Małe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

Kościół Katolicki kosmiczny i megalityczny wszechczasów to bardzo niezwykła instytucja. Zbudowana w oparciu o hierarchię anielską, jest ostoją dla ludzi szukających głębszej organizacji duchowego życia. Bóg YHWH posługuje się przeróżnymi narzędziami. Do swoich celów może wybrać kogo chce, mesjanicznych Żydów, protestantów, czy katolików. Nie ulega wątpliwości, że gmina wyznaniowa katholikos, do czasu, kiedy obowiązywała tam msza trydencka, miała status wyjątkowo wysoko postawionej świętości !

Rzymski Ryt Najświętszej Ofiary Mszy to owoc wielowiekowego rozwoju, został zatwierdzony jako obowiązujący na zawsze przez Papieża św. Piusa V bullą „Quo Primum” w 1570 roku. Co ciekawe bulla ta, która obowiązuje na zawsze i nigdy nie może być zniesiona, zezwala po wsze czasy każdemu kapłanowi rzymskokatolickiemu na odprawianie Mszy w tradycyjnym rycie rzymskim (trydenckim), bez narażania się na jakiekolwiek kary kościelne, tyle teoria, praktyka pokazuje co innego ! Pius V zezwolił na odprawianie Mszy św. w tradycyjnym rycie rzymskim po wsze czasy, dlatego nazywa się ją niekiedy Mszą Świętą Wszechczasów.

Określenie „Msza trydencka”, „ryt trydencki” pochodzi stąd, że Papież św. Pius V wprowadził jednolity obrzęd Mszy dla całego Kościoła rzymskiego na polecenie Soboru Trydenckiego (1545-1563). Po 1570 kolejni papieże wprowadzali drobne poprawki do Mszału św. Piusa V. Polegały one na tworzeniu nowych świąt (n.p. święto Chrystusa Króla), reformie kalendarza kościelnego itp. Ostatnie poprawki przed Soborem Watykańskim II (1963-1965) wprowadził Jan XXIII w 1962 roku. Nasz wybitny znawca Kościoła kosmicznego i megalitycznego, ksiądz Natanek, uważa że po II Soborze Watykańskim nastąpiła mniej, lub bardziej tajna i celowa akcja złej zmiany Mszy Wszechczasów (stając się „Ohydą spustoszenia„). Taki pogląd potwierdza bardzo liczna grupa znawców tego tematu. Nowa reforma (stara to Luter) jest związana z grupą modernistów, która przejęła władzę w Państwie Watykańskim.

Ostatnie doniesienia na jej temat są bardzo interesujące. W takich przypadkach portal PCH24 jest jak zwykle niezawodny, informuje, że „Liberalna interpretacja „Amoris laetitia” ma być częścią Magisterium. Tego chce ponoć Franciszek„. Jeśli chodzi o sytuację z tajną frakcją modernistów, to sam papież Frańciszek może raczej niewiele. Nie wiemy czy jest zakładnikiem tej sekty, wykonuje ich polecenia dobrowolnie, czy działa pod jakimś przymusem ? Jedno jest pewne, szykuje się na Watykanie „diabelski bunt” !

Widać go coraz wyrazniej,  potwierdzają go nie tylko działania niewidzialnej watykańskiej brygady, ale i przepowiednie. „Badacz objawień z Fatimy ujawnił istnienie listu napisanego do papieża Pawła VI przez widzącą z Fatimy, siostrę Łucję de Jesus dos Santos, w którym ostrzega go przed „diabelskim buntem” wywołującym „ogólnoświatową dezorientację (…) zadręczającą Kościół”. W odtajnionym dokumencie (ile jeszcze takich jest ?) siostra Łucja pisze o istnieniu w Watykanie, wśród hierarchii – diabelskigo buntu, ma być pobudzany przez siły ciemności ! Widać w całej tej sytuacji przebłyski, albo wręcz kosmiczno duchową wojnę Efezjan

Ponieważ jest to duchowa bitwa, jako chrześcijanie, możemy się modlić za wszystkich kardynałów stojących po stronie mocy Jezusa Chrystysa Mesjasza Uzdrowiciela i Wojownika ! Nie jesteśmy pewni, czy jest to wstęp do „diabelskiego buntu„, czy może już sam bunt…? Nie wiemy również po jakiej stronie stanie polski episkopat ? Dołączy do sił ciemności, tworząc małymi kroczkami nową religię, czy stanie z Ludem Bożym, z mocą Mesjasza ?

Orędzie Maryi z dnia 25 lipca 2000 roku: „Drogie dzieci ! Nie zapominajcie, że tu na Ziemi jesteście w drodze do wieczności i że wasz dom jest w Niebie. Dlatego, drogie dzieci, bądzccie otwarci na miłość Bożą, porzućcie egoizm i grzech. Niech wasza radość płynie z odkrywania Boga w codziennej modlitwie. Dlatego wykorzystajcie ten czas i módlcie się, módlcie się; a Bóg będzie blisko was na modlitwie i poprzez modlitwę. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Aktualizacja: Na stronie PCH24 z dniem 06/12/2017 opublikowano sensacyjny artykuł, potwierdzający powyższe zdania o tajnej sekcie, która zawładnęła Watykanem ! „W dramatycznej deklaracji politycznej przeplatanej groźbami i ostrzeżeniami Watykan wzywa świat do „dekarbonizacji systemu energetycznego tak szybko, jak to tylko możliwe”, by uniknąć nieodwracalnych szkód dla ludzkości i ekosystemów. Jednocześnie wzywa do realizacji wszystkich celów depopulacyjnej Agendy 2030 i wyraża wdzięczność politykom lewicowym za propagandę klimatyczną.” Tytuł artykułu to: Histeryczna deklaracja polityczna Papieskiej Akademii Nauk. Chodzi o Agendę 2030

Chyba nie trzeba wspominać jak niebezpieczna dla ludzkości jest Agenda 2030 ?! Jak złowieszcze cele przyświecają zrównoważonym planom ufonautycznym ?! Rozwój nauki, zwłaszcza inżynierii genetycznej, zaprowadzi ludzkość do momentu, w którym pojawią się na Ziemi nieznane dotąd formy „życia”. Wyraz „życie” musi być w cudzysłowiu, bo zaprojektowane genetycznie istoty humanoidalne niekoniecznie bedą w pełni „żywe”, o tym problemie wspominane jest w artykule pt.: „Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„.

Linki:

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz o „Amoris Laetitia”: mamy do czynienia ze schizmą

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Skandal! Watykański urzędnik zatrudni firmę otwarcie wspierającą subkulturę LGBT

Amoris Laetitia – chaos w Kościele narasta

Papież Franciszek zrywa z nauką Kościoła i sugeruje swoje poparcie dla NWO, aborcji, eutanazji i lewicowej ideologii

Jest reakcja Watykanu i papieża na krytykę za głoszenie herezji

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Niewypowiedziana konwencja to przemoc wobec rodziny

„Do Rzeczy”: dlaczego neomarksiści z Brukseli oskarżają Polskę o faszyzm?

http://www.pch24.pl/liberalna-interpretacja-amoris-laetitia-czescia-magisterium–tego-chce-franciszek,56574,i.html

https://www.pch24.pl/siostra-lucja-prorokowala-diabelski-bunt-przeciwko-kosciolowi–ujawniono-jej-list-do-papieza,56487,i.html

Konferencja hierarchów katolickich z masonami na temat współpracy

Abp Jędraszewski dla PCh24: kiedyś z krzyżem walczyli Niemcy i bolszewicy. Dziś – lewacy!

„Brukselska komisja zaatakowała Węgry w sprawach, które służą interesom Sorosa”

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983), „Sygnały z innej rzeczywistości, Medziugorie” oraz (Entelechia w Turzovka)

Rozpoczęcie duchowej bitwy Armagedonu – kazania Ks. Natanka i pastora Hoggarda

Rewolucja diabelsko-masońsko-ufonautyczna w Kościele Katolickim – Ks. Natanek

Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia (paciamamowca)

 

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały…

 Plany opętańców z Nowego Towarzystwa Vril, a sprawa Polska

Istoty z innego wymiaru – Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistow i ufologow

ks. Tomasz Jochemczyk: Przeszedłem tułaczkę od modernizmu do Tradycji Katolickiej – POLECAMY !

Dramatyczne kazanie ojca Pelanowskiego o biskupach

https://vimeo.com/251019531

Masońska frakcja w PiSie – odsys energii z Polakow – dr Krajski G. Braun

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

Smok jest wściekły – relacja Zev Porata

Niewidzialne małe kroczki

Całun Turyński – podwójne przebudzenie

Dobre 21
Złe 7

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *