Ks. Natanek ogłosił, że: „Polska umarła duchowo” – kazanie z dnia 11.09.2022

W czasie swojego urlopu Ks. Natanek odwiedził pewien region Polski, udał się do różnych miejsc, a nawet zawitał na targi broni, na których spotkał rządowych oficjeli. Swoim „zwykłym ubiorem”, czyli sutanną sprawia wśród niektórych Polaków szok, pojawiają się nawet głosy, że to jakiś „islamita” ! Polska ludność staje się powoli, a może bardzo szybko – duchowo wyjałowiona. Walec cywilizacji iluminacko satnistycznej loży „ordo ab chao” się toczy. Spory odsetek młodzieży staje się już obcymi, innymi istotami duchowymi, przynależą do zachodniej sekty klimatycznych opętańców, a jeśli dodamy do tego oficjalne przyjęcie w siebie obcych duchów w Watykanie, podczas wizyty antypapieża Bergoga w Kanadzie, to sytuacja staje się dramatyczna. Chcieliśmy najpierw napisać coś o niezwykłych książkach wydawnictwa WAM. Pojawiła się seria „Dokumenty soborów powszechnych”, do nabycia na stronie WAM’u.

Jak się to czyta to człowiek przenosi się w czasie i przestrzeni, odbywamy podróż do czasów kiedy narody wierzyły, posiadały jeszcze prawdziwy obrządek i duchową ciągłość, która przerodziła się w „katolicyzm trydencki”. Władze polityczne były stróżami chrześcijaństwa. W roku 300-400-setnym i kolejnych latach, chrześcijańska ludność Europy i okolicznych stref zaczęła żyć bez strachu, że ktoś może nas zamordować ze względu na wiarę. Po szesnastu wiekach mordy na kapłanach i chrześcijanach wracają do eurokołchozu, nawet do Polski. Wojna jaką wytoczyły tajne bractwa, czyli antykościół iluminatów, jest już prawie oficjalną, brakuje tylko dekretów, choć i nad nimi się już pracuje: „Ewangelicka nauczycielka z Berlina, której zakazano nosić na szyi krzyż ze względu na „neutralność państwa”, założyła w zamian wisiorek ze znakiem ryby. I to jednak lewicowcy uznali za niedozwoloną „prowokację”. W kwietniu tego roku nauczycielka z jednej z berlińskich szkół państwowych otrzymała od kierownictwa placówki zakaz noszenia krzyżyka na szyi. Krzyżyk miałby naruszać zasadę neutralności religijnej państwa, obowiązującą w rządzonym przez lewacką koalicję socjalistów, postkomunistów i zielonych Berlinie.

Nowi hitlerowcy NWO powoli przejmują rząd dusz. Dzięki temu będą mogli mordować chrześcijan, w Polsce już doszło do tego po tym jak określone antypolskie stacje telewizyjne „wypuściły swoje demony” – dalej je wypuszczają. Mało kto zauważa straszliwe podobieństwo nowego hitleryzmu NWO do hitleryzmu Adolfa ! Antykościół oficjalnie głosi że planeta jest przeludniona, że trzeba zrobić (zieloną) depopulację, miejsce do życia dla garstki, oczywiście najbogatszych, czyli dla pato-elit NWO. To jest wprost wyjęte-przejęte od SS-manów, bo Lebensraum (z niem. przestrzeń życiowa) wmawiała Niemcom to samo. Teoria niemieckiej loży ufonautycznej Lebensraum, jako alternatywa dla wyżywienia narodu poprzez handel światowy, została zarysowana przez opętańca Hitlera w jego (niepublikowanej za życia) drugiej, mniej znanej księdze z 1928 r., Das zweite Buch. Znajduje się tam również jej uzasadnienie, właściwie jest ona podwaliną pod dzisiejszy „Nowy Lebensraum NWO”, który od niedawna stosuje zastrzyki z „cyklonu C-19”!

No ale nie będziemy teraz wykazywać niezliczonej liczby podobieństw Nowych hitlerowców NWO do obecnych z antykościoła loży potwora otchłani. Ks. Natanek wylicza różne przyczyny dzisiejszej sytuacji w której się znaleźliśmy, w jego opinii zmierzamy do zatarcia różnicy pomiędzy cywilizacją chrześcijańską, a cywilizacją lucyferiańską zachodnich państw iluminackich. Trzeba przyznać, że ma rację. Widać już wszędzie, na każdym kroku indoktrynację, wszystko upodobnia się do zachodnich modeli duchowego samobójstwa i przejęcia politycznej władzy przez członków kosiciołów wolnomurarskich, co skutkuje sprowadzeniem narodu do piekła cywilizacji śmierci ! To też jest przyczyną nieszczęść jakie spadają na Polskę. Prosimy posłuchać audycji znienawidzonego przez enwuowskie i antypolskie elity Ks. Natanka z dnia 11.09.2022, jest o czym rozmyślać…, audycja jest wartościowa zwłaszcza dla chrześcijan, którymi się stajemy z dnia na dzień. Oczywiście nie wolno się poddawać, zawsze jest nadzieja, tego uczy chrześcijaństwo i Duch Pocieszyciel !

Przykładowo w dniu 11.09.2022 portal ZmianyNaZiemi informuje o możliwym wyjściu Węgier z Eurokołchozu. W Polsce obecne pato elity nie dopuszczają takej myśli, Polska jest już stracona, jak o tym opowiada Ks. Natanek, ale już na Węgrzech jest to do pomyślenia ! Wszyscy katolicy i chrześcijanie powinni ogłosić narodowe modlitwy o szybkie wyjście Węgier z satanistycznej unii euro-iluminackiej, albo może raczej powinniśmy z Węgrami rozpocząć globalną nowennę o szybki rozpad unii eurosatnistycznej, która zostałą powołana do istnienia przez masonów, jak to udowodnił doktor Krajski !

Linki:

Nowi UFO Volkiści zaatakowali księdza Natanka !

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Megalityczna Dziewica „Prawdziwych Żydów”, obleczona w mistyczne światło – czyli opowieść o prawdziwej kosmicznej pustyni

:Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ? oraz Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?

Odlot Hitlera

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?

Kazanie – ks. P. Natanek 11.09.2022

Strażnicy tradycji globalnego satanizmu NWO, czyli Traditionis custodes enwuodes Bergogus Lucyferius

Prawda o Kosciele i antykościele – pielgrzymka do Guadalupe 13 02 2016

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !

Antypapież zwany Ber-GOGIEM, sługa Goga z północy przyjmuje z biskupami duchy sza(tan)mańskie OBCYCH

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *