Chrześcijański badacz UFO, wielkich czaszek z Paracas i tajemnic starożytności, L.A. Marzulli, opublikował zwiastun filmu o domniemanych „objawieniach Maryi”. Z tego co tam widać, a widać niewiele, ma wynikać, że „efekty świetlne” lub UFO manifestacje, zdaniem Marzulliego, podszywające się pod Boską Wysłanniczkę Maryję to szatańskie zwiedzenia. Amerykański pastor, zgodnie z przyjętym przez siebie kluczem, wlicza w „diabelską ułudę” wszystkie światła na Niebie, nawet gdyby pochodziły od dobrych aniołów „Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg” Ew. Marka 10:19 Ktoś może zapyta jak odróżnić światła Aniołów Boga YHWH od Aniołów Nachasza ?

maxresdefaultOtóż jeśli nie jesteśmy jak Ojciec Pio, to zdaje się, że nie ma takiej metody. Przypomnijmy zdanie katolickiego świętego: Zrozumiał wszystko. Wstał i powiedział mi te słowa: „Dobrze, że tylko słyszałeś, a nie widziałeś„. Dotknął mi głowy i nadgarstka i nie odsyłając mnie do mojej celi, posadził mnie na swoim łóżku. (całość tutaj). To co możemy, to analizować przekaz informacyjny od Maryi i na tej podstawie uznać dane objawienie, lub je odrzucić. Tego protestanci nie robią. Sama Maryja posługuje się dodatkowo uzdrowieniami, są dla nas śmiertelników najlepszym potwierdzeniem ich chrześcijańskiej autentyczności. Tylko Bóg może w pełni naprawiać nasze ciała i leczyć ludzkie dusze, robił to za pomocą aniołów („Odpowiedział Mu chory: Panie, nie mam człowieka, aby mnie wprowadził do sadzawki, gdy nastąpi poruszenie wody.” Ew. Jana 5:7), apostołów i robi za pomocą Maryi.

czwartaJeśli cieszymy się względami Boga to zostanie nam dana łaska i będziemy mogli doświadczać miłosierdzia, jak ją nazywają katolicy – Królowej Aniołów. Amerykański system protestanckiego odłamu chrześcijaństwa jest w wielu miejscach odmienny od katolicyzmu, głęboko zakorzeniony w swojej specyficznej doktrynie, właściwie jest ich kilka, nie może się zgodzić na cuda dokonywane za przyczyną uwielbionej Matki Jezusa. W tym kontekście innym zagadnieniem jest rozróżnienie „Królowej Isztar„, jej kultu seksu, pochodzącej więc z „Drugiego Nieba”, strefy istot totalnie owładniętych tym pragnieniem, a czym innym „Kontaktu z Wyższą formą Bytu – Maryją Dziewicą„, przybywającą od Boga YHWH, z Jego rzeczywistości, nauczającej miłości do Jezusa, miłosierdzia, zachwalającą drogę Kościoła Katolickiego, i jak wspomnieliśmy uzdrawiającej lud Boży !

To czy uznajemy objawienia Bogurodzicy Theotokos (greckie Θεοτόκος) nie musi zależeć od naszego przekonania, od przekonywania innych oraz argumentów rozumu. Wiara chrześcijańska jest wielokrotnie uzależniona od czegoś takiego, co jest nazywane „Łaską Boga„. W przypadku Bożej Rodzicielki jest podobnie. Wracając do Marzulliego i „świateł na niebie„, nikt na 100% nie może powiedzieć czym są i od kogo pochodzą. Mogą je powodować istoty anielskie, demoniczne, a także rzeczywiste ’statki kosmiczne’. Przyjmując ZAŁOŻENIE, że znajdujemy się w kulminacyjnym momencie dziejów, kiedy to szatan dostaje szału i chce zwieść miliardy, można teoretycznie iść za przekazem amerykańskiego badacza.

Patrząc jednak z innej strony, zapytajmy ilu ludzi zaczęło podążać drogą chrześcijaństwa i Chrystusa dzięki takim „światłom nad i w budowlach chrześcijan” ?! Tu konkretnie Marzulli zwraca się do już wierzących, chce przeciągnąć na protestancką stronę tych którzy się wahają. Jak wspomnieliśmy, w jego opinii wszystko co się „jawi na niebie„, zwłaszcza w kontekście maryjnym jest na – „nie”. W takim podejściu jest oczywiście sens, to rodzaj duchowego BHP, mówią o tym też i kapłani kościoła katolików, tylko czy w ten sposób nie przekreślamy wszelkiego kontaktu z nadprzyrodzonością ? Zresztą czy potrzebujemy świateł na niebie bardziej niż wewnętrznych natchnień Ducha Świętego ?

Łączność ze światem istot hylemorficznych nie jest łatwa, bardzo często jest niebezpieczna, pamiętajmy że styczność z aniołami lub z samym Bogiem może się skończyć dla człowieka śmiercią fizycznego ciała, sama Biblia nas o tym ostrzega: „Żaden człowiek nie może oglądać mojego oblicza i pozostać przy życiu” (Wyjścia 33, 20) ! W tamtym wymiarze trwa walka aniołów Nachasza z aniołami Boga YHWH, zahaczająca i o naszą realność.

Virgin-Mary-Stations-1200x450O tym bardzo często mówi właśnie Bogurodzica Theotokos ! Przekazy Świętej Wysłanniczki są o wiele bardziej ciekawe, jest w nich mowa o katolickich kapłanach i nie są one ich „głaskaniem”. Właściwie to w wielu momentach, w pewnym sensie, potwierdzają poglądy najbardziej zacietrzewionych i wrogich katolicyzmowi protestantów ! Powtórzmy raz jeszcze, to by przyjąć samą tylko możliwość pojawiania się Maryi Dziewicy w Jej uwielbionym ciele, w tym wymiarze, z zastępami aniołów, potrzeba Bożej Łaski, najlepiej z dogłębną analizą Jej słów. System chrześcijaństwa protestanckiego jest często mocno zakotwiczony w zachodnim systemie cywilizacji masońskiej, z nim zespolony. Może to być jedną z przyczyn ich wściekłych ataków, wymierzonych w doktrynę katholikos, zwłaszcza jej Maryjny wymiar.

guadalupe-680x450Francja, rok 1747; miejscowość Bois-de-la-Roche en Neant, objawienie dobrze poświadczone: Matka Boska zjawiła się jedenastoletniej Madeleine-Marie Morice (1736-1769) i objaśniła jej z modlitwy Ojcze Nasz słowa: „Przyjdź królestwo Twoje”. Maryja poprosiła, aby zbudowano dom dla sierot i przepowiedziała dziewczynce wiele cierpień, ale także osobistą opiekę i patronat. Odziana niebiesko Maryja Panna ukazywała się młodej kobiecie jeszcze wielokrotnie.

Miejscowość Melchtal, Szwajcaria, rok 1769 Wikary Traxler z położonego w ustronnym miejscu Melchtal w kantonie Obwalden, często widywał w domu parafialnym swojego przyjaciela Johanna Josefa z Fliie cudownej piękności kobietę stojącą przy oknie i opromienioną światłem. Kiedy zapytał przyjaciela, kogo ukrywa w owym pomieszczeniu, dowiedział się, że ono jest od dawna niezamieszkane, i że przechowuje się tam tylko figurę Maryi pochodzącą z kaplicy w wąwozie Ranft. Wikary z Fliie opowiedział swojemu przyjacielowi, że często słyszał cichy płacz, nie widział jednak, kto mógł płakać. Teraz stało się oczywiste, że figura „ożyła” i dawała do zrozumienia, że „samotność jej ciąży”. Wikary Traxler umieścił ją w swoim kościele w Melchtal. Wkrótce pojawili się tam liczni pielgrzymi, a wiele wysłuchanych modlitw potwierdziło oddziaływanie Maryi za pośrednictwem owej figury.

W temacie nadprzyrodzonych kontaktów Maryi z ludzkością odsyłamy do tekstów: EXO kontra VATICANA ? Królowa Nieba vs reptilianie (Kontakt z wyższą formą bytu – część I) (Kontakt z wyższą formą bytu – część II) (Część III) (Nadnaturalne Wzięcie Maryi do Nieba), Nadprzyrodzone spotkanie w Kecskemet, Węgry rok 1939, (Nadprzyrodzony przekaz do Polaków z roku 1983), „Sygnały z innej rzeczywistości, Medziugorie” oraz (Entelechia w Turzovka)

Linki:

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów

Spotkanie katolickiego stopnia w Fatimie

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

statki kosmiczne

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Atak na Argonautę – Ogłoszenie

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Maryja

 O tym filmie rozprawialiśmy, BHP Marzulliego – Fatima Teaser

https://www.youtube.com/watch?v=FRIDPiasalw

Tu film katolicki, zrobiony przez wierzących, głębia i zakres tematyki niewyobrażalnie różne… !

Fatima. Orędzie wciąż aktualne (trailer)

https://www.youtube.com/watch?v=qfy03Lh48Tc

Premiera filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”

Proroctwo kardynała Wojtyły z roku 1976 ! Atak struktur zła na chrześcijaństwo !

Szczególnie polecamy film pt „Obcy z piekła (napisy PL)” !

Obcy z piekła (napisy PL)

Czy można przeciwstawiać się papieżowi ?

https://www.youtube.com/watch?v=gqbtr4Xgm8o

Ks. Natanek o toczącej się wojnie duchowej

Dobre 25

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *