Wielki polski protest przeciwko genetyczno strzykawkowemu szaleństwu i „zmianie mentalności społecznej” ! Widać światełko w tunelu !

Piszemy to w dniu 07 sierpnia 2021r., w słoneczną sobotę odbywa się w Katowicach wielki marsz przeciwników groźnych genetycznych preparatów strzykawkowych, sponsorowanych i robionych przez firmy globalistów. Jak widać na nagraniu/transmisji, zgromadzio się jakieś kilkadziesiąt tysięcy Polaków, ludzi świadomych, większość to antyenwuowcy. To są właśnie Polacy dbający o swoje zdrowie, ale i o zdrowie publiczne. Są określani przez władzę ludzmi nieodpowiedzialnymi, tzw. „anty szczepionkowcami”, a nawet w domyśle „terrorystami” ! Staramy się tu unikać polityki, ale to już pomału, albo szybko, przestaje być polityką, to jest błyskawiczne niszczenie Państwa i Narodu, a przede wszystkim wielka akcja psychomanipulacyjna, lub wręcz okultystyczna.

Pisze się w temacie niesprawdzonych i nieprzebadanych tzw. „szczepionek” ogromne ilości dobrze udokumentowanych artykułów, nie będziemy tu ich teraz cytować. Państwa europejskie ujawniły, że te preparaty zabijają ludzi, robią z ogromnej ilości istot ludzkich – kaleki, to jest już potwierdzone w licznych europejskich zgłoszeniach, i to dobrze. Niestety politycy tacy jak pan Jarosław Kaczyński muszą być przez swoje otoczenie trzymani w jakiejś wielkiej nieświadomości, bo oto siódmego sierpnia 2021 pan Jarosław w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej, prezes PiS: „nie wykluczył wprowadzenia ograniczeń dla osób, które się nie zaszczepiły.”

Biorąc pod uwagę ich wcześniejsze działania, można stwierdzić, że partia PiS, a dokładniej wierchuszka tego ugrupowania, dokonuje na sobie autodestrukcji. Przecież jeśli dalej będą straszyć obywateli, a nawet zmuszać Rodaków do przyjęcia zabijających substancji w strzykawkach, to zostaną szybko zdmuchnięci w nadchodzących wyborach ! Wielka osobista tragedia jaka dotknęła pana Jarosława jest/była czymś strasznym, z pewnością odbiła się na jego psychice, jednak tak wielkie odrealnienie, jak o tym mówił pan doktor Sutkowski, świadczyć może o jakimś głębokim problemie we wnętrzu pisowskiej partii.

Albo ktoś trzyma pana Kaczyńskiego w nierealnej bańce mitów i fałszu medycznego, odnośnie genetycznych substancji jakie się podaje ofiarom psychomanipulacji, albo ten starszy już pan robi to całkiem świadomie, co jest jeszcze gorszą możliwością, czymś przerażającym. Jeśli będą kontynuowali dalej polityczno-medyczny marsz kamikadze, to we wrześniu, albo w październiku, kiedy odbędą się jeszcze większe protesty/marsze, pozostanie tylko zastosowanie działek wodnych i gumowych kul, co będzie jawnym wypowiedzeniem wojny narodowi.

Najlepszym rozwiązaniem dla Narodu jest zorganizowanie gigantycznej manifestacji w czasie „Marszu Niepodległości” 11 listopada pod nazwą antyszczepionkową, lub anty enwuowską, co jest równoznaczne. Oczywiście służby już pracują nad rozbiciem wszelkich manifestacji. Możemy być pewni, że władza PiSu, zwłaszcza jej skrzydło enuowskie, będzie chciało zablokować wszelkie zgromadzenia pod pozorem „Delta”, lub czymś podobnym, w domyśle „wszyscy sie zarazicie i pomrzecie”.

To co się wydarzyło w Katowicach siódmego sierpnia 21 roku dobrze rokuje. Trzeba być pewnym że międzynarodowe służby okultystycznego rządu globalnego śledzą sytuację i zrobią wszystko, by zastraszyć społeczeństwo. Nie jest wykluczone, gdyby Polacy się jeszcze lepiej zorganizowali na jesień, rozpylenie czegoś co spowoduje zwiększone zachorowania wśród przeciwników genetycznych koktajli.

Takie rzeczy dla filantropów GMO łatwo przeprowadzić, i to bez wiedzy ludzi z PiSu. Sytuacja jaka się wyłania po kilkunastu miesiącach pandemicznych tortur jest smutna, jednak widać jakieś światełko nadziei. Większość ludzi z którymi rozmawiam pluje na PiS, co wcale nie jest czymś dobrym, szkoda tego ugrupowania, bo jednak nie byli takimi wariatami i antypolakami jak ryży folksdojcz, no ale to przecież jest tylko i wyłącznie skutek szaleńczej polityki zaledwie kilku osób.

Możliwe, że dojdzie do przegranej PiSu w nadchodzących wyborach, wtedy trzeba będzie wielu lat na odbudowę gospodarki, ale i naprawienie psychicznych szkód wyrządzonych bezsensownymi lockdownami i medycznym terrorem. Szwedzi poszli drogą normalności, w przeciwieństwie do Polski, i znakomicie dają sobie radę. Niestety należy stwierdzić, że Polska państwowość już nie istnieje. Ten rząd, to ugrupowanie, nie może zrobić nic, każde ich posunięcie jest blokowane przez Unię Europejską.

Znakomicie ujął to pan redaktor Lisicki, kiedy stwierdził: „Po co nam ten rząd, ten sejm i wszyscy ci politycy, skoro to nie oni tu zarządzają, tylko Unia” ?! Nie jest wykluczone, że taki był plan, frakcja enwuowska w PiSie jest ukierunkowana na zaoranie PiSu, jak i Polski, to jest wysoce prawdopodobne, i jak widać to się właśnie realizuje. Potwierdził to jeden pan z młodzieżówki PiS, stwierdził kiedyś coś takiego, dokładnie nie zacytuję, sens był taki: „…po co walczyć o niepodległość, o Polskę, skoro i tak wszyscy zostaniemy zasymilowani przez Nowy Porządek„.

To właśnie jest dyskutowane na pewnych szczeblach tej partii, tego wysłuchują młodzi z PiSu i tak są ukształtowani. Nie wiemy dokładnie kto w Pisie jest skrajnym enwuowcem, możemy się domyślać. Już za kilka tygodni okaże się, która z frakcji wzięła górę, czy będą latać gumowe kule, i czy uruchomią działka wodne, szturm brygady, czy o 6 rano zawitają do niektórych grupy „antykomora-antyszczepionkowca”, itp, czy może odpuszczą to szaleństwo, tą „społeczną zmianę mentalności” !?

Naszym zdaniem, jeśli dalej będziemy kierowani przez szczepionkowych wolomyślicieli w kierunku samo unicestwienia się i alchemicznemu przemodelowaniu narodowej psychiki, to Polska zostanie szybko i na wiele lat, albo dziesięcioleci, zasymilowana przez zachodnie państwa cywilizacji demona. Przestrzegali przed tym i przed nimi papieże ! Całą tzw. zachodnia cywilizacja od kilkudziesięciu lat jest całkiem nowym duchowym konstruktem. To co było kiedyś, jeszcze chrześcijańskie, zostało przejęte przez istoty demoniczne, przez Lucyfera, zarządzane jest obecnie przez loże Nowego Porządku, sługi diabła – Wielką Nierządnicę – Organizację Tajemnicy.

Papież Leon XIII, scharakteryzował związek wolnomularzy jako państwo szatana – królestwo demonów, i dokładnie określa plany masonów: Nie kryjąc się już bowiem wcale ze swoimi zamiarami, zuchwale miotają się przeciwko Majestatowi Bożemu. Jawnie i otwarcie dążą do zburzenia Kościoła, i to w tym celu, aby ludy chrześcijańskie do szczętu ogołocić z dobrodziejstw wysłużonych przez Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Wobec oczywistego stanu rzeczy, w obliczu tej sytuacji, papież dochodzi do wniosku, iż jego obowiązkiem, jako najwyższego kapłana, jest ujawnienie zagrożenia: „Naszym obowiązkiem jest zwracać uwagę na niebezpieczeństwo, wskazywać nieprzyjaciół, i wedle możności stawić czoło ich zamiarom i fortelom, żeby królestwo Jezusa Chrystusa, nad którym przejęliśmy opiekę, nie tylko nie poniosło żadnego uszczerbku, lecz nawet nowymi nabytkami wciąż wzrastało i rozszerzało się po całej kuli ziemskiej.”  Następnie, w zdaniu iście proroczym, które należy pamiętać, Leon XIII wyraźnie precyzuje cel, jaki wyznaczyli sobie wolnomularze:

Ich ostatnim celem jest zupełne wywrócenie porządku kościelnego i państwowego, jaki się wytworzył dzięki religii chrześcijańskiej, a postawienie natomiast nowego porządku wedle swojego ducha, na podstawie i wedle praw wziętych z naturalizmu.Wolnomularze chcieli całkowicie zmienić podstawy naszego społeczeństwa i niestety zrealizowali to z iście diabelskim sprytem. Wpajali stopniowo tę zmianę stanu umysłowego, mentalności, postrzegania spraw za pośrednictwem szkół na wszystkich szczeblach nauczania, przez podstępne działanie, które sprawia, iż ludzie, nie zdając sobie z tego sprawy, całymi latami piją truciznę w małych dawkach. Doprowadziło to w końcu do zmiany ich mentalności.

Aby to jakoś podsumować zacytujemy słowa jakie napisał jeden z internautów na forum PCH24, pod tekstem w sprawie dziwacznych wypowiedzi pana Kaczyńskiego: „Kiedy NKWD przyszło po mojego dziadka w 1941 roku nie pytano się go o zdanie. Władza Stalina była ponad prawem jednostki. Osąd nad dziadkiem bez żadnego prawa i sprawiedliwości. 10 lat ciężkiego więzienia, jako wróg narodu. To co mówi pan Kaczyński brzmi znajomo. Nie jest ważna wolność, prawo i sprawiedliwość. Liczy się bezduszny dyktat ludzi, którzy przypisują sobie boskie znamiona władzy. Wiedziałem, że tak będzie, lecz wielu nie wierzyło. Szkoda mi ludzi PiS – u, gdyż w tym momencie wstępują na drogę sprzeczną z prawem Boga. Konsekwencje dla tych ludzi mogą być tragiczne jeżeli się nie nawrócą. Czasu dla niektórych decydentów już niewiele, gdyż im bliżej niż dalej, a ludzka krzywda pójdzie za nimi za grób, na wieczność.

Linki:

Diabelski atak na Polaków ! Co się wstrzykuje ofiarom medialnej psychomanipulacji ?

Podpalenie szczepionkowego Reichstagu w Zamościu

USA: Zaszczepieni silnie zarażają. Biały Dom chce zamknąć mediom usta

Dr Sutkowski twierdzi, że trzeba uciszyć tych, którzy głoszą prawdę o szczepionkach

Dr Zbigniew Hałat: słychać coraz częstsze głosy specjalistów, że zaszczepieni przeciw COVID roznoszą zakażenie

Elon Musk: Szczepionki mRNA mogą zmienić cię w cokolwiek, nawet w… motyla

Krytyczny wobec szczepionek covidowych wynalazca technologii mRNA został „zniknięty” w Internecie

Programowanie materii, a biblijne znamię

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Czy Polacy mają zostać zdepopulowani za pomocą doświadczalnych preparatów biologicznych ?!

Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!

Maryja z La Sallette, z roku 1876, wspominała o tajnej akcji „covid-19” ?

Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

PILNE! MEGA marsz o WOLNOŚĆ w Katowicach! Polacy się w końcu obudzą? Służby planują zamieszki? LIVE!

P.S. – „Gigantyczna manipulacja w służbie covida – Ignacy Nowopolski Bóg stworzył Człowieka na Swój Obraz i Podobieństwo. Rozglądając się w około można wysnuć wniosek, że podobieństwo to nie dotyczy urody, mądrości, dobroci, czy inteligencji. Dotyczy ono jednego; WOLNEJ WOLI, dar której powoduje awans do roli DZIECI BOŻYCH. Aby nie odbierać tego daru i idącego za nim statusu, Stwórca nie może zmuszać Ludzi do wejścia na drogę zbawienia. Musi to być dobrowolna i świadoma decyzja każdego powodowana MIŁOŚCIĄ DO BOGA. Korzysta z tego szatan, który od czasów Adama i Ewy manipuluje Ludźmi. Z tego powodu, osoby manipulowane zostają okradzione z największego daru Stwórcy, jakim jest GODNOŚĆ DZIECKA BOŻEGO!

Z czasem część z nich zorientuje się, że jest manipulowana i dokona świadomego wyboru pomiędzy dobrem a złem. Walka pomiędzy tymi dwoma siłami opisana jest w niedzielnej Ewangelii Święta Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny. Zwyczajowo na zakończenie mszy odśpiewywana jest pieśń „Boże Coś Polskę”, która powstała w okresie rozbiorów. W refrenie powtarzała się wtedy fraza: „Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie”. Po uzyskaniu niepodległości w II RP tekst zmieniono na :”Ojczyznę Wolną pobłogosław Panie”. W okresie PRLu pieśń była zakazana, a po 1989 roku w tzw. III RP śpiewano ją z tekstem z czasu II RP.

Po z górą trzydziestu latach kolonializmu unijnego, nadal śpiewa się ją w niezmienionej formie! Drobiazg! Pozornie. W podświadomość Polaków wtłacza się informację, że Polska jest wolna! Obrzydliwe kłamstwo! Zarówno III RP, jak i okupująca ją germańska Unia Europejska, jak i przywódcze Stany Zjednoczone, jak i cały pozostały Zachód, zbudowanie są na fundamencie szatańskiego kłamstwa. Masami otumanionego społeczeństwa kieruje się przy pomocy manipulacji, której apogeum stanowi ZBRODNIA LUDOBÓJSTWA pod kryptonimem „pandemia”.

Pospólstwo bezwzględnie wypełnia polecenia „władz”, sług szatana, co najlepiej widać w ŚWIĄTYNI BOŻEJ, gdzie przygniatająca większość rzekomych Chrześcijan, identyfikowana jest apokaliptycznym „znakiem bestii”, który zmaterializował się w naszych czasach w formie szmacianych kagańców na ich otworach gębowych. Sprawą drugorzędną jest pytanie, którzy z „wiernych” w kagańcach noszą je jako świadomy hołd szatanowi, którzy z przeświadczenia o jego sanitarnych wartościach, którzy ze strachu przed władzą, a którzy ze zwykłej bezmyślności. Wszyscy oni oddają pokłon bestii w Domu Chrystusowym! I jak przedstawiona tu logika dokazuje, nie jest to małoistotne.

Zresztą cała covidowa mistyfikacja jest ukoronowaniem wszystkich dotychczasowych szatańskichj manipulacji; prawdziwym majstersztykiem zła! Każdy jej element jest głęboko przemyślany i precyzyjnie dopracowany. Krótkie omówienie tych elementów segreguję od najważniejszego najmniej istotnego: *”szczepionka”: zastrzyki różnych firm charakteryzują się podobnym do siebie składem i jest tych produktów różnorodność poczynając od chińskich, przez rosyjskie i amerykańskie. Owa „różnorodność” to też manipulacja mająca sugerować ludności możność ”wyboru”; podczas gdy „wybór” jest tylko jeden, dać się wyszprycować. Oferowane „produkty” nie odpowiadają definicji „szczepionki”, która musi w swym składzie zawierać osłabione patogeny powodujące stymulację systemu odpornościowego zaszczepionego. Covidowe „szczepionki” tego składnika nie posiadają, z tej prostej przyczyny, że mityczny covid po prostu nie istnieje i dlatego nikt na świecie nie wyodrębnił go do celów laboratoryjnej hodowli. Przy czym właściciel Pfizera, Kill Gates, nie ukrywa tego faktu w swych licznych publicznych wystąpieniach. Problem w tym, że nikt z pospólstwa go po prostu nie słucha, zadawalając się propagandą medialną płynącą z każdego zakamarka planety.

* manipulacja kompozycją zastrzyku polega na ukrywaniu najgroźniejszych komponentów pod przykrywką „tajemnicy wynalazcy” (proprietary ingredients). Oczywiście rozprowadzając te zastrzyki na masową skalę, nie uniknie się ich analizy dokonywanej przez niezależne laboratoria.

W skrócie wyczerpują one definicję: broni chemicznej (glikole i inne toksyczne związki organiczne), bakteriologicznej (kolczaste proteiny) i nanotechnologicznej (tlenek grafenu). Ponieważ wielokrotnie poruszałem szczegóły tej tematyki w odrębnych artykułach, nie elaboruję tu w tym przedmiocie, miast tego polecam zainteresowanym mój portal ze wszystkimi publikacjami: https://wordpress.com/home/drnowopolskipolskapanorama.home.blog.

Omawiane zastrzyki zawierają też tkanki pobrane z ciał nienarodzonych dzieci, które to są sprzedawane przemysłowi farmaceutycznemu przez kliniki aborcyjne. DYGRESJA: Jak mniemam ten składnik ma jedynie czysto „duchowe” znaczenie, jako element satanistycznego rytuału naszych władców. W przeciwieństwie do naszych judeokatolickich „duszpasterzy”, którzy bez chwili wahania dostosowują prawidła rytu do wymogu „władz”, sataniści i masoni stanowiący gros naszych nadzorców i oprawców, bardzo poważnie traktują rytualne wymogi swej „religii”. A ponieważ szatan kpi sobie także ze swych sługusów, to ustanawia dla nich, oprócz zbrodniczych (np. tkanka aborcyjna), także groteskowe nakazy, jak skakanie przez murarski fartuch, lub paradowanie w szmacianych kagańcach.

*manipulacja swobodą poruszania się, wykorzystywana jest do „zachęcania” opornych do wykonania „szczepień”. Zwłaszcza dla Polaków, którzy wyjazdy do zagranicznych kurortów postrzegają jako swoista legitymacje swej „europejskości”, jest to trudna do powstrzymania się „zachęta”. Wyszprycuję się i będę mógł latać do Egiptu lub Turcji; takie jest powszechne rozumowanie. Tymczasem szpryca przynosi śmierć, choć nie natychmiastową, a wolność poruszania się zostanie przykrócona natychmiast po wyszczepieniu całej populacji.

*manipulacja stosunkami międzyludzkimi polega na atomizacji obywateli poprzez „dystans społeczny”, lockdowny i pełną monopolizację kontaktów do formy elektronicznej. Bóg stworzył Człowieka jako istotę społeczną; zatomizowany nic nie znaczy i nie może się przeciwstawić władzy, a większość wierzy że jest to „wymóg sanitarny”.

*manipulacja pieniądzem jest najpowszechniejsza i polega na wpojeniu służącym szatanowi łajdakom, że można zań kupić wszystko. Konowałowie mordują zań miliony ludzi, bandyci w mundurach pilnują by nie spadł im włos z głowy w trakcie czynności, propagandziści utrzymują kłamstwo na poziomie jedynej prawdy, „politycy” odgrywają przedstawienie wolności i samostanowienia elektoratu. I wszystko to za pieniądze. Tymczasem stanowią one jedynie przepustkę do piekła, o czym, zarówno siepacze, jak manipulowane pospólstwo , niebawem się przekona. Ignacy Nowopolski

Opcja Polexit. Lisicki o perspektywach na wyjście z UE || Jaka jest prawda?

Gwarancja ładu czy narzędzie rewolucji? Mec. Jerzy Kwaśniewski o roli prawa w dialogu społecznym

Wyjście z UE? Jak najbardziej. Ziemkiewicz o POLEXICIE || JAKA JEST PRAWDA?

Państwo totalne zastąpi Republikę? Francja w kleszczach sanitaryzmu || Jaka jest prawda?

PILNE! Dr Ratkowska OSTRO do Morawieckiego: NIE EKSPERYMENTUJCIE NA DZIECIACH! UJAWNIAMY FAKTY!

Dobre 23
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *