Nowi UFO Volkiści zaatakowali Alexa Jonesa – globalna cenzura coraz realniejsza !

Znany amerykański publicysta-dziennikarz Alex Jones jest znany nie tylko w USA, ale w większości państw należących do cywilizacji chrześcijańskiej, albo może słuszniej powinniśmy napisać: do cywilizacji post chrześcijańskiej. Jones to czołowa postać walki z tzw. Nowym Porządkiem Światowym, z „Czcicielami Magnetytu, lub lucyferiańską agendą „Zrównoważonego Rozwoju 2030 (ew. 2045)„. Jego dziennikarska działalność jest konstruowana w oparciu o logikę, o informacje które znajduje w oficjalnych rządowych dokumentach, żmudnie przetwarza wszystko co jest produkowane przez tzw. mainstream i wydobywa ukryty dla wielu sens, a nie jest on łatwy do zaakceptowania dla szarego zjadacza genetycznego chleba. Każdy kto szuka prawdy w medialnych świecie, coraz większej psychomanipulacji, musi trafić w końcu na Jones’a, a ten jest podstawowym zródłem info wolności.

Wielu może się nie podobać jego impulsywność, jego zachowanie na antenie, ale nie można mu odmówić racji w analizie jaką od ponad 25 lat prowadzi. Jest znienawidzony przez elity Nachasza, wielokrotnie grożono mu śmiercią, jest bez ustanku informacyjnie poniewierany, od lat był ostrzegany, że jeśli nie podporządkuje się antyludzkiej Nowej Agendzie śmierci, to zostanie wyłączony, albo zlikwidowany. Od poniedziałku 06/08/2018 zablokowano mu możliwość informowania Amerykanów, ale i reszty ludzkości o postępach cywilizacji śmierci. Pamiętamy niedawną bezczelną akcję wymierzoną w księdza Natanka, wojownika/rycerza Matki Boskiej oraz Chrystusa Pana, zaraz po polskiej chamskiej akcji, przystąpiono do eliminacji Alexa Jonesa, który znika z takich platform jak Facebook, (prawdopodobnie Twitter?), YouTube, Apple i innych.(Wszystkie w tym samym czasie !)

Wolność słowa w wykonaniu Nowych UFO Volkistów polega na eliminacji wszystkiego co zagraża realizacji planu III Wojny Światowej Alberta Pike, polegającego na stopniowym budowaniu systemu śmierci, przygotowującego ludzkość na nadejście Antychrysta. Na razie tylko cyfrowa eliminacja Alexa, to jawna akcja ukrytego rządu światowego, jeden z ważniejszych etapów, po których będzie łatwiej zaprowadzić cenzurę totalną (orwelowską). Po uciszeniu Amerykanina wygrana w kolejnych wyborach prezydenckich będzie bardziej prawdopodobna. Znienawidzony przez elity Nowego Marksizmu Trump, będzie musiał coś wymyślić, jeśli chce wygrać kolejną turę.

Podobno takim sposobem jest ruch o nazwie „QAnon„, ewentualnie pokazywana w mediach sama litera „Q„. Mówi się, że jest to anonimowa osoba lub grupa osób rzekomo mająca dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych, która od października 2017 r. poprzez serwisy internetowe pozwalające na anonimowe umieszczanie wiadomości ujawniać ma informacje o rzekomo dziejącej się „za kulisami” niewidzialnej wojnie pomiędzy administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez Siły Zbrojne Stanów Zjednoczonych, a tajemniczą ogólnoświatową rozproszoną grupą przestępczą Nowego Porządku Lucyfera, korumpującą i podporządkowującą sobie instytucje państwowe Stanów Zjednoczonych oraz innych państw świata, w tym Polski(zwłaszcza folksdojczy !).

Według Q, administracja Trumpa oraz wojsko są na etapie powolnego demontażu tej grupy, a upublicznianie przez Q informacji jest częścią planu stopniowego przygotowywania populacji Stanów Zjednoczonych oraz świata na ujawnienie skali korupcji i przeprowadzenie w pełni legalnego procesu prawnego ukarania skorumpowanych urzędników oraz reorganizacji struktur państwowych. Plan ten zwolennicy Q nazywają „The Storm” (ang. burza). W mediach nazwą QAnon oraz The Storm określa się zbiorczo tzw. teorie spiskowe oparte o interpretacje wiadomości pisanych przez Q. W historii najnowszej tzw. Teorie Spiskowe okazywały się być prawdą, lub psychomanipulacyjnymi niedomówieniami, co wychodzi na to samo.

Powstało wiele hipotez na temat prawdziwej tożsamości Q, wymienia się i omawia kilka najpopularniejszych, według których może być to:

-wysoki rangą urzędnik administracji posiadający poświadczenie bezpieczeństwa typu Q używane w Departamencie Energii Stanów Zjednoczonych dające szeroki dostęp do ściśle tajnych informacji lub równoważne – jest to hipoteza oparta o informacje podane przez samego Q, który nazywa siebie „patriotą o poświadczeniu Q”

-prezydent Donald Trump – hipoteza ta opiera się o rzekome liczne zgodności między wiadomościami Q a publikacjami Donalda Trumpa na jego oficjalnym profilu na Twitterze

-grupa osób z otoczenia prezydenta Donalda Trumpa – hipoteza oparta o to, że Q często pisze o sobie w liczbie mnogiej („my”), a wiadomości zdają się przejawiać wyraźnie różne style mogące odpowiadać różnym osobom

– członek wojskowego wywiadu służący bliżej nieokreślonej grupie generałów

-zbiór różnych, być może zupełnie niezwiązanych ze sobą osób, które podszywają się pod Q w ramach internetowej mistyfikacji zwanej trollingiem albo LARP-em.

Portal Wikileaks skłania się ku tezie, że QAnon to operacja psychologiczna mająca na celu sterowanie prawicowo zorientowanym elektoratem w celu wsparcia obecnej administracji blond włosego i niebieskookiego prezydenta USA. Wiadomości zamieszczane przez Q mają kilka charakterystycznych postaci. Czasami tekst jest zwyczajny i choć przyjmuje formę zwięzłych komunikatów, zawiera wiele skrótów oraz niejasnych i niejednoznacznych wyrażeń. Wiadomości składają się także niekiedy z długiej serii pytań, które niczym metoda sokratyczna mają prowadzić odbiorców do konkretnych wniosków, zmuszać ich do łączenia faktów. Wraz z upływem czasu Q zaczął coraz mocniej wprowadzać rodzaj swoistego kodu komunikacyjnego, co sprawiło, że jego dalsze wiadomości wyglądają na zaszyfrowane.

Często też w tekście umieszczone są dodatkowe informacje ukryte w postaci kalamburów czy w specjalnym układzie znaków. Pozostawia to duże pole do ich interpretacji, które czasami Q potwierdza lub im zaprzecza. Serwisy internetowe, w których Q publikuje, nie posiadają mechanizmów przechowywania treści ani porządkowania ich w łatwy do obsługi sposób. Stąd zwolennicy Q, częściowo zachęcani przez samego Q, opracowali system numeracji kolejnych wiadomości oraz zbudowali ich internetowe archiwa opatrzone mechanizmami wyszukiwania i adnotacji. Oprócz nich powstały rozmaite kompilacje materiałów do postaci elektronicznych książek i wizualnych przewodników oraz aplikacje mobilne.

Oprócz archiwów samego przekazu oddzielnie powstały serwisy internetowe i opracowania zbierające dowody prawdziwości wiadomości przekazywanych przez Q, np. Q Proofs. Q na różne sposoby ma rzekomo potwierdzać swoją własną autentyczność ukazując, że wciąż jest tą samą osobą o tym samym poziomie dostępu. Wśród tych sposobów znajduje się m.in. publikowanie zdjęć, które jakoby mógłby wykonać jedynie ktoś z bezpośredniego otoczenia prezydenta Donalda Trumpa, dokonywanie predykcji co do wydarzeń politycznych, społecznych ale też i aktów przemocy (przeprowadzanych odwetowo przez grupę przestępczą zwalczaną przez administrację Trumpa) czy rzekome tworzenie tzw. krzyżowych publikacji w połączeniu z tweetami prezydenta Donalda Trumpa, osob z jego otoczenia i instytucji mu podległych.

W okresie publikowania wiadomości media ujawniły stosowanie kodowanych tweetów przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego do prowadzenia ukrytej komunikacji i potwierdzania autentyczności podczas operacji odkupienia skradzionego oprogramowania i materiałów mających obciążać prezydenta Donalda Trumpa od rosyjskiego wywiadu. Wokół ujawnianych przez Q informacji i ich interpretacji rozwinął się ruch społeczny rozproszony po wielu serwisach internetowych. Członkowie ruchu wykształcili swoją wewnętrzną terminologię, rozpoznawcze hasła i zawołania. Głównym sloganem i hasłem rozpoznawczym jest „Where we go one, we go all” („Gdzie idziemy, idziemy wszyscy”) stosowane często w formie skrótu WWG1WGA, pochodzącym z filmu katastroficznego Sztorm. Wzorem Q, który niejednokrotnie posługuje się chrześcijańskimi cytatami i odniesieniami, pozdrawiają się hasłem „Godspeed” („Z Bożym błogosławieństwem”) a ziszczenie się planów opisywanych przez Q nazywają Wielkim Przebudzeniem.

Społeczność zorganizowana najbliżej serwisów, w których publikuje Q, samoczynnie przyjęła pewną wewnętrzną strukturę: osoby zajmujące się dekodowaniem publikacji Q nazywane są „autystami”, a osoby kompletujące zdekodowane informacje w gotowe przewodniki i zestawienia to „piekarze” (informacje uzyskiwane od Q nazywa się „okruchami” a informacje przetworzone przez „autystów” nazywa się „ciastem”). 1 lutego 2018 roku jeden z najbardziej lewicowych magazynów Newsweek, należących do siatki Nowego UFO Volkizmu, określił QAnon oraz The Storm „najszybciej rozprzestrzeniającą się i najbardziej wszechogarniającą w świecie prawicową teorią spiskową” oraz „największym fake news’em 2018 roku”, co może oznaczać, ze coś w tym jest !

Podobnie inna amerykańska gazeta należąca do globalnej mafii śmierci – New York Times, 6 kwietnia 2018 roku, nazwał QAnon teorią spiskową oraz określił jako „ogromną, wiecznie mutującą fantazję na temat prezydentury Trumpa”, która ukazuje „do jakiego stopnia niektórzy zwolennicy Trumpa przekonują samych siebie, że jego prezydentura idzie dobrze”, co również okresla ten ruch jako zagrożenie dla UFO Volkistów. 28 czerwca 2018 roku magazyn Time umieścił Q na liście 25 najbardziej wpływowych osób w Internecie. Gdyby rozpatrywać całą tą sytuację z perepektywy, z jakiej odbierają ją elity Nowego Porządku, to mamy tu potężne natarcie w czasie Inwazji Antychrysta ! Dlatego tak ważna jest w tym momencie modlitwa jaką uzyskała święta Faustyna, chodzi i koronkę do Miłosierdzia Bożego, pochodzącą od Syna Boga Ojca, nawet jeśli zaczną nas prześladować, a w przyszłości, jak nas infortmuje Biblia „zabiją wszystkich, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii” – Apokalipsa 13:11, to w takiej sytuacji pozostaje jedynie Miłosierdzie Chrystusa i pomoc Ducha Świętego ! Oto ona:

KORONKA  DO  MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO

  (do odmawiania na zwykłej cząstce różańca – 5 dziesiątków)

        Na początku
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Wierzę w Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion. Zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał. Wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego. Stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. Wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny. Amen.

Na dużych paciorkach (1 raz)
Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo najmilszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa, na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata.

Na małych paciorkach (10 razy)
Dla Jego bolesnej męki, miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

Na zakończenie (3 razy)
Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem.

Linki:

Pierwszym musi być Krzysztof Karoń „pozamiatał” – kiedy pojawią się w pełni chrześcijańskie systemy autonomiczne ?

https://www.infowars.com/now-that-facebook-youtube-and-apple-have-come-for-alex-jones-now-they-will-start-coming-after-the-rest-of-us/

https://www.infowars.com/pinterest-removes-infowars-account-amid-mass-censorship-purge/

https://www.theguardian.com/technology/2018/aug/06/apple-removes-podcasts-infowars-alex-jones

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Aktualizacja 12/08/2018 – Większość fanów UFO słyszała o YouTube-owym kanale „secureteam10”, zajmującym się tematyką obiektów UFO oraz niewyjaśnionymi zjawiskami. Twórca tego niezwykle popularnego kanału tworzy filmy, które mają momentami kilka milionów odsłon, w związku z tym otrzymał nawet nagrodę od YouTube. Amerykanin dzięki swojej ciężkiej pracy, i jak sam twierdzi, po wielu nieprzespanych nocach, osiągnął wysoki status wśród badaczy fenomenu latających spodków, co przełożyło się na oglądalność. Jednak zaraz po tym jak Alex Jones został zablokowany przez medialne koncerny nagrał własne wideo o tym skandalu, produkcja mówiła o brutalnej i bezsensownej internetowej cenzurze, była obejrzana przez blisko 500 tyś. ludzi, co musiało zaboleć cenzorów medialnego molocha, ci postanowili usunąć film o Alexie Jonesie, na razie tylko samo nagranie, by nie wzbudzać zbyt wielkiej kontrowersji, ale kto wie, może za kilka tygodni cały kanał zostanie zablokowany, wszystko zależy od tajnych współpracowników okrutnego reżimu jak i rozkazów szaleńców NWO ! Prawdopodobnie nie przestaną prześladowań, aż wszyscy wrogowie Nowego Porządku nie zostaną zablokowani i usunięci. W tym temacie należy wspomnieć o polskim podwórku, całkiem niedawno, bo 28 lipca 2018 YouTube usunęło kanał znanego księdza Natanka. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem takiego desperackiego posunięcia musi być fakt, że polski ksiądz zawzięcie walczy z szatanem, którego wyznawcami są amerykańskie marionetki stojące za medialnymi platformami…!

17 punktów Agenda 2030 Czym ona jest dla ludzkości – POLECAMY !!

https://www.youtube.com/watch?v=L6exmnX2ADE

ALEX JONES BANNED… Is Secureteam Next?

https://www.youtube.com/watch?v=oKGJkQpKfdM

THE PURGE

Duchowe oblicza polskojęzycznej grupy trzymajacej władzę

Nowy kulturkampf – Alex Jones – 25.02.2017

Krzyszof Karoń o wizerunku narodowców! 07.08.2018 POLECAMY !!! (Nowi UFO Volkiści delegalizują wszystko co narodowe !)

Inwazja porywaczy dusz

https://youtu.be/0-6brd3z8e4

Dobre 19
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *