Przeglądając internet i analizując to co się w nim pojawia w sprawie Narodowej i Chrześcijańskiej można dojść do wstrząsających wniosków. Polska jest nierozerwalnie związana z Kościołem Katolickim. Bez tej instytucji nie bylibyśmy Polakami, tylko dziką swołoczą. Ktoś kto chce zniszczyć w Polsce Kościół Katolicki pragnie byśmy się nią stali, co w języku nowomowy eurosowieckiej jest nazywane multikulturalizmem. Bez odniesienia do Boga, do Honoru i do Ojczyzny staniemy się bezideowym bydłem ! Dlatego gdy się dowiedzieliśmy z portalu PCH24, że PiSowski minister Mariusz Błaszczak podpisał wprowadzenie do użytku służbowego nowych „Wytycznych w sprawie kształtowania dyscypliny wojskowej w resorcie obrony narodowej w latach 2019-2020” zgodził się na rezygnację odwołania w dokumencie do chrześcijańskich wartości oraz usunięcie zawołania „Bóg, Honor, Ojczyzna”, to się przeraziliśmy !

Inne strony internetowe zajmujące się sytuacją w Polsce dostarczają wiele bardzo ciekawych informacji. Tego nie znajdziemy w żadnej telewizji mainstreamu. W języku hebrajskim każdej literze jest przyporządkowana liczba. Przykładowo portal Niezależna.pl od miesięcy czaruje swoich czytelników tekstami o „całkowicie niegrozniej ustawie dalet=4, dalet=4, zajn=7”  ! Trzeba podkreślić to z całą stanowczością, to co się wyprawia na tym „niezależnym” portalu to silny nacisk na „uczucia”, a nie na logikę, zdrowy rozsądek i merytoryczne argumenty ! Jak to wykazują internauci, tam nie ma nic co mogło by zaprzeczyć przygotowanej akcji wielkiej grabieży Polski ! Od tygodni obrzucają wszystkich zainteresowanych wyjaśnieniem tej niebezpiecznej sytuacji oskarżeniami o jakiejś „ruskiej agenturze”, co jest po prostu żałosne.

Do tego w dniu 08.05.2019, w programie „Minęła 20″(link na końcu), pojawił się znany publicysta należący do wspomnianego portalu, który nie potrafił, nie chciał w jasny i spokojny sposób wytłumaczyć widzom na czym polega „ustawa 447”, za to przez długie minuty miotał się i wykrzykiwał coś o jakichś „ruskich agentach”, o „polskich uczuciach”, o „spieprzajcie”, itp…  Działania dezinformacyjne prowadzone przez niektórych tzw. „prawicowo-chrześcijańskich” publicystów przybierają formę groteski, jakiegoś dennego kiczu. To jest nie tylko przerażające, ale to potwierdza, że ustawa 447 jest prawdziwym zagrożeniem ! Oni w ten sposób dali argumenty i uwierzytelnili wszystko co od lat głosi redaktor Michalkiewicz, jak i reżyser Braun.

Portal Niezależna.pl, jak i pracujący tam ludzie zrobili wiele dobrego dla Polski. Niestety coś się z nimi stało takiego, że nie potrafią w tej sprawie racjonalnie myśleć, a może właśnie tak myślą ? (co jest jeszcze bardziej straszne !) Tworzą artykuły, które nie trzymają się logiki. W publikacji pt.: „Dyplomata z USA postawił sprawę jasno. Te słowa powinny przeciąć wszelkie spekulacje ws. 447„, w samym tytule sugerują wyjaśnienie i całkowite obalenie zagrożenia ze strony „ustawy 447”, jednak słowa i przesłanie amerykańskiego polityka potwierdza przygotowywaną przez rozbójników wielką grabież ! „Elan Carr uważa także, że ofiary Holokausty oraz ich spadkobiercy powinny mieć prawo do uzyskania zwrotu majątków bądź odszkodowania. Dyplomata przypomniał też, że w roku 2009 Polska oraz 45 innych krajów podpisało Deklarację Terezińską. Także dotyczy ona zadośćuczynienia.” Nie słychac żeby ktoś temu Amerykaninowi powiedział „spieprzaj”, jak to nam wmawia redaktor z Niezalezna.pl – występujący w „Minęła 20„.

Wielu Żydów to wspaniali ludzie, to istoty z innego świata, o których wspomina jeden z Ojców Kościoła. Jak pokazuje to historia Jezusa Chrystusa są też tacy, którzy bez wahania mogą zorganizować spisek, wtedy przeciwko Zbawicielowi, dziś przeciwko chrześcijańskiej Polsce. Suma 300 miliardów jest tak nierealną, że można uznać ją za wręcz okultystyczną. Trzeba to logicznie przyjąć za prawdę, Polska ma być zniszczona przez bliżej nierozpoznane środowiska zamieszkujące państwo USA, oczywiście jeżeli ktoś z polskojęzycznych oficjeli podpisze amerykański cyrograf „dalet, dalet, zajn”.

Tak czy inaczej wszyscy trzeźwi Polacy, którzy nie zostali omamieni przez Nowy MkUltra powinni głosować na Konfederację, bo to co się dzieje z obozem” dobrej zmiany” powoduję u wielu ludzi na plecach zimny pot ! Pozostaje nam Polakom chrześcijanom modlitwa do Chrystusa Miłosiernego, jak i do Maryi Dziewicy, ale najważniejsza jest do Ducha Świętego, by dał nam łaskę rozumienia Biblii, od starożytności spisywanej przez świętych żydowskich proroków, niosących dla ludzkości Świętą Naukę, prawa i Ducha Boga JHWH.

Linki:

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

Według polityków PiS Polska nie zapłaci odszkodowań za II wojnę

Ustawa 447 – kto za to zapłaci?

Notatka WikiLeaks: Kaczyński zgodził się na żydowskie roszczenia?

https://www.pch24.pl/wyslannik-usa-ds–antysemityzmu-o-447–okradzeni-przez-nazistow-powinni-dostac-odszkodowanie,68105,i.html

https://www.pch24.pl/chrzescijanstwo-tak–ale-z-wytycznych-wychowawczych-mon-usunieto-bog–honor–ojczyzna,68104,i.html

Po wykryciu „dziwnych rzeczy” z Bóg, Honor, Ojczyzna, nastąpiła aktualizacja wytycznych ministra Błaszczaka !

Mnęła dwudziesta  08.05.2019

https://vod.tvp.pl/video/minela-dwudziesta,08052019,42250773

Wielkie zwiedzenia organizacji Dwóch Trójkątów – Musimy się obronić przed iluminatami

Szatańsko okultystyczna ONUCA dusi Polskę i Polaków – czy się obronimy ?!

Masońskie czarowanie agendy 2030 w polskojęzycznym obozie NWOowskim

Prof. Nowak | Prożydowscy klakierzy PIS atakują niezależnych naukowców

Prawy prosty: Zagonieni do eurokołchozu. Unijne piętno na polskiej duszy

Karoń u Roli: To koniec UW! O protestach ws. roszczeń 447, wyrzucaniu z klubów GP i nowym urbanizmie

https://www.youtube.com/watch?v=aDtRCJtGDu8

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

PILNE! MEGA marsz przeciwko roszczeniom żydowskim Akt. 447 JUST w Warszawie! Transmisja LIVE!

https://www.youtube.com/watch?v=7Mz-6r_meu0

Ks. Małkowski, Bosak, Tumanowicz. Komentarze po marszu #STOP447 [VIDEO]

Dobre 15
Złe 4

Podobne Artykuły

One thought on “Dalet, dalet, zajn ! Tajniki zwodzenia…

  1. W 2014 roku profesor Rybiński oszacował wartość polskiej,państwowej własności na ok bilion złotych.Myślę ,że obecna kwota roszczeń rządu Stanów Zjednoczonych bo to Stany Zjednoczone chcą dokonać tego rabunku nie jest przypadkowa i celuje -poczatkowo – w tę liczbę.Na resztę , czyli własność prywatną, przyjdzie czas póżniej. Rząd polski dla funkcjonowania musi rocznie pożyczyć ok 50-60 miliardów dolarów. Bez tych pożyczek nie będzie emerytur , opieki zdrowotnej , dróg , wojska,policji i nawet 500+ . Zastawem ,pod który są udzielane polskiemu rządowi pozyczki , jest polski majątek , którym włada rząd. Po katastrofie atomowej , jaką będzie zgoda polskich władz na rabunek polskiego , państwowego mienia przez rząd USA , skończą się mozliwości dalszego finansowania naszego państwa na dotychczasowych zasadach.Jedynym żródłem dostępnym dla rządu będą polskie ,prywatne nieruchomości i dodchody osobiste. To będzie oznaczało np 5-krotne zwiększenie poziomu opodatkowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *