Piramidy z Giza wytwarzały dookoła ochronne pole ? Biren Foerster prezentuje film

Kompleks piramid w Gizie obejmuje trzy główne piramidy zbudowane przez zaginioną przedpotopową cywilizację biblijnego Adama. Ewolucjoniści – ateiści nazwali je odpowiednio piramidą Cheopsa, piramidą Chefrena oraz mniejszą Mykerinosa. Wszystkie mają kształt ostrosłupa na podstawie kwadratu i zawierają w swoich wnętrzach pomieszczenia, których przeznaczenia możemy się jedynie domyślać, z pewnością nie były one miejscami pochówku faraonów, jak chcą nam to imputować materialiści. Słynny badacz megalitów Brien Foerster opublikował właśnie świeże wideo z pobytu na płaskowyżu Giza.

SphinxBonaparte

Przedstawia w nim teorie próbujące wyjaśnić zagadkę działania i przeznaczenia „kamiennego instrumentu„. Wiele z tego co mówi ma sens i jest potwierdzone przez licznych, niezależnych ekspertów. Wielokrotnie pisaliśmy o zaginionej przedpotopowej erze technologicznej, także i tym razem Brien Foerster prezentuje widoczne rezultaty pracy starożytnych urządzeń budowlanych, które swoimi możliwościami przewyższały te z naszego wieku ! (5min. i 44sek.) Czy były tylko „wypożyczone” ludzkości, czy może skonstruowane przez ówczesnych synów ben Adama (בן–אדם), pozostaje tajemnicą. Nie ulega wątpliwości, że dzisiejsze tajne stowarzyszenia starają się odnalezć tą technologię.

wiercenia

wiercenia02

Na materiale wideo widać dokładniej, wcześniej opisane przez nas ślady globalnej katastrofy, która nawiedziła tereny przedpotopowych budowli (Od 5min. i 22sek.). Potwierdzają one informacje Pisma Świętego o zaistnieniu potopu Noego. Wielu wielbicieli piramid z Giza jak i duchowości tzw. „starożytnych egipcjan„, nie może sobie poradzić z faktem, że pisma żydowskie opisują prawdziwe zdarzenia, że mogą mieć rację co do przebiegu starożytnej historii, a dodatkowo dają nam wskazówkę co do tajemniczej strefy Ducha osobowego Boga YHWH. (Poniżej wyrazne ślady erozji globalnych wód.)

slady potopu 02

slady potopu 01

slady potopu 03

slady potopu 04

Ludzie przebywający zbyt długo na terenie tych gigantycznych megalitów mogą zostać poddani działaniu nieznanej przestrzeni, o tym także wspomina amerykański eksplorator. Mowa jest, w jego ocenie, o jakimś rodzaju energii, wytwarzanej nadal przez te urządzenia (lub urządzenie, biorąc całą tą strefę jako jedną maszynerię). Wspomina się o teorii Christophera Dunna, tzw. „Giza power plant„, ale także o innym rodzaju mocy, stwarzanej dzięki nieznanej metodzie powstawania – kumulowania tejże (7min.).

cover

IMAG0122

482GD1

Dzięki nieodkrytej jeszcze wiedzy, megalityczne konstrukcje miały wytwarzać pewien rodzaj pola (ochronnego) w obrębie piramid (całej planety ?), dzięki temu projektanci, budowniczy jak i wtajemniczeni, mogli wchodzić w odmienne stany świadomości (udawać się do innych wymiarów). O tym niedawno na naszych łamach wspominał inny megalitomaniak Hugh Newman, mowa o tym w ostatnich sekundach przetłumaczonego przez nas filmu pt.: „Megalityczne odkrycia z Ameryki południowej„. Strefa piramid z Giza wpływa na świadomość i podświadomość setek lub dziesiątek tysięcy ludzi. Zdaniem Brien’a Foerstera urządzenia z Gizy mogą ciągle jeszcze pracować, ich moc oczywiście jest minimalna, ale jednak.

sphinx

Czy Biblia, tak bardzo przez licznych masonów i ateistów ośmieszana, a co za tym idzie i Bóg Jezusa Chrystusa, może nam powiedzieć coś o tajemnicy starożytnych budowniczych, o ich duchowości ? Czy wiedza zawarta na kartach Pisma Świętego pozwala na rozeznanie starożytnego misterium (innych wymiarów) ? Mam nadzieję, że wtajemniczeni się nie obrażą, jeśli zamieszczę krótką wskazówkę co jednego z możliwych kierunków podążania w rozumieniu tajemnic przed i po potopowych WEGETARIAN. (Poniżej starożytne „egipskie” łowienie…)

article-2627053-1DCD1B8100000578-102_634x527

„Jeśli nawet Piotr i brat jego Andrzej opuścili małe i niewiele warte mienie, gdy obydwaj na słowa Jezusa: Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi, natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim (Mateusza 4, 18-20), to jednak tego wyrzeczenia nie uznał za małe Bóg, który wiedział, że uczynili je z tak wielkiej miłości, że gdyby mieli wiele posiadłości i największy majątek, nie powstrzymałyby ich one i nie stanęły na przeszkodzie ich przemożnej chęci pójścia za Jezusem.

jesus-in-the-synagogue

Toteż Piotr, jak sądzę, zawierzając raczej swej woli niż ilości rzeczy, które opuścił, śmiało przemówił do Jezusa: Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za Tobą, cóż więc otrzymamy ? Prawdopodobnie opuścił on nie tylko sieci, ale także dom i żonę, której matkę uwolnił Jezus od gorączki; wolno domyślać się, że mógł on opuścić również dzieci i jakąś małą posiadłość. W tym więc przejawia się wielkość Piotra i jego brata, że na słowa: Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi, bez żadnej zwłoki natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim.”

snap4

3c044de41a72d641f9329757f45b09ad

The Giza Pyramids: Deconstructing The Tomb Theory

Dobre 196
Złe 5

Podobne Artykuły

One thought on “Piramidy z Giza wytwarzały dookoła ochronne pole ? Biren Foerster prezentuje film

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *