Ujawniona potęga organizacji dwóch trójkątów – nadzorowanych przez Abaddona !

Superkomputery to komputery znacznie przewyższające możliwościami powszechnie używane urządzenia. Postęp techniczny w dziedzinie informatyki powoduje, że każdy superkomputer staje się przestarzały w ciągu kilku lat. Maszyny zaliczane dwadzieścia lat temu do klasy superkomputerów miały wydajność porównywalną z dzisiejszymi urządzeniami przenośnymi ! Proszę sobie uzmysłowić, że upłynęło około 18 lat, od momentu kiedy nastąpił potężny chylemorf-alchemiczny atak na ludzkość, komputery i technologia sprzed 17 lat wydaje się nam obecnie bardzo uboga względem dzisiejszych mocy obliczeniowych oraz świeżo powstałej sztucznej inteligencji !

Wydaje się, że superkomputery używane są głównie do przeprowadzania złożonych fizycznych symulacji, takich jak prognozowanie pogody, badania zmian klimatu, modelowanie reakcji chemicznych, badanie aerodynamiki samolotów, czy badania procesów starzenia broni jądrowej, jednak to się nam tylko tak wydaje, bo do wspomnianego potężnego hylemorf-alchemicznego ataku na ludzkość zastosowano właśnie pierwsze superkomputery, podłączone najwyrazniej do urządzeń nadawczych -sygnału stacji telewizyjnych.

Dokonały tego tajne towarzystwa ufonautyczne, wierzące, jak o tym pisze w swojej książce wybitny biblista i pastor Tom Horn, w istotę nadprzyrodzoną Apollyona-Abaddona ! „Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach!” Ewangelia wg św. Mateusza 10:27 Tajemna wieść niesie, usłyszana niedawno jeszcze na ucho, a teraz już bardziej oficjalnie, o jakichś działaniach tajnych organizacji apollyońskich, roszczących sobie prawo do całej Polski, do całego majątku jaki znajduje się na polskich ziemiach, co jednocześnie oznacza, że i do całego Narodu Polan. Jesteśmy od kilku miesięcy bardzo mocno atakowani przez tajne towarzystwa dwóch trójkątów. Organizacje te mają w swoich rękach prawie cały świat więc jako Polacy mamy się czego obawiać ! Chcą od nas astronomicznej sumy, tak wysokiej, że aburdalnie nierealnej !

Istoty przebywające, albo zagnieżdżone w działaczach tajnych bractw, wykonują polecenia stworzenia przebywającego w „niematerialnym pomieszczeniu„: Święty Piotr w swym Pierwszym Liście nazywa otchłań więzieniem. Różnie tłumaczono hebrajskie tehom, greckie abussos, a łacińskie abyssus; nie tylko jako „otchłań”, ale również jako „głębię”, „przepaść”, „odmęt”, a nawet „nurt”. To stamtąd ma przybyć ta inteligencja, która jako anioł przepaści wyłania się z otchłani i niesie cierpienie tym, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach.

Wierzymy, że wspomniany potężny chylemorf-alchemiczny atak, nie tylko na USA, ale i obecnie na Polskę, może być odparty tylko poprzez potężną modlitwę do Chrystusa Zbawiciela Pana. Te zainstalowane w ludzkich ciałach (Amerykanów, polskojęzycznych folksdojczach, i w innych nacjach okultystycznej międzynarodówki) istoty duchowe, są bardzo brutalne, co pokazuje załączony tu film dokumentalny. Ze swej strony prosimy nie tylko o rozpowszechnianie tego materiału gdzie się da, ale i o modlitwę – o duchowe wsparcie. Dziękujemy.

Linki:

Tajemnicze kosmiczne eksperymenty

Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? – część II bioniki bogów

Kiedy nastąpi kontakt poprzez świadome urządzenia kwantowe ?

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki ? Technologiczna osobiwość

Chiny tworzą totalny system kontroli społecznej. Przeprowadzają eksperyment na niespotykaną skalę

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

18 miliardów „człowieka” z magicznym zapleczem hord

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

Lucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez PiS !

Zrównoważony rozwój plus (kabała nowego porządku ufonautycznego)

Polska z XII wieku przypomina tą z XXI – odeprzeć atak nowego MkUltra

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Duchowy tlen – nie pozwólmy by nas zadusiły chwasty

Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?

Zmartwychwstanie Polaka z roku 1074

Czasami przyszłość prześwituje po polsku„.

Czy sztuczna inteligencja zbuduje na świecie nowy porządek? Zagrożenie jest poważne

Sztuczna inteligencja Google staje się lepsza w programowaniu od człowieka

Ujawniona potęga organizacji dwóch trójkątów Abaddona !

Dobre 15

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *