Megalityczne zagadki – część I

Największy ze znalezionych dotychczas obrobionych bloków skalnych waży 1200 ton ! Znajduje się on w miejscowości Baalbek. Kto, jakim sposobem i w jakim celu przemieszczal na tej planecie tak olbrzymie elementy skalne ?! Jaką technologią się posługiwano by wydobyć tak olbrzymi prostokąt skalny z kamieniołomu ?! Oczywiście znana jest „bajka” o linach, pocie tysięcy niewolników i o miedzianych lub mosiężnych narzędziach użytych do „produkcji” tego typu gigantów !

Na stronie Argonauta.pl staramy się unikać myśli ewolucyjnej. Na starym zdjęciu widać niedokończone „wydobywanie” tego megalitu z oryginalnej skały w kamieniołomie, jakim było to miejsce w dalekiej przeszłości. Jego „przechył” wydaje się być zaprojektowany, w dolnej części widać połączenie bloku ze skalnym podłożem, czerwona strzałka.

0000000000002825622982_b5ab28e12e_o

Baalbek01

Oglądając zamieszczone tu zdjęcia proszę się zastanowić nad prawdziwą ziemską przeszłością. Nie jest to starożytny beton, ale blok skalny wydobywany z kamieniołomów. Oczywiście cywilizacja przedpotopowa posiadała technologię masy betonowej i ją stosowała, jednak w tym przypadku jest to skała. Konstrukcje megalityczne pierwszej cywilizacji są bardziej tajemnicze niż wielu przypuszcza, z elementów starożytnych budowli wynika niezbicie, że mogli oni posiąść umiejętność zmiany struktury atomowej skały, a co za tym idzie powodować jej zmiękczanie. Słynny naukowiec Joseph Davidovits twierdzi, że starożytność używała naturalnego betonu do produkcji bloków monolitów i wykorzystywała je w konstrukcjach megalitycznych, jednak badania zespołu amerykańskich naukowców badających na przykład skały piramid z Giza, wykluczyły taką możliwość. Najprawdopodobniej we wszystkich tajemniczych budowlach przedpotopowej cywilizacji chodziło o naturalną skałę, taki materiał ma swoje specyficzne i mało jeszcze rozpoznane cechy. Starożytna ludzkość Viman ceniła granit lub inny naturalny materiał tego typu z bliżej nie ustalonego powodu, którego możemy się tylko domyślać.

546839_497547846931852_989691482_n

Z pewnością konstruktorzy budowli megalitycznych wiedzieli o cudzie materializacji naszej planety i budowali z „natulalnie stworzonego” surowca. Iich wiedza o początkach tego systemu planetarnego nakazywała wznoszenie konstrukcji z niezwykłego materiału, nie miał być to sztucznie wytworzony przez nich beton, ale skała zmaterializowana przez Super Istotę Duchową, Boga. Większość starożytnych ceniła granit i nazywała go materiałem szlachetnym lub „drogocennym kruszcem” (O materializacji granitowego trzonu Ziemi możecie państwo przeczytać pod tym adresem: http://argonauta.pl/wiek-ziemi-wedlug-fizyka-nuklearnego/

baalbek_clc

Nawet jeśli przyjąć na chwilę teorię, że miałoby to być „dzieło Fenicjan, Greków a na końcu Rzymian” to pozostaje pytanie dlaczego dolne fundamenty są tak monstrualnej wielkości ? Kto miałby zadawać sobie tyle trudu by transportować takie megality ? Przecież łatwiej było by wznosić tą lub podobne budowle z mniejszych bloków, co zresztą uczynili Grecy, a potem Rzymianie gdy dobudowali część z tej wielkiej konstrukcji.

lebanon.photo.037.baalbeck.megalith

Oczywiście wznosili na zgliszczach po potopowych…, Tylko cywilizacja posiadająca Vimany i związana z nią technologia byłaby w stanie obrabiać, unosić i transportować bloki ważące po 1000 ton na znaczne odległości. Tajemnicą pozostaje kwestia ich wielkości ? Dlaczego budowano z tak wielkich elementów ? Czy miało to swoją przyczynę w ich stabilności, po umiejscowieniu, czy może im większy blok skalny tym inne, bardziej porządane cechy, które nie mają związku z fizycznym aspektem budowli tego rodzaju ?

PumaP_stonework

Do wielu zagadek związanych z miejscem lokalizacji, transportu oraz sposobu wznoszenia budowli megalitycznych dochodzi często obserwowana dokładność ich wykonania. Zdjęcia poniżej to Ameryka południowa i odsłonięte struktury zaginionej cywilizacji. Wielkich rozmiarów skalne elementy, wykonane nieznanym sposobem maszynowego cięcia. Badania powierzchi skalnych nie pozostawiają wątpliwości w tej kwestii (zdjęcie powyżej):

000112

00011

 Wystarczy sobie uzmysłowić jaki rodzaj cywilizacji można uzyskać, gdy całe społeczeństwo jest świadome potężnych sił duchowych, zdolnych materializować planetarne światy, a taki pogląd był z pewnością dla nich czymś normalnym ! Wiele wskazuje, że poprzednia ludzkość miała stały kontakt z czymś co można by określić „cywilizacją anielską” lub aniołów. Dodatkowo należy przypominać w takim momentach o wojnach bogów, ludzi i demonów. Czy konstrukcje wznoszone z tak gigantycznych bloków miały związek z działaniami istot pochodzących z innych przestrzeni rzeczywistości ?

Archeo Matrix – więcej w tekście pt.: Chrześcijańskie anamnesis

anamnesis-archeo-matrix03

Linki:

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Dziwny jest ten świat, jeszcze bardziej dziwny był przedpotopowy

Starożytni posiadali możliwości modelowania gór, ale w jakim celu ?

Chrześcijańskie anamnesis

Przejścia przez duchowe bramy – ale dokąd ?

Zjawiska metapsychiczne w świątyni Boga – reinkarnacja

Biologiczno duchowe instytuty megalityczne ?

Ucieczką jest Bóg Starożytny

Starożytne drogocenne perły

Narzędzia psycho technologii ?

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?

Głęboka tajemnica Okeanosa

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I

Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

wibracje-kwantowe02

Baalbek Megaliths

Dobre 22

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *