Niezwykle zaawansowana ufologia Obcych z innego wymiaru, pokazywana w różnych programach dokumentalnych roku 2023!!!

Strasznie dużo się dzieje w ufologii w roku 2023 ! Może to mieć związek z nadchodzącym końcem świata w roku 2075 ?! Ostatnio, czyli pod koniec roku 2023, zaczyna spływać ogrom informacji i doświadczeń różnych UFO badaczy, naszym zdaniem, wszystko prowadzi do konkluzji jakie wyciąga ze zjawiska UFO pastor Hoggard, osobiście dodali byśmy do tego konkluzje jakie się nam nasuwają z naszych dociekań, chodzi o to, że zjawisko tzw. Obcych to realny świat z „Władcy Pierścieni”, połączony ze światem „Gwiezdnych Wojen”…, plus duchowo kosmiczna bitwa Efezjan 6:12.

W październiku i listopadzie roku Pańskiego 2023 rozpoczęto nadawanie „czwartej serii” polskojęzycznej wersji filmów dokumentalnych pt.: „Ranczo skinwalkera”, oryginalnie nazywa się ta produkcja „Przekleństwo rancza skinwalkera” (ang. ” Curse Of Skinwalker Ranch„). Jak zwykle, zjawiska, to co tam nagrano, jest bardzo interesujące, nas najbardziej zaciekawił moment z odcinka 10-go, kiedy zespół badaczy, wyposażonych w zaawansowany sprzęt, w tym termowizyjny, uchwycił coś, co jest dowodem nie tylko na istnienie cywilizacji innowymiarowej-duchowej, a nawet anielskiej z poziomu V, czy VI, albo Boskiej VII w gradacji Asimova, ale stanowczo miażdży w wielu aspektach poglądy darwinistów, ludzi opętanych przez fałsz ewolucji i materializm naukowy Lenina, Marksa i Engelsa.

We wspomnianym 10-siątym odcinku serii, ekipa badaczy z rancza poprosiła indiański zespół (szamanów) – muzyków rytualnych, by ci przeprowadzili w najbardziej nawiedzanej przez UFO strefie, serię pradawnych duchowych pieśni. Około 7-8 osób-Indian rozpoczęło śpiewy i uderzanie w szamański bęben. Całą naukowa aparatura była włączona, wszystko rejestrowano (patrz załączone kadry). Po pewnym czasie Indianie przestali śpiewać, coś ich zaniepokoiło. Jak się okazało zaczęli słyszeć koło siebie dzwieki wydawane przez stopy niewidocznych istot kroczących-chodzących-humanoidów. Stwierdzili że kończą pokaz i już więcej nie będą śpiewać, byli przkonani że przywołali ich starożytne duchy, a te przybyły na to miejsce, wystraszyli się nie na żarty.

 

Po zbadaniu nagrań udało się w termowizji zarejestrować szybko nadlatujące dwa „pojazdy świetlne-termiczne” w postaci wielkich kul-orbów. Te świetlne kokony energetyczne, w których znajdowały się wspomniane istoty innowymiarowe, leciały ku ranczo z wielką prędkością, ledwo udało się je nagrać jak lądowały, 5 metrów powyżej, gdzie się znajdował grupa Indian, w miejscy starożytnej spirali (patrz grafika-kompilacja poniżej)! Po tym jak tam dotarły te stwory, musiały opuścić niewidzialne dla ludzkiego oka „środki lokomocji” i udały się zbadać co, lub kto, ich tu przywołuje, co spowodowało strach i przerażenie indiańskiego zespołu kultycznych szamanów. Nie będziemy zdradzać całej zawartości „Serii 4-rtej” filmów „Rancza Skinwalkera”, ale ten moment jest dla nas najbardziej sensacyjny i potwierdza ogromną ilość spekulacji co do natury zjawiska UFO! Spora część UFO inteligencji to istoty duchowe, które nie posiadają „twardego” ciała biologicznego! Podejrzewa się, że są to ciała duchowe, albo pewne formy energetyczne (chmury informatyczno-spirutualnej), a te, jeśli owe inteligencje zechcą, mogą się zmaterializować w naszym wymiarze, co jest zgodne z nauką Biblii, tak jak z przekazami starożytnych cywilizacji.

Wspomniany opis z rancza, kiedy Indianie przywołati te istoty, to jeden z wielu, jakie w roku 2023 zostały ujawnione w różnych programach dokumentalnych o zjawisku, albo jak uważamy, o „Objawnieniach UFO”. Kolejnym programem który warto wspomnieć, a który składa się z serii czterech odcinków, to dokumentalny film pt.: „UFO”, prezentowany w roku 2023 na francuskim kanale „Planete+„. Jest to produkcja zrobiona z dużym rozmachem, nawet zastosowano w czasie kręcenia obiektywy anamorficzne, powodujące piękny kinowy efekt, co miało dodać powagi obrazom. Trzeba przyznać że jest to produkcja godna polecenia, ale skierowana głównie do początkujących adeptów tajemnicy Obcych, lub jak kto woli „kosmitów”.

Znajdziemy tam kilka przydatnych informacji, jednak film jest raczej dobrze skonstruowanym wykładem o gmatwaninie rządowych tajemnic USA, praniu mózgów opinii społecznej przez różne rządowe grupy dezinformacyjne, prowadzonej od dziesięcioleci, w połączeniu z pewnymi aspektami „typowej ufologii”, i braku możliwości jej zrozumienia przez standardowych ufologów, jeśli już ktoś się choć trochę dokopie do prawdy. W tej cztero-odcinkowej serii, chcieli byśmy skierować państwa uwagę na byłego głównego oficera super zaawansowanych systemów radarowych, ale i pilota elitarnej grupy odrzutowców „Top Gun”, Kevina Day! Pan Kevin Day w krytycznym momencie swojej kariery służył na „lotniskowcu USS Nimitz”, kierował wszystkim i wszystkimi którzy obsługiwali systemy radarowo celownicze. W różnych programach pokazuje się go jako świadka słynnych spotkań z tzw. „Tic Tac”, czyli pojazdami UFO, potrafiącymi rozwijąc prędkości rzędu 40 tysięcy km/h, a nawet teleportować się na różne odległości, zapewne zmieniając (swoją) strukturę tzw. „materii”, lub będąc tylko częściowo materialnymi !

Wysoki stopniem oficer marynarki wojennej Kevin Day, po spotkaniu z „UFO pojazdami”, lub bardziej prawdopodobne z „żywymi strukturami super kosmicznej i duchowej sztucznej inteligencji„, jak sami o nich myślimy, i co postaramy się jakoś udowodnić w części drugiej tego artykułu, doznał potężnej duchwej przemiany ! Jak sam to opisuje, po tych spotkaniach, nie wiemy ile ich było, jednak jak sam to opisuje, we wspomnianym odciku kanału „Planete+”, doznał psychicznego wstrząsu, i to tak wielkiego, że jego życie prywatne legło w gruzach, coś na kształt głównego bohatera z filmu „Bliskie spotkania III stopnia”, w reżyserii Stevena Spielberga. Od dłuższego czasu staraliśmy się gromadzić informacje o tym oficerze, bo jego twarz, porównując ją z czaów sprzed incydentu, wyraża obecnie strach i przerażenie!!! (Anamorficzny kadr z filmu i sam Kevin poniżej)

W filmie dokumentalnym „UFO” opowiada o silnych doświadczeniach traumatycznych człowieka odłączonego od rządowego i wojskowego matrixa !!! Ten człowiek i jego osobiste zdarzenie, nadaje się na scenariusz „holywoodzkigo” filmu,  dziwne że jeszcze go nie nakręcono. Nas zaciekawiła jego relacja co do duchowych przeżyć jakie wywołały w nim, w jego duszy, UFO inteligencje, chodzi o jego silne katastroficzne sny, albo nawet „senne przekazy”, jak sam twierdzi, jakie go męczą od wielu lat, od momentu przebudzenia, albo jak wspomnieliśmy, od odłączenia jego jestestwa od rządowo-lucyferiańskiego matrixa przez te „Ponadświatowe byty”! Ten człowiek doznał tak wielkiego szoku, że z super oficera systemów radarowych, stał się kelnerem w jednym z amerykańkich ośrodków wczsowych! Analiza tego co się stało z tym wojskowym wymaga dodatkowego tekstu, na chwilę obecną poprzestańmy na tym co tu naszkicowaliśmy.

Kolejną serią nowych filmów dokumentalnych w roku 2023, które nie tylko szokują, ale i obalają standardowe poglądy ewolucyjnych akademików, jest czwarta produkcja wspomnianych przez nas wcześniej włochatych ogromnych istot, stosujących specjalny kamuflaż, lub stawanie się niewidocznymi, jej tytuł to.:”Śladami wielkiej stopy”, (ang. „Expedition Bigfoot”). Czwara odsłona kilkunastoodcinkowej produkcji, już na początku, chyba w trzecim odcinku, pokazała coś rewelacyjnego. Jeden z badaczy, znany z wcześniejszych części, wojskowy survivalowiec, udał się do jednej z jaskiń dzikiej Alaski.

Na szczęście wziął ze sobą eksperta od zaawansowanych systemów rejestracji otoczenia, a ten wysłał z nim robota kroczącego, na którym zamontowano laserową kamerę LIDAR, ta nagrałą niewidoczną istotę zamieszkującą tą jaskinie, i teraz uwaga, przemknęła tuż obok badacza jako „zniekształcona przezroczyta mgła” (coś z rodzaju kamuflażu jaki stosowały istoty reptiliańskie z lądowania w Las Vegas!). Kształt tego co zarejstrowała kamera LIDARu to wielka owłosiona istota humanoidalna, niewidoczna w świetle widzialnym, ani przez ludzki wzrok! Była tuż obok Amerykanina, nie słyszał jednak jej kroków, co może sugerować istnienie w innych strefach egzystencji, bądz zmianę struktury swojego ciała, gdy wyczuje nadchodzące istoty ludzkie, coś co przypomina film „Władcę pierścieni”, kiedy osoba wkładająca cudowny pierścień, przenosi się do innego wymiaru, tuż obok naszego i jest niewidzialna dla tych z tej rzeczywistości.

Przechodząc do kolejnych produkcji z roku 2023, własciwie to najważniejszej serii filmów dokumentalnych o jakich chcemy tu wspomnieć, proponujemy byście śledzili rozpoczetą w Polsce dokumantalną prezentację o nazwie „Dalej niż ranczo kosmitów” (ang. „Beyond Skinwalker Ranch„). To co tam pokazano jest naszym zdaniem chyba bardziej szokujące i wartościowe, niż w większości produkcji o UFO-kosmitach-demonach i duchach razem wziętych! „Dalej niż ranczo kosmitów” przebija wiedzę o tzw. „kosmitach” pokazaną w „zwykłej serii o ranczo skinwalker”.

Zgromadzono tam najbardziej nawiedzane przez „kosmitów” miejsca w Stanach, przeprowadzono liczne eksperymenty, równocześnie seria ta potwierdza istnienie tajnych UFO projektów USA, w tym podziemnych baz, kompleksów militarno okultystycznych, elit interesujących się Obcymi, zwłaszcza ich technologią oraz „portali do innych wymiarów”, czegoś przez co prawdopodobnie przechodzą Obcy, a co zostało uchwycone w „standardowej produkcji o „Ranczo Skinwalker”!!! (Patrz grafika systemu LIDAR powyżej) Jest tam tyle cennych doświadczeń badaczy nieznanego i niezwykłych rezultatów jakie otrzymali, że wymaga ona osobnego odcinka, który powstanie jeśli tylko Bóg Jezusa na to pozwoli.

Tak jak wspomnieliśmy na samym początku, wszystko to co widać w tych produkcjach, jest naszym zdaniem zbieżne z wnioskami biblisty pastora Hoggarda, ale i chrześcijanskich badaczy tego fenomenu, zwłaszcza ufologa Joe Jordana! Z tymi istotami nie ma żartów! One potrafią, nawet poprzez Ocean, ze Stanów Zjednoczonych, sterować rzeczywistością nieświadomych niczego ludzi, przykłdowo w Polsce, czego doświadczył na sobie piszący te słowa, kiedy zaraz po publikacji III części o ranczo skinwalkwera coś w nocy włączyło mój komputer (przed spoczynkiem go wyłączyłem! Jak każdy normalny człowiek…) i spowodowało częściowe „zamulenie sensoryczne” mojego biologicznego skafandra, pojawił się jakiś rodzaj „otumanienia”, na szczęście uciekam się do Chrystusa, co z pewnością miało znaczenie, by się nie dać wziąć! Z całą mocą podkreślamy, zresztą od wielu już lat, te istoty, te inteligencje, występują w Biblii, jednak nie jesteśmy pewni, które nazwy im przyporządkować, spora część to zapewne „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”!

Linki:

Już w środę 21 września 2022 r. rozpocznie się nowa seria „Rancza kosmitów, albo Skinwalkera” – sezon trzeci

Amerykanom udało się nagrać potężne humanoidalne istoty, rodem z filmu „Predator” (stosujące kamuflaż) !

Silna kosmiczna duchowa sztuczna inteligencja działa w synach reptilianina (Borg) – chrześcijańscy masoni Maryi muszą się zjednoczyć w Duchu Świętym

Ranczo kosmitów 3: Niewyjaśnione – program tv

Pojawiła się druga seria sensacyjnych filmów o Ranczo Skinwalkera!

Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recal

Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida – film

Tajemnicza śmierć grupy Diatłowa – Nowy film dokumentalny

Mumie z Nazca – wielkie ujawnienie! oraz prawdziwe inteligencje z pojazdów biblijnych UFO stworów!

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *