Wielkie UFO nad Pentagonem ! Trzy nagrania obracającego się pojazdu w kształcie piramidy

Fenomen UFO istnieje, jest mierzalny i da się go rejestrować. Potwierdził to ostanio oficer wywiadu wojskowego Luis Elizondo, który ujawnił w ramach działań Pentagonu, że armia USA wydawała 22 miliony dolarów by analizować zjawiska NOL-i ! Było to zdarzenie bez precedensu. Wraz z dokumentami potwierdzającymi istnienie tajnego programu, wyciekło również nagranie zarejestrowane przez marynarkę wojenną, te inteligencje są, posiadją „pojazdy”, potrafią się materializować i dematerializować oraz wpływac na ludzką świadomość, na nasze zachowanie, wszczepiać ludziom implanty. Niestety pewna część fanów tego zjawiska pragnie rozprowadzać swoje wizje, tego jak ma wyglądać kontakt z tymi stworzeniami. Podkreślmy jedną ważną rzecz. W USA rynek związany z UFO jest szacowany rocznie na około 200 milionów dolarów, ktoś zbija na tym wielkie pieniądze ! Filmy, książki i konferencje, to wszystko musi zarabiać…

Dziesiątego marca 2019 na kanale słynnego hiszpańskiego ufologa Jajme Maussana pojawił się program, w którym zostały pokazane trzy niezależne nagrania „statku kosmicznego” w kształcie idealnej piramidy. Manifestacja miała miejsce 19 grudnia 2018 roku w USA. „Pojazd” wisiał nad Pentagonem, który przez znawców tematu jest określany jako graficzne przedstawienie istoty nadprzyrodzonej, opisanej przez pentagram. Geometryczne UFO obracało się powoli wokoło własnej osi.

Meksykański ufolog zebrał trzy „niezależne” nagrania, jakie zostały zarejestrowane tego wieczora. Udało mu się nawet skontaktować z czeskim/słowackim emigrantem mieszkającym w Stanach, który wykonał jedno z nich. Wyraz „niezależne” umieściliśmy w cudzysłowie, bo to że istnieją trzy nagrania nie dowodzi autentyczności zdarzenia (sprawa jest rozwojowa, meksykański ufologio będzie ją drążył dalej !). W dobie coraz lepszej technologii video montaż tego typu materiału nie nastręcza większych trudności. Wystarczą trzy osoby rejestrujące, dobry operator programów graficznych i jakiś wypasiony komputer. Naszym zdaniem, po analizie obrazu i pewnych cech tego co tam widać, uznaliśmy ten materiał za fałszywkę.

Ktoś popełnił dwa podstawowe błędy, nie będziemy ich tu opisywać, by nie dawać wskazówek na przyszłość. Osoby dopuszczające się tej manipulacji popełnili określone błędy, są znaczące. Trzecią ważną wskazówką, która daje do myślenia jest domniemane nagranie z ONZ, pojawiło się zaraz po nagłośnieniu idealnej pentagonowej „UFO piramidy”. Przedstawiać ma obraz (jakby) z ukrytej kamery, nagrywającej kobietę podchodzącą do mównicy w sali Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Treść przemówienia rzekomej mówczyni informuje, że jest to tajne spotkanie, mikrofony i kamery mają zostać wyłączone by nikt się nie dowiedział o wielkim trójkątnym pojeździe UFO wiszącym nad Pentagonem oraz o nawiązaniu upragnionego przez Amerykanów kontaktu z kosmitami tego „pojazdu”. Trzeba to zdecydowanie zaznaczyć, przemawiająca kobieta jest perfekcyjnie stworzonym obrazem, ruchy tej pani, można tak powiedzieć, są idealnie ludzkie, dzięki trochę słabszej jakości video, ukryto niedoskonałości Sztucznej Inteligencji, tworzącej ten obraz, jeżeli takowe były.

Gdyby nie ujawnione oryginalne nagranie prezydenta Erdogana, które zostało wykorzystane do wykreowania tej sceny, nałożenia na niego 'pani od UFO kontaktu’, to można by uznać ją za majstersztyk ! Całkiem niedawno chińskie władze wprowadziły wirtualnych prezenterów, kreowanych przez Sztuczną Inteligencję, powstające w ten sposób obrazy zbliżają się do ideału (W dołączonym do tego artykułu materiale Maussana relacja o tym zdarzeniu zaczyna się od około 40min i 20sek.).

Mamy więc w przypadku „UFO kobiety z ONZ” wykorzystaną olbrzymią moc obliczeniową superkomputera ! Kto posiada taki sprzęt ? Wygląda na to, że ktoś z rządu, albo czarnego rządu NWO. Przygotowują się do wprowadzenia „Wielkiego Zwiedzenia”, lub operacji „Blue Beam” i sprawdzają stan społecznej przytomności, nasze reakcje ! Jeżeli cyfrowa video technologia się jeszcze udoskonali(patrz artykuł pt.: „Kończy się epoka tranzystora łupanego„), to możemy być pewni pełnej realizacji biblijnych wersetów o końcu czasów: „I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny,  który się zwie diabeł i szatan,  zwodzący całą zamieszkałą ziemię” Apokalipsa św. Jana 12:9; oraz „I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią,  mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii” Apokalipsa św. Jana 13:14

Czarny rząd globalistów jest zdeterminowany by wykreować coś czego nie ma ! Podobnie sprawa się ma z gigantycznym zwiedzeniem fałszem ewolucji. W hinduiźmie nazywamy to „mają”,  w wedancie i buddyzmie jest to ułuda zasłaniająca rzeczywistość. Jednostki NWO oddane apokalitycznemu Smokowi(reptilianom) realizują plan iluzji totalnej. W filozofii adwajtawedanta oraz w buddyzmie, maja jest iluzją, namacalną i mentalną rzeczywistością codziennie absorbującą świadomość żywych istot, zakrywającą przed nimi prawdę na temat tożsamości i ich związku z Brahmanem. W Chrześcijaństwie powiedzieli byśmy z Bogiem Jezusem.

Pokonanie wpływu mai jest konieczne do wyjścia z cyklu sansary i osiągnięcia wyzwolenia. Według hinduizmu maja oddziałuje głównie poprzez utożsamianie się z materialnym ciałem, oraz poprzez przywiązanie do posiadanych rzeczy, co znakomicie przedstawił Jezus: „Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego” Ewangelia wg św. Marka 10:25, natomiast zbytnie utożsamianie się z pojemnikiem biologicznej powłoki zostało przez Zbawiciela wyrażone w zdaniu: „Lecz Jezus mu odpowiedział: Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!” Ewangelia wg św. Mateusza 8:22 No i najważniejsze ostrzeżenie Jezusa przed Smokiem manipulującym naszą percepcją: „Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.” Ewangelia wg św. Mateusza 24:4

Linki:

Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Kończy się epoka tranzystora łupanego

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Porwane czy asymilowane ?

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń

Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?

Tercer Milenio: Pirámide sobre el Pentágono | 10 de Marzo 2019

https://youtu.be/FdI_H-mxanE?t=2412

Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Dobre 24
Złe 1

Podobne Artykuły

4 thoughts on “Wielkie UFO nad Pentagonem ! Trzy nagrania obracającego się pojazdu w kształcie piramidy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *