Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?

Starożytni Majowie, w oparciu o obserwacje gwiazd, przepowiedzieli, że 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata (albo przynajmniej jakiś rodzaj wszechogarniającej katastrofy). Przepowiednia gwiazdy meso- amerykańskiej miała swój początek około roku 680 przed Chrystusem w cywilizacji Olmek, która stworzyła cały system astrologiczny, dzieląc się podobno zdobytymi informacjami z Majami. Całe to tak zwane „Proroctwo Majów na 2012 rok” jest po prostu wielką spekulacją „uczonych” w oparciu o bardzo niepewne interpretacje hieroglifów Majów. Chrześcijański teolog i biblista Thomas Horn na podstawie własnego śledztwa w tej sprawie (słowa samego Horna 11min:10sek – przekierowanie) uważa, że interpretacja ta była niedokładna, że nie chodziło o koniec świata tak jak się to rozumie w filmach Hollywood, ale o ’KONIEC CZASÓW’. W wyniku własnych badań tej tematyki napisał książkę pt.: „Zenith 2016: Did Something Begin In The Year 2012 That Will Reach Its Apex In 2016?” – („Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?„)

37dd780ed2f21336c39fcee706d3476e

ZenithBanner

Thomas Horn to wybitny badacz elit nowego porządku, zwanych potocznie NWO, długoletni pastor, znawca starożytności, zjawiska UFO oraz biblijnych przepowiedni. Nie tak dawno ujawnił, że jego ojciec pracował w jednej z tajnych wojskowych baz, co miało związek z jego UFO „spotkaniem” (próbą nocnego porwania). W młodym wieku 21 lat doświadczył śmierci klinicznej (twierdzi, że był martwy przez 15 minut – 59min 11sek przekierowanie), od tamtego momentu wszystko się miało zacząć. Specjalizuje się w odkrywaniu tajemnic starożytnych w oparciu o biblijną wiedzę, konfrontuje wszystko z proroctwem Pisma Świętego. Stąd też stał się sławny. Napisał wiele książek, które zostały bestselerami. Założył Telewizję Sky Watch TV, gdzie promuje 'niestandardowe’ chrześcijaństwo.

petrusromanus2

Jest również znany z tego, że w swojej książce pt.: „Petrus Romanus: The Final Pope Is Here” z rocznym wyprzedzeniem przewidział odejście z urzędu papieża Benedykta XVI. W audycji Sida Rotha zamieszczonej czwartego marca 2016 stwierdził, że informacja o przyszłych zdarzeniach watykańskich została mu przekazana z pomocą Ducha Świętego, choć sam się nie uważa za proroka. Dar proroctwa, w sensie biblijnym, polega na tym, że Duch uzdalnia daną osobę aby przedstawiła objawienie od Boga (Rzymian 12,6-8; 1 Koryntian 12,4-11.28). Czasami (ale nie zawsze) proroctwo zawiera objawienie od Boga dotyczące przyszłości. W Starym jak i w Nowym Testamencie, Bóg używa proroków lub dar proroctwa, aby objawić ludziom (przyszłą) prawdę. Wróćmy do programu Sida Rotha, gdzie Tom Horn przekazuje, jak sądzi, kolejne ważne proroctwo. Miało mu być objawione z/za pomocą Ducha Świętego. Dotyczy roku 2016/2017, w którym ma nastąpić wybuch bomby atomowej. Przewiduje się w nim, że eksplozja będzie miała miejsce w krajach islamskich, prawdopodobnie opanowanych przez ISIS (1godz. 05min. 49sek. – przekierowanie).

HornQuayle

Czy prorocze przesłanie Horna jest prawdopodobne ? Podejrzliwość w tym wypadku jest nie na miejscu. Lepsze jest spojrzenie krytyczne. Do takiego podejścia zachęcali apostołowie: „Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie!” 1 List do Tes. 5:19 Tak w Pierwszym Liście do Koryntian pisał św. Paweł Apostoł do ludzi, którym się wydawało, że mają Ducha Świętego (1 Kor 7, 39; por. 1 Kor 14, 36-37). Nie wykluczamy, że amerykański pisarz przekazuje wiedzę o przyszłości, iż jest to oficjalne ostrzeżenie, podobne do tego danego młodemu Żydowi – podróżnikowi do innego wymiaru.

00 sid 01

Bóg może i będzie używał ludzi w jakikolwiek sposób On zechce. Jednak fakt, że Słowo Boże jest doskonałe i kompletne oznacza, że powinniśmy polegać na nim jako naszym przewodniku. Nie powinniśmy opierać się na nie biblijnych prorokach, proroczych gorących liniach (channelingu), czy proroczych zapiskach (piśmie automatycznym). Boże Słowo jest prawdą, którą potrzebujemy znać, przedstawia mądrość, którą potrzebujemy poznawać aby we właściwy sposób stosować Jego prawdę i rozpoznawać fałsz. Poza tym mamy jako chrześcijanie Ducha Świętego, który mieszka w nas aby nas prowadzić, pocieszać i uczyć (Jana 14,16.26).

pop

Używanie koncepcji osobistego proroctwa aby wywierać wpływ na ludzi może czynić ich zależnymi od „proroczego przewodnictwa„, duchowi znawcy uważają, że poleganie na niepewnych zródłach jest rażącym zniekształceniem biblijnego daru proroctwa. Za każdym razem, gdy ludzie ufają omylnym słowom człowieka zamiast nieomylnemu Słowu Bożemu narażają się na ośmieszenie. Czy Amerykanin ma rację czas pokaże. Ważne byśmy byli czujni i nie dali się zwieść. Lata 2016 i 17 zapowiadają się na przełomowe, zwłaszcza gdy dostrzeżemy w nich rocznicę 100 lecia objawień fatimskich, jak i 300 lecie ustanowienia antykościoła. Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ? Odpowiedz na to pytanie poznamy już niebawem…

Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo” – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą. Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności.” 1 List do Tes 5:1

yhwh-YHWHKsiążki Toma Horna:

http://www.amazon.com/Thomas-Horn/e/B002JV8GJU

Pomocne linki:

Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny

Geopolityka ponadludzka

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Nadprzyrodzony przekaz do Polaków

http://www.prophecynewswatch.com/article.cfm?recent_news_id=227

Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!

Homopropaganda nadal podbija umysły Polaków

Tom Horn 2016- End Time Revelation

https://youtu.be/5m5LZawsXBU

Tom Horn Discusses Zenith 2016 And Asks Why Ancients Saw This Year As „The End”

https://youtu.be/qT_LXtkSeBM

Ks. Piotr Natanek – Kazanie z dnia 02.04.2016 – bezgotówkowe Niemcy (3min 51sek.)

Rok 2017 to 300 rocznica masonerii – koniec świata ?

Projekt BlueBeam, UFO i Watykan. Możliwość zwiedzenia.

https://youtu.be/k8VJQM7tOVk

Pokój i bezpieczeństwo Biblijne – proroctwo się sprawdza!

https://youtu.be/3QTZ2YlXLCo

CZY ISLAM ZAKOŃCZY ŚWIAT? BIBLIJNE PROROCTWO!

https://youtu.be/ioOEUyew_Ms

Tom Horn Discusses Reality of UFOs and Aliens

https://youtu.be/aKXt8F7k51Q

Viktor Orban i ”imigranci” – Unia Europejska planuje zniszczyć Europejskie narody | Napisy PL

https://www.youtube.com/watch?v=7URHrWSdpFY

Dobre 22
Złe 4

Podobne Artykuły

2 thoughts on “Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?

  1. niema czegoś takiego jak koniec świata !możne być koniec cywilizacji(takiej owakiej) itp ,ale nie koniec świata! mogą być wykopki ,czy nawodnienie ogródka ziemskiego nic więcej ..ludzie są jak mrówki jak nie tu to tm zbudują nowe kopce ,zikkuraty itp.i znów odkryją nowe stare złoża cyny miedzi ,złota itp..co do daty to nic więcej jak 56X36 oświeceni od cyferek wiedzą co one oznaczają …jedno jest pewne za zawsze po czasie zmienia się stara nowa moda na wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *