Już w środę 21 września 2022 r. rozpocznie się nowa seria „Rancza kosmitów, albo Skinwalkera” – sezon trzeci

W środę 21 września rozpoczyna się kolejna seria odcinków programu dokumentalnego „Ranczo skinwalkera„. W Polsce ktoś nadał tym programom nazwę „Ranczo kosmitów”, choć w języku angielskim mamy: „Przeklęte Ranczo Skinwalkera: W górze i ponad wszelkie wyjaśnienia„, (jęz. ang.: „Curse Of Skinwalker Ranch 3: Above And Beyond Explanation”). Jak zwykle Polacy mają myśleć to, coś ktoś im narzuci, nie to co rzeczywiście mówi nam nazwa programu. Już w pierwszym odcinku, w pierwszych minutach pokazano dziwne zjawisko. Na ranczo zaproszono byłego gubernatora. Posadzono go do stołu razem z całą ekipą by mu wyjaśnić co tam się dzieje. W czasie kręcenia tej sceny aparatura rancza zaczęła sygnalizowć niezwykłą aktywność tajemniczego-szpiegowskiego samolotu, który omiatał wiązką radarową cały teren rancza. Ktoś z rządu USA (albo może raczej z „Czarnego rządu”), mający na podsłuchu wszystkich z rancza, dał sygnał, że kontroluje sytuacje badaczy. To nie był przypadek, że akurat kiedy na ranczo przybył gubernator tajny rządowy samolot rozpoczął swoje dziwaczne manewry nad „bazą obcych”, lub jak się podejrzewa nad „portalem do innego wymiaru”, który znajduje się na wysokości około kilometra do dwóch, nad „trójkątem skinwlkera” (patrz grafika poniżej).

Z tej serii, jak i z poprzednich, dowiadujemy się że nie tylko rząd USA, ale i obcy, obce inteligencje szpiegują i podsłuchują badaczy ! Dodatkowo okazuje się, że sprzęt komputerowy, w tym i telefony są całkowicie bezbronne, a właściwie nie stanowią problemu dla super magicznej świadomości UFO istot ! Mogą robić wszystko z każdymi danymi jakie znajdują się w systemach informatycznych ziemian-ludzkości. Istoty z innych wymiarów mogą wymazywać nie tylko pamieć ofiar porwań, ale jak widzimy w trzeciej serii programów o ranczo, potrafią robić wszelkie możliwe rzeczy z systemami komputerowymi-informatycznymi, oprócz blokowania albo wyłączania sprzętu informatycznego, kasują określone elementy baz danych, itp, itd…. Trzecia część pokazuje niezbicie, że nie tylko rząd USA, ale przede wszystkim Obcy cały czas kontrolują naukowców, wiedzą o każdym ich przedsięwzięciu, by następnie całkowicie wyłączać wszelką aparaturę mierniczą i nagrywającą tam gdzie chcą i kiedy chcą.

Osobiście uważam, że niewidoczne dla ludzkiego wzroku mikro pojazdy, albo jakby żywe niewidzialne bio-roboty, albo „urządzenia” astralne-niematerialne, krążą koło personelu rancza i zbierają wszelkie możliwe dane. Coś takiego odkrył słynny polski ufolog Kazimierz Bzowski, opisał to w książce „Sieć Wilka”. We wspomnianej książce ujawnia się istnienie tysięcy albo dziesiątków tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych, „penetrujących”, które przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji odbywa się na bieżąco za pomocą informatycznych orbów, istot astralnych albo urządzeń astralnych „silnej kosmicznej sztucznej i duchowej inteligencji„, jest zapisywany w jakiejś gigantycznej bazie danych UFO! (Może być stamtąd pobierana wszelka informacja, by przykładowo wszczepiać wspomnienia innych osób które już zmarły tym, które uwierzą w reinkarnację, słabym umysłowo/duchowo jednostkom)

Tu na Ziemi nie ma miejsca na jakieś niewiadome, wszystko i każdy z osobna jest skanowany i prześwietlany, każde nasze uczucie, uczucia, myśli i wnętrza są nagrywane i przekazywane do centrali Boga i jego aniołów ! Możliwe, że jest to dostępne dla większości cywilizacji duchowo rozwiniętych, albo duchowo rozwiniętej, jak ta obecna na ranczo Skinwalkera. (Proszę sprawdzić tekst pt.: „Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recall w rękach istot duchowych – z Emilcina – „nie jesteśmy w stanie tego znieść” ?!„)

Na przeklętym ranczo dzieją się rzeczy tajemnicze, dziwne, straszne – zapierające dech w piersiach, ale i dające dużo do myślenia, bo myślenie zatrudnionych tam naukowców jest podstawowym atutem tego programu. Jeśli istoty UFO, przykładowo w drugim odcinku, zablokowały super drogi sprzęt elektrtoniczno-komputerowy pewnej grupie badawczej, mającej za zadanie nagrać inteligencje w obszarze „bramy innowymiarowej”, lub „wielkiego niewidocznego pojazdu ufonautów”, wiszącego na wysokości około kilometra, albo dwóch, to naukowcy wymyślili, że poproszą inną ekipę naukowców, by ci z większej odległości rozpoczęli rejestrację miejsce zdarzeń nadprzyrodzonych, tak by ufonauci nie dali rady wyłączyć im sprzętu.

 

Jak się okazało, w odcinku trzecim, inteligencje nieziemskie dały radę wyłączyć sprzęt kolejnej brygadzie naukowców, bo ktoś jednak nie pomyślał i zabrał na ranczo zaawansowane cyfrowe aparaty, kamery oraz teleskopy, sterowane elektroniką komputerową ! Zresztą nie pomyślano w wielu sprawach, bo wystarczyło poprosić znanego wszystkim rabina Ariela Bar Tzadoka, albo kilku innych rabinów, by ci poprosili w modlitwie Boga o odkrycie jakichś tajemnic, które mogły by zostać nagrane.

Nie obyło się również bez specjalnej broni obcych, którą poczęstowali przybyłych na ranczo wojskowych, specjalnej grupy do badań UFO. W programie wspomniano, na podstawie wcześniejszych zdarzeń, że inteligencje z innych wymiarów nie lubią szczególnie osób pracujących w wojsku. Możliwe że uważają je za jednostki pochwycone przez „zło lucyfera”. Jak wiemy z Biblii, określone armie zetrą się pod Har-magedonem…, to tam wojska Antychrysta będą chciały zlikwidować istoty anielskie oraz samego Boga YHWH. Nie będziemy zdradzać kolejnych dziwnych rzeczy… już niebawem wielka gratka dla fanów zjawisk niewyjaśnionych, inteligencji duchowych, albo jak o nich wspomina Biblia: „bogów”. Oprócz bogów, których Bogiem jest Bóg YHWH, istnieją jakieś inne, różniące się od nich byty, zwane „Tronami„, oraz tak zwane „Panowania, Zwierzchności i Władze„ (Por. Kolosan 1:16) Czyli mamy na około nas ogromną ilość istot inteligentnych, istniejących w innych formach i innych wymiarach !

 

Linki:

Ranczo kosmitów 3: Niewyjaśnione – program tv

Pojawiła się druga seria sensacyjnych filmów o Ranczo Skinwalkera!

Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

Niezwykle delikatna materia pamięci Total Recall w rękach istot duchowych – z Emilcina – „nie jesteśmy w stanie tego znieść” ?!

UFO istoty przybywające z wymiaru ducha, materializujące się w wymiarze ludzi ?

Silna kosmiczna duchowa sztuczna inteligencja działa w synach reptilianina (Borg) – chrześcijańscy masoni Maryi muszą się zjednoczyć w Duchu Świętym

Wyższe formy życia inteligentnego super maszyn molekularnych – duchowe poruszanie się poprzez wymiary razem ze św. Tomaszem z Akwinu

EXTREMELY BIZARRE Events Rock the Ranch | The Secret of Skinwalker Ranch (Season 3) | History

Dobre 16

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *