Kolejne potwierdzenie przepowiedni Matki Boskiej o ataku na Rosję („chiński hamas” jest już prawie gotowy!)

Trzeciego listopada 2023r. opublikowaliśmy tekst pt.: „Przepowiednia z Biblii oraz Matki Boskiej z 1992 jednak się spełnia! – Aszkenaz staje się silny ! Kiedy zaatakuje ?!”, było tam kilka ciekawych rzeczy potwierdzających zbliżającą się globalną sytuację, o jakiej wspominała w roku 1992 Maryja Łucji Santos (ur. 22 marca 1907 w Aljustrel, zm. 13 lutego 2005 w Coimbrze), portugalskiej zakonnicy, która była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie w 1917. Nie minęło wiele czasu, a już 20 listopada 2023 r. mamy następne niezwykle ciekawe informacje o zbliżającej się materializacji maryjnego proroctwa! 19 listopada 2023 na kanale PCH24 pojawiła się ważna audycja Prof. Marka Kornata, w której przedstawia najbardziej wrogie Polsce państwo, czyli Niemcy – cały czas spiskujące, by nas zniszczyć, a potem przejąć jako ich własność, jako niewolników (untermensch), niszcząc wcześniej Kościół Katolicki!

Jednak to nie o tym programie chcemy państwa tu informować, on też jest ważny, bo dopowiada wiele z tego co ma się zdarzyć jeśli chodziu o biblijny „Aszkenaz„(inaczej Niemcy). Nas jednak najbardziej teraz interesuje video o nazwie „CHINY Mistrzowie propagandy i podróbek chcą RZĄDZIĆ ŚWIATEM„. To co tam widzimy wprawia nie tylko w zdumienie, ale potwierdza realizację przepowiedni z roku 1992, kiedy to zdaniem Łucji Santos Chiny zaatakują Rosję ! Obrazy jakie widzimy przypominają program Adolfa Hitlera jaki obecnie realizuje komunistyczny rząd Chin, chodzi o wychowanie dzieci jako przyszłych wojskowych szaleńców, typu SS, czy Hamas.

Widać że Chiny odrobiły lekcję, wiedzą, że jeśli porządnie nie wypiorą mózgów dzieciakom, to nie wyhodują totalnych militarnych wariatów! Na obrazach jakie się udało uzyskać z chińskich dziecięcych obozów szkoleniowych możemy zobaczyć jak maluchy rzucają się na granat, by ocalić w ten sposób swoich kolegów, tuż obok – mają się poświęcić jako mięso armatnie bez zastanowienia, bez refleksji – bezmózgowcy. Po takim szkoleniu można takiemu bio-robotowi-cyborgowi przymocować „pas szahida” i wysłać go na czołg, czy inny cel, a pamiętajmy, że Chinom nie brakuje „siły żywej” w postaci humanoidów.

Chiny jako jedyne państwo ogłosiło produkcję istot humanoidalnych w sztucznych macicach więc sprawa nowego rodzaju „chińskiego hamsasu” jest z pewnością rozwojowa. Jak by tego było mało, Chiny nie odzyskały swoich terenów od Rosji, która zagarnęła je w poprzednich konfliktach. Dlatego już teraz chińskie władze publikują nowe oficjalne mapy na których widać Rosję pozbawioną części swojego terytorium na rzecz Chin. Rosja jest obecnie całkowicie zależna od smoka-reptilianina, wszystko musi sprowadzać od Xi Jinpinga, sama nie potrafi niczego wyprodukować, jest na smyczy Pekinu – co potwierdzają relacje wysokich rangą rosyjskich wojskowych.

Chiny bardzo mocno się przygotowują do wojny. Widać to od wielu lat w postaci najbardziej zaawansowanego technologicznego szpiegostwa. Już teraz potrafią produkować nano-czipy w technologii 12 nano-metrów, co zupełnie wystarcza by wygrać jakikolwiek konflikt! Gdyby udało im się skopiować technologię 7, albo 4 nano-metrów to jest już „pozamiatane”. Jeśli połączą sztuczną inteligencję razem ze sztucznymi humanoidami, jakie już produkują, to będziemy świadkami szybkiego przejęcia całej planety i stworzenia czegoś na kształt państwa Antychrysta. Co ciekawe, i co jest w zgodzie z analizą biblisty Chucka Misslera o ataku Goga i Magoga, Chiny są bardzo wrogo nastawione do Izraela, są jednym z elementów politycznego ataku na Izrael, jakie znajdujemy w Biblii w postaci wspomnianego tajemniczego najazdu Goga i Magoga na góry Izraelskie. Oto kilka pierwszych zdań ze wspomnianej przepowiedni:

Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja bę­dzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potęż­ne desanty będą lądować w głębi kraju… – całe proroctwo tutaj.

 

Linki:

Przepowiednia Maryi o wojnie atomowej Chin z Rosją zaczyna się spełniać – to również wstęp do inwazja Goga i Magoga ? Co na to USA ?

Konflikt na Ukrainie, wstęp do III Wojny Światowej, był już wspomniany w przepowiedni z 1992 roku ?!

Przepowiednia z Biblii oraz Matki Boskiej z 1992 jednak się spełnia! – Aszkenaz staje się silny ! Kiedy zaatakuje ?!

Czy bolszewicka międzynarodówka ponownie wykradnie technologię i sprzeda ją chińskim komuchom ?

Dobre 11

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *