W Izraelu pałują rabinów w ramach braterstwa – nowa encyklika papieża: „kosmiczne braterstwo wszystkich” !

Portal „ZmianyNaZiemi”, dziesiątego października 2020, podał informację o wprowadzaniu globalnego „certyfikatu zdrowia„, bez którego nie będzie można podróżować, a za jakiś czas i kupować. Zbliżamy się do wypełnienia biblijnej przepowiedni „znamienia bestii 666„. Jak czytamy we wpsomnianym tekście: „Każdy podróżny, który będzie chciał opuścić kraj, będzie musiał najpierw odwiedzić certyfikowaną placówkę badawczą Covid-19. Następnie ona prześle wyniki do aplikacji CommonPass za pośrednictwem smartfona.

Sytuacja globalnego zamieszania Covid-19 staje się coraz bardziej „czytelna”, oczywiście jest ona „czytelna” dla ludzi, którzy choć troszkę wiedzą o „kościele wolnomurarskim„, „świątyni masońskiej” czczącej (kosmiczne) duchy, inaczej nazywanej „lożą braterstwa iluminackiego„. Na całym świecie, ale głównie w państwach tzw. zachodu tajne bractwa prześcigają się w zaprowadzaniu Nowego Porządku Światowego „ordo ab chao„, nazywanego coraz częściej: „szczepionkowym znamieniem bestii 666″.

W doklejonym do tego artykułu filmie możecie zobaczyć służby bestii 666, które zabrały się za religijnych rabinów z Izraela. Relacja Rabina Zev Porata jest wstrząsająca ! Okazuje się, że gorliwi wyznawcy medycznego totalitaryzmu nie odpuszczą i rabinom. Nasłano na nich odpowiednie służby, wyciągają z domów, z synagog i pałują. Jeżeli tak dalej sytuacja będzie się rozwijała, to możemy oczekiwać tego samego i w innych państwach, w Polsce również.

Już teraz w wywiadach prasowych premier Morawiecki (członek „najwyższego porządku” ?!) unika odpowiedzi na pytanie, czy szczepionka na Covid-19 będzie obowiązkowa ! Znaczy będzie obowiązkowa, a kto się nie podporządkuje bestii 666 zoistanie wtrącony do więzienia, albo zamknięty w transhumanistycznym geccie, coś na wzór chińskiego państwa policyjnego. Możemy także domniemywać o pojawieniu się nowych służb typu ORMO-UB-SB, zainstalowanych przez globalny reżim komunistycznego rządu światowego ONZ, ilu „Polaków” się zaciągnie ?!

By jeszcze szybciej zaprowadzić nowy porządek ordo ab chao ktoś naciska biskupa Frańciszka więc paież Frańciszek w pażdzierniku 2020 wydał nowę encyklikę o „Braterstwie loży wolnomurarskiej”. Wszystko to znakomicie jest podsumowane w Biblii słowami z Księgi Koheleta 3:15 „…To, co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest; Bóg przywraca to, co przeminęło…

W coraz liczniejszych katolickich publikacjach zwraca się uwagę na tajemniczo brzmiącą nazwę nowej encykliki papieża Frańciszka. Chodzi do dokument „Fratelli tutti”, swoją nazwą, ale zwłaszcza zawartością nawiązujący do zawołania wolnomurarzy, chodzi o tzw. ich specjalne „braterstwo”. Na stronie „Wielkiego wschodu” czytamy: „Istotą wolnomularstwa jest Braterstwo oraz Równość(…)W nawiązaniu do swojej niezwykle starej tradycji, wolnomularstwo posługuje się zestawem wieloznacznych alegorii i symboli, przekazywanych od pokoleń przez kolejnych Mistrzów. Symbole te w znakomitej większości nawiązują do historii masonerii jako cechu kamieniarskiego – stąd obecność cyrkli, węgielnic, pionów i poziomic.

Należy to kolejny raz mocno podkreślić, wolni murarze spotykają się w swoich kościołach, albo jak je nazywają w ich własnym języku: „świątyniach”, czyli „Lożach” by czcić duchy, albo kosmicznych braci”, stąd ciągle słyszymy u nich mowę o tzw. „braterstwie” !

Wracając do encykliki „Fratelli tutti” powinniśmy napisać o korzeniach wyboru biskupa Bergolio na urząd biskupa Rzymu. Większość ludzi obeznanych z tematyką wie, że Bergolia wybrano w tajnym porozumieniu iluminatów loży „Sankt Gallen” więc logicznym jest uznanie go za ich agenta. Badając temat tajnych kościołów cyrklowych, lub bardziej poprawnie „wolnomurarskich świątyń”, dowiadujemy się, że czczą w nich jakieś bezcielesne istoty, chodzi o wspomnianych „kosmicznych braci – ufonautów” ! Jest to zgodne w 100% z ich doktryną „bafometa”, istoty hybrydy – bezpłciowca, mieszańca cech żeńskich i męskich, ale i zwierzęcych („najwyższego porządku„) !

To znowu jest cechą szczególną, albo  wprost ideologią całej zachodniej cywilizacji okultystyczno-technokratycznej, starającej się stworzyć nadczłowieka hybrydalnego(ufonauty LGBT), a dokładniej półboga – Antychrysta, opisanego przez wolnych murarzy różnymi tajemnymi symbolami.

Nie ulega wątpliwości, że coraz trudniej się nam skoncentrować, żyjemy coraz szybciej, oddziaływają na nas coraz liczniejsze i silniejsze bodźce wszelkich przekaźników medialnych, dlatego dla zwykłych chrześcijan nazwa encykliki papieża Frańciszka wydaje się czymś normalnym, jednak dla obeznanych z sytuacją w Watykanie jest oczywistym znakiem-symbolem, skierowanym do masonów: „W Watykanie, na samej górze, mamy swojego człowieka” !

Cywilizacja technokratyczna okultystów z uporem używa pojęć (na przykład prawica i lewica), które przestały cokolwiek znaczyć. Widzimy jak całe państwa zostały opętane przez garstkę agentów Nowego Porządku Światowego, w tym coraz silniej i w Polsce, gdzie myśli się, albo i wprowadza się prawa zwierząt. Pisaliśmy o tym już w roku 2015 w tekście „Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?„, chodzi o prawne przekształcenie cywilizacji chrześcijańskiej w coś, co będzie przypominało cywilizację ufonautyczną hybryd, opisywaną w raportach ufologów.

Dalekosiężne plany masonerii mówią o produkowaniu istot humanoidalnych – ufonatów, w które będzie można „ładować-upload-ować” wszelką jaźń-dusze. Będzie także można produkować żywych trupów, a z nich pobierać części zamienne dla ludzi, którzy będą w stanie krytycznym-umierać. Dlatego już teraz w roku 2020 przepycha się prawodastwo nakierowane na modyfikację ludzkiej moralności, rezultatem ma być stworzenie „Nowego Wspaniałego Człowieka GMO”, będącego pośrednikiem pomiędzy „bogami-ufonautami”, a rządem światowym „ordo ab chao” („najwyższego porządku„).

Aby do tego doprowadzić należy zaszczepić w ludzkości pojęcie „braterstwa” z „kosmiczną federacją Crispr Cas9” – („najwyższego porządku„). Temu właśnie służy nazwa encykliki papieża. Biskup Rzymu, będący przedstawicielem światowego rządu NWO na chrześcijaństwo, jest narzędziem wdrażania „międzygalaktycznej duchowości planetarnej”, o której wspominał w innym swoim dokumencie. W Izraelu służby globalnego rządu nie zasypują gruszek w popiele, co możecie zobaczyć w załączonym tu filmie !

Linki:

Czy odbiorą ludzkości dusze ?! – a Polakom Chrześcijańską Duszę Narodu ?!

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Zaślepione umysły duchowych szmalcowników NWO, sterowanych przez istoty z „wyżnyn niebieskich”?

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Wielki plan globalnego zniewolenia szatańskiej UFO organizacji hybryd ORDO AB CHAO iluminatow Lucyfe

za to wideo youtube dał mi mowę nienawiści, załaduje na innej platformie… jest dostępny tutaj:

W IZRAELU BIJĄ RABINÓW ZA BRAK POSŁUSZEŃSTWA BESTII 666, PAPIEŻ WYDAJE ENCYKLIKĘ BRATERSTWA LOŻY 666

W Izraelu biją rabinów za brak posłuszeństwa bestii 666, papież wydaje encyklikę braterstwa loży 666

https://youtu.be/6SgUrH05M58

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK: O czym naprawdę mówi encyklika Franciszka? II JA, KATOLIK. EXTRA

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Braterstwo chrześcijan a braterstwo masonów | Ja, Katolik

Europę czeka wielka kara. Czy czekają nas ogromne prześladowania? Abp Jan Paweł Lenga

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

Masońska encyklika papieża Franciszka! CAŁA PRAWDA o „Fratelli tutti” I A. Mandrela

Koniecznie posłuchajcie ! PiSowska ustawa o zwierzętach i… ekorewolucja [PODCAST]

LEKTURA OBOWIĄZKOWA: Pandemia przykryła skandal w Watykanie! „Synod Pachamamy”

LISICKI, GÓRNY, KRATIUK: ks. Wierzbicki po stronie LGBT+ i chaos w Watykanie II Ja, katolik. EXTRA

Paweł Lisicki: czy rzymski katolicyzm upadł? II Paweł Chmielewski. Na straży

The best of abp. Lenga: Szatan, demony, masoneria || Tomasz Sommer NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=GAglfQVbW_4

Czy Kościół został zinfiltrowany przez masonerię? Odpowiada dr Paweł Milcarek

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

Dobre 15
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *