Komitet centralny galaktycznej wszechreligii pod patronatem Watykanu ?

Papież Frańciszek to wyjątkowa postać. Ogromna rzesza ludzi, zwłaszcza chrześcijan obrządku katolickiego, uznaje go za postać wysoce kontrowersyjną, żeby nie powiedzieć za heretyka. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jest wykonawcą poleceń nieformalnej grupy trzymającej w Watykanie władzę. Z dobrze poinformowanych źródeł, jak choćby pana redaktora Lisickiego, wiemy jaką nazwę nosi to towarzystwo, chodzi o kolektyw wykonawczy „Klubu z Sankt Gallen„. „Klub mafijny z Sankt Gallen” to określenie jakie nadali sobie jego członkowie, tak to ujawnił jeden z działaczy, należących do tej struktury.

Zadaniem tej tajnej grupy jest wprowadzenie Kościoła Katolickiego na liberalne tory i przekształcenie religii katolickiej w coś „nowego”. Pierwszy raz członkowie grupy spotkali się w 1996 roku, a rzekomo ostatni w 2006 roku. Gospodarzem był belgijski liberalny biskup Sankt Gallen Ivo Fürer. Z kolei w 2015 roku niemiecki watykanista Paul Badde stwierdził, że dysponuje wiarygodnymi informacjami, jakoby 3 dni po pogrzebie Jana Pawła II, w kwietniu 2005 roku spotkali się kardynałowie: Włoch Carlo Maria Martini, Niemcy Karl Lehmann i Walter Kasper i Brytyjczyk Murphy O’Connor. Do spotkania doszło jakoby w willi Nazaret w Rzymie w domu kardynała Silvestriniego. Ostatnie spotkanie odbyło się zaś w 2006 roku – przynajmniej oficjalnie.

Istnieje bardzo dużo doniesień w sprawie owej nieformalnej struktury. W kuluarach mówi się, i to już coraz śmielej, że to właśnie ona miała zadecydować o nieoficjalnym wyborze Bergolio na papieża Frańciszka, omijając oficjalne konklawe, które stało się od tego momentu „szopką”. Znany dziennikarz i biograf Benedykta XVI, Peter Seewald na łamach konserwatywnego dziennika katolickiego „Die Tagespost” napisał, że tak zwana grupa z Sankt Gallen już w roku 2005 próbowała przeforsować swojego własnego kandydata, który uniemożliwiłby kard. Ratzingerowi wybór na papieża.

Jeden z uczestników konklawe na łamach specjalnego „dziennika” napisał, że Ratzinger ścigał się z Argentyńczykiem Jorge Mario Bergoglio o „Piotrowy Tron”. Dopiero w trzecim głosowaniu Ratzinger otrzymał 72 głosy, a Bergoglio 40. To oznaczało w nomenklaturze Watykanu klincz. Sądzono, że w związku z tym dojdzie do całkowitej wymiany kandydatów. Miano nadzieję, że Ratzinger postanowi się wycofać. Tymczasem kroki wstecz zaczął wykonywać niepozorny Bergoglio. Według źródła Argentyńczyk zasugerował, że nie chce być papieżem. W późniejszych wywiadach Bergoglio – także jako papież Franciszek – przekonywał, że wówczas, w 2005 roku, sam uważał kard. Ratzingera za najlepszego kandydata, sądząc, że nie nadszedł jeszcze czas na papieża z Ameryki Łacińskiej.

Wreszcie w głosowaniu czwartym kardynał Ratzinger otrzymał 77 głosów. Przekroczono barierę dwóch trzecich głosów i Niemiec został wybrany na papieża. Niestety „Grupa z Sankt Gallen” nie odpuściła, chcieli mieć swojego papieża szybko, co doprowadziło do tajemniczych zdarzeń z roku 2013 i w konsekwencji do „rezygnacji” Benedykta XVI z Urzędu Piotra. Papieżem zostaje Mario Bergolio, ale kiedy ?! Data wydaje się być sensacyjna. Oficjalnie urząd rozpoczyna z dniem 13 marca 2013 ! Mamy tam dwie trójki „33” ! W związku z tym, z tymi liczbami, prosimy obejrzeć film pt.: ” Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek”, a właściwie jeszcze bardziej sensacyjny, jeśli chodzi o Watykan i liczbę „33” film „Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia

Istnieje kilka dobrych opracowań tego tematu. Mówi się w nich, że po około 300 latach tajne bractwa uzyskały dostęp do Watykanu, do samego sztabu. Czternastego kwietnia 2020 opublikowaliśmy wspomniany ważny film na YouTube: „Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia”, następnie w niedzielę 3 maja 2020 pojawił się film pt.: „Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous„. Do tego koniecznie należy wspomnieć o produkcji sprzed 9 miesięcy, jej tytuł to „Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO„.

W związku z tym mamy nieodparte wrażenie, potwierdzone pewnymi informacjami, jak i zdarzeniami, że oglądają je członkowie nieformalnych grup. Możliwe, że traktują je jako jakiegoś rodzaju „wskazania”, albo „przesłania”, bo oto 4 maja 2020 znakomity portal PCH24 poinformował o sensacyjnej odezwie „Komitetu centralnego światowej Wszechreligii” (UFOnautycznej!), jaki wyszedł, albo przeszedł, przez najwyższy urząd Watykanu !

„Wysoki Komitet na rzecz Ludzkiego Braterstwa wzywa wyznawców wszystkich religii do modlitwy o ustanie epidemii koronawirusa i przezwyciężenie jej konsekwencji. Na dzień modlitwy i postu w tej intencji wyznaczono 14 maja. Komitet reprezentuje sygnatariuszy Deklaracji o Powszechnym Braterstwie podpisanej przez Papieża Franciszka i wielkiego imama uniwersytetu Al-Azhar w ubiegłym roku w Abu Zabi, i w ich imieniu zabiega o wprowadzanie jej w życie” – czytamy w komunikacie Katolickiej Agencji Informacyjnej – Vatican News.

Prezentujemy tu treść przesłania, które w swej formie, zastosowanych zwrotach i słownictwie jest kalką odezw UFO masońskich !

Modlitwa za ludzkość – Drodzy bracia wierzący w Boga, Wszech-Stwórcę, naszych braci i siostry w całej ludzkości, Nasz świat stoi w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa, które zagraża życiu milionów ludzi na całym świecie z powodu rosnącej rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa (COVID-19). Chociaż potwierdzamy rolę medycyny i badań naukowych w zwalczaniu tej pandemii, nie powinniśmy zapominać o szukaniu schronienia w Bogu, Wszechmogącym, ponieważ mamy do czynienia z tak poważnym kryzysem. Dlatego wzywamy wszystkie narody na całym świecie do czynienia dobrych uczynków, postu, modlitwy i pobożnych modlitw do Boga Wszechmogącego, aby położyć kres tej pandemii.

Każdy z dowolnego miejsca i zgodnie z naukami ich religii, wiary lub sekty powinien błagać Boga, aby usunął tę pandemię z nas i całego świata, aby uratować nas wszystkich od tych przeciwności, zainspirować naukowców do znalezienia lekarstwa, które może odwrócić tę chorobę i uratować cały świat przed skutkami zdrowotnymi, ekonomicznymi i ludzkimi tej poważnej pandemii W ramach wysiłków zmierzających do realizacji celów Dokumentu o braterstwie ludzkim Wyższy Komitet ds. Bractwa Ludzkiego sugeruje ogłoszenie w czwartek 14 maja 2020 r. Dnia postu, modlitw i błagań dla dobra całej ludzkości.

W związku z tym Komitet zachęca wszystkich przywódców religijnych i ludów na całym świecie, aby odpowiedzieli na to wezwanie do ludzkości i wspólnie błagali Boga Wszechmogącego o ochronę całego świata, aby pomóc nam pokonać ten pandemię, przywrócić bezpieczeństwo, stabilność, zdrowie i dobrobyt, aby po tej pandemii nasz świat stał się lepszym miejscem dla ludzkości i braterstwa niż kiedykolwiek wcześniej. Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego.

Osobiście jestem poruszony tym co się dzieje w Watykanie, jak i z częścią duchowieństwa, w jakim kierunki zmierzamy, jednak należy pamiętać o przepowiedni Maryi Dziewicy z La Salette, jak i tzw. „Czwartej Tajemnicy Fatimskiej”. Wszystko to dzieje się za wiedzą Nieba, gdzie przebywa Chrystus, Matka Boża oraz święci. Wszystko musi się wypełnić. Prawdopodobnie powstanie rząd światowy, i prawdopodobnie będzie składał się humanoidów, mieszańców „żelaza” i „gliny”, wyglądających jak ludzie !

Prawdopodobnie nikt ich oficjalnie nie rozpozna i nie ogłosi jako istoty hybrydalne ! Te rzeczy mogą się wydawać straszne, ale dla sporej części fanów istot UFO będzie to upragniona „Nowa Era” („Niu Ejdż”). Pamiętajmy, że w książkach Betty Andreason jest przygotowywany „ten jedyny„, który zdaniem pastora Hoggarda jest wyczekowanym przez „Komitet centralny galaktycznej wszechreligii” – Antychrystem !

Bardzo dużo informacji to potwierdza. Sami ufonauci, językiem symboli, przekazali nam wskazówki. Istota humanoidalna- „hybryd” – przybędzie do tego wymiaru. Będzie czynił cuda ! W temacie tegj istoty powstało kilka książek, warto sięgnąć choćby do pozycji ojca Livio Fanzaga pt.: „Proroctwo o Antychryście”. Autor prowadzi nas od sensacyjnych wyobrażeń ku biblijnej prawdzie zgodnej z nauczaniem Kościoła.

Aby przybliżyć rozumienie postaci Antychrysta, sięga do objawień mistyków i świętych, korzysta z nauczania papieży, a także ze współczesnych objawień maryjnych, w których Antychryst często jest wzmiankowany. Sama Maryja Dziewica wspomina, że przybywający humanoid chce zniszczyć nawet przyrodę, co możemy uznać za przekaz o totalnym ataku bractw ufonautycznych na wszelką informację genetyczną, jeszcze w wielu miejscach czystą !

Wedle przekazu ojca Livio Fanzagi, tzn. zgromadzonych danych, Chrystus i Jego Matka przygotowują ludzkość na ostateczną bitwę z Ojcem Kłamstwa – Har-magedon. I choć jej wynik ostatecznie został przypieczętowany przez śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, Smok, istota reptiliańska, z nienawiści do Boga i tego, co zostało przez Niego stworzone, czyni nieustanne starania, aby zniszczyć ludzkość, prowadząc ją do samozagłady. Ostanie wieki – pełne wojen, zbrodniczych ideologii i prześladowań Kościoła – rewolucja bioinżynierii, nadchodzący UFOtranshumanizm, wyraźnie pokazują, że czas ostatecznego starcia już się zaczął i trwać będzie aż do powtórnego przyjścia Chrystusa. Z tego co widzimy, w oficjalnym przekazie „Komitetu Centralnego kosmicznej Wszechreligii UIfonautycznej” w Watykanie przygotowania idą pełną parą !

Podobne odezwy jak ta tu zaprezentowana – UFOnautyczna – pokazują, że wszystko co się obecnie dzieje w sferze tajnych bractw ma torować drogę Antychrystowi, by ten mógł powstać i odłożyć na bok wszelkie resztki religii, zwłaszcza chrześcijańskiej. Ta istota chce całkowicie odrzucić Boga Jezusa. Będzie czynił znaki i cuda, by przed światem raz na zawsze dowieść, że ludzkość jest samowystarczalna, ludzkość będzie mogła nawet stworzyć „życie” oraz nowe transhumanistyczne ciała – pojemniki dla inwazji Obcych, niosących „światło i postęp” (przykładowo Objawienie Jana 13,13-14).

Upragniony przez UFO Lożę, humanoid-UFOnauta będzie promował to, co już zaczyna być, zdaniem „Centalnego Komiteu UFO Loży”, na horyznoncie realistyczne; świat może być rajem bez Boga, zgotowanym przez samego człowieka, przez nowoczesnych przybyszy z gwiazd, ci dadzą nam cudowną technologię, przemieniając zacofanych ciemnogrodzian w nowe byty „Gwiezdnej Federacji CRISPR”.

Świat będzie wierzył, że z ufo humanoidem – Antychrystem, ludzkość będzie w stanie dokonać wszystkiego, czegokolwiek zechce, pojawią się nowe perspektywy tworzenia X-manów, itp.; otworzą  się horyzonty niemożliwego – otchłań: „I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.” (Objawienie Jana 13,6)

Jednak na końcu Bóg zniszczy Antychrysta tchnieniem ust swoich i świat zobaczy jak bezsilny jest ten super humanoid (coś na kształt Dartha Sidiousa). Jezus przejmie władzę nad królestwami Ziemi. Szatan zostanie związany i wrzucony do otchłani (tak jak Sidious), a ziemia doświadczy tysiąca lat pokoju !

Linki:

„Wysoki Komitet” do wszystkich wyznań: módlcie się o ustanie pandemii

Powieść fantastycznonaukowa, albo fantasy – „Świat duchowy oraz duchy dookoła Polski i Polskich namiotów”

Bardzo dziwne zachowanie papieża Frańciszka w sprawie zarazy koronawirusa

Memałe kroczki na Watykanie (Aktualizacja o film Armagedonu wojsk SS-Lucifer !)

Taktyka małych kroków

„Nie pozwólmy, aby pod pretekstem wirusa wymazane zostały wieki cywilizacji chrześcijańskiej, wprowadzając nienawistną, technologiczną tyranię, w której ludzie bezimienni i bez twarzy mogą decydować o losach świata, sprowadzając nas do wymiaru rzeczywistości wirtualnej – piszą duchowni, w tym hierarchowie, i świeccy występujący z powszechnym apelem zainspirowanym sytuacją na świecie. Publikujemy całość apelu. Veritas liberabit vos („Prawda was wyzwoli”) J 8, 32

Nowa ogólnoplanetarna religia ufonautyczna pod przewodem Watykanu w ramach hodowli istot hoirous

Kosmiczna interpretacja Apokalipsy – kto się uratuje z hodowli kosmicznych ogrodników ? Symbole

Abp Lenga OSTRO wRealu24: Czy grozi nam nowy rząd światowy? Dr Stanisław Krajski i Abp J. P. Lenga!

https://www.youtube.com/watch?v=y7PMB-OUmAs

Nowa Globalna UFOnautyczna Wiara 33 stopnia (paciamamowca Sankt Galen)

Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

Szatański Klub z Sant Gallen oraz tajne grupy uderzeniowe SS-Lucyfera w Polsce

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

Swąd szatana w WATYKANIE, w instytucjach i w państwach – asymilacja do UFO cywilizacji Lucyfera

Globalna rewolucja duchowa Agendy 2030 cywilizacji ufnonautycznej iluminatow NWO

Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO istot GMO

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Dobre 18

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Komitet centralny galaktycznej wszechreligii pod patronatem Watykanu ?

  1. a nie lepiej żyć swoim życiem niż zajmować się tymi pomyleńcami? tak tylko pytam…

    1. Tak, zgodnie ze słowamo Jezusa: „Jeżeli będziecie trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli».” Ewangelia wg św. Jana 8:31

      1. prawdę poznajemy po 50 latach albo w ogóle, a teraz to tylko ostry cień mgły jest 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *