Znakomite kazania Ks. Natanka w sprawie „Nowego Kościoła antypapieża BerGoga” i tajemnicy „ołowiu” – „ciężkiej” wiary Antychrysta, wychodzącej z Watykanu !

W ostatnich kilku tygodniach, począwszy zwłaszcza od stycznia roku Pańskiego 2022, Ks. Natanek nadaje wspaniałe audycje o tworzeniu hybrydy kościoła katolickiego w połączeniu z masońsko-iluminacą nauką „ołowiu”, wspomnianą w filmie doktora Kena Johnsona, o „Postaci z metali i gliny”, z Ks. Daniela 2. Już dawno nie chłonąłem tych audycji tak bardzo. Ks. Natanek to postać wtajemniczona we wszelkie machloje loży Sankt Gallen, działające na terenie Polski, ale i w Watykanie. Warto słuchać audycji tego znakomitego kapłana, jak i wielkiego patrioty, przekazuje nam zręby „nauki ołowiu” iluminatów, czyli wielkie zwiedzenie katolików, lub szerzej, całego „zamieszkałego świata” ( Apokalipsa św. Jana 12:9), jaką propaguje wspomniana loża (łączenia „gliny-ołowiu-żelaza poprzez ludzkie nasienie” Daniela 2:43″). Sprawa działania w Watykanie agentury Nowego Porządku Antychrysta jest niezwykle ciekawa, jest także przepowiedziana w III Tajemnicy Fatimskiej.

Przecież kilkadziesiąt lat tuszowano wszelkie próby ujawnienia treści, jakie przekazała Maryja Dziewica w roku 1917 ! Naszym zdaniem chodzi w III Tajemnicy, która nie została ujawniona w większej całości, albo w najważniejszej części, w najważniejszym punkcie, o to, że z Watykanu, albo w Watykanie, będzie rządził antychryst ! To było tak straszne, tak przerażające dla poprzednich papieży i władz kościoła, tych prawdziwych, wyznawców Chrystusa, że budziło w nich grozę, a nawet robili się biało szarzy na twarzy, jak to opisuje spec w tej dziedzinie Antonio Socci – czytając ukrywany przekaz od Matki Boga.

Wierzymy, że właśnie to było sednem przepowiedni Maryi z Fatimy. Dla świata taka wiadomość mogła by oznaczać załamanie cywilizacji. Gdyby to ogłoszono wtedy – tak jak to wypowiadała Dziewica Anielska z Niebios Boga YHWH, zapewne wielu by nie uwierzyło, wielu by się załamało, spora część poczyniła by przygotowania do tego zdarzenia, inni by zaczęli wypraszać miłosierdzie.

Sądzimy, że tajna grupa Sankt Gallen nawet mogła by kogoś zabić, byle tylko nie ujawnić prawdy o nadchodzącym przejęciu władzy w Watykanie przez lożę Antychrysta, razem z przyszłym antypapieżem BerGogiem… ! To było dla tajnych władz Watykanu nie do zniesienia, tak jak dla tych jawnych, wymyślili przeróżne historie, by to nie wyszło na jaw, by ludzie się nie dowiedzieli co Maryja Dziewica przekazała ludzkości. Przecież, prawdopodobnie myśleli o jakichś kombinacjach, albo nawet zrealizowali, jakieś próby, czy rzeczywiste starania podstawienia sobowtóra siostry Łucji de Santos – to była panika w sztabie Watykanu (jak czytamy u Socciego) !

Wszystko to znajdziemy w kazaniach Ks. Natanka, albo znacznie więcej, bo kapłan ten analizuje ukryte kody „ołowiu” Wielkiej Nierządnicy, które ta wszczepia w nauczanie katolickie, czy wręcz Świętą Naukę Chrystusa Pana ! Osobiście „często” doświadczam czegoś niezwykłego w czasie kazań…, ciężko to wytłumaczyć, ale dla chrześcijan nie będzie to niczym nadzwyczajnym, bo przecież większość, jeśli nie wszyscy chrześcijanie, „narodzeni z wody„, mają swoje osobiste doświadczenia, pochodzące czy to od istot z innego wymiaru, od duchów, czy od Ducha świętego. W czasie łączności ze świętością pustelni zdarzają się momenty, kiedy jakieś duchy, albo Duch Święty coś przekazuje, czy to poprzez księdza, czy to z jego przestrzeni, i nie jest ważne kiedy się słucha i ogląda kapłana Natanka.

(Kompilacja schodów – czyli „drabiny”)

Z moich obserwacji wynika, że dzieje się to bez świadomości naszego kapłana, ale poprzez niego, albo dzięki niemu, co nie jest niczym niezwykłym, albo nie powinno być, zresztą, może i to jest czymś nadzwyczajnym, zależy jak na to spojrzeć…,  jesteśmy przecież, albo aspirujemy, do stania się istotami wodnymi ? – I to spoza czasu, bo w Duchu (Jego „wodzie”…? Jak by nie było: „…jak państwo zapewne wiedzą, w przypadku dorosłego człowieka ciała ludzkie są zbudowane z około 70 procent wody, a u dzieci nawet z ponad 80 procent !”).

Chcieli byśmy tu jeszcze wspomnieć o czymś niezwykłym, ma związek z Ks. Natankiem, który w wielu swoich wystąpieniach wspomina, że Bóg mu litościwie „odjął łopatę i cement„, bo jak wszyscy wiemy (ci co słuchają jego wykładów), przez dziesięciolecia miał problemy, bo budował (musiał) wielkie i mniejsze konstrukcje z cementu oraz innych składników konstrukcyjnych, co nie podobało się określonym środowiskom 'masonów zwykłych’, podszywających się pod prawdziwą masonerię (zresztą podobnie jak ksiądz Rydzyk ! Też musi ciągle budować konstrukcje z betonu…). Tak na prawdę, ci tzw. „masoni”, albo „masoneria cyrkla i kielni” od symbolu NWO, to ugrupowania które nie są prawdziwą masonerią – są namiastką prawdziwej – tej dobrej, czyli chrześcijan-katolików („dobrej” bo od Boga YHWH) !

Zdajemy sobie sprawę, że to co piszemy może wydawać się dla wielu obraźliwe, albo nie do pogodzenia z waszymi poglądami, ale na to wskazuje Biblia i sam Chrystus ! Pisaliśmy o tym w tekście pt.: „Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II„. Prosimy dokładnie to przeanalizować. Wspomnijmy tylko, że w Biblii, w Ks. Rodz 28:12 jest wspomniana „drabina”, którą uwielbiają loże iluminackie (patrz kompilacja poniżej): „We śnie ujrzał drabinę opartą na ziemi, sięgającą swym wierzchołkiem nieba, oraz aniołów Bożych, którzy się wspinali i schodzili po niej na dół.” – wykorzystują ją jako tajemny symbol. Okazuje się, że tą drabiną jest sam Pan Chrystus, co zostało ujawnione w Ew. Jana 1:51: „Potem powiedział do niego: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego.

 

Temat prawdziwej masonerii Boga YHWH jest fascynujący i okazuje się, że ma on wpływ na tych, którzy uważają się za „masonów-iluminatów NWO”, otóż cała nienawiść opętańców z loży bierze się także stąd, że spora ich część wie, albo podświadomie zdaje sobie sprawę z tego, że to my jesteśmy prawdziwą masonerią – tą „dobrą” ! Nawet te słynne dwa trójkąty, zachodzące na siebie, tak na prawdę są częścią którą zrealizował Chrystus, a potem, w dalszej kolejności ci zrodzeni z „wody” !

Jak twierdzą sami „iluminaci NWO” chodzi w nich (tych dwóch trójkątach na przeciw sobie – odlatującej piramidy) o połączenie świata niebiańskiego, ze światem ziemskim, zrobią to oczywiście dzięki Lucyferowi, według jego instrukcji, według tajemnej nauki „ołowiu”, także poprzez zmieszanie hybryd UFO, z ludzkim nasieniem oraz innych technik okultystycznych-magicznych, będą robić coś co jest „jednaniem świata nieba (ufo istot – marzenie ruchu Nowej Ery) ze światem ziemskim”, istot gliniastych, mieszanych z ich rzeczywistością nieba UFO istot. Natomiast my chrześcijanie-katolicy mamy o tym duchowy przekaz w Kolosan 1:20 „… gdyż w Nim [Bóg] zapragnął zawrzeć wszelką pełnię i przez Niego całkowicie pojednać ze sobą wszystko, co jest na ziemi i w niebie, wprowadzając pokój przez krew Jego krzyża.

Można by wiele na ten temat pisać, choćby wspomnieć jeszcze informację o początku masonerii NWO…, oni zawsze, od początku, byli jako ci: nasienie węża, pojawili się także wśród chrześcijan, wyszli od nas: „Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha.” 1 Jana 2:19 Tym razem, kolejnym razem, wychodzą z Kościoła, antypapież BerGog i jego koledzy z Sankt Gallen, starają się atakować „chłopca Niewiasty„, przygotowują wielkie „wystrzelenie wody” w kierunku Niewiasty ! Czyli także w kierunki „rodzącego” Ks. Natanka !

Wielu z nich ma kontakt z istotą głębin, a sam antypapież ma w swoim nazwisku słowo-symbol-nazwę istoty z północy ! Wszyscy super mistyczni chrześcijanie, a to znaczy „chłopiec” z Apokalipsy, powinni być przygotowani, albo przygotować się na ogromne wystrzelenie pocisku „wodnego” z gardzieli reptilianina – smoka – dlaczego „wodnego” ?! Bo jesteśmy istotami wodnymi przygarniętymi przez najbardziej starożytną Istotę ?!  „A wąż ze swojej paszczy wyrzucił za Kobietą wodę jak rzekę, aby ją nurt (jej) uniósł. Lecz ziemia przyszła na pomoc Kobiecie: ziemia otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła rzekę, którą smok wyrzucił z swojej paszczyI rozgniewał się smok na Kobietę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej nasienia, które strzeże przykazań Boga i ma świadectwo Jezusa. Objawienie 12:14 (Wszystkie audycje są dostępne tu)

BOLSZEWIA ILUMINACKA NWO ZAATAKOWAŁA KS. NATANKA ZA UJAWNIENIE PRAWDY O ŚMIERCIONKACH I HYBRYDACHNWO

Linki:

Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II

Papież BerGOGlio prosi globalistów o szybsze wprowadzenie szatańskiego NWO, przywołując nadprzyrodzoną istotę „Goga” ?

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Czy „Bramy piekielne” przejęły już Watykan ? Zagadka starożytnej megalitycznej „Skały”…

Zaślepione umysły duchowych szmalcowników NWO, sterowanych przez istoty z „wyżyn niebieskich”?

Bardzo dziwne zachowanie papieża Frańciszka w sprawie zarazy koronawirusa

Memałe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Jest reakcja Watykanu i papieża na krytykę za głoszenie herezji

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Ekumenizm z piekła rodem w Argentynie ! Unia 5 Religii ?

Kazanie – ks. P. Natanek 14.01.2022

Duchowy Znak Bestii – Sprawdź, czy go nie przyjąłeś ! – br. Alexis

UFO oblivion oraz tajne nauki istot iluminackich odlatującej piramidy

PILNE! Kościół w Polsce upadnie? Kto go przejmuje i dlaczego? Dr Krajski i D. Pawlak! #2

Kazania z 15-go – ks. P. Natanek 15.01.2022

Polska sprzedana diabłu z Wall street!!! – mocne kazanie Ks. Natanka o tych z tajemnicą na czole!!!

Kazanie z 16-go – ks. P. Natanek 16.01.2022

Kazanie z 28-go – ks. P. Natanek 28.01.2022

Kazanie – ks. P. Natanek 29.01.2022

Kazanie – ks. P. Natanek 27.01.2022

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *