Jasnowidz Jackowski przepowiada: „W Polsce będzie wielkie puste miejsce – poligon cierpienia, będą znosić kosztowności” !

Na początku PLAN-demii, jakoś 30 marca 2020 r. pisaliśmy o totalnej panice, wywołanej przez elity NWO, kiedy wprowadzano medyczny zamordyzm, cała Europa szalała, brakowało jedzenia w sklepach. Wtedy to wspomnieliśmy przepowiednię pana Jackowskiego, pisaliśmy: „Kilka lat temu jasnowidz Jackowski przewidywał w Europie jakieś wielkie ruchy „jednostek”, specjalnych grup „szturmowych”, przemieszczały się szybko przez całą Europę wzdłuż i w szerz. Nie pamiętam, które to było widzenie, ale można je z pewnością odszukać.” Do wizji naszego Rodaka mamy spory dystans, jednak ich nie ignorujemy, zwłaszcza że część jego informacji z innego wymiaru może mieć znaczenie symboliczne, a te są naszym zainteresowaniem, staramy się to jakoś zrozumieć.

Sądzimy, że wspomniana wizja o przemieszczaniu się wojsk po Europie, jednostek lub grup militarnych, może być obecnym czasem, z końca lutego 2022, kiedy spore ilości zagranicznego/obcego wojska przekracza granice europejskich państw i udaje się na tereny Polski, by wesprzeć szczątkową armię Polan, w obawie gdyby Putin chciał zahaczyć o naszą umęczoną Ojczyznę, okupowana przez międzynarodową klikę.

Jestem pod wrażeniem trafności wizji pana Jackowskiego, to nic że była ona wypowiedziana kilka lat temu – sprawdziła się ! Nasz narodowy jasnowidz przewiduje, teraz w lutym 2022, że za „jakiś czas” w Polsce nastanie: „…dziwny obszar, jakby opustoszały, zamknięty, pozbawiony ludzi, coś na kształt poligonu. Możliwe że będzie to jakieś narodowe cierpienie, ludzie będą znosić swoje kosztowności, by to jakoś załagodzić. Część Polski będzie poligonem.” Możliwe są różne interpretacje tej wizji. Po pierwsze nie wiemy kiedy to nastąpi, jego przewidywania, przepowiadania, mogą być oddalone o lata.

 

Nie jest wykluczone, że Putin się wścieknie, przecież pan Mateusz ogarnięty jakimś nieznanym (zwodniczym) duchem, wściekle organizuje krucjatę przeciwko Rosji. Zwołuje narady międzynarodowe, tak jak byśmy byli jakąś potęgą militarną, w przeciwieństwie do Viktora Orbana, który nie miesza się do spraw Rosji ! Dodatkowo Polska stała się głównym mostem do przesyłu uzbrojenia na Ukrainę. Polskojęzyczne media chwalą się tym, nadymają się nieprzeciętnie o wspieraniu Ukraińców ! Polska pod rządami PiSu jest totalnym przeciwnikiem Rosji i Putina więc nie jest wykluczone, że nastąpi jakiś atak rakietowy, coś nieoczekiwanego, tak by poskromić zapędy garstki z Warszawy – staniemy się poligonem zachodnich państw iluminackich ? Czy może ktoś odpali brudną bombę na terenie Polski by pohamować „warszawskie szabelki” ?

To mogło by być zgodne z poprzednią wizją pana Jackowskiego, odsyłamy do tekstu z 26 stycznia 2022 „Jasnowidz Jackowski trafnie przepowiedział rozpad PiSu i upadek polskiej gospodarki ?! Czy już niedługo koniec Narodu i państwa ?„, gdzie otrzymał informacje z innego wymiaru, mówiące o rozpadzie partii PiS, opanowanej przez agenturę NWO. Wiele rzeczy mogło by pasować do siebie, przecież Polska, a właściwie obecny rząd „szaleje – dostaje szału na punkcie Putina„. Pytanie jest takie: czy polskojęzyczne marionetki wykonują czyjeś polecenia (z Washington?), czy same z siebie prowadzą nas nas na zatracenie ? Nie zapominajmy, że szaleńcze zapędy władz PiSu mówią o totalnym zbrojeniu się kosztem polskiej biedoty, zwanej „klasą średnią” ! Dodajmy do tego ogromną falę uchodzcców z Ukrainy, wydatki na uciekinierów, każda rodzina ma ponoć dostać „500+” i wszystko gotowe… państwo w rozpadzie !

Wizje pana Jackowskiego układają się w jakąś całość. Ktoś doprowadzi PiS na skraj, i nie jest ważne, czy będą to ci „dwaj, nadzorcy, pilnujący premiera i innych z PiSu„, czy jest to jakiś rodzaj opętania ?! Pozostaje nam narodowa modlitwa do Chrystusa Pana. W lutowych audycjach, bodajże z 24.02.2022 Ksiądz Natanek wspomina o przekazie z innego wymiaru: „Nie chcieliście mieć intronizacji Jezusa na Króla Polski, to będziecie mieć czołgi i wojnę” ! Kilka lat temu, kiedy gościliśmy w domu księdza w czasie kolędy, ten w czasie rozmowy powiedział, albo prorokował: „Polacy odeszli od religii katolickiej, ale Bóg potrafi to zmienić, jak nadejdą jakieś katastrofy, albo wojna, wszyscy powrócą do Boga” !

Linki:

Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! „Część Polski będzie poligonem”. Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Będzie totalny ARMAGEDON?! Jasnowidz Jackowski miał wizję o wiośnie 2022! Zdradza, jaka pogoda będzie w marcu

Jasnowidz Jackowski trafnie przepowiedział rozpad PiSu i upadek polskiej gospodarki ?! Czy już niedługo koniec Narodu i państwa ?

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Kazanie – ks. P. Natanek 24.02.2022

Dobre 13
Złe 4

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *