Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Stany Zjednoczone od jakiegoś czasu przechodzą głęboką rewolucję społeczną neomarksistowską (rok 2020), która może doprowadzić do wojny domowej, choć pewności nie ma, bo nad wszystkim czuwają rodziny przemysłu zbrojeniowego, a ten może nie pozwolić by ktoś odebrał im tort. W każdym razie od czasów zdarzenia w Roswell każde zajście związane z UFO było przez wierchuszkę tuszowane i zamiatane pod dywan. Amerykańskie elity trzymały cenne informacje o Obcych dla siebie, a społeczeństwo karmiły bajką o „zwidach”, „gazach błotnych”, „meteorytach”, „jasnych planetach” i innych zjawiskach nieboskłonu, wszystko tylko nie UFO ! Ostatnimi czasy coś się zaczęło zmieniać, główne media, dzięki części armii, potwierdziły realność fenomenu. Co ciekawe, nasilenie społecznych rozruchów ma miejsce wraz z powolnym ujawnianiem informacji o zjawiskach powodowanych przez obce inteligencje ! Czy to ma ze sobą jakiś związek, którego jeszcze nie dostrzegamy ?

Świat UFO badaczy doznał szoku kiedy były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego UFO projektu rządowego, a nawet posiadania przez nieokreślone grupy władzy elementów pojazdów ufonautów. Od tego momentu nikt normalny, przy zdrowych zmysłach, i posiadający choć trochę rozumu, nie może już zaprzeczyć istnienia tzw. „kosmitów” ! Są wojskowe nagrania i poważne dane, uzyskane od członków administracji USA (Choćby Chrisem Mellonem, były zastępca Sekretarza ds. Obrony i Wywiadu).

Niestety na całym świecie, głownie w ośrodkach „naukowych”, instytutach społecznych, mediach i środowiskach „postępowych” dominuje ciągle pogląd marksistowsko-darwinowski: wszystko jest przypadkiem, z błota wyszła małpa i samoistnie, albo i nie, zamieniła się w człowieka ! A jeśli zapytać marksitów-darwinistrów o dowody w sprawie UFO, to odpowiedź jest oczywista, to co zarejestrowały przyrządy, albo kamery i aparaty, to błąd sprzętu – usterka ! Natomiast relacje uprowadzonych tłumaczą jako chorobę umysłową, czy inne zaburzenia postrzegania. Oczywiście mówimy tu o tych najlepjej przebadanych przypadkach, jak i nagraniach, bądz innych solidnych dowodach.

Jedną z najstarszych organizacji, badających ten fenomen, gromadzących dowody, jest „Mutual UFO Network ( MUFON )„. MUFON to amerykańska organizacja zasilana z dobrowolnych datków, składa się z cywilnych ochotników zbierających dane obserwacji UFO . Jest to jedna z najstarszych i największych organizacji tego rodzaju, zrzeszająca ponad 4000 członków na całym świecie z rozdziałami i przedstawicielami w ponad 43 krajach i wszystkich 50 stanach.

Organizacja była krytykowana przez wielu agenów wpływu darwionowsko-marksistowskich, za koncentrację na tzw. „pseudonauce”, bo przecież samoistna mutacja małpy w człowieka to „poważna nauka”,  krytycy twierdzą do dziś, że UFO badacze z MUFON nie stosują metody naukowej. W „poważnej nauce” jaką reprezentują, na przykład ewolucyjnej, wierzy się w realną inteligencję bezmózgiej materii, potrafiącej kreować cały świat z niczego, a dokładniej z wybuchu „niczego” ! Przecież stosując ich logikę, w nauce akademickiej wybuch może stworzyć coś, czyli jeśli zastosujemy trochę ichniego pomyślunku darwinowsko-marksistowskiego, na przykład: trzymając granat bez zawleczki, po eksplozji, powstanie coś doskonalszego niż „człowiek z granatem”…, to znaczy, zdaniem ewolucjonistów, wcześniej musiał być z tym granatem srebrzysty ciekły organizm cybernetyczny z filmu „Terminator”.

No ale wróćmy do MUFON’u – 14 lipca 2020r. pojawiła się informacja, że Dyrektor wykonawczy Jan Harzan, główny szef tej organizacji, został aresztowany pod zarzutem nagabywania małoletniej dziewczynki, lat 13,  „w celu uprawiania czynności seksualnych”. Z akt sądowych wynika, że ​​Harzan został zatrzymany pod zarzutem „komunikowania się z nieletnim z zamiarem popełnienia lubieżnego czynu”, a także „organizowania spotkania w celu udziału w lubieżnym akcie z nieletnim publicznie”.

Ujmując to prostymi słowami, okazał się być pedofilem. Społeczność UFO fanów jest zaszokowana tymi informacjami, jednak należy pamiętać, że istoty które stoją za tym fenomenem mają potężną władzę na Ziemi. Mogą wiele, zwłaszcza jeśli nie jest się chrześcijaninem, i to takim rzeczywiście mocno wierzącym, a najlepiej ochranianym przez nadprzyrodzoną „Niewiastę„, ale o tym za chwilkę…

Niestety w USA, na szczytach władzy, w kręgach NWO, okultyzm, satanizm i pedofilia to rzecz „normalna”. Nie tylko to jest u nich czymś „zwykłym”. Najważniejsza wśród elit USA jest prawdziwa i dobrze udokumentowana informacja o zajściach z udziałem istot anielskich (tzw. „kosmitów”) oraz technologii jaką dysponują. To też było głównym czynnikiem, który spowodował, że finansista miliarder Robert Bigelow zaczął finansować MUFON, w zamian, na przestrzeni lat, dawano mu coraz więcej, wszelkie cenne raporty, a reszcie z nas, podsyłano jakieś ochłapy. Zaczęło dochodzić nawet do tego, że na stronie MUFONu publikowano już ordynarne fotomontaże i inne bzdurne relacje-ufo ochłapy.

Elity USA, głownie w osobie Bigelow’a przejmują wszystko co się da, kupił nawet słynną „Farmę Skinwalkera„, na której prowadził szeroko zakrojone badania, wszystkie zostały utajnione, albo spoczęły w sejfie miliardera. Na szczęście odsprzedał ją innemu finansiście, a ten jak się okazało jest bardzo religijny, w języku „postępowców” jest „ciemnogrodzianinem”, ale to właśnie on pozwolił na kręcenie programów o demonicznym ranczo, pokazał światu okruchy prawdy, kilka zdań napisaliśmy o tym w tekście pt.: „Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera„. W marcu 2020 r. podano informację, że nowym właścicielem rancza jest Brandon Fugal, 46-letni potentat nieruchomości z Utah (na zdjęciu poniżej).

W lipcu 2020 na kanale History Channel pokazano ósmą część serii programów „Przeklęte ranczo skinwalkera” (będącą jednocześnie częścią pierwszą nowej – zapowiedzią kolejnych). Ujawniono w niej szereg wstrząsających informacji! Jak pisaliśmy, ranczo, a właściwie istoty które nim rządzą, potrafią dokonywać wielu rzeczy, okaleczać bydło, powodować niezrozumiałe dla ludzi zjawiska czaso-przestrzenne a nawet coś na kształt „cudów” ! W ósmej części pojawił się bohater znany z poprzednich siedmiu odcinków – niebieskooki i blond włosy doktor Travis Taylor – inżynier kosmiczny (także NASA), naukowiec optyczny, pisarz science fiction, wykładowca.

Posiada aż trzy doktoraty więc mówimy tu o wybitnej osobowości, ale nie to jest jeszcze tak istotne. W poprzednich 7 częściach ekipa badaczy została silnie napromieniowana, również promieniami gamma, wyjątkowo silną dawkę promieni, i to kilkakrotnie, otrzymał wspomniany Travis Taylor, u którego po pewnym czasie na skórze pojawiły się dziwne ślady oparzeń. Z programów wynika, że przez czas kilku miesięcy zamieszkiwania i prac badawczych na ranczo, był głównym motorem napędowym nowych eksperymentów nieznanych zjawisk jakie tam się pojawiają, co prawdopodobnie spowodowało zdenerwowanie istot innowymiarowych !

I tak dochodzimy do sedna, do kluczowych informacji z ósmej części, w programie pokazano wyraźne zdjęcia rentgenowskie dłoni Travisa. Po nakręceniu siedmiu programów Taylor zaczął mieć poważne problemy zdrowotne, jeden z palców, a dokładniej kość palca zaczęła mutować i rosnąć, prawie przebijając boleśnie skórę, powodując niemożność używania dłoni, był to oczywisty efekt choroby popromiennej. Przeprowadzono operację koścca dłoni, piłowano kość tak by można było prowadzić normalne życie. To nie są przelewki, ranczo, a właściwie te inteligencje mogą zabić ! Jest tego, to znaczy szokujących informacji z udziałem Travisa Taylora, jakie nie zostały pokazane w serii History Channel – znacznie więcej.

Duża część została zaprezentowana w wywiadzie na żywo z dr Travisem Taylorem,  jaki przeprowadziła gwiazda amerykańskiej ufologii – Richard Dolan, jej angielski tytuł to: „Skinwalker Ranch Secrets: Richard Dolan Interviews Travis Taylor” (dolepiony do artykułu). Jak słyszymy Travis początkowo podszedł do tego tematu jako sceptyczny wobec wszelkich zjawisk paranormalnych dotyczących rancza, jest to typowe dla większości naukowców materialistów, co również mogło mieć wpływ na zachowanie obcych inteligencji, jednak, jak wyjaśnia podczas wywiadu, zdecydowanie nie jest to już jego pozycja-pogląd! Coś się tam dzieje i jego zdaniem obce moce wydają się być inteligentne i znacznie przekraczają nasze zbyt ludzkie możliwości pojmowania otaczającej nas rzeczywistości.

Richard Dolan zadał wiele ciekawych pytań, na które otrzymał niezwykłe odpowiedzi. Przykładowo Travis twierdzi, na podstawie własnych badań, że od przybycia na ranczo zaczął miewać dziwaczne niepokojące sny, a nawet straszne horrory, było ich tak dużo i to w przeciągu pobytu na tym terenie, iż znacznie przekroczyły całkowitą ilość jakie miał przez cały okres swojego życia! Mieszkając w wygodnym wozie kempingowym, był w nocy co chwilę budzony przez psa, po czym następowała seria niewyjaśnionych zjawisk, a gdy kład się ponownie spać zaczynały się horrory.

Najdziwniejszą rzeczą jakiej doświadczył było jego zniknięcie z tej rzeczywistości, z rancza, dematerializacja trwała 14 sekund, tak twierdzi ekipa filmowa nie było go przez 14 sekund na nagraniu, on sam jest święcie przekonany, że pamięta co robił w czasie owych 14 sekund gdy był nagrywany, był świadomy jak twierdzi, i przebywał na ranczo. Z punktu widzenia ufologii mógł mieć wtłoczony „film” – implant pamięciowy, lub ktoś go rzeczywiście przeniósł w czasie…

Na ranczo dochodzi do anomali czaso-przestrzennych, jedną z prób wyjaśnienia jest istnienie tam portali międzywymiarowych, których otwarcie powoduje silne promieniowanie całej gamy częstotliwości – obserwowanych i rejestrowanych na terenie „skinwalkera”. Travis uważa, że ranczo (albo inteligencje tam przebywające) reaguje na poziom ludzi tam przybywających i dopasowuje/ją działania do inteligencji istot ludzkich.

Ranczo, a właściwie obce moce najwyraźniej „kodują” sobie każdą osobę z jaką mają styczność, co jak opowiada amerykański naukowec objawia się tym, że nawet gdy wrócił do domu oddalonego o kilka tysięcy kilometrów od rancza, inteligencje te podążały za nim cały czas! Niby pół żartem wspomniał o tym w ósmej części, kiedy stwierdził przed kamerami, że przez wiele miesięcy, po nakręceniu serii, oglądał się cały czas za siebie, wydawało mu się, że „ktoś za nim chodzi„. Obcy powodowali bardzo tajemnicze zjawiska w jego rodzinnym samochodzie kiedy jechał z członkami swojej rodziny, w jego mieście, oddalonym od rancza tysiącami kilometrów.

Naszym zdaniem widać tu jedną szczególną rzecz, chodzi o sygnały Obcych, jakie wysyłają gościom tam przybywającym – oni nie patyczkują się z ludzmi, których podejście do nich jest typowo materialistyczno-darwinowskie, jakoby byli „kosmitami”, jakimiś „gwiezdnymi Star Trekowiczami”, każdy materialista i poszukiwać prostackich „ufonautów”, pozbawiony duchowości, lub szerszego spojrzenia na świat i rolę w nim istoty ludzkiej – stworzonej na obraz i podobieństwo Boga Jezusa, dostaje ostre lanie !

UFOnauci mają wszystkich naukowców (lenionowsko-marksistowskich szczególnie) w „czterech literach”, jeśli w ogóle je posiadają, bo naszym zdaniem mówimy tu o bytach anielskich, demonicznych, czy duchach (Jeśli trzeba, potrafiących przyjąć na krótki czas „naturę ludzką” – zmaterializować się w postaci humanoida).

Niestety nawet w środowisku UFologów jest wielu, którzy wciąż, z uporem maniaka, wmawiają wszystkim, że UFO to „kosmici”, a Matka Boska z Fatimy, gdzie widziano „cud Słońca”, to też istota UFO, tyle, że przebrana za Maryję. Skoro tak, to w czym problem ? Dlaczego całe środowisko UFO wielbicieli nie zaczyna pielgrzymować do Maryii ? Przecież dokonuje cudów, wielu zostaje uleczonych ? Naucza o swoim Synu Zbawicielu, kochającym ludzi i jak dostać się do nieba – wyjść z diabelskiego koła samsary.

Co ciekawe, ekipa rancza zaprosiła tam głownego szamana indian, który odprawił duchowy rytuał, modlił się przed kamerami do Boga Wszemogącego (a nie do jakiegoś posągu!), by naukowcy nie zostali poszkodowani, choć ostrzegł ich, że jeśli byty te nie będą chciały ich obecności tam, to dadzą im się we znaki. Stwierdził również, że istnieją istoty dobre i złe, świat ciemności i światła. (Poniżej proszę zwrócić uwagę na „szamański trójkąt” indian z terenów „Skinwalkera” ! Jest zwrócony ku dołowi – więcej w artykule pt: „Prawdziwy władca pierścieni – część III” – są tam również dwa małe trójkąty na przeciw siebie!)

To samo mamy w Biblii, gdzie już na samym początku, w Ks. Rodzaju 3:15 czytamy niezwykłe, wręcz wstrząsające zdanie: „Także wzniecę nienawiść między tobą a niewiastą, oraz między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zrani ci głowę, a ty zranisz mu piętę.

U zarania dziejów nastąpił podział istot, jedne nienawidzą tych drugich – trwa duchowo kosmiczna bitwa(Efezjan). Coś z tego może mieć miejsce na ranczo. Dla osób tam przebywających poważną ochroną była by w takim razie tajemnicza „niewiasta” z Ks. Rodzaju, za którą chrześcijanie uważają Maryję Dziewicę, to ona ma moc walki z mocami ciemności ! Zresztą to co jest tam rejestrowane, to często „świetlne kapsóły – energetyczne kule”, te same w których do tego wymiau przybywa Matka Zbawiciela!

Czy aby na pewno tajemnicza „niewiasta” z Ks. Rodzaju to Maryja Dziewica ? Oddajmy głos światowej sławie specjaliście, który wyjaśni kim jest potężna Pani, przepowiedziana przez starożytnych, jeszcze przed potopem:

Jeżeli zapis Ewangelii Janowej o Kanie Galilejskiej mówi o macierzyńskiej trosce Maryi u początku mesjańskiej działalności Chrystusa, to istnieje inny jeszcze zapis tej samej Ewangelii, który owo Maryjne macierzyństwo w zbawczej ekonomii łaski potwierdza w momencie szczytowym, to znaczy wówczas, gdy spełnia się ofiara krzyżowa Chrystusa, Jego paschalna tajemnica. Zapis Janowy jest zwięzły: „obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie” (J 19, 25-27).

Niewątpliwie trzeba widzieć w tym wydarzeniu wyraz szczególnej troski Syna o Matkę, którą pozostawiał w tak wielkiej boleści. Jednakże o znaczeniu tej troski Chrystusowy „testament z Krzyża mówi więcej. Jezus uwydatnia nową więź pomiędzy „Matką a „Synem. Ta więź zostaje uroczyście potwierdzona w całej swojej prawdzie i rzeczywistości. Można powiedzieć, że — o ile uprzednio macierzyństwo Maryi względem ludzi było już zarysowane — w tej chwili zostaje ono wyraźnie określone i ustanowione: wyłania się zaś z całej dojrzałości paschalnej Tajemnicy Odkupiciela.

Matka Chrystusa, znajdując się w bezpośrednim zasięgu tej tajemnicy, która ogarnia człowieka — każdego i wszystkich — zostaje dana człowiekowi każdemu i wszystkim — jako Matka. Tym człowiekiem u stóp Krzyża jest Jan, „uczeń umiłowany. Jednakże nie tylko on jeden. Zgodnie z Tradycją Sobór nie waha się nazywać Maryi Matką Chrystusa i Matką ludzi: jest Ona bowiem „złączona z wszystkimi ludźmi (…) pochodzeniem z rodu Adama, a co więcej, jest «zgoła matką członków (Chrystusowych; …) ponieważ miłością swoją współdziałała, aby wierni rodzili się w Kościele» Tak więc, to „nowe macierzyństwo Maryi”, zrodzone przez wiarę, jest owocem „nowej” miłości, która ostatecznie dojrzała w Niej u stóp Krzyża, poprzez uczestnictwo w odkupieńczej miłości Syna. 

Znajdujemy się zarazem w samym centrum urzeczywistniania obietnicy zawartej w protoewangelii: „potomstwo niewiasty zmiażdży głowę węża” (por. Rdz 3, 15). Jezus Chrystus bowiem swą odkupieńczą śmiercią zwycięża zło grzechu i śmierci u samego korzenia. Jest rzeczą znamienną, iż zwracając się do Matki z wysokości Krzyża nazywa Ją „niewiastą” i mówi do Niej: „Niewiasto, oto syn Twój”. Podobnie zresztą odezwał się i w Kanie Galilejskiej (por. J 2, 4).

Jakże wątpić, że zwłaszcza teraz — na Golgocie — zwrot ten sięga głębiej w tajemnicę Maryi i dotyka Jej szczególnego „miejsca” w całej ekonomii zbawienia? Uczy Sobór: „Wraz z Nią, wzniosłą Córą Syjonu, po długim oczekiwaniu spełnienia obietnicy, przychodzi pełnia czasu i nastaje nowa ekonomia zbawienia, kiedy to Syn Boży przyjął z Niej naturę ludzką, aby przez tajemnicę ciała swego uwolnić człowieka od grzechu” – cytat z ENCYKLIKA „REDEMPTORIS MATER”, święty JPII

Linki:

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera

UFO istoty przybywające z wymiaru ducha, materializujące się w wymiarze ludzi ?

Logos nakazał byśmy mieli Matkę ! Zaawansowana symbolika Świętej Nauki

(…objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane”), (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba) („Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”) (Entelechia w Turzovka) (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983),

https://www.vice.com/en_us/article/3azpj9/head-of-major-ufo-organization-arrested-on-child-solicitation-charges

Duchowe elementy układanki UFO

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

Tajemnica zmiennokształtnych UFO wyjaśniona ?

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Skinwalker Ranch Secrets: Richard Dolan Interviews Travis Taylor.

Wielki plan globalnego zniewolenia szatańskiej UFO organizacji hybryd ORDO AB CHAO iluminatow Lucyfe

POLECAMY 7 minutowy zwiastun filmu o ranczo skinwalkera !!! HUNT FOR THE SKINWALKER Trailer NEW (2018)

UFOs: Dangerous Encounters Exposed | Premieres July 14th at 8/7c | History

Episode #31 – Brandon Fugal

Istoty anielskie w polu hylemorficznym – przybywajace z drugiego nieba – L.A. Marzulli, Pete Valdez

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindel

Dobre 20
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *