„Wielkie ujawnienie akt UFO” (Czyli kolejny „UFO disclosure”)

18 lutego 2021 r. na portaliu InneMedium pojawił się artykuł pt.: „Już za cztery miesiące rząd USA ujawni raport o UFO„. Czytamy tam „władze w USA, żądają odpowiedzi od amerykańskich agencji wywiadowczych i Departamentu Obrony w sprawie potencjalnego istnienia pojazdów UFO i innych niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych.” Władza USA żadą od sobie podległych ministerstw informacji, po którą może sięgnąć kiedy chce ? Dokładniej chodzi chyba o osoby nie posiadające odpowieniego dostępu do ściśle tajnych informacji o istnieniu OBCYCH. Pomińmy na chwilę niuanse szczebli wtajemniczenia rządu USA i przejdzmy do sedna, czyli do „Wielkiego amerykańskiego ujawnienia akt UFO”.

Zacznijmy od czołowego kanału YouTube, albo jednego z czołowych, amerykańskich głosicieli tematu „kosmitów”, nadających codziennie programy o niezidentyfikowanych latających pojazdach oraz wszelkiego rodzaju manifestacjach nieznanych inteligencji. Ich niezwykle popularna platforma jutubowa nazywa się „Thirdphaseofmoon„. W programie z 20 lutego 2021, tytuł to: „Co paranormalny  badacz FBI John Desouza powiedział nam, to was zadziwi” (ang. „What FBI Investigator John Desouza Just Told Us Will Amaze You! Exclusive 2021„) jeden z braci bliźniaków, prowadzących te audycje, przepytuje badacza UFO w temacie istot – „kosmitów”.

Pan Desouza opowiada jak to jacyś niedobrzy ludzie albo źli oficerowie z amerykańskiego wojska, chcą wszystkich nastraszyć, że UFOnauci to złe istoty, chcące zrobić na ziemi inwazję, no i co najważniejsze, wziąść nas pod swoją kontrolę ! W opinii Desouzy to są banialuki, przecież UFOnauci to dobre istoty, chcące dla nas dobra (Hitler, najzagożalszy wyznawca UFO Vrill, gdy mordował „podludzi” tylko oczyszczał zabrudzoną rasę aryjską, generalnie działał dla dobra ludzkości, chciał przecież zrealizować plan ufo i wyprodukować nadludzi, stworzyć cudowne broń, o przepraszam, pojazdy UFO zdolne do wszystkiego ! itp…, itd…).

Badacz Desouza oraz prowadzący program często przywołują innego znanego głosiciela tematyki UFO, pana Stevena Greera, który także ostrzega wszystkich przed złymi ludzmi, chcącymi wszystkich nastraszyć o nadchodzącej „fałszywej inwazji obcych” ! Pan Greer wyraźnie mówi o rozpowszechnianiu przez różne osoby informacji o „fałszywej inwazji kosmitów„. Takiej inwazji niema, nie będzie i wszystko to jest kłamstwem jakichś nawiedzonych ! Wszyscy przecież wiadzą, że UFO istoty są dobre i chcą dla nas jak najlepiej…

Osobiście nie wątpię, że istnieją dobrzy „kosmici”, jednak nie wolno zapominać, że istnieją również i źli „kosmici”. Na szczęście mamy prace badawcze poważnych ufologów, którzy nie wciskają nam planetarnej propagandy, zgodnej z ICH (podprogowym) przekazem:”Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„. Właściwie to pan Desousa, jak i pan Greer, mocno propagują wersję kosmitów, przekazywanej ciągle i bez ustanku porywanym (Patrz prace profesora Davida Jacobsa „Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów” !) o nadchodzącej „szczęśliwości”, wszystko to co „dobre” dla ludzi uzyskamy dzieki przechwyconej technologii istot z „kosmosu” !

Właściwie to cały ten artykuł należało by poświęcić zagadnieniu szaleńczej pogoni za cudowną technologią, jakiej pragną wielbiciele UFO ! Temat technologii UFO, albo od UFO, zajmuje 99% czasu jaki możemy wysłuchać w programach i audycjach wszystkich propagatorów „światła postępu kosmicznego istot z kosmosu„. To jest niebywale interesujące, dlaczego UFO fani pragną cudownej, wręcz magicznej technologii, która odmieni świat na lepsze ? W ich opinii któregoś dnia ludzkość otrzyma pomoc w postaci nebywałej i cudotwórczej technologii, staniemy się tak jak oni – BOGAMI ! Czy my przypadkiem o tym już nie pisaliśmy ? „Dzięki wynalazkom „nowoczesna” ludzkość zdobędzie cały ‚kosmon’ i stanie się jak bogowie ?

Szanowni Rodacy, musimy was zapewnić, że wierzymy, jesteśmy przekonani o istnieniu dobrych „kosmitów”. Część, albo wszyscy z nich, czy to dobrych, czy złych, kontaktują się z ludzkością telepatycznie ! I znowu, pisaliśmy o tym w artykule pt.: „Sny mieszkańców cienistej krainy„, UFOnauci znają się na symbolach i symbolice duchowych przekazów: „Zwykle ten dialog odbywa się za pomocą symboli, obrazów i myśli. Kiedy ich «słucham», zapominam o zwykłej mowie, słowa przestają dla mnie istnieć, zapominam, w jaki sposób używa się strun głosowych. Nazywam to «językiem bez słów». To nie są żadne majaki”.

Pan Desouza namawia wszystkich by nie wierzyli nawiedzonym ludziom oraz rządowym specom od UFO, którzy chcą wmówić nam, że odbędzie się jakaś inwazja. A to że UFO istoty same o tym nam mówią, jak to ujawnia ufolog i profesor David Jacobs jest bujdą na resorach, musimy tylko przyjąć narrację Greera, czy Desouzy o szczęśliwości jaką zgotują nam „kosmici” – „Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„, a dołączymy do „postępu i nowoczesności Nowego Wspaniałego Świata”.

Generalnie nie jest ważne co robili „kosmici” w starożytności, to że znowu powtarza się pewien scenariusz nie powinno nas niepokoić, mamy być nastawieni przychylnie, a co najważniejsze bezkrytycznie, i to się tylko liczy, raporty badaczy, w których ujawniają działalnmość porywaczy należy zepchnąć do podświadomości, a jeszcze lepiej, wymazać z niej, tak jak to robią sami „kosmici”. Czy w audycjach tego typu powinnmo się dyskutować na temat istot hylemorficznych ? Absolutnie nie, przecież słuchacze by się mogli przestraszyć, to się nie mieści w głowach ludzi nafaszerowanych ideamii „Star Treka” – „kosmity” zbudowanego z materii, najlepiuej biologicznej, zmuszonych posiadać jakiegoś rodzaju „pojazdy” („Zbyt dziwna jest dla mnie Twa wiedzazbyt wzniosła: nie mogę jej pojąć.” Księga Psalmów 139:6)

Właściwie to cudowna technologia załatwi nam wszelkie problemy, doprowadzając ludzkość do „błogostanu”, pisze o tym często znany transhumanista Zoltan Istvan, lub Kurtzweil. Co ciekawe pan Desouza napisał o tym książkę. Urywki można przeczytać na Amazon.com. Oto co badacz FBI pisze o tzw. „kosmitach”, a nie jest to byle kto, jego rodowód pochodzi z poważnej rządowej agencji USA. Bo przecież nie istnieje dla fanów głównego nurtu UFO jakaś tam duchowość, tylko technologia, zresztą gdyby posłuchać speców od UFO, to właśnie (duchowa magiczna) technologia uczyni z nas „bogów” (to nie jest sprzeczność).

Inne wymiary, albo wymiary duchowe nie istnieją, to znaczy może istnieją ale są dzieki technologii, albo może według innych ufo badaczy istnieją bez technologii, tak jak duchy, czy istoty duchowe… ta duchowa technologia pozwoli w przyszłości nie tylko szybko i na życzenie wychodzić z ciał, ale tworzyć pojazdy duchowe, przenoszące jaźń na odległości miliardów lat świetlnych, albo do innych wymiarów, gdzie egzystują istoty zdolne wyrządzać krzywdę „trawom„, zresztą nie ma co o tym duchowym aspekcie zbyt wiele pisać, bo jeszcze ktoś ze środowiska UFO wielbicieli  uzna nas za nawiedzonych. Przeczytajmy co pisze pan z amerykańskiego FBI, znawca tematyki „kosmitów”…”

Ponadwymiarowość jest kluczem do zrozumienia wszystkiego… Przez wszystko mamy na myśli wszystkie obszary, w których oszukano nas, wierząc, że świat fizyczny jest początkiem i końcem wszystkich rzeczy. „The Extra-Dimensionals” (Książka pana Desouzy – dopisek Argonauty) to wyraźne objawienie tego, skąd przybywają Obcy goście i dokąd wracają. Zrozumienie ponadwymiarowości to sposób na odkrycie prawdy o świecie paranormalnym, duchowym, a nawet fizycznym. Ci Goście są z nami od niepamiętnych czasów, a ich przesłania do nas są wszędzie, wokoło nas. Prawda ostatecznie wybuchnie w naszym polu widzenia. 

Jeśli odmówimy słuchania, opóźnimy tylko to, co nieuniknione, do czasu, kiedy zabrzmi alarm tak głośny, że pochłonie wszystko na Ziemi. Gdy pojawią się czarne łabędzie, gdy obudzimy się, widząc długie na milę cienie rzucane przez te starożytne statki – wiszące nad naszymi głównymi miastami, bezgłośne, nieruchome, doprowadzające do szału; będzie za późno. To właśnie w tych ostatnich chwilach wciąż możemy, mając otwarte umysły i czyste serca, rozszyfrować to, co przez tak długi czas było celowo ukrywane przed ludzkością – prawdę o ponadwymiarowości. 

To zrozumienie z kolei oświetli każdą ukrytą prawdę o naszej materialnej egzystencji. Wtedy przekonamy się, że po raz pierwszy wreszcie będziemy mieli klucz do zrozumienia wszystkiego. Stare paradygmaty rozpadają się. Gigantyczny skok ludzkości do przodu nie wydarzył się na Księżycu, wydarzył się w twoim umyśle i dzieje się teraz.” – koniec cytatu. Odrazy przypomina mi się znany transhumanista: „Według Zoltana Istwana już niedługo ludzkość będzie szczęśliwa i zamieszka w innych wymiarach

Właściwie mamy tu wykład duchowości, która znajduje się w starożytnych przekazach, z tą różnicą, że słowo duch, duchy i bogowie, zastąpiono słowem „kosmici”( „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” ) !

Tak na prawdę ruch UFO fanów jest napędzany duchowością istot innowymiarowych, czyli duchów, bogów, a dokładniej można to także opisać słowami z Listu do Efezjan 6:12: „Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich”.

Dwa razy wspominaliśmy, że wierzymy w istnienie dobrych „kosmitów”. W Biblii ktoś dobry wydał rozkaz „kosmitom” – „I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach.„ Apokalipsa 9:3-4

Kosmici” insektoidzi istnieją, potwierdzają to nie tylko badacze UFO, jak choćby prof. David Jacobs, czy doktor Mack, ale Biblia ! Na szczęście nad nimi Jest Ktoś potężniejszy „Odpowiedział Bóg Mojżeszowi: «JESTEM, KTÓRY JESTEM». I dodał: «Tak powiesz synom Izraela: JESTEM posłał mnie do was” Księga Wyjścia 3:14

To On może nakazać by nie pożarły „traw” ! „Trawy”, „zieleń”, „drzewa” zostaną oszczędzone, ale ludzie bez pieczęci Boga zostaną dręczeni w męczarniach, ciekawe czy przypadkiem, za jakiś czas nie zostaną „nakłuci doświadczalnymi preparatami biologicznymi„, tak jakby „użądleni” ?! „I dano im (nakaz), aby nie zabijały ich, ale dręczyły przez pięć miesięcy; a ból (zadany) przez nie przypomina ból (wywołany) przez skorpiona, gdy użądli człowieka.” Apokalipsa 9:5

Tak starożytny mędrzec pisał o tajemnicy, w tym tajemnicy „traw„:

W księdze pierwszej przedstawiłem swą opinię o filozofach helleńskich jako o złodziejach, gdyż przejęli od Mojżesza i proroków najważniejsze z własnych twierdzeń, nie wyrażając im żadnej wdzięczności. Do tego, cośmy już powiedzieli, dodamy jeszcze, że niektórzy z aniołów, którym przypadł losem świat nieba, pogrążyli się w rozkoszach i zdra­dzili kobietom to, co nie było przeznaczone do wypowiedze­nia, a co dotarło do ich wiedzy. Inni natomiast aniołowie trzy­mali to w tajemnicy, a właściwie mówiąc, strzegli aż do przyj­ścia Pana. Stąd wyłoniła się wiedza przepowiedni i odsłonię­cie spraw niebieskich. Kiedy proroctwa przeniknęły już do poetów helleńskich, wówczas budowę zasad podjęli filozofo­wie, częściowo zgodnie z prawdą, gdy udawało się im uchwy­cić ją na drodze intuicji, częściowo zboczywszy na manowce, gdy nie byli w stanie zrozumieć ukrytego znaczenia obrazowych wypowiedzi prorockich.

Linki:

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”

WIZJA Ezechiela czy „statek kosmiczny” ? – duchowa archeologia, część I

„Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”

Sensacyjne eksperymenty niemieckich medyków – życie po śmierci istnieje !

Starożytni posiadali możliwości modelowania gór, ale w jakim celu ?

Kontakt z wyższą formą bytu – część II – z którego Nieba przybywa Maryja ?

Czyżby Jezus podczas kuszenia również był „poza” ? – W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów

Istoty z innego świata – chrześcijańska Kapadocja

Niewidzialne istoty obserwowane za pomocą przełomowego urządzenia

Biblijne kody – część II

Uprawy, podlewanie i zbiory ?

Sny mieszkańców cienistej krainy

Wstęp do Esencjalizmu biblijnego

Kosmiczny zwiad w Emilcinie z roku 1978 – rocznica

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

What FBI Investigator John Desouza Just Told Us Will Amaze You! Exclusive 2021

Istoty anielskie w polu hylemorficznym – przybywajace z drugiego nieba – L.A. Marzulli, Pete Valdez

Kosmiczna bitwa o dostęp do galaktycznej bazy danych – UFO symbole i tajemnice Biblii

Sensacyjne wykopaliska zakazanej duchowej archeologii – ogniste węże istnieją i przybywają !

Jak się robi Polaków i ludzkość na „genetycznego wnuczka” – Kod Żródłowy…

https://youtu.be/wSveUxTJF_s

Dobre 15
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *