Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Polska jest od 30 lat państwem upadającym, zwłaszcza gospodarczo, ale i duchowo jesteśmy w rozsypce ! Tego nie trzeba udowadniać, to pokazują wszelkie możliwe statystyki, nie tylko gospodarcze, ale i te prowadzone przez Kościół Katolicki. Czy będzie jeszcze gorzej niż jest ? Ponieważ zajmujemy się na naszym portaliku sprawami ducha, duchowością, religią i innymi z przestrzeni nadnaturalnej, to warto kolejny raz zatrzymać się nad przepowiedniami jasnowidza Jackowskiego. Nie to żebyśmy jakoś mocno wierzyli w jego wizje, ale robimy to raczej z perspektywy poprawności przepowiedni, czy się potwierdzają. W marcu 2021 roku Jackowski miał wizję: „Bogaci będą pozbywać się domów„, czy to nie dziwne ? Mogło to być dziwne do dzisiaj, czyli do 16 maja 2022, bo oto portal PCH24 informuje: „Nowy podatek na horyzoncie. Polacy zapłacą daninę od pustych mieszkań.”

Przez wiele miesięcy, albo i nawet już lat, Jackowski zapowiada wielki upadek polskiej gospodarki, a nawet rozpad PiSu ! Wszyscy widzimy „powolny” rozpad gospodarki, szaleństwo kowiodowe doprowadziło państwo do bankructwa, ogromna ilość ludzi porzuciła swoje małe biznesiki, już zapowiadają zwiększenie podatków, w tym ekstremalnego ZUSu, na jeszcze bardziej ekstremalny, co doprowadzi licznych na skraj, a teraz przecież są kolejne dziwaczne decyzje w sprawie Ukrainy, spychają nas na dno i w kompletną ruinę. To właśnie przepowiadał Jackowski, i to się sprawdza ! To jeszcze nic, bo Jackowskiego wizja na lato 2022 jest przerażająca, zwłaszcza dla tych, którzy nie słuchają jego audycji a są zahipnotyzowani propagandą demonów z TV. Zbliżamy się do wielkiego przesilenia, to jest pewne. Pamiętam rządy lewicy, lata temu, zwłaszcza SLD, było tak samo jak dziś ! Wszystko się rozsypało, nie pomagała propaganda, wszyscy widzieli że jest tragedia. To samo jest już teraz na wiosnę z rządami PiSu. Jest gorzej niż źle, a rząd idzie cały czas tą samą drogą, ku przepaści ! Oto co zapowiada Jackowski:

Nagle mocno pogorszy się gospodarka w naszym kraju, po pierwszej połowie czerwca. Będzie tak, że właśnie rząd zacznie o tym mówić. Nie będzie tego uspokajał ani przykrywał czymś, tylko podkreślał pogorszenie sytuacji, co spowoduje panikę na rynkach, wśród ludzi” – ostrzega, dodając, że „rząd będzie próbował pomóc, ale na nic się to zda. Coś się takiego wydarzy, że gospodarka zacznie się posuwać na dół ale bardzo mocno – czyli można powiedzieć, że to, co jest w tej chwili to jest jeszcze niewiele do tego co się wydarzy w drugiej połowie roku”alarmuje. Potem przypomniał, że widział Polskę podzieloną na „trzy strefy”. Wskazał tę najbezpieczniejszą… Południowo-wschodnia część jest najbardziej czerwona, od centralnej Polski tak gdzieś w rejon za Poznań w taki łuk to jest żółta, a zielona to jest południowo-zachodnia i zachodnia Polska – tu będzie najspokojniej” – wyjawił.

Od kilku tygodni, albo kilku miesięcy Ks. Natanek wspomina (proroczo?!), i to często, o jakichś wysiedleniach Polaków, jeśli się nie nawrócimy jako naród ! To jest dziwnie zbieżne z tym co mówi Jackowski ! „Jackowski powtarza też w kolejnych programach, że Polacy mieszkający na terenie obrysowanym na jego mapie będą z jakiegoś powodu uciekać z domów, zaś Polska zostanie podzielona na trzy części.” Ciężko ustalić co będzie przyczyną wysiedleń, czy jakaś społeczne przemieszczanie się ludności z Ukrainy, czy może jakaś potajemnie rzucona tu zaraza, albo broń innego typu, że ludzie będą w pośpiechu uciekać ? Proszę sobie przypomnieć przepowiednię o „poligonie cierpienia” pana Jackowskiego…

Piszemy o przepowiedniach Jackowskiego już jakiś czas, uwżamy, że się sprawdzają, że większa ich część jest zgodna z ogólnymi wydarzeniami, choć czasami mogą być przesunięte o miesiące, albo nawet o lata, tak jak w przypadku tej, która mówiła o wielkich przemieszczeniach się wojska w Europie, co prawdopodobnie wydarzyło się teraz, w czasie wojny na Ukrainie. Najgorsze jest to, że lewica już zaciera rączki, już są gotowi do przejęcia władzy. To jest realny scenariusz. Ktoś w PiSie jest mocno osadzony w loży, dążą do rozpadu Polski, do szybkiego zaprowadzenia Agendy 2030, co będzie oznaczało zamordyzm NWO – wyśrubowany do poziomu szaleństwa i choroby psychicznej samookaleczeń gender !

Nie wspominając o zamykaniu kościołów, bo ustawa o „głośności dzwonów kościelnych” cały czas obowiązuje… Gdyby do władzy doszli kolejny raz rewolucjoniści NWO spod znaku SLD, i reszty lewackiej, w połączeniu z ryżym folksdojczem, to będzie oznaczało obóz koncentracyjny w przyspieszonym tempie, zamykanie gospodarki, zamykanie sądów, posterunków policji, administracji – ostatni gasi światło. To wszystko zrobi też PiS, jeśli się wcześniej nie rozpadnie, ale będzie to robił dłuższy czas, i może trochę bardziej po ludzku. Jackowski przepowiedział rozpad PiSu, czekamy kiedy nastąpi, nie dlatego że to nas cieszy, ale że wszystko na to wskazuje. Nie można też wykluczyć, że ktoś chce zrobić w Polsce wojnę, przynieść ją nam tu z Ukrainy, albo domową, i pozbyć się katolików raz na zawsze, to jest równie prawdopodobne, jak to że będą robić kolejne akcje ze strzykawkami zawiesin koloidów 5G !

Jakoś dziwnie wszystko się układa, bo w Watykanie również obserwujemy gigantyczny rozpad Kościoła, wierchuszki kardynalskiej, tam już rządzi Antychryst, nie ma co owijać w bawełnę! Tak przepowiedziała Maryja w La Salette ! Zresztą katoliccy redaktorzy wreszcie mówią otwarcie, wszystko co wychodzi obecnie z Watykanu, wyprodukowane przez lożę Sankt Galen to New Age, sekta klimatyczna w połączeniu z nauką demonów, plus homoseksualizm jako „dobro„. Pozostaje ciągła modlitwa do Chrystusa, nie tylko za Kapłanów Kościołą Katolickiego, ale i za PiSowców, za Polaków, by przestali wierzyć demonom z odbiorników telewizyjnych i radiowych…, byśmy skierowali się do Wody Żywej, po której nikt już nie będzie pragnął !

Linki:

Jackowski powtarza też w kolejnych programach, że Polacy mieszkający na terenie obrysowanym na jego mapie będą z jakiegoś powodu uciekać z domów, zaś Polska zostanie podzielona na trzy części.

Jasnowidz Jackowski przepowiada: „W Polsce będzie wielkie puste miejsce – poligon cierpienia, będą znosić kosztowności” !

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa podzielił się ze swoimi słuchaczami kolejną przepowiednią. Mówi w niej o wojsku, które wyjdzie na ulice Polski. Jasnowidz Jackowski w swojej wizji mówił o tym, że rząd w Polsce nie doczeka końca swojej kadencji, a władzę w kraju przejmie uzbrojone wojsko.

Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! „Część Polski będzie poligonem”. Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Będzie totalny ARMAGEDON?! Jasnowidz Jackowski miał wizję o wiośnie 2022! Zdradza, jaka pogoda będzie w marcu

Jasnowidz Jackowski trafnie przepowiedział rozpad PiSu i upadek polskiej gospodarki ?! Czy już niedługo koniec Narodu i państwa ?

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Jest reakcja Watykanu i papieża na krytykę za głoszenie herezji

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nasz Wojownik-Uzdrowiciel

Ks. Natanek ujawnia szatańsko iluminacką cywilizację Goga, działającą już w Polsce – mocne kazania!!

To już oficjalnie SCHIZMA?! Niemcy znowu błogosławią homozwiązki! P. Lisicki | KBC #84

Franciszek W OGNIU krytyki. ZNAK Z NIEBA dla polskich katolików? || Ja, katolik. Extra

CHMIELEWSKI o MROCZNYCH sekretach Watykanu i tajemnicach mafii z Sankt Gallen!

WITOLD GADOWSKI ujawnia plany WHO! Początek TERRORU sanitarnego? || Prawy Prosty Plus

POWAŻNY KRYZYS w Kościele! Kiedy TO SIĘ ZACZĘŁO? M. Beściak OBNAŻA herezję modernizmu

Special guest: dr. Carrie Madej! „Graphene is not the only strange thing I’ve found in these vaccines.” Shocking INFO!

https://banbye.com/watch/v_Yxwi1X8pfThW

Mafia w Watykanie? Rozpad Kościoła, czy nowy etap? P. Chmielewski. Telefony na żywo!

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! Duchowy naród z Biblii przybywa by brać wygnańców w jasyr ?

Dobre 13
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *