas II wojny światowej produkowała dla japońskiego wojska lornetki, peryskopy, kamery do zdjęć szpiegowskich.

15 maja 1946 roku zarząd firmy podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji sprzętu fotograficznego. Pod koniec lat 80. marka postanowiła powoli przestawić się na produkcję aparatów cyfrowych. W 1997 roku zadebiutowały pierwsze małe aparaty cyfrowe marki Nikon pod nazwą Nikon COOLPIX, i tak dochodzimy do roku 2018 kiedy to firma Nikon stworzyła „Nikon Coolpix P1000”. Jest to cyfrowy aparat mostkowy z superzoomem o niespotykanej dotąd ogniskowej 3000mm !!! Namiastkę tego co potrafi ten aparat możecie zobaczyć w filmie pt.: „Tajemnica istot innowymiarowych i kosmitow w kontekście chrześcijańskim i katolickim – nagrane byty!”. Od 8 minuty i 39 sekundy widzicie materiał zarejestrowany za pomocą Nikona P1000. Obraz nieznanej ludzkości UFO inteligencji został dostrzeżony na Księżycu i uwieczniony wspomnianym aparatem P1000 !

„Nikon Coolpix P1000” to dopiero początek. W roku 2023 kiedy to piszemy, konstrukcja jest już przestarzała, choć nadal bije rekordy jeśli chodzi o możliwość zbliżania-przybliżania. Jak wspomnieliśmy to dopiero początek odkrywania zjawiska „obcych ufo”. Pomijając zastowowaną we wnętrzu P1000 elektronikę, z układu optycznego wydaje się, że wyciśnięto wszystko co jest obecnie możliwe, i co jest przystępne cenowo dla zwykłych obywatelii Europy, czy USA. Matryca która zgrywa video i robi zdjęcia, jaką zastosował w P1000 Nikon, to malutki czujnik o rozdzielczości 16 mega pikseli, stosowany w telefonach komurkowych lat poprzednich, kiedy telefony były jeszcze słabe sprzętowo i programowo. To dzięki bardzo małemu rozmiarowi 16-megapikselowej matrycy można było uzuskać tak ogromne ogniskowe P1000, przy sensowanych rozmiarach aparatu i samego obiektywu. Gdyby zastowowano standardową matrycę 24mm na 25mm obiektyw musiał by mieć około metra długości, średnicę 30 cm, a o wadze 12 kg nie wspomnimy.

Kolejny przełom, kierujący nas ku nadchodzącej rewolucji w ufologii, nastąpił w roku 2023 kiedy to firma Samsung zastosowała w telefonie Galaxy S23 Ultra nowy 200-megapikselowy czujnik głównego aparatu, co jest niesłychanym osiągnięciem, mających przyciągnąć potencjalnych fanów fotografii, albo video, którego rozdzielczość rejestracji obrazu może być aż 8K. Zapewne już wiedzą państwo do czego zmierzamy, gdyby dodać do aparatu Nikona P1000, albo zamienić tylko sam 16-megapikselowy sensor na sensor 200-megapiskelowy osiągane jakości obrazu były by wręcz rewolucyjne !!! Rekordowa optyczna ogniskowa 3000mm P1000 mogła by być pomnożona z 200-megapiskelową matrycą około 12 razy !!! To oznacza, że otrzymana ogniskowa była by nie 3000mm ale około 38.000 (słownie trzydzieści osiem tysięcy).

Link do filmu jaki państwu daliśmy powyżej daje pogląd na możliwości matrycy 16 megapiskeli w połączeniu z dobrym obiektywem, ale gdyby dodać do tego układu optycznego potężną 200 megapiskelowy czujnik to kosmos, czy Księżyc mógłby wyglądać zupełnie inaczej, to znaczy z Ziemi można by dostrzec nie tylko okna pojazdów UFO, albo inne nieznane nauce formy inteligencji, ale same bazy na Księżycu, i to bez stosowania drogich i wielkich lunet, lub ciężkich 14, lub 16 calowych teleskopów ! Taka matryca w Nikonie P1000 to nie tylko wielki hit sprzedaży, ale niebywałe osiągi, zbliżenia o których nam się nie śniło ! Zapewne kilka mikroczipów również musiało by być wymienionych w „nowym P1000”, bo pliki z 200-megapikeslowej matrycy mają zapewne wielkie rozmiary, zdjęcie waży około pomiędzy 200 a 500 mega bajtów pojemności każde jedno !

Czy firma Nikon odważy się na taką super zmianę czas pokaże. Na porzeszkodzie stoją nie tylko czynniki decyzyjne w samej firmie Nikon, element finansowy, ryzyko inwestycyjne, choć to ostatnie jest nieduże, ale możliwe zastrzeżenia wojska i elit, które mogą nie chcieć by ludzie dowiedzieli się co, lub kto przebywa na Księżycu, a tym bardziej w ziemskiej atmosferze. Samo wojsko może nie chcieć by takie parametry były dostępne dla zwykłych ludzi, dla szpiegów. Aparat z takim przybliżeniem i 200-megapikselową matrycą narobił by z pewnością wiele szumu wśród elit, wojska i ufologów. Jedno jest pewne, sprzedawał by się jak przysłowiowe „ciepłe bułki”.

Linki:

Nagrano niebywały pojazd UFO – typ „spodka Gimbal” – ten sam, albo podobny, który zarejestrowało wojsko USA, potwierdzający istnienie starożytnej zasady celu i przyczyny !

 Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *