Pojawiła się druga seria sensacyjnych filmów o Ranczo Skinwalkera!

W czerwcu i lipcu roku 2021, w telewizji USA, na kanale „History Channel”, rozpoczęto transmisję drugiej serii filmów dokumentalnych o przedziwnym i zarazem strasznym „Ranczo Skinwalkera”. Grupa zawodowych naukowców oraz ludzi opiekujących się tym miejscem bada niezwykłe fenomeny jakie się tam manifestują. Druga seria składa się z dziesięciu odcinków. Główną gwiazdą, tak jak w pierwszej serii, jest wybitny naukowiec doktor Travis Taylor – inżynier kosmiczny (także NASA), naukowiec optyczny, pisarz science fiction, wykładowca. Filmy opowiadają historię badań jakie się prowadzi na ranczo od czasów zamierzchłych, poprzez lata 50, 60, 70 i 80 XX wieku, w celu odkrycia inteligencji, stojących za okaleczeniami bydła, ale i za różnorakimi fenomenami, w tym energetycznymi atakami na znajdujące się tam osoby.

Tak jak w pierwszej części, tak w drugiej serii, naukowcy zorganizowali spore ilości sprzętu badawczego. Zaproszono specjalistów z różnych dziedzin, posiadających specjalistyczną wiedzę w zakresie laserowej technologii LIDAR (Light Detection and Ranging), promieniowania, magnetyzmu, geologii, rakietowej, odwiertów, laserów wysokich energii, i wielu innych.

W drugim odcinku drugiej serii miejsca najbardziej tajemnicze i problematyczne na ranczo zostały przez specjalistów od wysokoenergetycznych wiązek ostrzelane laserami, niestety bez większych rezultatów. Mniej więcej do odcinka trzeciego zbytnio „nic specjalnego” się nie działo, zaproszeni świadkowie opisywali swoje spotkania z nieznanym.

Opublikowano nawet wywiad z pewnym wysokim rangą wojskowym, uczestnikiem poprzednich badań grupy NIDSci (ang. National Institute for Discovery Science), który opisywał jak to badacze widzieli otwierający się portal, z którego wypełzła nieznana ludzkości i nauce istota. W innym przypadku widziano idącego/przemieszczającego się humanoida, na w pół przezroczystego, ledwie widocznego, możliwe że posiadał technologię rodem z filmu „Predator”.

Otwierające się i zamykające portale były obserwowane również przez innych naukowców. W odcinku czwartym zaproszony spec od wspomnianej techniki obrazowania LIDAR wykonał trójwymiarowy obraz najbardziej nawiedzonego domostwa na ranczo. Jest to miejsce gdzie ludzie doświadczają najbardziej dramatycznych przeżyć, to tam jeden z Indian widział przerażającego trzy metrowego humanoida potwora, który w następstwie tego spotkania duchowo prześladował go przez całe jego dorosłe życie.

To tam wspomniany Travis Taylor został ostrzelany wiązkami promieniowania gamma, zjawisko zostało potwierdzone przez noszone dozymetry, co wywołało straszliwe zmiany kostne w organizmie Travisa i skończyło się na poważnej operacji chirurgicznej (patrz zdjęcie poniżej) ! Tak więc mamy najwyższej klasy sprzęt laserowy, który oplata swoją wiązką otaczające powierzchnie rozwalonego domu UFO duchów.

Po uruchomieniu programu obrabiającego zebrane dane, okazało się, że spora część wnętrza tego miejsca nie została zarejestrowana przez sprzęt, co nigdy wcześniej się nie zdarzyło, nigdy do tej pory aparatura tej klasy, jaką tam przywiedziono, nie zawiodła. Jednym z wytłumaczeń może być takie, że wiązki LIDAR przedostały się do innego wymiaru i nie powróciły odbite, lub coś tam w ruderze, jakaś energia, jakieś pole, lub czarna dziura portalu je pochłonęła ?

Również w czwartej części zaproszono na ranczo znanego z telewizyjnej serii „Starożytnych kosmitów”, rabina Ariel Bar Tzadok’a, który tuż po przybyciu na miejsce doświadczył mentalnego kontaktu z UFO istotami, co objawiło się na niebie natychmiastową manifestacją kosmicznej UFO inteligencji ! Jego zadaniem było nawiązanie kontaktu z nieznanym, obecnym na ranczo.

Przygotowano się do tego bardzo dobrze. Rabin zorganizował sobie miejsce do odprawienia Biblijnego rytuału – modlitwy do Boga Wszechmogącego o „zjednoczenie się” z duchami rancza, wybrano do tego celu miejsce opodal wspomnianej najbardziej nawiedzonej rudery.

W tym czasie ekipa nagrywała i rejestrowała wszystko co tylko było można, zastosowano kamery termowizyjne. Po dokładnej analizie nagrań okazało się, że miejsce to nawiedziły nieznane moce, które oziębiły całą przyległą strefę zaraz po i w czasie modlitwy rabina. Jednak najciekawsze było uchwycenie szybkiego, niewidocznego dla ludzkich oczu, bardzo zimnego obiektu, który przyleciał do domostwa w czasie rabinackiej modlitwy !

Innym ciekawym zdarzeniem było przesunięcie czaso przestrzenno atmosferyczne, jakiego doświadczył Travis Taylor w swoim domku kempingowym, oddalonym od głównej bazy. W przyczepie kempingowej miał zainstalowaną aparaturę do rejestracji i wychwytywania wszelakich anomalii elektrycznych i magnetycznych. Pewnego razu zobaczył koło swojej przyczepy wielką zawieruchę, deszcz i chmury oraz silny porywisty wiatr, prawię wichurę. Jak się okazało na nagraniach z kamer odległych od tego miejsca, pogoda w tym miejscu i czasie była znakomita ! Żadnej wichury i deszczu, czy chmur…

Ważnym momentem drugiej serii był przypadek włamania się UFO inteligencji do komputerowego sytemu bazy poprzez WiFi, co natychmiast zarejestrowano. Travis szybko udał się do swojego sprzętu, wspomnianej luksusowej przyczepy, by dokładniej uchwycić źródło przemieszczającego się promieniowania (niewidocznej istoty UFO). Po tym jak dzięki sprzętowi zlokalizował UFO inteligencję został porażony nieznaną wiązką fal, ale i wielce prawdopodobne psycho-duchową mocą, co wywołało bardzo nieprzyjemne odczucia, braki świadomości, niepokój, a nawet zatrzymanie oddychania !

Ochrona szybko go zawiozła do wnętrza specjalnego okrągłego silosu, zrobionego z grubej falistej blachy, co przerwało ciągle skierowaną na niego wiązkę. Po tym jak znalazł się we wnętrzu Travis momentalnie odzyskał siły.

 

Ekipa naukowców wynajęła profesjonalną grupę wiertniczą, która rozpoczęła wiercenia. Po tym jak zaczęto wiercić w najbardziej nieprzewidywalnej strefie, tzw. „Trójkąta Ranczo”, rozszalała się burza elektromagnetyczna, wywołana przez UFO istoty. Sprzęt rejestrujący oszalał, na ekranach obserwowano jak ktoś ingeruje w cały elektroniczny sprzęt, uniemożliwiając badania i nagrywanie, by na końcu całkiem unieruchomić aparaturę badaczy.

Jak wspomnieliśmy w pierwszej części tego artykułu, nad ranczo, około 2 kilometry nad powierzchnią, znajduje się jakaś innowymiarowa/energetyczna brama, lub wisi niewidoczny i przesunięty nieco w czasoprzestrzeni jakiś „pojazd”, do którego dostępu bronią UFO istoty. Ponieważ wcześniejsze próby skończyły się unieruchomieniem aparatury, a nawet neutralizacją balonu meteo, zaproszono profesjonalną ekipę od wystrzeliwania rakiet.

W czasie wielu odpaleń rakiet doszło do ufo manifestacji, nagrano coś, jakby żywą istotę, wielkiego „UFOrobaka”, który „ślizgał się” pomiędzy chmurami, na całkiem sporej odległości, wyraźnie istota inteligentna, zmieniająca kurs i wysokość. Firma która zorganizowała odpalanie rakiet doświadczyła na sobie działania rancza. Jeden z członków zespołu rakietowego doznał silnego skanowania organizmu, coś jakby ktoś niewidzialny omiatał go potężnym polem elektro-magnetycznym, wywołując silny niepokój oraz mrowienie.

W ostatnim odcinku ekipa badaczy postanowiła wykorzystać helikopter właściciela rancza, by wznieść się na wysokość 3 kilometrów. W różnych miejscach maszyny zamontowano kamery video, dodatkowo podwieszono sprzęt badawczy pod helikopterem, chciano się dostać do tajemniczej strefy innowymiarowego portalu, lub czegoś co się ukrywa na wspomnianej wysokości. W miarę zbliżania się do niewidocznej „bramy” do helikoptera podleciał niewidzialny obiekt. Leciał dokładnie 20 metrów pod maszyną, utrzymywał stałą odległość – obecność, co mocno zaniepokoiło pilota jak i naukowców.

Wszyscy byli pewni obecności pojazdu ufo, sygnalizował to czujnik wysokości, który cały czas monitoruje odległość statku powietrznego od powierzchni ziemi, robi to za pomocą radaru, w tym przypadku odbite fale od fizycznego UFO docierały do czujnika, wskazując, że pod helikopterem, 20 metrów niżej znajduje się sporej wielkości pojazd ufo inteligencji.

Uczestnicy lotu nigdzie nie dostrzegli wzrokiem widocznego statku „kosmitów”, miał perfekcyjny kamuflaż, zdolność ukrywania się ufo istot przed naszym wzrokiem to cecha charakterystyczna super technologii maskowania się tych inteligencji. Badacze w helikopterze na wysokości 3 km, mając pod sobą spory, nieznany i niewidzialny obiekt, jednogłośnie stwierdzili silny niepokój o swoje życie i zakończyli lotniczy zwiad.

Technologia obiektów, którą widzimy na nagraniach z ranczo, ale i potwierdzonych przez Pentagon, przekracza nie tylko nasze możliwości techniczne, ale także nasze zrozumienie praw fizyki i aerodynamiki. Pozaziemska technologia pojazdów/istot, z innego wymiaru, bo takiej nazwy prawdopodobnie możemy tu użyć, porusza się ze znacznie większą prędkością niż najszybszy samolot na Ziemi. Nie posiadają widocznych powierzchni sterowych, ani środków napędu, a mimo to nagrywamy je lecące z prędkością nawet 50.000 km/h i wykonujące skręty pod kątem prostym, co pokazały dane z radarów amerykańskiej marynarki !

Do tego wszystkiego należy dodać stwierdzenie, że to co zarejestrowano w jednym przypadku nad ranczo, przypomina jakiegoś rodzaju istoty/istotę żywą – żywe pojazdy, naszym zdaniem, mogące przewozić w swoich wnętrzach, nie tylko materialne istoty humanoidalne, ale również niematerialne dusze „kosmitów” – demony – istoty duchowe – anielskie. W czasach globalnego prania mózgów zaplanowaną przez pato-elity plan-demią, programy tego typu są znakomitą odskocznią od kowidiańskiej psychomanipulacji. (Poniżej ostrzeliwanie przestrzeni i terenów ranczo za pomocą silnych „dział” laserowych)

Niezbicie pokazują realność fenomenu UFO oraz innych form inteligencji. Istoty z innego wymiaru posiadają cudowne możliwości kamuflażu, jest to pewne. Ufologom udaje się nagrywać niewidoczne pojazdy UFO dzięki kamerom na podczerwień, niestety tego typu sprzętu zabrakło na Ranczo Skinwalkera, co jest zadziwiające!!! Można stwierdzić również, że ufo istoty obecne na ranczo nie chcą byśmy wiedzieli co tam robią, czy mają pod ziemią swoją bazę, i czy nad ziemią, w atmosferze, wisi ich niewidzialny pojazd  ?!

 

W ostatnim odcinku drugiej serii nastąpiło podsumowanie badań. Travis Taylor opisał geologiczną budowę rancza, która jego zdaniem przypomina tereny Babilonii, na obszar, której w roku 597 p.n.e. został uprowadzony wraz z królem Jojakinem (Jechoniaszem) prorok Ezechiel, gdzie wspólnie z innymi wygnańcami zamieszkał w Tell-Abib nad kanałem Kebar i gdzie doświadczył otwarcia niebios (liczba mnoga) oraz kontaktu z Bogiem. Zdaniem amerykańskiego naukowca to co się dzieje nad ranczo ma związek z tymi samymi istotami, które opisywał biblijny prorok Ezechiel. Tego samego zdania jest wielu ufologów, zwłaszcza chrześcijańskich – sąto naszym zdaniem biblijne: „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”.

Linki:

Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

UFO istoty przybywające z wymiaru ducha, materializujące się w wymiarze ludzi ?

The Secret of Skinwalker Ranch Season 2

UFO istoty, aniołowie i demony w Biblii i w Pentagonie – co o nich wiedzą w Królestwie ludzkim ?!

Dobre 25

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *